چگونه Covid-19 تست ایمنی می تواند کمک به مردم برای بازگشت به کار

تست کنید که Covid-19 coronavirus تبدیل به یکی از مهم ترین عناصر از کاهش جهانی همه گیر. و آن را نیز ممکن است نگه داشتن کلید بازگشت به حالت عادی.

“هر کس ماندن در منزل و فقط یک بسیار بلانت اندازه گیری. که آنچه به شما می گویند زمانی که شما واقعا هیچ چیز دیگری” امیلی Gurley یک دانشیار دانشمند در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health NPR گفت. “قادر بودن برای تست مردمی است که واقعا رکن اصلی در گرفتن فراتر از آنچه که ما در حال حاضر انجام می شود.”

در خصوص آزمايشهاي همچنین به عنوان شناخته شده “ایمنی آزمون” برای آنتی بادی ها به ویروس می تواند به فاش کردن میزان واقعی این بیماری همه گیر و کمک به دانشمندان در پاسخ به پرسش های اساسی در مورد Covid-19 و ویروس است که باعث می شود آن را SARS-CoV-2: چگونه بسیاری از مردم آلوده شده با این ویروس ؟ که ممکن است گسترش آن بدون دانستن آن است ؟ چرا برخی از افراد دارای بیماری خفیف در حالی که دیگران به شدت بد ؟ چه کشنده است این بیماری است ؟ چه تاکتیک در واقع کار به سرعت گسترش آن?

آزمايشهاي همچنین می تواند به طور بالقوه اجازه می دهد افرادی که ایمنی برای بازگشت به کار. که می تواند یک افزایش بزرگ به خط مقدم سلامت کارگران که ممکن است در معرض ویروس هستند اما به شدت مورد نیاز در عمل است.

کشور در حال حاضر مسابقه برای به دست آوردن بیشتر از این آزمون. بریتانیا دستور داد تا 3.5 میلیون سرولوژی. آلمان در نظر دارد با استفاده از این آزمون به موضوع ایمنی گواهینامه به افرادی که جان سالم به در Covid-19.

در ایالات متحده غذا و دارو در 2 آوریل اعطا اول تصویب به یک تست سرولوژی برای Covid-19 با شرایط اضطراری با استفاده از مجوز. آزمون های ساخته شده توسط Cellex می تواند تولید نتایج در کمتر از 15 دقیقه. دیگر شرکت ها و آزمایشگاه ها jostling به توسعه سرولوژی در ما نیز هست.

اما دانشمندان هنوز هم یادگیری چگونه ایمنی از Covid-19 می توانید آخرین و اینکه آیا شانس وجود دارد که مردم می تواند reinfected. پر کردن این جاهای خالی خواهد بود حیاتی برای بازیابی از Covid-19 بیماری همه گیر. اجازه دهید راه رفتن را از طریق آنچه که ما می دانیم.

در بیمارانی که بهبود یافته اند از Covid-19 یا ممکن است انجام این ویروس بدون تحقق آن سرولوژی آزمون نشان می دهد که حامل آنتی بادی حتی اگر ویروس است که دیگر در حال حاضر. آنتی بادی ها پروتئین است که کمک به سیستم ایمنی بدن شناسایی و حذف تهدیدات. هنگامی که آنها در حال ساخته شده, آنها کمک به بدن خنثی کردن عفونت های آینده از همان تهدید.

احداث است که سیستم ایمنی مهم است که بدانند که با خیال راحت می توانید از بازگشت به کار. برای مثال کارگران بهداشت و درمان روبرو هستند کمبود نیروی انسانی به عنوان Covid-19 اسپرد را از طریق صفوف خود و آزمايشهاي ممکن است به زودی تبدیل به لازم به نگه داشتن بيمارستان و درمانگاه در حال اجرا است.

این آزمون نیز یک ابزار قانونی ردیابی گسترش ویروس از طریق یک جمعیت. این می تواند به حل برخی از ناشناختهها از Covid-19 شیوع و کمک به دانشمندان پیش از همه گیر بعدی. کشورهایی مانند چین و سنگاپور در حال حاضر استفاده از آزمايشهاي برای تماس با ردیابی برای دیدن چگونه این ویروس گسترش یافته است.

سرولوژی با استفاده از سرم خون این بخش مایع خون به استثنای سلول ها و لخته شدن پروتئین است. حتی اگر SARS-CoV-2 نیست و به طور معمول در حال حاضر در خون و عفونت باعث می شود سلول های سفید خون به آنتی بادی پروتئین است که کمک به سیستم ایمنی بدن شناسایی ویروس ها و جلوگیری از آنها, و یا علامت گذاری سلول های آلوده برای تخریب.

اگر چه این پروتئین ها می توان تشخیص در خون و سرم خون می توانید آن را چند روز برای کسی که به این آنتی بادی پس از یک عفونت است. بنابراین یک تست سرولوژی نیست همیشه مفید برای پیدا کردن یک عفونت فعال — و می تواند عملکرد نادرست منفی نشان می دهد که کسی نیست که این ویروس زمانی که آنها در واقع انجام دهد. نتایج این آزمون نیز می تواند سختتر به تفسیر از نتایج شایع تر RT-PCR و آزمون های مورد استفاده برای تشخیص Covid-19 که تشخیص ویروس مواد ژنتیکی است.

اما آنتی بادی می تواند معطل طولانی پس از یک عفونت کم رنگ شده است. به همین دلیل سرولوژی برای آنتی بادی می تواند شناسایی موارد گذشته از ویروس.

“است که یک ابزار غربالگری برای کشف کردن آنچه که دین از ما بیمار جمعیت داشته و در آن و یا آنچه در دین ما کارکنان بیمارستان در معرض شده است به آن گفت:” دیوید غرور مدیر دانشیار میکروب شناسی در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو.

محققان همچنین در حال مطالعه نحوه استفاده از آنتی بادی های جمع آوری شده از قبلا آلوده بیماران برای درمان موارد فعلی از Covid-19. غذا و داروی آمریکا (FDA) در حال حاضر اجازه می دهد پزشکان به استفاده از پلاسمای خون از بهبود بیماران که شامل آنتی بادی برای درمان اورژانس در موارد بیماری و سرولوژی می تواند بالقوه را شناسایی آنتی بادی اهدا کنندگان. (اهدا کنندگان بالقوه می توانید با ثبت نام در اینجا.)

سرولوژی نیز ارزان تر به اجرا نسبت به روش RT-PCR. یک روش RT-PCR test هزینه در حدود $50 در مدیکر نرخ. یک تست سرولوژی می تواند کمتر از 10 دلار است.

آن را سریع تر بیش از حد با استفاده از تکنیک های مانند ELISA (enzyme-linked immunosorbent assay). در اینجا یک قطعه کوچک از این ویروس گیر به یک صفحه. اگر یک آنتی بادی ها به ویروس در حال حاضر در یک نمونه خون آن را وصل کنید به این ویروس در صفحه. سپس یک دوم آنتی بادی با یک آنزیم متصل خواهد چوب به ویروس آنتی بادی. آنزیم سپس تسریع یک واکنش است که تغییر رنگ از راه حل نشان می دهد که بیمار در برخی از نقطه نصب شده در یک واکنش سیستم ایمنی بدن به ویروس.

دیگر وجود دارد سرولوژی تست سیستم های در حال توسعه و از جمله fingerstick آزمون است که می تواند در ارائه نتایج جستجو در عنوان چند به عنوان 10 دقیقه. در ضمن RT-PCR آزمایش می تواند چندین ساعت به اجرا و اگر نمونه باید حمل به خارج از آزمایشگاه می توانید آن را به روز دریافت نتایج. (FDA به تازگی تصویب شده جدید, سریع تست های ژنتیکی است که می تواند به یک نتیجه مثبت در پنج دقیقه.)

یک محقق با این نسخهها کار در یک آزمایشگاه که در حال توسعه است تست برای Covid-19 در ناتلی, New Jersey در تاریخ 28 فوریه سال 2020 است.
Kena Betancur/گتی ایماژ

همانطور که با روش RT-PCR آزمایش سرولوژی نیز رو به کاهش عرضه و تنگناها. و در حال حاضر وظیفه اصلی برای مبارزه با Covid-19 شیوع است بدانند که در حال حاضر این ویروس که باعث می شود RT-PCR آزمون اولویت است. اما به عنوان ما سر عمیق تر به همه گیر آزمايشهاي تبدیل خواهد شد و ضروری برای پیدا کردن مسیر.

اگر آزمايشهاي مستقر هستند و حتی بیشتر به طور گسترده مقامات بهداشتی می تواند ردیابی گسترش این بیماری است. همراه با گسترده RT-PCR آزمایش برای پیدا کردن فعال موارد Covid-19 دانشمندان می تواند شناسایی نقاط داغ و دولت می تواند با دقت بیشتر هدف تاکتیک های خود را. به جای پتو پناهگاه در محل سفارشات مقامات می توانید ببینید که در شهرهای محلات و مردم بیشتر در معرض خطر و شروع به استراحت قرنطينه, حکومت و سایر اقدامات کنترلی در برخی از مناطق.

گسترده در کنار تست های اجتماعی فاصله می تواند سرعت گسترش ویروس و در نهایت کمک به راه اندازی مجدد idled اقتصاد و کشور را نزدیک به جایی که آنها قبل از این بیماری همه گیر.

اما وجود دارد برخی از هشدارهای.

با خیال راحت به بازگشت به کار یک بیمار را به اطمینان حاصل شود که آنها را به ایمنی و که آنها دیگر گسترش ویروس. پس از یک تست سرولوژی تنها می تواند تایید سابق یک بیمار ممکن است هنوز نیاز اضافی RT-PCR test برای ایجاد دومی. است که آنها نیاز به تست مثبت برای ایمنی و منفی برای ویروس خود را.

SARS-CoV-2 نیز یک ویروس جدید محققان خاص نمی باشد چگونه ایمنی خواهد داشت. این ویروس می تواند جهش و رندر گذشته ایمنی بی اثر اگر چه دانشمندان دریافته اند که این جهش به آرامی نشان می دهد که حفاظت از گذشته عفونت است به احتمال زیاد موثر است در حالی که برای.

“شما در حال رفتن به برخی از درجه ای از دوام و ایمنی” Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: دکتر مایک یوتیوب نشان می دهد. “این ممکن است 50 سال اما آن را قطعا رفتن به یک ماده از چند سال.”

حل این سوال در مورد ایمنی ضروری است برای تعیین اینکه آیا آن را بی خطر به بازگشت به کار به خصوص در مراقبت های بهداشتی. “ما نیاز به بررسی برای اطمینان از حفاظت واقعی است قبل از انجام آن در یک مقیاس بزرگ است, اما من فکر می کنم [تست سرولوژی] خواهد بود و بخش مهمی از این استراتژی از آنجا که ما نیاز به نگه داشتن کارکنان مراقبت های بهداشتی در عمل” گفت: Marc Lipsitch استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد.

امکان حفاظت از این بیماری همه گیر و یک آزمون برای نشان دادن آن نیز نباید انگیزه ای برای سعی کنید برای دریافت آلوده به این امید از ساختمان ایمنی. Covid-19 خطرناک است بیماری است. در حالی که افراد مسن به طور کلی بیشتر در معرض خطر ابتلا به مردم در تمام سنین تبدیل شده اند به طور جدی بیمار است و باید از آن درگذشت. افراد آلوده نیز می تواند گسترش ویروس به دیگران بیشتر در معرض خطر حتی اگر فرد آلوده بدون علائم است.

و هنوز هم وجود دارد تقریبا به اندازه کافی مواد به صورت گسترده RT-PCR و یا با تست سرولوژی. نیز وجود دارد بحرانی کمبود در تجهیزات حفاظتی برای کارکنان پزشکی انجام این تست است. که ساخت بیمارستان و درمانگاه با دقت فکر می کنم در مورد که نیاز به آزمایش می شود در حال حاضر و در حال حرکت سرولوژی برای افرادی که بیمار نمی کنه به پشت رایتر.

گرفتن مقدار از تست مورد نیاز برای پایان دادن به این بیماری همه گیر است هیچ کار بی اهمیت. این امر تقاضای فوق العاده ای هماهنگ تلاش نه فقط استقرار آزمایشات اما آموزش نیروی کار آنها را انجام دهد. علاوه بر این مردم را به حفظ دقیق اجتماعی فاصله اقدامات تا زمانی که همه شرط تست کامل شده است که می تواند ماه ها طول بکشد. “آن را یک نوع moonshot سطح تلاش” نوشت: Vox برایان رزنیک.

به عنوان تولید کنندگان تا سطح شیب دار تولید برای دیدار با افزایش تقاضا تست این کمبود عرضه خواهد شد و به احتمال زیاد محو شدن. اما در این میان برخی از تصمیم گیری های دشوار پیش رو.

“در ما هنوز عادت به بودن در یک منابع محدود محیط زیست اما وقتی که می آید به تست برای Covid ما هنوز در منابع محدود محیط زیست” غرور گفت.

در نهایت تهدید محو خواهد شد زمانی که مردم به اندازه کافی سیستم ایمنی بدن به این ویروس است که آن را دیگر نمی تواند به راحتی گسترش و یا اگر جیب Covid-19 موجود تا زمانی که آنها را سوزاند. گرفتن مصونیت از قرار گرفتن در معرض پرهزینه و خطرناک رویکرد بنابراین بهترین استراتژی باقی می ماند و نه آلوده شدن در وهله اول و خرید زمان تا زمانی که محققان می توانند به توسعه و استقرار یک واکسن. و در ضمن تست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>