چگونه دهه از سیاست های نژادپرستانه و “سفید اوباش خشونت” افزایش تنش ها در مینیاپولیس

قیام در مینیاپولیس برانگیخته توسط پلیس به قتل جورج فلوید قبل بود دهه از رشد نابرابری نژادی در یک شهر از نظر اقتصادی “معجزه است.”

تصویری از سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت به عنوان او در مقابل یک جمعیت از شاهدان درخواست بی سابقه ناآرامی های مدنی در سراسر شهر و کشور است. اما “وضعیت رو به شهر ما ناشی از یک سابقه طولانی از تبعیض و تعصب و خشونت در جامعه” گفت: تشکر. Ilhan عمر D-Minn اول زن از رنگ دولت منتخب به کنگره است.

تبلیغات:

“مینه سوتا است برخی از بدترین تفاوت بین سیاه پوستان و سفید پوستان در کل کشور” Andrea جنکینز برای اولین بار آشکارا نما, سیاه, زن برگزیده به مینیاپولیس شورای شهر گفت: رادیو دولتی مینسوتا در ماه فوریه قبل از تظاهرات و coronavirus همه گیر طرح میتوانست به زندگی در شهرهای دوقلو.

سطح نابرابری در مینیاپولیس-سنت پل مترو منطقه سرسام آور است. شهرهای دوقلو بالاتر متوسط درآمد خانوار از نیویورک و لس آنجلس و شیکاگو است. اما مینیاپولیس ” سیاه ساکنان را تشکیل می دهند در حدود 20 درصد از جمعیت این شهر به طور متوسط درآمد کمتر از نیمی از آنجا که سفید خانواده.

متوسط سیاه و سفید خانواده به دست آورده $36,000 در سال 2018 در مقایسه با حدود 83,000 به طور متوسط برای خانواده سفید, با توجه به داده های سرشماری. تنها میلواکی ترین تفکیک شهرستان در امریکا بالاتر اختلاف. مینه سوتا به عنوان یک کل است, دومین نابرابری درآمد شکاف پشت تنها, واشنگتن d. C.

تبلیغات:

به عنوان یک نتیجه, مینیاپولیس نیز سومین شکاف نژادی در مالکیت خانه در کشور است. حدود 76 درصد از سفید خانواده خود را به خانه یکی از بالاترین نرخ مالکیت در کشور در مقایسه با تنها حدود یک چهارم از خانواده ها است.

سیاه نرخ بیکاری در شهرهای دوقلو است که در مورد دو بار به عنوان بالا به عنوان نرخ برای سفید پوستان است. سیاه, فقر, نرخ بالاتر از 25% بیش از چهار بار به عنوان بالا به عنوان 5.9% نرخ فقر در میان سفید پوستان است. شگفت انگیز اقتصادی و نابرابری به ناچار بیش از نشت به جنبه های دیگر زندگی مانند آموزش و پرورش و پلیس. ایالت مینه سوتا صفوف گذشته در کشور در نژادی و نابرابری در نرخ فارغ التحصیلی دبیرستان. در همان زمان سیاه ساکنان شهرهای دوقلو زندانی هستند در 11 برابر نرخ سفیده.

2015 گزارش از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا یافت می شود که افراد سیاه و سفید در مینه سوتا “8.7 برابر بیشتر از سفید پوستان بود به بازداشت سطح پایین جرائم مانند خاطی پخش موسیقی بیش از حد با صدای بلند از یک ماشین (این است که در واقع غیر قانونی) نوشیدن و رفتار آشوبگرانه.”

تبلیغات:

بیش از 60 درصد از تیراندازی پلیس درگیر سیاه مظنون پس از سال 2000 با توجه به پلیس داده است.

