چگونه چینی جاسوس نفوذ تهمت کاخ سفید

کمونیست و دولت چین عملیات رو به تهمت کاخ سفید و همچنین شنبه در محرمانه جمهوری خواه انتخابات استراتژی جلسه روز چهارشنبه وال استریت ژورنال گزارش.

برخی از انجام این مجله توضیح داده شده می تواند به شکل پایه ای برای فدرال جرم کیفرخواست.

تبلیغات:

جبهه خلق آزادی ارتش و حزب کمونیست چین اهدا حداقل $450,000 به مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 افتتاحیه و مبارزات انتخاباتی خود پول این روزنامه گفت: بسیار مهم بود برای به دست آوردن دسترسی مستقیم به تهمت و عربستان استراتژی جلسات. یک دزدکی سازمان ایجاد شد در کالیفرنیا برای افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن شانس گرفتن یک دوم.

مجله متمرکز بر چهار مردان سه نفر از آنها از طریق جبهه نظامی چینی و یا حزب کمونیست. یکی از این سه نفر تنگ بن است که یک تابعیت شهروند آمریکایی. او و همسرش به 300.000 دلار به ناروا پیروزی در میان بزرگترین کمک های مالی به این سازمان است. پس از فرض دفتر تهمت و Melania مطرح شده برای عکس ها با تنگ.

چهارمین مرد چینی ملی که کارت سبز اجازه می دهد تا او را به کار در اینجا, ایجاد, آمریکایی چینی برای مغلوب ساختن پیشی جستن. این گروه افزایش تهمت سیاسی و اقبال و نادیده گرفته و بسیاری از نژادپرستانه ضد آسیایی, نظرات که در ادامه به این هفته.

تبلیغات:

مجله گفت: David تیان وانگ عمل در دستور چینی کنسولگری در لس آنجلس در ایجاد این گروه است. این به نظر می رسد یک نمونه از astroturfing عمل پوشش هویت حامیان مالی به آنها را به نظر می رسد به مردمی شرکت کنندگان و پنهان مالی و اتصالات.

وانگ به 150.000 دلار به این گروه به تصویب رساند که پول به تهمت کمپین و کمیته ملی حزب جمهوری خواه.

مجله گزارش شامل موارد زیر اخلال حادثه در مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به عهده گرفت و در حال حاضر مبارزات انتخاباتی برای دور دوم:

تبلیغات:

“در ماه مه سال 2017 آقای وانگ با حضور یک جمهوری خواه کمیته ملی دعوت-تنها رهبری جلسه در سن دیگو به عنوان مهمان از [GOP رسمی شان] جراحی کالیفرنیا committeeman مردم آشنا با این موضوع گفت. جمع آوری اولیه بود فرصتی برای رهبران جمهوری خواه برای برنامه ریزی مسیر رو به جلو برای این حزب پس از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح.

“همراه با آقای وانگ به جلسه به آقای جراحی مهمان بودند سه نفر مرتبط با دولت چین. برای اولین بار بود که ژائو باند, آنها, چینی, وب سایت رسمی شناسایی به عنوان یک محقق برای چین, وزارت علوم و فناوری با تمرکز بر امنیت ملی فن دیپلماسی و مسائل دیگر. آقای ژائو کار ارتباط او را با سران رده های چین حزب کمونیست از جمله همکاران نزدیک رئیس جمهور چین می گویند افرادی که ملاقات آقای ژائو.”

تبلیغات:

رتبه بی کفایتی

به عنوان خوانده شده مجله مقاله—و با توجه به زمینه بدنام مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن به ABC News در سال گذشته—مغلوب ساختن پیشی جستن است نه بازیگری در لیگ با پکن است. این مقاله نشان می دهد که تهمت و کارکنان خود را از بی حد و حصر خانواده و به همان اندازه بی حد و حصر sycophants هستند و بی تکلف و ساده لوح خود را رتبه بی کفایتی ناخواسته قرار دادن امنیت ملی ما در معرض خطر است.

یک بسته-درب جلسه در سن دیگو در سپتامبر سال 2016 تنها چند هفته قبل از انتخابات بازدید شده توسط خارجی ها. مجله قادر به شناسایی یکی از چهار مرد که با حضور توصیف او به عنوان “یک مرد با پوشیدن مائو کت و شلوار [که] led طرف چینی که شرکت کنندگان گفته شد شخصی مشاور رئیس جمهور یازدهم.”

تبلیغات:

انجام چهار مرد چینی پس نگران یکی از آمریکایی ها در حال حاضر که او هشدار امنیت ملی آمریکا مقامات. که اقدام توسط Welton چانگ سابق ایالات متحده آمریکا آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع افسر می ایستد در تضاد به تهمت کمپین رهبری مخفیانه ملاقات با کرملین عوامل است. Donald Trump Jr., دریافت ایمیل که پوتین رژیم بود و مشتاق برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن شکست هیلاری کلینتون در سال 2016. هیچ یک از آمریکایی ها هشدار مقامات اطلاعاتی آمریکا. آنها بارها و بارها به دروغ و انکار هر گونه جلسه رخ داده است تا زمانی که نیویورک تایمز منتشر شده متهم ایمیل.

مسکو تلویزیون تماس مغلوب ساختن پیشی جستن یک “عامل روسیه”

مجله آیات آمده شش ماه پس از تلویزیون دولتی است که تحت کنترل ولادیمیر پوتین, به نام مغلوب ساختن پیشی جستن یک روسی “عامل” و با اشاره به روسی سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه به عنوان برگ برنده را “عروسک خیمه شب بازی استاد.”

