چگونه پلیس در حال صحبت کردن در مورد تظاهرات و کشتار جورج فلوید

این کشور در حال تغییر ذهن خود را در مورد پلیس. بیش از چند سال گذشته آمریکایی ها را تماشا بی شماری ویدئوها از خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید. آنها شاهد بوده ایم و یا شرکت کننده در شکل گیری یک جنبش اجتماعی اختصاص داده شده به حفظ و جشن سیاه و سفید زندگی می کند. و درک خود را از نیروهای پلیس منتقل شده: یک نماینده دانشگاه بررسی های انجام شده در پایان می یافت برای اولین بار در رای گیری از تاریخ است که اکثریت (57 درصد) از آمریکایی ها و کثرت (49 درصد) از مردم سفید فکر می کنم افسران پلیس “در مواجهه با یک مشکل یا وضعیت خطرناک” هستند و “به احتمال زیاد به استفاده از نیروی بیش از حد اگر مقصر است.” که افزایش 24 امتیاز در میان همه آمریکایی ها و 23 امتیاز در میان مردم سفید پس از منموته 2014, نظرسنجی در پی افسر NYPD دانیل Pantaleo را قتل اریک گارنر.

افسران پلیس باید مشاهده شده است کسانی که دوربین بیش از حد. آنها شاهد بوده ایم و یا شرکت در تشکیل یک جنبش برای “آبی جان” در پاسخ به این جنبش مبنی بر آنهایی که سیاه و سفید. اخیرا آنها بوده است و مقابله با مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین کشتن جورج فلوید گسترده اعتراضات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس و تماس پال خواستار قطع بودجه دولت و یا لغو پلیس که وارد جریان اصلی سیاست گفتمان به عنوان قبل از هرگز.

شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یک پلیس که فکر می کند کار خود را باید محدود برای منسوخ شدن است. اما مقامات مجری قانون در حال پردازش این لحظه در تاریخ آمریکا در یک طیف گسترده ای از راه. برخی از افسران در حال ضرب و شتم معترضان و روزنامه نگاران در خیابان. برخی از آنها beseeching همکاران خود را به گوش دادن به آنچه که تظاهر کنندگان می گویند. برخی از آنها از حرفه خود در رسانه های اجتماعی به غریبه ها که رد این ایده از یک “پلیس خوب.” برخی از آنها با توجه به تغییر شغل. برخی از افسران پلیس در حال نقاشی بر روی تجارب خود را به عنوان سیاه و سفید آمریکایی به توضیح معترضان شکایت ها را به همکاران خود. بسیاری از باقی می ماند متقاعد شده است که در بسیاری از موارد که به عنوان برش و خشک به عنوان فلوید را کشتار غیر نظامیان که تا پایان مجروح و یا کشته شده توسط پلیس اجتناب می تواند سرنوشت خود را اگر آنها می خواهم به سادگی به دنبال افسران سفارشات.

بیش از دو هفته گذشته صحبت کردم که هفت فعلی و سابق پلیس درباره تظاهرات و آینده از پلیس. (آنها به هیچ وجه تشکیل یک نماینده مقطع از آمریکا افسران پلیس; در مقایسه با پولیس ملی جمعیتی تفکیک کسانی که در نهایت موافقت کرد به صحبت با من شد نامتناسب مردم رنگ و/یا تجاوز.) همه به شدت محکوم کرد چوین اقدامات اما مخالفت بر روی تقریبا هر چیز دیگری: آیا حوزه های قضایی باید با منحرف کردن بودجه از ادارات پلیس به سمت دیگر خدمات عمومی اعم از قانون اجرای سیستم های فلفلی با چند سیب بد یا محاصره توسط عمده فروشی پوسیدگی آیا ادعای نژاد پرستی در پلیس و نیروهای اثبات یا پر از شکوفه. آنچه در زیر گزیده ای از صحبت های ما به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح.

یعقوب 32, افسر پلیس در گرجستان

من شنیده ام کسی در وزارت دفاع از کشته شدن جورج فلوید. این که چگونه شدید وضعیت با فلوید, بین واقعیت است که آن را تمام ثبت به عدم وجود کل بشریت از افسران درگیر به هشت تا نه ساعت از تماشای کسی بمیر که در آن شما واقعا نمی توانید می گویند هر چیزی در دفاع. و به طور سنتی به عنوان پلیس ما دفاعی است. اما در این وضعیت هر کس را مانند “آره که jacked برای اطمینان حاصل کنید.”

تظاهرات را ساخته اند و ما به عنوان مجری قانون بسیار ناراحت کننده است—اما آن را لازم ناراحت کننده است. به نظر من در تظاهرات است: ما دیده ایم توده ها می آیند و می گویند آنچه آنها می خواهند انجام می شود. و اگر آن را یک گروه کوچک از مردم شما می توانید نوع از بازیگران آن به عنوان “این است که فقط یک حاشیه گروه.” اما هنگامی که شما به پلیس موافقت با آن و شما میلیون ها نفر از مردم در خیابانها گفت: این نیاز به تغییر این نوع آره شاید ما نیاز به نگاه در آینه و تغییر آن است.

“این تظاهرات را ساخته اند و ما به عنوان مجری قانون بسیار ناراحت کننده است—اما آن را لازم ناراحت کننده است.”

