دوشنبه گذشته یک گروه سیاسی روزنامه نگاران نشان داد تا به مشهور صندلی قدرت برای حضور در یک کنفرانس مطبوعاتی. دستیار رهبر کشور خواسته چندین روزنامه نگاران از درون گروه به ایستادن بر روی یک طرف از یک فرش با توجه به گزارش در حالی که امنیت خواست برای دیگر روزنامه نگاران را به باقی می ماند در طرف دیگر.

پس از جدایی دستیار گفت: این گروه بود که در فهرست خود را از دعوت خبرنگاران به ترک. بعد از شنیدن این, بقیه, گروه, پیوست, خود را اخراج همکاران و راه می رفت در مجموع.

تبلیغات:

ارائه شده شما شده است با نگه داشتن حوادث بدیهی است که این اتفاق رخ نداد در ایالات متحده است. در بالا توضیح داده شده است که نخست وزیر بوریس جانسون تلاش ناموفق برای استخدام تاکتیک های است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با موفقیت مورد استفاده برای آوردن فشار به پاشنه پا – شکست باید بگم که برای هم بودن.

جانسون در تلاش برای انکار دسترسی به خبرنگاران از رسانه ها مانند آینه مستقل و HuffPost در میان دیگران از یک جلسه قرار بود به ارائه به روز رسانی در انگلستان مذاکرات تجاری با E. U.

اما او ممکن است شده اند بانکی در بزرگ سیاه و سفید دیک لورا rafael melo, ITV رابرت Peston و سیاسی و روزنامه نگاران از اخبار آسمان دیلی, تلگراف, خورشید, فایننشال تایمز و گاردین راه رفتن او را با توجه به نگهبان.

تبلیغات:

یا شاید او بود و به سادگی اعتماد است که در حال حاضر که قدرت سیاسی استوار در دست خود او می تواند به دنبال رهبری این سیاسی آمریکا پسرخاله و در نهایت سایش پایین دشمنان خود را.

شاهد است که یک روز بعد کاخ سفید اعلام کرد آن را رد مجریان سی ان ان از کاخ سفید سنتی off-the-record قبل از دولت اتحادیه ناهار به گفته برایان Stelter رسانه خبرنامه خبرنگار “مجریان از ABC, NBC, CBS, PBS, فاکس نیوز, OANN, C-SPAN, CBN, Univision, Telemundo, سینکلر و خاکستری تلویزیون تمام شد کشف آمدن یا رفتن از غرب گرا.”

سالن مطبوعات دیده بان نویس دن Froomkin باعث می شود یک نقطه بسیار عالی در مورد هرگز موافقت خود را برای رفتن رکورد با این رئیس جمهور و یا هر یک از کارکنان کاخ سفید. اما من همچنین می خواهم به نقطه بیشتر مأیوس کننده واقعیت است که این ناهار یک سنت به عنوان یک ضرورت است.

تبلیغات:

در عین حال تلویزیون سازمان های خبری و شبکه های تظاهر به سازمان های خبری می تواند خود را به جست و خیز کردن از ناهار به ایستادگی خود طرد CNN همکاران در نتیجه از دست رفته چیست نسبتا کم ریسک امر در مقایسه با یک سیاست تجارت جلسه. چرا که آنها? منع خبرنگاران از خانه مطبوعات حوادث در هوی و هوس است که در حال حاضر به عنوان سنتی که این ناهار.

و به صحبت با این استدلال که آنها ممکن است چیزی را از دست رفته با در نظر گرفتن چنین اخلاقی, ایستاده, بخش عمده ای از آنچه که ما آموخته بود که مورد بحث با توجه به نشت آمد که از تجربه ناهار خوری است که مغلوب ساختن پیشی جستن نام مستعار برای MSNBC است MSDNC و این که او در نظر گرفته شده برای اعطای مدال آزادی به راش Limbaugh.

تبلیغات:

که یک ثانیه برانگیخته هیچ مقدار کمی از لگد مسلما. اما عموم مردم شده اند که فقط به عنوان به وحشت انداخت (با اختلاف 51%) و یا خوشحال (49%) تا به حال آنها شنیده ام که اخبار را برای اولین بار در واقعی دولت از آدرس اتحادیه.