تبلیغات:

Rossiya 1 کرملین کانال, عنوان, خود, Dec. 11, 2019 برنامه “Puppet Master و ‘Agent’—چگونه به درک لاوروف نشست با مغلوب ساختن پیشی جستن.”

با توجه به قدرت مطلق که با پوتین, قوانین مدرن تزار قتل مخالفان سیاسی و زندانی کردن رقبا که هیچ ملامت صادر شد در مورد برنامه تلویزیونی است که به گویاترین نشانه ای از آنچه که پوتین فکر می کند در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مجله گزارش نوشته شده بود حاضر تنها چند ساعت پس از جان بولتون تهمت سابق مشاور امنیت ملی نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن و خواستن که با رئیس جمهور چین برای کمک به پیروزی در دور دوم. تهمت می خواستم یازدهم دبیر حزب کمونیست چین به خرید میلیاردها دلار از آمریکا سویا و گندم به طوری که میانه کشاورزان کلیدی تهمت حوزه حفظ خواهد برای حمایت از او بولتون نوشت: “این اتاق که در آن اتفاق افتاده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری تلاش ناموفق برای متقاعد کردن یک قاضی فدرال برای جلوگیری از انتشار. این کتاب به فروش رفت ژوئن 23.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن OK با دخالت خارجی

درخواست یا پذیرش کمک از خارجی منافع است و یک جنایت است. اما در سال 2016 رهبری از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ملاقات با کرملین فعالان پس از گفت در نوشتن است که مسکو می خواستم برای کمک به تهمت برنده انتخابات است. سپس برای یک سال کامل تهمت همکاران دروغ و تکذیب هر گونه جلسه اتفاق افتاده است.

در ژوئن 2019 جورج Stephanopoulos از ABC News خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد پذیرش کمک از مسکو یا پکن برای پیروزی در انتخابات مجدد. جاسازی شده در سوال خود را این واقعیت است که پذیرش چنین کمک به نقض قانون آمریکا. مغلوب ساختن پیشی جستن مورد اختلاف که نقطه.

“این یک تداخل آنها اطلاعات—من فکر می کنم من می خواهم آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که او را دیدم هیچ چیز اشتباه است با پذیرش کمپین کمک از قدرتهای خارجی و حتی دشمنان ایالات متحده است. که یکی از نمونه های بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن و جنایت, بی وفایی و مطلق عدم میهن پرستی.

تبلیغات:

در همان زمان که تهمت & Co. یا فریب خورده شده است و یا با میل و رغبت در آغوش جبهه ارتش چین و حزب حاکم کمونیست از دولت مطرح شده به عنوان سخت بر نفوذ آمریکا موسسات دانشگاهی.

مختلف دانشگاهیان باید دستگیر شده و به اتهام است که اهمیت نامشخص است اما برخی از آن به نظر می رسد از من خواندن از پرونده های دادگاه به ارتکاب جرائم عمومی.

استاد بازداشت

در ماه ژانویه وزارت دادگستری بازداشت چارلز Lieber در سطح جهانی شهرت nontechnology متخصص است که صندلی از دانشگاه هاروارد شیمی و زیست شناسی شیمی بخش. دو اتباع چینی نیز متهم شدند در ارتباط با کمک به جمهوری خلق چین است.

تبلیغات:

به عنوان شرح داده شده توسط وزارت دادگستری, پرونده Lieber به نظر می رسد ویژگی های نه اساسی. به نظر می رسد در درجه اول با هدف تامین امنیت Lieber را محکوم چینی اتباع یکی از افراد ارتش آزادی بخش ستوان در سرقت و جاسوسی اتهامات مرتبط با. Lieber وکیل مارک Mukasey می گوید: Lieber یک قربانی نه یک مجرم.

مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری و مقامات محلی را متقاعد قضات برای اعمال مجازات های خشن علیه زنان چینی که به نظر می رسد فقط یک توریست که گشت و گذار چپ چپ رفت.

رمز و راز هنوز کفن جداگانه مورد دو نفر از اتباع بازداشت شده در Mar-a-Lago.

یوجینگ ژانگ a 33-year-old چینی بازرگان که انجام فارادی کیسه ای است که بلوک های الکترونیکی سیگنال های دروغ راه خود را به رفت و آمد مکرر در سال گذشته است. معلوم نیست که آیا او یک کاراگاه توریستی که می خواستم برای دیدن رئیس جمهور آمریکا و یا بی منطق جاسوسی. ژانگ کردم و هشت ماه را در زندان فدرال برای دروغ گفتن به یک عامل سرویس مخفی و منظور از اخراج.

خشن جمله

دیگر کاری Lu جینگ 56 بود که تبرئه توسط دولت داوران در خاطی اتهامات می گوید او گناه بود و گرفتن عکس. او محکوم به شش ماه است. او جرم است ؟ مسالمت آمیز مقاومت در برابر بازداشت. جینگ عبور آغوش او خالى او دست و فریاد زد: “هیچ هیچ هیچ” با توجه به پالم بیچ ، فکر می کنم در مورد آن — شش ماه پشت میله های زندان است.

کسانی که احکام خشن, دستگیری Lieber اخیر و دستگیری از دیگران همه طراحی شده برای نشان دادن تهمت رژیم است که به دنبال راه هایی برای ایجاد رای دهندگان بر این باورند که فشار دادن یک خط سخت بر نفوذ و جاسوسی حتی به عنوان تهمت و پنجه نرم می کند برای نعمت از رئیس جمهور یازدهم به عنوان جان بولتون نشان داد.

این Trumpian تاکتیک ایجاد سردرگمی در مورد که در آن تهمت می ایستد. آنها همچنین منحرف کردن توجه در مورد تهمت & Co.’s perfidy در برخورد با جبهه کمونیست دیکتاتور در پکن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>