من باید شده است جرم خواستار لغو پلیس. من نمی خواهم که پیام برای رقیق کردن واقعی پیام defunding ادارات پلیس به دلیل defunding ادارات پلیس را حس می کند. در بسیاری از حوزه های قضایی امنیت عمومی هزینه بیش از هزینه های دیگر توسط یک حاشیه بزرگ. کسانی که بودجه باید اختصاص داده شده به بهبود آموزش و پرورش و خدمات اجتماعی و برای کمک به بیماران روانی و بی خانمان جمعیت. و تمام بد-اپل-مقابل-خوب-اپل استدلال فقط خسته به من. آن را منحرف از مشکلات سیستمیک است که وجود دارد. بدون تغییرات گسترده سیب مهم نیست.

من و همسرم مکالمات هر روز در مورد تظاهرات. من سفید و سیاه است. ما موافقت خود را با پیام ها و تماس ها به صورت چشمگیر اصلاحات. ما اما اختلاف نظر دارند در یک جبهه: صدمه به اموال. از همسر من نقطه نظر او دیده می شود تظاهرات مسالمت آمیز بسیاری از بار قبل در این کشور و گاهی اوقات آنها را در مورد تغییر تدریجی. اما در این مثال او معتقد است که بیشتر تغییرات مورد نیاز خیلی شدید تر تظاهرات مورد نیاز هستند. نظر من این است که صدمه به اموال را به مخالفان, پلیس اصلاحات یک چوب زیر بغل به سقوط بر روی. آن را لکه دار کلی پیام در چشم رهبران ما.

من دیده ام بسیاری از آونگ نوسان است. ادارات را از طریق مراحل که در آن افسران در هیئت مدیره با اصلاحات اما اگر برخی از افسران صدمه ممکن است شما با دیدن ماموران گفت: “هی ما باید برای رسیدن به راه آنها استفاده می شود.” ما از طریق زمانی که پلیس اجرای فعال است و سپس آن را تبدیل به واکنشی است. ما تبدیل شدن به کارشناسان در deescalation پس ما باید یک حادثه و ما تمرکز بر روی سخت اجرای قوانین. این تغییرات برای هر بخش بسته به اینکه چگونه روحیه در جامعه و چه به عنوان قابل قبول است.

وقتی که من اولین بار آغاز شده در اجرای قانون در فلوریدا که اداره پلیس و آکادمی بسیار شبه نظامی. شما واقعا شرطی که جنگجو نوع طرز فکر. شما آموزش دیده از یک SWAT دیدگاه; آن را کاملا متفاوت از گشت و یا جامعه محور پلیس. در یک کلاس بود که ما در حال انجام فیزیکی آموزش تاکتیک های دفاعی در هر روز است. آنها با تاکید بر حذف مانور چگونه به استفاده از زور. آموزش بر داشتن یک طرح و شرکت در آنچه که شما انجام دهید که لازم است. اما شما باید بدانید که برای تغییر آن کلاه. چرا که اگر شما در حال آموزش به پارانویا و همیشه باید یک طرح توجیهی برای کشتن کسی. … وجود دارد گفت: در ادارات پلیس “من ترجیح می دهم سعی 12 انجام شده توسط شش.” که یک عبارت رایج در اطراف پرتاب: “من ترجیح می دهم در دادگاه به اتهام قتل نفس از کشته شدن در حین انجام وظیفه.” ما همه می خواهم برای رفتن به خانه در پایان روز, اما اگر شما در حال آموزش مردم است که طرز فکر آن است که تنزل ارزش فرد در انتهای دیگر.

در بخش من در فلوریدا آن عمدتا سفید افسران پلیس ما پلیس این بسیار کم درآمد آفریقایی محله. شما می توانید ببینید این افسران که واقعا از این نوع از پس زمینه— وجود خواهد داشت مسائل مربوط به ارتباطات. هنگامی که شما که سرباز طرز فکر شما در واقع دستور دادن. واقعا وجود دارد هیچ زمان برای گفت و گو باز می شود. این نوع از “من گفتن شما برای انجام این کار. آن را انجام دهد.” این نوع از مالیده شدن در اوایل زندگی حرفه ای من. واقعا چشمان من را باز کرد.

من دیده ام افسران بود سوء استفاده و تشدید شرایط. یک حادثه خاص یک افسر لگد یک نوجوان در دندان. او به پایان رسید تا گرفتن خاتمه یافته است. یکی از اولین شب از, با مسئول آموزش ما گشت زنی بودند یکی از خشن تری محله در این شهرستان است. ما شاهد دو مرد سیاه با پیت بول راه رفتن در طرف اشتباه از خیابان. در فلوریدا وجود دارد یک قانون است که اگر شما یک عابر پیاده, شما باید به راه رفتن در مقابل جریان ترافیک وسیله نقلیه. من افسر آموزشی جهش بنابراین من پرش ماشین. تن او استفاده می شود به سادگی به مقابله با آنها بود—آن من را تکان داد. ما توقف آنها را برای یک عابر پیاده نقض اما آن را تقریبا به نظر می رسید مانند ما در یک سرقت در حال پیشرفت است.

من خیلی دلسرد آنچه من از دیدن و انجام دادن و واقعا میل نوع شخص من تبدیل می شد که من سمت چپ پلیس به طور کامل برای یک زن و شوهر از سال و مدیریت خرده فروشی در حالی که برای. آن نیست تا زمانی که همسرم آشنا شدم و تا به حال یک دختر و یک بچه وقتی که من احساس من می خواستم برای انجام کاری بیشتر است. من می خواستم برای کمک به همه چیز را بهتر از برگشت به پلیس.

در حال حاضر من در مورد به دریافت مدرک کارشناسی ارشد من در عدالت کیفری. در کلاس های من, ما تا به حال به انجام غواصی عمیق در اداره پلیس فرگوسن و CompStat در نیویورک و ببینید که چگونه روش های مختلف پلیس به برخی از عواقب و چرا چسبیده به روش های قدیمی است که قصد ندارم به کار رفتن رو به جلو است. نگاه فرگوسن: جمعیتی از اداره پلیس شد به طور قابل توجهی متفاوت از جامعه آن را انجام ندادی. من در تلاش برای رسیدن به بیشتر نظارت به سعی کنید به رفع چیزهایی که رفتن به جلو.

A line of cops in riot gears stands below traffic lights and street signs.

آتلانتا, گرجستان, در تاریخ 30 مه.

معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ

موریس هنری, 34, افسر گشت کانزاس

چند هفته گذشته بوده است واقعا دشوار است برای من چون من هر دو طرف از آن است. من می بینم که افسران پلیس در حال مردم خوب است. من شخصا ندیدم هر بد افسران پلیس—اما من نمی گویم وجود ندارد در بخش ما است. اما من نیز می دانم آنچه در آن مانند به سیاه و سفید و برای کسی که به تماس با پلیس در شما بدون هیچ دلیل.

زمانی که من در حال رشد بود در اوکلاهما از آن اتفاق افتاد چند بار. ما می توانید یک میانبر به خانه مادرم یا ما می تواند خارج از بازی بسکتبال و کسی را با پلیس تماس بگیرید تماس با ما. پلیس را نشان می دهد و ما هیچ ایده چه می گذرد چون ما فقط بودن بچه ها. آنها فقط به ما گفت که کسی به نام چرا که آنها فکر کردند که ما به هیچ خوب.

چرا من می خواهم به یک افسر پلیس? پاسخ ساده این است که من فکر می کردم باید وجود داشته باشد بیشتر سیاه افسران پلیس. جایی که من زندگی می کردند در اوکلاهما من نمی دانم اگر وجود دارد بیش از پنج [سیاه افسران] در این بخش در یک شهر نزدیک به 100,000 نفر است. می شنیدم که مردم بحث در مورد تعامل خود را با پلیس و من احساس می کردم که این گروه واقعا نمی نمایندگی از جمعیت است.

“چرا من می خواهم به یک افسر پلیس? پاسخ ساده این است که من فکر می کردم باید وجود داشته باشد بیشتر سیاه, پلیس , افسران.”

ما صحبت کردیم در مورد [فلوید را به قتل] بسیار کمی. همه موافق است که این راه اشتباه به نگه داشتن او را. همه می دانند که می تواند یک سیاست تخلف در اینجا. ما ناظران آن را آورده و ما موقت رئیس آن را آورده. او معمولا نمی دیدگاهها برای چیزهایی که اتفاق می افتد در خارج از شهر. اما او موافق آن بد بود نباید اتفاق افتاده اند و جورج فلوید باید زنده باشد. من فکر می کنم چوین باید به اتهام قتل و هر کس صحبت کردم به موافق است.

بخش عمدتا سفید وجود دارد اما شاید شش سیاه افسران و یک زن و شوهر از Latinos. احساس می کنم مثل برخی از افسران نمی فهمم چرا مردم اینقدر عصبانی در حال حاضر. بسیاری از افسران پلیس را ما در مقابل آنها موضع به جای خوب در مقابل بد یا راست-مقابل-اشتباه فقط به خاطر آن یک tightknit کار که در آن همه می شود مانند خانواده. آنها بیشتر apt به دفاع از یک افسر پلیس حتی زمانی که برای من روشن است پلیس در اشتباه است. اما من فکر می کنم آن را بیش از یک موضوع از چند سیب بد. من فکر نمی کنم سیستم پلیس نیاز به تغییر که فقط افسران نیاز به نگه داشتن مردم پاسخگو زمانی که آنها چیزی شبیه به این.

برخی از همکاران من شده اند در آینده به من و دیدن من با همه چیز. من به آنها توضیح دهید چیز های مختلف در زندگی من دوست دارم که چگونه پلیس را به نام ما برای بازی بسکتبال در خیابان. هیچ یک از آنها تا به حال که اتفاق می افتد به آنها را قبل از. آنها نمی دانند که آنچه در آن مانند به سیاه و سفید. اما یک co-worker داشتن آن نوع از تجربه ممکن است باز چشمان خود را کمی.

من نمی دانم که چگونه این گروه واکنش نشان می دهند به من موافقت با تظاهرات و من نمی دانم که چگونه من خانواده واکنش نشان می دهند با من که یک افسر پلیس است. من تا به حال اعضای خانواده که تا به حال تجربه بد با پلیس است. اما من صحبت کرد به من و خانواده و آنها هنوز با من که یک افسر پلیس است. و کمک کرده است که این بیشتر که خانواده خوب با آن است. آنها می دانند که من خوب افسر پلیس; آنها می دانند که من یک فرد خوب است. آنها می دانند که اگر چیزی مانند آنچه چوین را که اتفاق می افتد در اطراف من پس از آن من گام و مطمئن شوید که آن را دریافت نمی کند به نقطه ای که کسی می میرد.

ران* مشغول به کار در یک اداره پلیس در یک شهر بزرگ ایالات متحده برای بیش از 20 سال

من نه صحبت به یک افسر که پشتیبانی چه در مینیاپولیس و در عین حال هر یک از ما در حال نقاشی با قلم مو پهن. همه جیغ در مورد نژاد پرستی و نابرابری نژادی—اما این است که نه آنچه که همه در حال انجام است به اجرای قانون ؟ با نژادپرستی مردم در قدرت و استفاده از قدرت است که در برابر یکی دیگر از قومیت. در حال حاضر [فعالان] باید یک صدا به دلیل آنچه اتفاق افتاده است به Floyd اما آنها با استفاده از این قدرت در مقابل گروه دیگری. که در گروه اتفاق می افتد به اجرای قانون است. در اجرای قانون شما شروع به شنیدن در مورد “چرا ما بودن شرور و اهریمن در نظر گرفته و مرد بد؟” COVID آمار ایالات متحده آمریکا و پلیس قهرمانان بود. سپس در یک روز ما شد بدترین چیز در کشور است. و آنچه ما انجام دهید ؟ این چیزی است که یک نفر انجام داد. در هر حرفه و بد خود را در سیب. معلمان باید بدست بازداشت برای داشتن رابطه جنسی با کودکان و نوجوانان هستند اما مردم گفت: “خلاص شدن از معلمان”?

من تدریس یک کلاس در رویه عدالت برای سربازان و افسران را با یک بخش در تاریخ با پلیس است. من 100 درصد درک آن است. من می تواند برخی از همدلی برای آن گرفتاری. آنچه که من لازم نیست که همدلی برای یک شکست جنبش را محکوم … شورش ملک تخریب. این است که آنچه این جنبش می خواهد شناخته می شود ؟

این روزها جامعه است درخواست پلیس برای انجام بیشتر چیزهایی که آنها نمی توانند انجام دهند. چهل هزار نفر در ایالات متحده خودکشی در هر سال و چه هستند که ما در مورد آن انجام? پاسخ این است که تجهیز پلیس به deescalate کسی که آماده برای پرش از روی یک پل? پلیس در حال حاضر تبدیل به یک نوع کلی دیگری برای همه چیز. می توانید هر پلیس deescalate سلامت روانی بیمار است ؟ حتی اگر آنها آموزش است.

در زندگی حرفه ای من انجام برخی از چیزهایی که شاید من خیلی افتخار است ؟ من نمی توانم به شما دروغ. اما من هم باید به شما بگویم وجود دارد مردم وجود دارد که هیچ مشکلی در تلاش برای کشتن من. و من چگونه می توانم تشخیص تفاوت ؟ این همه در مورد رفتار فرد. بسیاری از مردم می خواهم به پلیس به نژادپرست است. اما زمانی که آنها در آن شرایط تنش پلیس ها در واکنش به رفتار است. شده اند وجود دارد برخی از افرادی که آمده اند و گفت: “دوست عزیز اگر شما فقط به دنبال دستورالعمل پلیس شما باید خوب باشد.” که بد نیست قطعه ای از مشاوره است.

[جورج فلوید را به قتل] بیشتر از یک مورد واضح و روشن در مقابل گذشته نمونه هایی که در آن ماموران پلیس مبارزه با کسی. آن را بسیار احساسی متهم رویداد. چوین به وضوح آرام و نه مثل او با آن مرد در آن لحظه خاص.

“در زندگی حرفه ای من انجام برخی از چیزهایی که شاید من خیلی افتخار است ؟ من نمی توانم دروغ به شما.”

من موافقت می کنم که مردم سیاه و سفید ممکن است به عنوان تهاجمی تر برای انجام همان چیزی که به عنوان یک فرد سفید. این تحقیقات نشان می دهد حتی آفریقایی افسران پلیس دیدن آفریقایی مردان به عنوان تهاجمی تر. آیا ضمنی و تعصب از آمده است ؟ کلیشه فعل و انفعالات. من می خواهم برای حمایت از این: هر پلیس که با این نسخهها کار در آنچه به آنها تماس بگیرید “سریع منطقه” و یا یک “اقلیت منطقه” آنها باید دوره چرخش به محله ای دیگر با یک شبیه نژادی, آرایش, اما از لحاظ اقتصادی متفاوت با جرم و جنایت کمتر به طوری که آنها می توانید برخی از تصاویر مثبت خاص گروه اقلیت برای کمک به جایگزینی آنچه آنها دیده می شود. چرا که چگونه شما مقابله ضمنی bias ؟ شما جای کلیشه شما در مورد یک گروه خاص از مردم با آنهایی که مثبت. اما اگر شما یک افسر که نشسته است در بالای خشونت محله و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد در همه اتفاق می افتد به آفریقایی یا لاتین چه به طور طبیعی میخوام اتفاق می افتد ؟ چه فکر خواهی بود ؟

برخی از دوستان من از دست دوستان بر این موضوع است. آن را به آن نقطه. من تا به حال به بحث های طولانی با من, کالج, دختر سن. او خواسته شده بود که برای رفتن اعتراض با دوستان خود. نظر او و من باید به او 100 درصد غرفه بود که “من در برابر نژادی و بی عدالتی و چیزهایی که اتفاق افتاده است اما چرا ما باید در اعتراض به پلیس؟” اگر باور نمی تغییرات خوب بیرون آمدن از این من احتمالا می تواند یک فرد افسرده.

ناتالی*, 30s اولیه پلیس در ویرجینیا

من و همکاران ما همه در همان صفحه در مورد جورج فلوید. چه اذیت ما بیشتر است که سه شنبه وجود دارد و کاری نمی کند برای جلوگیری از چوین. بنابراین تعداد زیادی از پلیس منزجر شدند و دیوانه زیرا که باعث می شود ما همه بد نگاه. آن را می سازد تا اعتماد مردم نیست ، من نمی توانم بگویم من لزوما آنها را سرزنش.

یک پلیس در حال حاضر—آن را خوب است. هنگامی که من سعی می کنم برای دفاع از پلیس در توییتر که در آن من می خواهم به صحبت کردن با مردم در مورد عجیب و غریب تلویزیون را نشان می دهد هیچ کس پاسخ می دهد. همه آنها گفت: “برو به پلیس پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.” و گفتم: “هی, من اینجا هستم, من عجیب و غریب, بیش از حد, و من یک پلیس. و من گفت: برخی از مسائل آن پلیس در حال انجام آن خوب نیست. آن را همه ما است.”

A hand is seen holding up a sign that says "Defund the Police."

یک معترض در شهر نیویورک در ژوئن 19.

ایرا L. سیاه/Corbis via Getty Images

در زندگی واقعی “از پلیس” مسائل می شود به شما. آن را واقعا سرگرم کننده وقتی که مردم می گویند و سپس پنج دقیقه بعد آنها کمک بخواهید. من دیده ام که چند بار. آنها را مانند “برو به پلیس!” و در روز بعد با من تماس بگیرید. من بود, اوه من مناسب است ؟ ما قدردانی نمی کند تا زمانی که ما مورد نیاز است.

من درک می کنم سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. هر کس موافق با آن است. که این مسئله نیست و نباید آن را یک موضوع برای هر کس دیگری. اما زمانی که شما مرتکب آتش سوزی و شروع به سرقت چیزهای که نمی تواند متعلق به شما است که زمانی که آن را تبدیل به یک مشکل. ما درک می کنیم این همه از شما, اما شما می خواهم به نشستن وجود دارد—من مطمئن هستم که شما را دیده ام الگوهای رفتاری است که مردم فرستاده اند در اطراف حدود 1000 پلیس خوب, اما اگر شما 10 بد پلیس شما باید 1,100 پلیس بد از آنجا که ما در حال برگزاری یک دیگر پاسخگو باشد. همان را می توان بدبختانه با 1000 معترضان و 10 دستگاه.

برخی از چیزهایی که من دیده ام پلیس در این تظاهرات غیر ضروری است. مثل من درک می کنم این است که در مقابل شما نشسته و شما نیاز به او را به حرکت می کند. شما لازم نیست که به پا زدن او را در چهره ، وقتی که می آید به تصویب اصلاحات [درباره استفاده از زور توسط پلیس] بسیاری از آنها را استثنا. بنابراین برای مثال اکثر گروه ها در حال حاضر محدود کردن تیراندازی در حال حرکت وسایل نقلیه. اما اگر شما در حال تلاش برای اجرای من با بیش از یک ماشین است که می تواند کشتن من مجاز به استفاده از نیروی مرگبار برای محافظت از خودم و یا زندگی دیگری. در ویرجینیا ما می توانیم با استفاده از نیروی مرگبار اگر ما دلیلی برای باور کردن شخص در حال فرار است و فقط مرتکب یک جنایت و یک تهدید قریب الوقوع به آمریکا یا شخص دیگری است. و اگر من مجاز به استفاده از نیروی مرگبار که معنی آن این است که زندگی یا مرگ وضعیت که در آن من در ترس برای زندگی یا زندگی دیگریمن می توانم و انجام هر کاری که من باید انجام دهید برای جلوگیری از این تهدید. این بدان معناست که من می تواند به ساقه چاقو, ضرب و شتم, خفه خفه کردن—هیچ چیز از حد که در آن نقطه.

Ramiro مارتینز, 41, کارآگاه, معبد, تگزاس

من 17 سال گذشته من شاهد یک تغییر بزرگ از زمانی که من اولین بار آغاز شده و در نگرش و فرهنگ پلیس. آن بوده است خوب و بد است. در حال حاضر ما قطعا در زیر میکروسکوپ بیشتر از ما استفاده می شود. من آرزو ادارات پلیس بودند کمی شفاف تر در حس ما چگونه پلیس خود ما. همیشه وجود دارد این نظریه که پلیس مراقبت از خود و همه چیز زیر فرش جاروب. در سال های من در این زمینه من دیده ام بسیاری از افسران ممکن است بسیاری از افسران بود به حالت تعلیق مختلف نقض و شکستن کد اخلاق. و من فکر می کنم اگر مردم می شود و ما تر خواهد بود آوازی که در مورد که نوع کمک به نشان می دهد جامعه ما “نگاه ما به این را تحمل.”

زمانی که ما می بینیم [افسران پلیس ضرب و شتم مردم] در اخبار ما نشستن وجود دارد و فقط چت در دفتر مانند “مرد واقعا دوباره ؟ چه شد شما فکر کنید؟” وقتی ما در مورد این پلیس که در حال کوبیدن مردم روی زمین هستند که دستبند به دست و چهره خود را گزاف گویی کردن بتن—من تایید برای همه بچه ها در دفتر من هیچ یک از ما را درمان کسی که می خواهم.

تا آنجا که با شنیدن سیاه زندگی توجه به حرکت من آنها را بشنود. جایی که من جداگانه خودم زمانی است که من شروع به شنیدن ضد پلیس شعارهای defunding پلیس. یک جنبش است که شعارهای “ما می خواهیم مرده پلیس در حال حاضر” و یا “بهترین پلیس های مرده پلیس” من نمی توانم به پشت. [اد توجه داشته باشید: هنگامی که پرسیده شد که در آن او شنیده شعارهای مثل این مارتینز با اشاره به 2015 تصویری از مینه سوتا معترضان شعار “خوک ها در پتو سرخ em مانند بیکن است.] و این نیست که یک پلیس—که فقط یک انسان است.

“من تا به حال به دعا. من تا به حال به دنبال راهنمایی از من کشیش.”

من در یک محله فقیر. پدرم یک مهاجر. شش وجود دارد از ما زندگی در این خانه با یک حمام. من که در آن من در به دلیل کار سخت است. و سپس من در حال حاضر گفت: “شما نمی فهمید چون شما سیاه و سفید نیست.” اما من می گه این توسط دوستان سیاه و سفید که در محله های ثروتمند دوستان که با پدر و مادر بودن بسیار موفق است. ما می توانید بروید و نگاه در 100 سال پیش, و بله, اگر من در زندگی در قاب زمان من خواهد بود سمت راست وجود دارد راهپیمایی. اما من دیده ام یک رئیس جمهور سیاه.

من تلاش کرده ام. دوستان که من می دانم که من رشد کرده ام با می گویند من یک نژادپرست به خاطر شخص من رای دادند اگر چه من موافق نیستم با همه چیز مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید. من تا به حال به دعا. من تا به حال به دنبال راهنمایی از کشیش. پس از 17 سال من در آستانه فقط گفت: “من انجام می شود” و تبدیل آن در. من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم — من فکر کردم من می خواهم یک 30 سال cop. اما من به دنبال شغلی دیگر را انتخاب کند. من شده است بسیار آوازی با بچه های من: من نمی خواهم آنها را در این زمینه است. من می خواهم آنها را به چیز دیگری. چون تنها تو بدتر. آنها در رای گیری برای [منحل] مینیاپولیس اداره پلیس. من نمی خواهم به انجام این کار.

کتی میلر و 30 افسر سابق در اداره پلیس شهری در منطقه کلمبیا

من متوجه شده ام بسیاری از همکاران سابق با سی پلیس آشکار محکوم چوین اقدامات که چیزی است که من تا به حال دیده می شود در گذشته به صداقت. معمولا وجود دارد یک کمی تردید در مورد “بیایید صبر کنید و ببینید که در آن بررسی می رود.” اما زمانی که آن را آمد به دیدن تصویری که من می دانستم و همکاران سابق من می دانستم که آنچه که آنها از دیدن بود به اندازه کافی به او را محکوم اخلاقی و بدیهی است که اتهامات جنایی خواهد بود در آینده. که vocalness در میان افسران پلیس چیزی است که من شاهد نشده در گذشته که من پیدا می شود واقعا دلگرم کننده است.

وقتی که من یک پلیس ما می خواهم که گفتگو در مورد این تیراندازی با تمرکز بر درک شرایط اطراف آنها و چه رفت. وجود دارد برخی از اتاق را برای اختلاف نظر در مورد اینکه آیا یک افسر به کار گرفته و آن را در راه درست. Tamir برنج را کشته است یک مثال خوب از آن است. وجود دارد یک اشتباه تاکتیکی و رانندگی بود که ماشین به سمت راست در کنار یک فرد که شما نمی دانید هر چیزی در مورد. چرا که شما انجام دهد و اساسا با صدای تلپ شریک زندگی خود را از سمت راست در جلو و بدون هر گونه پوشش می دهد ؟ در مقابل کسی که گفته است سلاح ؟ آن را هوشمند کار پلیس است. اما وجود دارد یک لایه دیگر به مکالمه است که برخی از افسران آورده است که: آیا وجود داشته است به نفع شک با توجه به برنج اگر او یک پسر سفید به عنوان مخالف به یک جوان سیاه پسر ؟

“من فکر می کنم وجود دارد تعدادی از مسائل که در آن مدرسه افسران پلیس در حال دیدن نیست چشم به چشم با rookies و جوان نسل است.”

برخی از خشونت های ناشی از این واقعیت است که وجود دارد کمبود نیروی انسانی در اداره پلیس است. اگر شما لازم نیست که مردم به اندازه کافی کار خود را تغییر, این 911 تماس را متوقف کند. آنها فقط به حفظ ساختمان ، اگر شما در حال کار یک شب و یا آخر هفته شیفت کار شما کسانی که هشت یا 10 ساعت متوالی پاسخ از یک تماس به تماس بعدی. وجود دارد یک نوع از نگه داشتن آن در حال حرکت ذهنیت است. من فکر می کنم که برجستگی در مقابل بسیاری از تاکتیک های طرفداران خواستار مانند deescalation. Deescalation زمان طول می کشد. این بدان معناست که شما نیاز به کم کردن سرعت. هنگامی که شما به یک صحنه و کسی ناراحت به جای نیاز به نگرانی در مورد سه یا چهار calls انتظار بعد از یکی از شما فقط در پاسخ به شما نیاز به قادر به ماندن و باید از این فضا و عدم فشار به گفتن “من تو را وقت من و صحبت کردن با این فرد و کشف کردن آنچه که مشکل است.” یک گروه که به اندازه کافی کارکنان می توانیم به یک نرمتر رویکرد به این مسائل است. بنابراین برای تماس برای defunding پلیس و یا کاهش بودجه پلیس را در بهترین منافع جوامع من فکر می کنم کسانی که تماس باید همراه با رادیکال تجدید نظر از آنچه که ما در حال درخواست پلیس برای انجام.

من فکر می کنم پلیس پلیس تظاهرات در حال ضرب و شتم کردن برای اطمینان حاصل کنید. بسیاری از آنها را نداشته اند روز برای مدت زمان طولانی واقعا پس از اعتراضات آغاز شد. بنابراین من فکر می کنم وجود دارد یک حس خستگی. اما من فکر می کنم بسیاری از جنبش های اجتماعی در تاریخ خواهد ثابت کند که این نوع از اعتراضات لازم برای تغییر امریکا در رابطه به پلیس.

من هم فکر می کنم وجود دارد تعدادی از مسائل که در آن مدرسه افسران پلیس در حال دیدن نیست چشم به چشم با rookies و نسل جوان. وقتی که من یک پلیس بودم یکی از دوستان که جدید در نیروی پلیس است. او در پاسخ به یک تماس و کسی آمد تا او را تحت فشار قرار دادند و یک انگشت به قفسه سینه خود را به عنوان یک راه برای بی احترامی به او است. و دوست من پاسخ بود به انجام هر کاری است. و روز بعد در تماس رول است که در آن هر کس می شود گل نشسته را برای هر چیزی که اتفاق افتاد شب قبل کسی ایستاد و گفت: چیزی در امتداد خطوط از “آره شما یک افسر پلیس آن را دریافت کنم. اما شما یک مرد هستید و به شما اجازه نمی دهد دیگری مرد شما را لمس و مانند آن.” که در مجموع نسل تقسیم. چیزی وجود دارد و در مورد این کار که در خود هویت جنسیتی. آن را نشان دهنده نسبتا انعطاف ناپذیر فرم پلیس, من حدس می زنم آن را به سادگی.

هنگامی که شما راه رفتن را به یک رول تماس اتاق این همه مرتب با توجه به ارشد. بنابراین همه جوانتر ماموران را مجبور به نشستن در مقابل افرادی که قبلا در دو دهه و, آنها را به انجام آنچه آنها می خواهند ، آنها در حال سیگار کشیدن و شوخی و مردم جلو مجدانه یادداشت برداری در لباس خود. کفش های خود را هنوز هم تابیده و همه چیز. بسیاری از افسران مشغول به کار بودند که کرک DC واقعا سخت است. آنها همیشه مطرح کردن شعار سی بوده است “قتل سرمایه است.” مانند اگر آنها آموزش, کسی, آنها می گویند, “همه شما نیاز به گوش دادن به من چون من اینجا کار می کرد هنگامی که دی سی شد قتل پایتخت ایالات متحده است.” وجود دارد یک حس غرور مرتبط با آن. و یک حس است که برخی از بقیه از ما ممکن است استفاده می شود به یک راه امن تر از زندگی به نازپرورده بودن و یا babied.

با من و اعضای خانواده من فکر می کنم این ایده است که شما نیاز به “به رنگ آبی” به ویژه هنگامی که من در واقع در نیروی انتظامی. آنها می خواهند برای حمایت از من, به طوری که آنها به طور طبیعی فکر می کنم این طرف که من در این است که شما ریشه. من سخت کار کرده ام با دوستان و خانواده به آنها نشان می دهد که این کار را نمیتوانید به صورت باینری یک موضوع است که به عنوان. من شده است در گفتگو با اعضای خانواده در مورد تظاهرات و به خصوص در مورد nonpeaceful معترضان. من می توانم صحبت با صراحت در مورد به همین دلیل است که چیزی است که من ناراحتی وحشتناکی. این مایه تاسف است, اما همچنین در این طرح بزرگ از چیزهایی که آن را قابل فهم—و موثر به صداقت. من فکر می کنم خانواده من به آسانی می تواند شنیدن این پیام از من پس از من استفاده می شود به عنوان یک پلیس.