“تنها نگاه به چهره از آمریکایی های آفریقایی تبار زندگی در محله های فقیر حضور موفق مدارس, بیش از نماینده در یک سیستم عدالت کیفری و درد و رنج از پنهان و آشکار تبعیض به صورت روزانه برای دیدن است که هر کس با بهره گیری از رفاه مینه سوتا” دولت فصل NAACP گفت: در یک ماه دسامبر گزارش. “اگر رشد نابرابری در آموزش و پرورش, اقتصاد, عدالت کیفری پرداخته است بلافاصله فرزندان ما نمی خواهد که یک آینده است.”

تبلیغات:

بسیاری از این نابرابری به احتمال زیاد بیشتر تشدید بیماری همه گیر کوروناویروس که به طور نامتناسبی تحت تاثیر دولت در جامعه سیاه و سفید.

با وجود شهرت شهر به عنوان یک لیبرال اقتصادی نیروگاه دموکراتیک سیاست با هدف کاهش نابرابری بی اثر شده است.

“مینیاپولیس اتحاد زده این اعتبار بودن مترقی” رابرت Lilligren اولین بومی آمریکایی عضو شورای شهر نیویورک تایمز گفت. “که پرنیان: آیا چیزی سطحی و احساس می کنید مانند شما چیزی بزرگ است. ایجاد یک حقوق مدنی کمیسیون ایجاد یک غیر نظامی بررسی هیئت مدیره برای پلیس اما نمی به آنها قدرت می دهد برای تغییر سیاست و تغییر سیستم.”

تبلیغات:

این نابرابری اقتصادی ناشی از چندین دهه سیاست های نژادپرستانه و سفید و خشونت است. “این نژادپرستی ساختاری است پخته به هر جامعه نهاد به هر محله در شهر” کیرستن Delegard, co-founder از نقشه برداری تعصب پروژه در دانشگاه مینه سوتا گفت: سالن.

نقشه برداری تعصب است که یک گروه تحقیقاتی با هدف نشان می دهد که زمان بی عدالتی شد “به عمد ایجاد شده از طریق سیاست های خاص.” در هسته مینیاپولیس’ نژادی و نابرابری عمل نژادی پیمان, بند قانونی وارد شده به اموال اعمال رزرو زمین به طور انحصاری برای مردم است. عمل به امری عادی تبدیل شد در مینیاپولیس و شهرهای دیگر در اوایل 1900s.

“اوایل قرن 20 بود یک دوره شدید سفید برتری و سفید خشونت” Delegard توضیح داد. “یکی از نتایجی است که بسیاری از مردم در قدرت به خود جلب کرد این بود که به منظور برای یک محله به ثبات و مرفه آن تا به حال به دلیل همگن. داشتن حتی یک نفر بود که در محله بلافاصله عذاب آن را به بی ثباتی و خشونت و سقوط ارزش املاک. توسط 1930s در مینیاپولیس و در سراسر کشور نظير پیمان شد عمل استاندارد برای هر معامله ملک. آنها نوشته شده بود به کد اخلاقی برای realtors.”

تبلیغات:

زمان نژادی پیمان شده برای 30 سال شهرستان “اساسا تعمیرشده.” آن باقی مانده است بسیار تفکیک شده امروز با وجود دادگاه عالی تصمیم گیری در اطراف نمایشگاه مسکن دولت قانون که ممنوع نژادی پیمان و فدرال نمایشگاه مسکن عمل می کنند.

“که قانون شده است بی اثر از نظر تغییر الگوهای آن گذاشته شده توسط این نژادی پیمان” Delegard گفت.

پس از جداسازی شد تثبیت طوری بود مسکن نابرابری.

“مالکیت یکی از راه های اصلی آمریکایی ها در جمع آوری ثروت و راه اصلی آنها عبور بر ثروت به نسل بعدی” Delegard گفت. “بنابراین ساخت آن غیر ممکن است برای یک گروه از مردم در شهر خود را به اموال یا املاک خود را در بخشی از شهر که در آن ارزش املاک واقع در حال بالا رفتن است که واقعا در زمینه گذاشته برای نژاد شکاف ثروت است که ما نه فقط در مینیاپولیس اما در سراسر کشور است.”