“اجازه دهید به خبرنگاران گفت که با توجه به چهره با مغلوب ساختن پیشی جستن قلب را به خاطر روزنامه نگاری و چگونه تاریخچه را ارزیابی اقدامات چهارم و مستغلات در سال 2019. مردم ممکن است خسته از تماشای و شنیدن در مورد این واقعیت نشان می دهد میزبان در دفتر بیضی و ممکن است عادت کرده اند انتظار دارند که او به دروغ گستاخی و با کمی چالش است. آن را به خوبی ممکن است به افکار عمومی که هیچ چیز ما مهم است. در این صورت بدون در نظر گرفتن نتیجه تهمت و سازگار حملات از یک مستبد به دنبال سلب مشروعیت کار از حقیقت یاب همه که مهم است این است آنچه که ما انجام دهد.”

این چیزی است که من نوشت: در ماه ژوئن 2019 حتی یک سال پیش و پس از ABC جورج Stephanopoulos’ مصاحبه با مغلوب ساختن پیشی جستن پخش در زمان نخست به نسبتا کم اعتبار. یک ماه بعد او تبدیل به ظاهر بی ضرر روابط عمومی رویداد در کاخ سفید چمن به رایگان آگهی مبارزات انتخاباتی مطرح شده شبیه به یک کنفرانس مطبوعاتی. او slandered روزنامه نگاران که فشرده او را به پاسخ به نژادپرستان توییت به طور مستقیم قبل از آن و spewed دروغ در مورد مهاجران و افسانه ای توانایی کنترل بازار سهام و اخبار کابل انجام آن را در کامل است.

تبلیغات:

در آن زمان من تعجب اگر تلویزیون اتاق های خبر و خبرنگاران خواهد توجه را از این حیله بازی و دیدن آن را برای آنچه در آن بود, دانستن در قلب من از قلب که پاسخ خواهد بود. برش تا پنج شنبه این هفته وقتی ABC, CBS و NBC اجازه تهمت به بی هدفی زندگی می کنند و بی وقفه برای بیش از یک ساعت در مورد استیضاح و سنا را تبرئه طی آن وقاحت تضعیف توسط بازرسان.

که کمتر از یک مشکل البته از این واقعیت است که آنها به زحمت حمل آن را در همه. در یک AP داستان منتشر شده است که روز نمایندگان از دو شبکه اتاق های خبر با بیان این که فکر می کردم که رئیس جمهور تا به حال حق به شنیده می شود “از انصاف” پس از هفته از تلویزیون جلسه استیضاح در مجلس نمایندگان و سنا است.

این اسکیت توسط این واقعیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال فرصت کافی خود را می گویند در چند خانه جلسات کمیته که در آن او کاهش یافته است به نظر می رسد و مجلس سنا در “محاکمه” او را تحت تاثیر قرار به عنوان یک شم. پس انصاف در این شبکه به مغلوب ساختن پیشی جستن یک ساعت-به همراه victory lap ساخته شده است که هیچ حس به جز به پایگاه خود را. و که بزرگ تبلیغاتی قرار دادن در انتخابات ریاست جمهوری سال است.

تبلیغات:

“در اینجا ما در نزدیکی پایان از رئیس جمهور در دوره اول و نه یک شبکه واقعا نمیفهمد که چگونه به مقابله با او” هوفسترا دانشگاه ارتباطات ریاست علامت Lukasiewicz گفت: AP پسر شما باید گوش دادن به اگر شما نمی خواهید به کلمه من برای آن را.

در این راستا در اینجا یک پوشش نقره ای پیچیده در قالب یک افسرده تایید است که شما می دانید درست باشد در قلب خود را از دل و آن این است: با توجه به تازگی منتشر شده بررسی داده ها از مرکز تحقیقات پیو, هیچ چیز بیشتر از شبکه های پخش انجام دهید این است که به احتمال زیاد به تغییر ذهن بینندگان خود را هنگامی که آن را به تهمت و یا Trumpism.

مرکز تحقیقات پیو بررسی 12,043 بزرگسالان ایالات متحده بین 29 اکتبر – نوامبر 11 2019 در این سازمان آمریکایی روند پنل. بررسی کنندگان ارائه شد با نام از 30 منابع خبری کشیده شده از سراسر تلویزیون و رادیو و آنلاین انتخاب و بر روی طیف وسیعی از اقدامات از جمله مخاطبان حجم, موضوع, مناطق تحت پوشش و ارتباط به اخبار سیاسی.

پاسخ دهندگان نشان داده شد شبکه از منابع و خواست تا با کلیک بر روی کسانی که آنها را شنیده بود. در میان رسانه های آنها آشنا بودند با شرکت کنندگان خواسته شد تا پس از آن با کلیک بر روی کسانی که به آنها اعتماد کرد و سپس کسانی که به آنها اعتماد سیاسی و انتخابات اخبار.

تبلیغات:

کلی غذای آماده است که قطبش در استفاده و اعتماد از منابع رسانه ای است گسترده تر در پنج سال گذشته. “یک مقایسه با مشابه مطالعه توسط مرکز وب با استفاده از بزرگسالان ایالات متحده در سال 2014 نشان می دهد که جمهوری خواهان شده اند به طور فزاینده ای بیگانه از بیشتر از بیشتر تاسیس منابع در حالی که دموکرات ها’ اعتماد به نفس در آنها پایدار باقی می ماند و در برخی موارد تقویت شده است” آن را می گوید.

يافته ها نیست به طور کامل مأیوس کننده – فقط بیشتر. در میان همه بزرگسالان, پخش اخبار تلویزیون است که هنوز هم به عنوان قابل اعتماد منابع خبری در میان یک نوار زیادی از آمریکایی ها است. ABC, NBC, CBS و برگزاری سه نفر از چهار بالا رتبه اسلات در این نظرسنجی سی ان ان در آینده در جایگاه دوم است.

فاکس نیوز می آید در پنجم – اعتماد کمی بیشتر مصرف کنندگان از PBS 43 درصد به 42 درصد. بی بی سی, نیویورک تایمز و, MSNBC دور کردن لیستی از منابع مورد اعتماد 33% یا بیشتر پاسخ دهندگان.

اما در اینجا که در آن جمعیت بسیار حزبی دیدگاه ها و تفاسیر از اخبار و اطلاعات آنها در حال دریافت به بازی می آید.

تبلیغات:

جمهوری خواهان به شدت بی اعتمادی سیاسی و انتخابات, اخبار بسیاری از رسانه ها به جز به منظور فاکس نیوز (مورد اعتماد 65 درصد از پاسخ دهندگان که شناسایی به عنوان جمهوری خواه یا حزب جمهوری خواه با تکیه), Sean Hannity رادیویی نشان می دهد (30%), Rush Limbaugh را نشان می دهد رادیو و PBS (هر دو ورود و خروج کارمندان در 27%), the Wall Street Journal که مانند فاکس نیوز متعلق به مرداک خانواده (24%) بی بی سی (21%) و Breitbart (12%).

این شبکه که کرایه بهترین در میان جمهوری خواهان است اما هنوز هم اعتماد (به میزان 37 درصد) بیش از مورد اعتماد (33%) است ABC News.

دموکرات و دموکرات-تکیه پاسخ دهندگان در ضمن بیان یک سطح بالایی از اعتماد در بسیاری از جریان اصلی منابع خبری از همتایان جمهوریخواه با سی ان ان (67%), NBC (61%) ABC (60% CBS (59%) و PBS (56%) با در نظر گرفتن پنج اسلات.

همه در همه دموکرات ابراز اعتماد در 13 از 30 منابع ارائه شده با شش مورد اعتماد حداقل 50% از کسانی که پاسخ. در بزرگ جمهوری خواهان اعتماد Fox News, ABC . . . و این است که بسیار آن است.

تبلیغات:

چگونه, کاملا, است همه از این پوشش نقره ای? برای شروع ارائه روزنامه نگاران و کارفرمایان خود را از خواب بیدار به مفهوم تعریف و انصاف و در چارچوب غلط معادل یا برابر با زمان اما در نور حقیقت آنها ممکن است کشف خود را اخلاقی ستون فقرات.

اگر داده ها به شما می گوید که یک بخش خاصی از بینندگان هرگز به شما اعتماد توقف تلاش برای پیروزی در آنها بیش از خم را از مصر همیشگی و مکرر دروغگو خم در از بین بردن این واقعیت مبتنی بر واقعیت است.

پخش پنج شنبه سخنرانی زنده و بدون وقفه تنها در خدمت نفس از یک مرد که فقط دور با سوء استفاده از قدرت خود را با هیچ عواقب و بهره مند سنا که نه ترسو تر از رعایت حرمت قانون اساسی است.

هیچ چیز در این سخنرانی در خدمت مردم خوب و یک شبکه واقعا اختصاص داده شده به این منظور را دور برش, ویرایش آن را به برجسته اطلاعات مربوط زم با دقت بررسی کنید و آن را شامل در یک بعد از خبر. افرادی که را چیزی منفی برای گفتن در مورد یک شبکه برش آن زندگی می کنند خوراک نیست در واقع تماشای این شبکه ها به هر حال.

دانستن است که هیچ روزنامه نگاران در حال انجام تغییر خواهد کرد هر ذهن منجمد توسط چه جهل gorgon آنها را در آن بنده باید خبرنگاران را به ایستادگی خود را با سانسور و طرد همکاران در اصل.

این افکار واهی و پوچ, من می دانم. کسانی که مجریان نشان داد تا برای ناهار برای پرستیژ و از آنجا که تعداد کمی از آنها امیدوار در برابر امید که آنها ممکن است نمره نادر یک در یک با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نوامبر انتخابات برچسبها نزدیکتر و از آنجا که خبرنگاران به ندرت تصویب ناهار رایگان.

اما در اینجا یک سرنخ برای امثال چاک تاد که بنا به گزارش شکست ظهر نان با POTUS تنها به توهین به چهره اش. اگر او به شما نیاز دارد او را به شما عطا کند که مصاحبه بدون در نظر گرفتن که آیا شما به اشتراک گذاشتن یک کیسه مک دونالد با او است یا نه.

وجود دارد بسیاری از عوامل دامن زدن به حزبی تقسیم ذهن شما; یکی دیگر از نظرسنجی پیو lamentably گزارش می دهد که 45 درصد از آمریکایی ها را متوقف کرده اند صحبت کردن در مورد سیاست با کسی در زندگی خود را. که شکسته شدن به 60 درصد از دموکرات ها و 45 درصد از جمهوری خواهان.

قابل پیش بینی “[t]او نزدیک تر مردم دنبال اخبار انتخابات, بیشتر احتمال دارد که آنها می گویند آنها را متوقف صحبت کردن با کسی در مورد سیاست – از جمله 58 درصد از کسانی که می گویند آنها به دنبال سیاسی و انتخابات, اخبار ‘بسیار نزدیک است'” بررسی نوشتن می گوید.

حرکت صعودی از این است که افرادی که به اکثریت سیاسی و انتخابات خبری از تلویزیون های محلی به مراتب کمتر احتمال دارد به متوقف صحبت کردن با کسی در مورد سیاست بیش از هر گروه دیگر.

حرکت نزولی و البته وجود یک حرکت نزولی این است که اخبار محلی است و عمده هدف حمله در جناح راست را دروغ جنگ.

نقطه بودن رسانه ها به عنوان یک کل در اینجا و جاهای دیگر نیاز به سفت عزم خود را برای جلوگیری از شتاب دموکراسی را رم نسبت به نیمه شب.

کسانی که در انگلستان روزنامه نگاران می دانند که آنها نمی ایمنی بدن به تلاش های هماهنگ برای تضعیف اعتماد عمومی را در روزنامه نگاری. نگهبان قطعه اشاره شده در بالا اشاره می کند که جانسون خیابان داونینگ را آغاز کرده است استفاده از خود دوربین به پخش سخنرانی به جای استفاده از یک شبکه خدمه عنوان شده است انجام می شود تحت قبلی نخست وزیر. “بی بی سی در خصوص آماده برای یک نبرد با دولت پس از جانسون نشانه در انتخابات است که او را از نظر دور انداختن هزینه مجوز” داستان می افزاید.

شاید به قدرت است که در بریتانیا در اتاق های خبر را به یک نگاه سخت در آنچه اتفاق می افتد در اینجا و نبرد دندان و ناخن به صورت رایگان را فشار دهید. که شامل ایستاده با طرد همکاران و روزنامه نگاران ممنوع از خیابان داونینگ و رسمی دیگر دولت سالن به سادگی برای انجام شغل خود را.

یک تفاوت عمده بین ایالات متحده و انگلستان است که بریتانیا ایستاده بود و پا به پا در برابر فاشیسم در نه چندان دور گذشته است. هنوز هم وجود دارد مردم زنده به یاد داشته باشید که خانه های خود بمباران کردند به آوار توسط متحدین.

اما حتی در حال حاضر که کشور خود جزر و مد افزایش احساسات ضد مهاجرتی و دوباره تاکید استثنایی که با Brexit اثبات چگونه مخاطره آمیز آن وضعیت است. در میان تمام عدم قطعیت یکی از دعا مردم آن را به یاد داشته باشید نقش مطبوعات آزاد نقش در حفظ اصول دموکراسی و تمسك به حفظ آن است.

در انجام این کار در بریتانیا چهارم و مستغلات می تواند به عنوان مثال به خود را Stateside همتایان که به نظر می رسد فراموش کرده اند خود را شارژ کنید, که کاملا در آغوش آزادی در دانستن است که در نظر رهبر کشور و blinkered پیروان هیچ چیز آنها مهم است. هنگامی که آنها درک کنند که وجود دارد هیچ چیز به از دست داده و در انجام آنچه درست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی