چگونه شما می توانید آن را امن برای رفتن به ورزشگاه در حال حاضر ؟


Two treadmills, spaced several feet apart.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

این مقاله بخشی از Reopeningsیک سری در مورد چگونگی کسب و کار عامل در طول بیماری همه گیر.

یک دلیل وجود دارد که چرا اینترنت واکنش نشان داد و به شدت به اصطلاح Peloton همسر آخرین فصل تعطیلات: در تبلیغ مثبت effusive در مورد او مسلما بسیار فانتزی دوچرخه و هیچ کس را دوست دارد قلبی که از حد. دیگر ما گیر شده است در داخل هر چند بیشتر relatable Peloton همسر آغاز شده است به نظر می رسد. دو ماه در داخل خانه می تواند حتی بیشتر متعهد سیب زمینی نیمکت اشتیاق کمی فعالیت فیزیکی است. بسیاری از ما نمی توانیم یک $2,245 دوچرخه, اما ورزشگاه و تناسب اندام استودیو بازگشایی بدان معنی است که ورزش در جایی که نیست خارج از منزل و یا در طبقه خود را در نهایت خواهد بود یک گزینه به زودی دوباره اگر آن را در حال حاضر نیست.

اکثریت قریب به اتفاق از امریکا ورزشگاه بسته درهای خود را در ماه مارس همراه با دیگر غیر ضروری کسب و کار به سرعت گسترش coronavirus. کاخ سفید دستورالعمل برای “باز کردن آمریکا” نشان می دهد که ورزشگاه باید در میان اولین غیر ضروری کسب و کار مجاز برای بازگشایی, و بسیاری از دولت های ایالتی و محلی انجام داده اند که فقط: ورزشگاه در حال حاضر باز اغلب با محدودیت در حدود نیمی از ایالات آمریکا و شمارش.

این که آیا آن را بی خطر در همه موضوع دیگری است. چه کار کردن در سالن ورزش—که کاخ عرق و تنفس سنگین و میکروب ها—مانند نگاه در حال حاضر ؟

“این یک جهان متفاوت است” گفت: Craig Pepin-دونات های اجرایی در بحران تناسب اندام که شوخی که او رفته است از کار در بدنسازی, کسب و کار به کار در ویروس کسب و کار. بحران مانند بسیاری دیگر از تناسب اندام شرکت های نوشته شده به اطلاعات برای مشتریان در مورد تغییر آنها می توانید انتظار در آن ورزشگاه در وب سایت خود را.

و تغییرات شروع قبل از اینکه شما حتی می رسند. با توجه به جیم توماس یک مشاور که دارای تخصص در ورزشگاه, ورزشگاه بسیاری در حال حاضر درخواست مشتریان به کتاب قرار ملاقات در پیشبرد گاهی اوقات از طریق یک نرم افزار به جای فقط نشان می دهد تا. این نیز ممکن است شامل درخواست مشتریان به مناسب تمرینات خود را به یک ساعت یا یکی دیگر از دوره محدود از زمان به جای اجازه دادن به آنها را زمانی که آنها می خواهند. (توماس طبقه بندی شده کسانی که مایل به کار کردن برای دو ساعت یا بیشتر به عنوان افراد مبتلا به “خوب مشکل داشته باشند.”)

برنامه ریزی این راه را قادر می سازد ورزشگاه به دنبال یکی از شایع ترین حکم از آمریکا و دولت های محلی’ دستورالعمل برای بازگشایی ورزشگاه: محدود کردن تعداد زیادی از مردم در داخل آنها را در هر زمان داده شده است. جزئیات متفاوت است. تگزاس, برای مثال, مجاز ورزشگاه برای باز کردن در 18 مه در 25 درصد ظرفیت است. در یک نظرسنجی ClassPass, یک اشتراک سرویس است که اجازه می دهد تا کاربران به کتاب مکان در کلاس و یا در ورزشگاه نشان داد که 49 درصد از کسب و کار آن همکاران با برنامه ریزی برای کاهش ظرفیت به نصف با توجه به کینزی, Livingston, شرکت معاون رئیس جمهور از مشارکت.

تفسیر دولت قوانین و محدودیت نیست همیشه ساده است. “آن را می شود بسیار پیچیده است چرا که برخی از گروه های موافق نیست” گفت: Anthony Geisler, مدیر عامل شرکت Xponential که صاحب باشگاه پیلاتس, خالص, Barre و تناسب اندام استودیو مارک. “شما لازم نیست که تراز بین رئیس جمهور ایالات متحده, فرمانداران, شهرداران تخته از سرپرستان و سلامت بخش است. شما را تا پایان با یک بیت از وحشی وجود دارد.”

“آنچه ما در حال گفتن همه مشتریان ما است که هر چه دولت است درخواست شما را به انجام, اجازه دهید فقط کمی بیشتر” توماس گفت: از ورزشگاه او با این نسخهها کار میکند.

برخی از ورزشگاه که ندارد touchless چک در سیستم های درهم به پیاده سازی آنها را در زمان بازگشایی. بسیاری از نهاد حرارت چک در ورود و نیز درخواست مشتریان و کارکنان به گواهی است که آنها در حال تجربه هر گونه علائم COVID-19.

Pepin-Donat گفت که بحران تناسب اندام کارکنان ملزم به پوشیدن ماسک و دستکش, اما ورزشکاران نخواهد بود (مگر اینکه یک دولت و یا دولت های محلی می گوید در غیر این صورت). که همچنین آنچه Orangetheory انجام خواهد شد در ورزشگاه با توجه به کوین کیت های ارشد شرکت با نام تجاری افسر. در اعتدال, “اعضای مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش صورت تمام اوقات در باشگاه به جز در حالی که با شور و نشاط آموزش” این شرکت گفت: در وب سایت خود را تا حدودی اشتباه.

بسیاری از ورزشگاه در حال بسته شدن در اتاق قفل در حال حاضر, بنابراین gymgoers توصیه می رسند در تمرین خود را لباس. اعتدال این است که نگه داشتن آن در اتاق قفل باز است اما قصد دارد به “ضد عفونی عضو قالبهای با استفاده از سمپاش الکترواستاتیک پس از هر بار استفاده.” یکی دیگر از اساسی سالن ورزشی سودمند است که تا به حال به افکار است که آب چشمه: آنهایی که با استفاده از یک سنسور برای پر کردن بطری های آب هستند اما آنهایی که فعال هستند با لمس نیست به دلایل آشکار است.

ورزشگاه گرفته اند به روش های مختلف فاصله از مشتریان. Pepin-Donat گفت که تمام بحران ورزشگاه داده شد مجموعه ای از 70 نشانه های جدید به آویزان در سراسر ورزشگاه. برخی از اطلاع رسانی به مشتریان از پروتکل های جدید و دیگران خوانده شده را علامت چقدر دور آنها باید ایستاده از هر یک از دیگر. در صورت لزوم تجهیزات منتقل شده است در اطراف و یا طناب خاموش اجازه می دهد تا اتاق بیشتر بین مشتریان. اگر گروه کلاس های تناسب اندام مجاز به رفتن به جداکننده کف مردم نشان می دهد که در آن برای ایستادن. اما مربيان نمی دانم به ارائه دست در تنظیمات و یا تشویق. “بدیهی است که مفهوم بالا fiving رفته است” Pepin-Donat گفت. “حتی مشت ضربه. این شش پا در هوا بالا پنج.”

Geisler از Xponential اشاره کرد که تناسب اندام استودیو ارائه کلاس ممکن است استفاده بیش از بزرگتر ورزشگاه. “آنچه مورد بوتیک در مقابل یک جعبه بزرگ است که به وضوح آن را بسیار کوچک است.” “مردم در آمده و با استفاده از فقط یک قطعه از تجهیزات است.” کمتر لمس ترجمه برای خطر کمتر و کمتر تمیز کردن و ضد عفونی.

پاکیزگی است مهم تر از همیشه—یک ClassPass بررسی نشان داد که آمریکایی ها در نظر شیوه های بهداشت “اکثریت [No.] 1 عوامل است که کمک خواهد کرد که شرکت کنندگان احساس امنیت”—و ورزشگاه شده اند آوازی خود را در مورد تسریع روال. برخی در حال بسته شدن چند بار در روز اجازه می دهد تا به صورت عمیق تر پاک. در بحران بیشتر بهداشت ایستگاه های در دسترس هستند در سراسر باشگاه و آنها مجهز به دستمال و اسپری ضد عفونی کننده. “در برخی از ما به ورزشگاه آنها پوشش آنها را بنابراین کسی می تواند یک بطری اسپری و آن را نگه دارید و با آنها تمرین” Pepin-Donat گفت. “این شخصی خود بطری اسپری.” در جای دیگر در بهداشت و پیشگیری از قلمرو Geisler گفت Xponential studios شده اند و مجهز به تهویه مطبوع پیوست به فیلتر هوا و همچنین مه شکن ماشین آلات که اسپری مواد به فکر کشتن ویروس.

نیز وجود دارد این سوال که چه خبر است خود را با عضویت در بدنسازی, اگر شما یک—آیا شما هنوز هم برای پرداخت آن است ؟ شروع که ؟ بسیاری از ورزشگاه قرار داده اند اطلاعات در مورد صدور صورت حساب در وب سایت خود را, اما آن را احتمالا بهترین برای بررسی خود را با فرد ، همانطور که برای ClassPass, “ما در حال برنامه ریزی به unfreeze عضویت تا یک بازار کاملا کاملا باز” لیوینگستون گفت. “ما نمی خواهیم هر کسی که به احساس تحت فشار برای بازگشت به استودیو.”

“ما سیاست ها و قوانین هستند که شما احتمالا می تواند اجرا و پیاده سازی در یک محیط ورزشی,” Pepin-Donat گفت. “به عنوان یک علاقه مندان و 40 سال و تناسب اندام حرفه ای من کاملا احساس راحتی رفتن به هر یک از ما به ورزشگاه.”

ایمنی است که قطعا برترین در gymgoers ذهن. اما نمی شود آنها gymgoers اگر آنها نمی باید نگرانی های دیگر بیش از حد. به عنوان Orangetheory کیت قرار داده و آن را “آنها نگران آنها از شکل در حال حاضر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی