چگونه coronavirus در حال تغییر است راه ما غمگین و سوگواری مرده

در زندگی کالین Dilger 80 ساله شد “یک حیوان اجتماعی” که “هرگز صرف یک لحظه با خودش.” اما مراسم یادبود بزرگداشت ساندرا استین پس از مرگ او از سرطان در 26 مارس به احتمال زیاد بسیار کمتر و امور اجتماعی.

با توجه به کروناویروس اجتماعی فاصله اقدامات کفن در بوفالو, نیویورک, که در آن خدمات است که برگزار می شود ارائه شده است تنها دو ملاقات گزینه های: عزاداران هم می توانید راه رفتن در گذشته تابوت در یک زمان و یا درایو در اتومبیل های خود را.

“این احساس خیلی ناقص است چرا که او همیشه به حال خانواده در اطراف او” Dilger به من گفت.

Dilger تجربه است که به سرعت تبدیل شدن به جدید طبیعی است. برای کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس در سراسر کشور تعدادی از ایالات متحده صادر کرده اند stay-در-خانه سفارشات و ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر از جمله خدمات مذهبی.

بنابراین تشییع جنازه حرفه ای و رهبران مذهبی در حال حاضر به وزن یک خانواده نیاز به سوگواری و اهمیت برگزاری مراسم تشییع جنازه در برابر هر دو ایمنی از جامعه بزرگتر و بالقوه عواقب قانونی نقض دستور دولت است.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از خانه های مراسم تشییع جنازه به شدت در حال محدود کردن تعداد افراد مجاز به جمع آوری برای ملاقاتها یادبود و تشییع جنازه و یا ارائه گزینه های جایگزین مانند livestreaming. و حتی زمانی که یک چند از اعضای خانواده مجاز به شرکت در یک سرویس در فرد آنها اغلب هنوز هم مورد نیاز برای حفظ 6 پا از فاصله بین یک دیگر در تمام زمانها.

که بدان معنی است که coronavirus که دخالت کرده است با خیلی از زندگی است که به طور مشابه تداخل با تمام جنبه های مرگ. “عادی فرایند درمان شده است مختل,” خاخام Elana Zelony از جماعت بث تورات در ریچاردسون تگزاس به من گفت.

یادبود و تشییع جنازه فرآیندهای تغییر در ظریف اما مهم راه پس از coronavirus زده امریکا است.

جف Jorgenson صاحب خانه های مراسم تشییع جنازه در کالیفرنیا و واشنگتن است. او به من گفت که جدول زمانی از خدمات است که در حال حاضر دیگر و اقدامات او و تیم خود را بسیار دقیق تر اما این است که اکثر خانه های مراسم تشییع جنازه هنوز قبول اجساد افرادی که فوت کرده اند از Covid-19.

برای مثال قبل از شیوع Jorgenson خواهد بازیابی مرحوم با رفتن به بیمارستان امنیتی و یا اعتراف و داشتن یک کارمند همراه او به سردخانه. اما در روز های اخیر در بیمارستان, بیمارستان, او کشف کرد که این روند تا به حال بدست خیلی بیشتر پیچیده است.

“من تا به حال از طریق غربالگری و سپس غربالگری مرا فرستاده تا به اعتراف. اعتراف فرستاده من به امنیتی که در آن امنیت دارای اعتبار است که من تا به حال شده است به نمایش در آمد و پس از آن من می تواند به سردخانه” Jorgenson به من گفت. “آن دو مرحله اضافی, واقعا, اما آن اضافه شده 25 دقیقه به انتقال فرد به مراقبت از من. اگر شما تکرار کنم که برای سه بدن شما اضافه شده است در حدود یک ساعت و نیم به روز خود را.”

اما که در طول فرایند فقط اتفاق می افتد اگر یک بیمارستان و یک تشییع جنازه صفحه اصلی می توانید به ترتیب یک وانت. در شهر نیویورک کانون شیوع در ایالات متحده آمریکا است که تضمین کند.

در حال حاضر خانه های مراسم تشییع جنازه در حال غرق با مقدار از بدن آنها در حال گرفتن. “وجود دارد نه فقط به اندازه کافی ظرفیت در خانه های مراسم تشییع جنازه در بروکلین و کوئینز و رسیدگی به تعداد زیادی از مردم در حال مرگ و در حال حاضر” پاتریک کیرنس که صاحب لئو کیرنس کفن در Rego پارک (محله ای در کوئینز) گفت: New York Daily News.

هنگامی که آنها را انتخاب کنید تا یک بدن گاهی اوقات آن را دروغ گفتن در سردخانه اما نه در یخچال تریلر خارج از بیمارستان است. دولت آمریکا انتظار می رود به ارسال 85 اضافی کامیون به شهرستان در روز های آینده.

اگر متوفی خانواده نمی تواند ترتیب انتقال به سردخانه در عرض هشت روز در شهر نیویورک مقامات سازماندهی دفن یا سوزاندن روند. که ممکن است شامل دفن بدن موقت قبر در یک پارک عمومی تا فضای بیشتری باز می شود تا در خانه های مراسم تشییع جنازه.

برای آن دسته از خانواده هایی که قادر به دریافت عزیزان خود را منتقل به یک مراسم تشییع جنازه در خانه وجود دارد هنوز هم ممکن است تاخیر در برگزاری یک مراسم یادبود. یک کفن در این شهرستان برگزار نمی تواند بیش از سه روز است که اجازه می دهد تا کارکنان برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن در بین خانواده ها است.

شهر نیویورک مراسم تشییع جنازه وضعیت بسیار وخیم تر از در بسیاری از نقاط کشور اما حتی در مکان های کمتر سخت-آمار چالش وجود دارد.

جان Wenig رئیس جمهور Wenig خانه های مراسم تشییع جنازه در ویسکانسین می داند که تقریبا هر مشتری او به دلیل تنگ گره جامعه است. است که چرا آن را بسیار سخت برای Wenig به یک زن که شوهرش را از دست داده و پس از 60 سال از ازدواج که او را کفن نمی تواند ارائه خدمات او می خواست برای او.

به همین دلیل کمتر به ظرفیت و بیشتر به کار با دولت فدرال و تشییع جنازه دستورالعمل. در واقع دست زدن به بدن در هر راه — بوسیدن دست, برگزاری, بغل کردن — بسیار دلسرد و در صورت وجود انتقال بیماری است. مهم تر هستند اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. ملاقاتها یادبود خدمات و مجالس ترحیم تمایل به قرعه کشی جمعیت زیادی. با اکثر کشورهای محدود کردن گروه های بزرگتر از 10 نفر آن را غیر ممکن برای برگزاری چنین مراسم بزرگ.

“که باعث می شود آن را سخت بر فرایند هایی برای تمام خانواده” Wenig به من گفت. “عناصر غم و اندوه است که مورد نیاز هستند و قدردانی است که نزدیکی از خانواده ها با هم — آغوش, بوسه, برگزاری هر یک از دیگر. است که اتفاق می افتد در حال حاضر به سادگی از آنجا که خانواده ها نیاز به حفظ او شش پا فاصله.”

Wenig اجازه می دهد تا مشتریان خود را برای انجام کوچک ملاقاتها و مجالس ترحیم اما هل دادن تمام بزرگ یادبود خدمات به تابستان در اولین. “مرحوم نمی دانند تفاوت در این دوره” Wenig ادامه داد: “اما زندگی انجام دهد.”

Jorgenson صاحب خانه های مراسم تشییع جنازه در کالیفرنیا و واشنگتن نیز اذعان کرد مشکلات عاطفی این وضعیت را ایجاد کرده است اما او unapologetic در مورد مصرف این اقدامات احتیاطی لازم.

“در این نقطه در این بیماری همه گیر این مسئولیت من به عنوان یک مراسم تشییع جنازه حرفه ای به جامعه و جهان در بزرگ به علت آسیب,” او گفت:. “و اگر نه باعث آسیب در جامعه معنی است که شما نمی توانید به دیدن پدر خود را — ببخشید من این است که بزرگتر از شما.”

“که می رود در برابر اکثر مراسم تشییع جنازه متخصصان هسته بودن” Jorgenson افزود: “اما آن چیزی که حق انجام دهد.”

پس از از دست دادن یک دوست, میلیون ها نفر از آمریکایی ها به نوبه خود به جوامع مذهبی برای پشتیبانی و راحتی. اما اجتماعی فاصله اقدامات در حال تغییر آنچه که حمایت و راحتی به نظر می رسد.

Rev. لایحه Parnell یک رهبر در اسقفی اسقف نشین ماساچوست گفت: من در بسیاری از 175 پرستش جوامع او کمک می کند تا نظارت در حال مبارزه با محدودیت های اجتماعی فاصله اقدامات در حال قرار دادن در خود عزادار روند.

مثلا یک کشیش بازنشسته درگذشت دو هفته پیش در کیپ Cod از coronavirus را پشت سر خود نیز آلوده. کشیش خانواده نمی تواند به دیدار او در حالی که او بیمار بود و یا به تشییع جنازه خدمات پس از درگذشت او به دلیل سفر و محدودیت فضا.

“که فقط دلخراش” کشیش به من گفت. “من نمی توانم تصور آنچه که باید احساس.” آن را سخت تر است چرا که در حال حاضر که کلیسا منتقل شده اند حاضر — که در آن حضور دارد در واقع رشد Parnell گفت: — هیچ جسمی جامعه برای کمک به کنسول هایی ،

کشیش راب McCoy منجر به یک همدلی مراسم پس از آنلاین یکشنبه نخل خدمات در هزار اوکس کالیفرنیا در مارس 5.
Apu گومز/خبرگزاری گتی ایماژ

Zelony خاخام در تگزاس و اولین زن به رهبری محافظه کار جنبش کنیسه در دولت تا به حال تجربه مشابه.

“من قطعا سپاسگزار برای, تکنولوژی, اما آن را بسیار بی دست و پا” او به من گفت. “این بسیار سخت تر به عنوان خوانده شده بدن نشانه. من می توانم آنها را به سوی یک مقاله و یا آنها را در آغوش بگیرند.” که اذیت او به دلیل “یکی از کارهای من این است که به مردم امید و پشتیبانی است.”

او همچنین گفت: سنتی مذهبی و شیوه های تدفین شده است مختل شود. یهودیان محافظه کار جنبش به طور سنتی پور خاک به عزیزان قبر تا زمانی که آن را پوشش می دهد بالای تابوت. که آسان تر به انجام زمانی که آن را 50 تا 60 نفر در یک مراسم, او به من گفت اما آن را بسیار سخت تر در حال حاضر که بیش از 10 می توانند شرکت کنند. “از آن ساخته شده من متوجه عدم وجود داشتن بسیاری از اعضای جامعه کمک کند.”

خانواده ها نیز نمی تواند رعایت هفته شیوا عزاداری دوره به عنوان قبل از Zelony گفت. در طول این مدت خانواده و دوستان به طور معمول توقف خانه مرحوم خانواده به ارائه مواد غذایی و تسلیت. اما این اتفاق نمی افتد در همان راه در حال حاضر به دلیل تعداد کمی از مردم در حال رفت و آمد و اجتماعات بزرگ شوند. “این فقط ممکن است در همان نوع از راه” خاخام گفت.

“من دیده ام یهودیان را به راحتی در سنت عزاداری” او افزود: “و در حال حاضر آنها احساس فریب خورده است.”

بسیاری از مسلمانان احساس به همان شیوه. امام Ibraheem Bakeer از جامعه اسلامی بیشتر کانزاس سیتی به من گفت که این رسم در اسلام برای دوستان و خانواده به جمع آوری و دعا بر روی بدن متوفی. اما این نمی تواند اتفاق می افتد در حال حاضر به دلیل اجتماعی فاصله دستورالعمل که به رهبری او را به محدود کردن ملاقاتها به بیش از سه نفر در یک زمان.

Bakeer گفت: او را در مواجه با بسیاری از واکنش به این تصمیم. “این بسیار دشوار است اما کار ما این است که برای متقاعد کردن این افراد و به آنها این اعتقاد است که ما در یک وضعیت بد و در شرایط بحرانی” او به من گفت. “ما نمی تواند انجام دهد به طور منظم همه چیز و آنها را به درک این.”

هنوز هم او را درک سرخوردگی خود را. “این احساسی, چیز,” او گفت:.

Alua آرتور یک “مرگ doula” مستقر در لس آنجلس است. مرگ doulas گاهی اوقات به نام پایان زندگی doulas هستند آموزش غیر پزشکی حرفه ای است که ارائه مراقبت عاطفی و تدارکاتی برنامه ریزی و حمایت از افرادی که در مواجهه با مرگ (اغلب مردم در خانقاه) و عزیزان خود.

آرتور فراهم می کند مشتریان خود را با همراهی و حمایت عاطفی در روزهای پایانی خود را به عنوان به خوبی به عنوان کمک های عملی مراقبت از شمار وظایف اداری اطراف مرگ و برنامه ریزی و مستغلات. که پشتیبانی ممکن است شامل فقط یک فرد به صحبت کردن و یا حتی باز کردن ایمیل زمانی که چنین وظیفه به نظر می رسد بیش از حد سخت در تلاش بار.

اما coronavirus دارای طرح میتوانست که پویا است. به جای اینکه در خانه یک مشتری او با استفاده از FaceTime و یا فن آوری های دیگر در خانه خود را به اقامت در تماس باشید. آن را به هیچ وجه نزدیک به عنوان او در تلاش برای انتخاب کنید تا در نشانه های غیرکلامی است که اجازه می دهد او را به انجام کار خود را بهترین.

اما سخت ترین بخش او به من گفت در حال تماشای مشتریان خود و عزیزان مبارزه با عدم اطمینان از مرگ, به خصوص به عنوان coronavirus شدت می گیرد.

“ما باید غم و اندوه ترکیب غم و اندوه” آرتور گفت. “ما باید غم و اندوه در اطراف این نوع از مرگ است که آنها پیش بینی است که آنها نمی تواند داشته باشد و یا نوع فرایند مرگ خانواده پیش بینی است که آنها لازم نیست. ما باید غم و اندوه در اطراف چه مرگ می تواند مانند نگاه کنید و سپس به ما واقعی مرگ است که اتفاق می افتد و پس از آن غم و اندوه در سراسر قادر به دفن آنها و یا تتم آنها را در راه آنها می خواستند.”

او معتقد است که این غم و اندوه است گسترده تر از بسیاری در. Covid-19 را در همه جا در زندگی ما به معنی “مرگ در ذهن همه است که آن را قبل از” آرتور گفت. وجود دارد یک “حس” Oh shit, من ممکن است مرگ از این.'”

اگر وجود دارد یک پوشش نقره ای آن است که هزاران نفر را مجبور به خلاق در راه آنها غمگین و سوگواری.

“این سخت است برای پیدا کردن یک جدید آیین و آن را به معنی” او گفت:. “این سخت است چرا که شما ممکن است مجبور به شکستن قالب” سنتی یادبود و تشییع جنازه خدمات که نیاز به “از بین بردن قضاوت در مورد آنچه که ما در حال انجام و یا انجام نمی دهد.”

“این در مورد فکر کردن خارج از جعبه آن را در مورد ایجاد یک کل جدید جعبه و سخت است هنگامی که ما مضطرب و ترسان و ناراحت کننده” آرتور به من گفت.

اما به هر شکل در آن طول می کشد به یاد آنهایی که ما را بیشتر دوست دارم ممکن است یکی از مهم ترین چیزهایی است که هر یک از ما می کند در طول این زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>