تصویر بزرگتر به من کردار این است که واقعا ترغیب میان ادارات پلیس و افسران به دلیل وضعیت گشوده آن را به عنوان وجود دارد و فضا را بپرسید که چرا این اتفاق افتاده است به جورج فلوید بپرسید چرا چوین احساس او می تواند درمان این مرد این راه است که نگه می دارد بدون شک با اشاره به نژاد پرستی. افسران پلیس اغلب با انجام تقسیم دوم تصمیم گیری که در آن وجود دارد و اگر به هر بیت از ضمنی و تعصب آن را برای رفتن به بیرون می آیند. وجود دارد یک تفاوت بین داشتن ضمنی و تعصب آموزش و یک افسر پلیس به دنبال در داخل خود و دیدن وجود دارد که بخشی از آنها را که نژادپرستانه بیش از حد صرف نظر از آموزش آنها و یا چگونه آنها را از خود فکر می کنم. که به نظر می رسد بیشتر انتزاعی اما حتی مهم تر تغییر و تحول است که من فکر می کنم که اتفاق می افتد, من امیدوارم که اتفاق می افتد است.

DC Police hold a line after pushing a small group of people out of Black Lives Matter Plaza near the White House, as protests triggered by the death of George Floyd while in police custody, continue on June 23, 2020, in Washington, DC. - US President Trump on his way to Arizona warned that protesters who attempted to establish an "autonomous zone" in the US capital would be met with "serious force," following a night of protests at Lafayette Square where a crowd of protestors tried to topple the statue of Jackson. (Photo by Brendan Smialowski / AFP) (Photo by BRENDAN SMIALOWSKI/AFP via Getty Images)

واشنگتن در ژوئن 23.

معاونت/گتی ایماژ

جیلیان Hanlon, 54, افسر پلیس ایالت نیویورک

من بیشتر خوش بینانه در مورد آینده این کشور از من شده اند در گذشته 3½ سال. چرا که تا این نقطه وجود دارد بسیار بی تفاوتی بسیار قورباغه-جوش می گذرد. این یکی خشم پس از دیگری مردم خسته و بی حس به آن است. اما [جورج فلوید را به قتل] شوکه وجدان به طوری که آن را بیدار مردم از آن مرگ کاذب.

“ما باید به نگاه پلیس, فرهنگ, چرا که دیوار سکوت ما را به یک مقدار باور نکردنی از مشکل.”

من یک لیبرال نما افسر پلیس است. شما نمی خواهید برای پیدا کردن بسیاری از ما است. ما می دانیم که امنیت عمومی به طور کلی تمایل به جذب افراد با ایدئولوژی محافظه کارانه تر. و بخشی از بودن یک محافظه کار است که شما خیلی راحت با تغییر و چیزهای جدید. بنابراین اگر شما در حال تدریس پلیس همیشه راست و سپس همه ناگهانی وقتی که من می گویند “شما می دانید من واقعا فکر می کنم ما باید تیراندازی کودکان و نوجوانان در عنوان آنها در حال اجرا به دور از ما,” ناگهان آن را تبدیل به یک تهدید. آن را تبدیل به “یک لحظه صبر کن شما واقعا یکی از ما؟” این به آن معنا نیست که افسران احساس “ما باید قادر به شلیک سیاه و سفید بچه ها در پشت و دور آن را با” اما آن را بیشتر شبیه “آره که بد بود اما در تمام این عوامل است.”

من یک بار که با استدلال به یک افسر بیش بینی Narcan. او “اجازه دهید این scumbags مرگ” نوع فرد است. اما بخشی از آموزش [برای Narcan اضطراری, درمان مواد مخدر مصرف بیش از حد] است: ما انسانی مردم است. یکی از سخنرانان در این آموزش مادری بود با سه بچه و دو نفر از آنها فوت کرده است از استعمال بیش از حد مواد مخدر. یک سوم شد و به طور مداوم نیز با داشتن مشکلات overdosing. او التماس کرد با افسران: “لطفا این است که من گذشته عزیزم. اجازه ندهید کودک من می میرند.” و این بود که چه چیزی تغییر کرده که افسر نظر. او آمد تا به من و بعد گفت: “من اشتباه بود. که واقعا ضربه به صفحه اصلی. من یک پدر و مادر است. من نمی توانم تصور از دست دادن فرزند من.”

من فکر می کنم این تظاهرات می تواند یک اثر مشابه است. اما این یک بیت از یک تیغ صورت تراشی و مردم می تواند سقوط در یک طرف آن و یا دیگر. چرا که اگر شما نگاهی به برخی از تلخه که رفت در مینیاپولیس و سنت Paul—پلیس با استفاده از زور به مجازات معترضین. من فکر می کنم که در حال حاضر آنها را محاصره ذهنیت و آنها تنها ماندم, به و عصبانی و ترسیده و آنها شلاق است.

ما همچنین باید در پلیس,فرهنگ, چرا که دیوار سکوت ما را به یک مقدار باور نکردنی از مشکل. این اجازه می دهد تا ما را به توجیه رفتار است که ما نمی خواهد اجازه برای هر کس دیگری. کسانی که افسران در بوفالو [که حمله 75 ساله فعال مارتین Gugino]—هنگامی که یک افسر دیگر سعی در دخالت و به عقب کشیده شد چه پیامی می کند که ارسال کنم ؟ این پیام می گوید: “ما زندگی می کنند آنها می میرند.” چگونه انجام شما می گویند که شما پسر خوب و در عین حال شما را تشویق کسی که مرتکب غیر ضروری عمل خشونت که منجر به جراحات جدی? که یک پلیس فرهنگ مشکل است. ساختارهای سازمانی از سازمان های پلیس بسیار باریک اهرام مصر. شما می توانید قطار را از یک پلیس, فرهنگ, مشکل, اما آن را از می آید بالا.

*یک نام مستعار

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>