تبلیغات:

اما نژادی پیمان فقط “لایه باز” نژادی جغرافیا در مینیاپولیس.

“هنگامی که همه آمریکایی های آفریقایی تبار هستند متمرکز به فقط یک زن و شوهر از محله های دیگر سیاست را به بازی می آیند مانند redlining” که محدود فدرال-حمایت-وام به سیاه و سفید محله و املاک و مستغلات فرمان هنگامی که ملکی ممنوع شد از معرفی مردم از یک نژاد های مختلف سفید به محله Delegard توضیح داد.

اگر وجود دارد برخی از مشخصات بالا موارد دادگاه به چالش کشیدن کسانی که شیوه های نژادپرستانه “بسیاری از زمان این پیمان و نژادی مرزهای اجرا شد با اراذل و اوباش, خشونت,” او گفت:. “اگر مردم جرأت به نقض این مرز آنها در معرض خطر زندگی خود را.”

اواخر 1950s چند یکپارچه محله های باقی مانده پس از چند دهه از نژادی, شیوه های مسکن. اما باقی مانده چند استثنا از جمله محله شناخته شده به عنوان قدیمی Southside.

تبلیغات:

“این یکی از معدود بخش هایی از شهر که در آن سیاه و سفید ساکنان قادر به خود و اجاره خانه” عمومی مورخ دنیس پایک نوشت: در یک مقاله به صورت مشترک تاریخچه پروژه های پژوهشی در میراث فرهنگی مطالعات و تاریخچه برنامه در دانشگاه مینه سوتا است. “قدیمی Southside, سیاه, جامعه یکی از معدود یکپارچه مناطق وجود داشته است که برای جوامع از رنگ در شهر. پیر Southside شد یک محله است که کارگر و طبقه متوسط سیاه Minneapolitans به نام خانه. یکی از ساکنان این منطقه اعلام کرد که سیاه و سفید طبقه متوسط در سوتهسید ‘متعلق به خانه های خود شده بود خیلی, خانه, چمن و باغ.'”

اما ساخت و ساز از I-35W راهرو در جنوب مینیاپولیس در سال 1959 طرح میتوانست به زندگی در این منطقه است. توسط 1960 فدرال بزرگراه ساخت و ساز تخریب 37,000 واحد مسکونی در هر سال پایک نوشت. “اتوبان مسیرهای مختل 27 درصد از مینیاپولیس’ جمعیت سفید در حالی که معکوس اخلال در 82 درصد از جمعیت است.”

“این نه یک حادثه” Delegard گفت: سالن. “این یک مثال از اینکه چگونه این لایه بر لایه آن را نه فقط در یک چیز است. این پیمان پس از redlining به دنبال املاک و مستغلات فرمان پس از — یک بار در این محله تاسیس شده و واقعا منسجم و مکان های همبستگی اجتماعی و سپس شما باید این آزادراه در حال اجرا را از طریق آن مردم یک انتخاب نیست که آیا آنها به فروش خواص خود را یا نه. این جوامع فقط دمیده جدا و آن بزرگراه است. افرادی که انباشته از عدالت در آن خواص و کسانی که در محله ای که همه از بین رفته اند. این لایه طبیعت از این شیوه.

“این میراث از همه آن چیزهایی است که ما امروز شاهد از نظر مینیاپولیس داشتن برخی از بزرگترین نژادی و نابرابری در کشور,” او اضافه شده است.

تبلیغات:

تاریخچه پلیس در طول این زمان نیز کلیدی برای درک وضعیت وجود دارد که امروز در شهرستان.

“در سال 1903 یک گروه به نام شهروند را داد تاسیس شد قدرتمند سفید بازرگانان و آنها کار بسیار نزدیک با مینیاپولیس اداره پلیس بود که فقط شروع به گسترش” مولی گلاسکو از MPD150 یک گروه فعال که به دنبال از بین بردن مینیاپولیس اداره پلیس گفت: سالن. “بنابراین اگر ما به دنبال در دسترسی به منابع و ثروت, کسب و کار است که قطعا وابسته به آن است. و روابط است که پلیس مجبور به جامعه کسب و کار از ابتدا بازی امروز در شرایط از آنچه که مردم برای دسترسی به, که کسب و کار ها محافظت می شود.”

این بازی در پاسخ پلیس به کسب و کار نمیتوانیم در اطراف اعتراضات فلوید مرگ است.

“ما حتی شاهد است که در شهر ما در حال حاضر که در آن سیاه و اعضای جامعه در حال نشان دادن و حفاظت از کسب و کار خود را به دلیل آن ساخته شده است بسیار آشکار در چند روز گذشته که پلیس در حال رفتن برای پاسخ به تماس های اضطراری,” گلاسکو گفت.

تنها راه برای خنثیسازی دهه نژادپرستانه شیوه های عظیم, عمده فروشی, اصلاحات مانند defunding پلیس و توزیع ثروت او به سالن.

“ما در حال رفتن به را [در ایران] به مکالمه. من می دانم که باعث می شود مردم ناراحت کننده اما آن را کاملا ضروری است به ویژه هنگامی که ما به دنبال در بافت تاریخی” او گفت:. “همانطور که ما محروم از پلیس این واقعا مهم است که ما سرمایه گذاری در جامعه-تقویت طرح که شامل برنامه های مسکن. به عنوان ما در حال قطع مدارس از پلیس و در نتیجه از زندانهای ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال سرمایه گذاری در منابع به طوری که دانش آموزان دسترسی به مواد غذایی و رایانه و فن آوری آنها نیاز به ادامه به یاد بگیرند.”

توزیع ثروت در قلب از آنچه فعالان در مینیاپولیس در تماس هستند ،

“وجود دارد هیچ راهی برای تغییر پلیس به ویژه پلیس مستقر در سفید برتری بدون تغییر نظام سرمایهداری” گلاسکو گفت. “من می دانم که آن دو بسیار زیادی تغییرات ساختاری اما به دلیل پول است بنابراین گره خورده است ما نیاز به شروع به دنبال در مسکن و آب و برق و غذا و حقوق اساسی. و همانطور که ما در حال از بین بردن پلیس, مردم, نگران, جرم, اما اگر ما مطمئن شوید که نیازهای مردم را برآورده وجود دارد رفتن به کمتر و کمتر جرم و جنایت از آنجا که مردم در حال رفتن به آنچه آنها نیاز دارند.

“ما همچنین نیاز به جدا کردن دسترسی به پول را از سیستم پلیس” او افزود: “بنابراین چیزهایی که در اطراف و بیمه سرقت — که نیاز به تبدیل شدن به جامعه مبتنی بر بودجه و بودجه که در آن شما نیاز به گزارش پلیس” او اضافه شده است. “ما همه پرداخت به این سیستم پس اگر ما پرداخت به جامعه و سیستم به جای یک شرکت سیستم پس از آن مردم در حال رفتن به قادر به دسترسی به پول متفاوت است.”

این راه حل نیاز به یک “طیف وسیعی از سیاست ها و تلاش زیرا در حال حاضر این سازه نژاد پرستی” است که عمیقا تعبیه شده به هر جنبه از زندگی در مینیاپولیس Delegard گفت. سیاست ها باید از افرادی که تجربه نابرابری دست اول او به این نتیجه رسیدند به جای فقط “مردم سفید با عنوان.”

“وجود دارد را نمی توان فقط یک چیز است. وجود دارد رفتن به یک گلوله نقره ای” او گفت:. “این طولانی و دشوار گران روند به از بین بردن” شهر تاریخی میراث.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی