چگونه دزموند معده ساخته شده است یک جنبش است که ترمیم حق رای در فلوریدا — تقریبا

دزموند مید ایستاده بود قبل از آهنگ های راه آهن و هرگز می خواستم به چیزی احساس دوباره. “من یک مرد شکسته,” او می گوید در حال حاضر. “حتی فکر درد همراه با اجرای بیش از یک قطار را ندارد من حرکت می کند.” اما با برکت تصادف و یا فقط برخی از تصادفی تاخیر بعد از ظهر قطار عبور نمی کند از طریق میامی که در تابستان بعد از ظهر. و پس معده به معنای واقعی کلمه در سراسر آهنگ و زندگی خود را تغییر. چند بلوک دور او اتفاق افتاده بر مواد مخدر مرکز درمان. او در بر داشت یک پناهگاه بی خانمان. گام به گام که “مرد شکسته” reassembled زندگی خود را. او رفت و برگشت به مدرسه تبدیل شد و یک مشاور حقوقی و سپس به دست آورده لیسانس در امنیت عمومی اثار ممتاز و در نهایت مدرک حقوق در سال 2014.

مید دراماتیک پیروزی, اما نمی تواند غلبه بر یک مانع: فلوریدا اجازه نمی دهد هر کسی با یک جنایت رکورد برای رای دادن. فلوریدا نوار اعتراف نمی, هر کسی که می تواند رای نیست. حتی مالکیت خانه غیر ممکن است در بسیاری از فلوریدا جوامع بدون که پایه حقوق مدنی. تا سال 2018 بیش از 1.68 میلیون فلوریدا با توجه به حزبی صدور حکم پروژه — بیش از هر دولت دیگر در امریکا رو یک عمر ممنوعیت از رای دادن دائمی به جز تحت فوق العاده نادر شرایطی پس از آنها می خواهم خود را تکمیل کردند.

تبلیغات:

تحت این شرایط مید نمی تواند عمل قانون است. او نمی تواند حتی یک رای گیری برای همسرش, Sheena زمانی که او برای فرار نماینده دولت در سال 2016. “به رغم بسیاری از موانع من قادر به غلبه بر رغم تعهد مادام العمر برای دادن به جامعه برای ساخت دنیایی بهتر” او می گوید: با یک تکان سر خود را “من هنوز هم نمی تواند رای دادن. این یک چاقو که پیچیده در یک زخم کهنه به یاد من من یک شهروند کامل.”

معده ساخته شده است که درد را به یک جنبش است. به عنوان رئیس و بنیانگذار فلوریدا حقوق مرمت ائتلاف راه اندازی در اوایل 2010s پس از نزدیک به یک دهه از سازماندهی کار فلوریدا ACLU این برنان مرکز و صدور حکم اطراف پروژه بازگرداندن حق رأی به سابق felons آنها ترجیح می دهند به تماس “بازگشت شهروندان” مید رهبری یکی از چشمگیر ترین مردمی درخواست درایو در دولت تاریخ است. او الهام بخش همه داوطلب ارتش است که در جمع آوری 799,000 امضا ایالت به اندازه کافی به نیروی 2018 انتخابات طرحی است که اصلاح فلوریدا قانون اساسی و پایان دادن به این موذی بازمانده از Jim Crow جنوبی.

(فلوریدا مقننه بعدها نیاز به همه مربوط به جریمه و هزینه پرداخت می شود به دولت قبل دوباره امتیاز. به تازگی یک قاضی فدرال شنیده می شود یک چالش است که مدرن روز نظرسنجی مالیات بر آورده با آیتالله سیستانی و دیگر حق رای شدند. آن را ممکن است در نهایت به پایان قبل از دیوان عالی ایالات متحده.)

تبلیغات:

اما در ابتدا به منظور انجام این کار به ظاهر غیر قابل عبور وظیفه مید مونتاژ تقریبا غیر قابل تصور ائتلاف—شروع با مدیر سیاسی نیل Volz. Volz یک دیرین جمهوری خواه قدرتمند تبدیل شد کنگره دستیاران کنگره ایالات متحده Bob Ney پس از جمهوری خواهان در زمان خانه در سال 1994 سپس جابجا دسترسی او به ایران به یک کار فوق العاده-لابی جک Abramoff و فرود در داخل پایتخت shadiest تاثیر سوء فروشگاه. پس از شفاعت از گناه به توطئه و فساد مقامات دولتی Volz آغاز شده و بیش در فلوریدا به عنوان یک شب سرایدار. یک شب فراگیر در دانشگاه او شنیده مید صحبت می کنند و متوجه شد که او نیز در مورد او صحبت. او را امضا کرد و با هم مید و Volz ایالات سابق felons و دوم-شانس-باور churchgoers tattooed مغلوب ساختن پیشی جستن-رای گیری “deplorables” و رادیکال عدالت کیفری اصلاح طلبان, سیاه و سفید به توانا اخلاقی جنبش بودجه توسط هر دو ACLU و برادران کخ.

در حال حاضر در یکی دیگر از باتلاقی اوت صبح 13 سال پس از مید معتقد است فضل خدا او را برداشته در سراسر آن ریل قطار و به سمت ناتوانی او طول می کشد مرحله در FRRC تابستان 2018 برگزاری به صدای خشن اوه و “امینم” را “از دست دادن خود را” تلاش برای این بعید است که نیروی سیاسی در سراسر یک خط پایان. مید میله راست خود را سنت در هوا و در کنار آواز می خواند: “نگاه کنید اگر شما تا به حال یک شات و یا یک فرصت است . . . آیا شما آن را ضبط? و یا فقط اجازه دهید آن را لغزش?”

زمانی که سیاه پوستان را به حال حق رای در فلوریدا است weaponized قانون و استفاده جانی و محرومیت به عنوان یک ابزار برای حفظ سیاه شهروندان به دور از صندوق های رای است. اما این اثر از Jim Crow آلوده سیاست امروز نیز هست. هنگامی که فرید سابق felons تمایل به ماندن آرام در مورد اعتقاد خود را که ساخت آن بسیار ساده تر برای ساخت موانع بین آنها و زندگی عمومی است. در حال حاضر کسانی که دیوار در حال پایین آمدن و داشتن برخورد با یکی دیگر از طولانی مدت آمریکا, مفهوم: انصاف. داستان چگونه از آن اتفاق افتاد در فلوریدا یکی از الهام بخش ترین و تعجب آور سیاسی داستان از زمان ما است. باستانی مجموعه ای از قوانین ریشه در نژاد پرستی است که پاره کردن و هر چند موانع باقی می ماند یک جنبش حقوق مدنی رشد کرده در اطراف یک بازی ساده در عین حال عمیق در عبارت: زمانی که بدهی پرداخت می شود, آن را پرداخت می شود.

تبلیغات:

تصویب قانون حق رای و یک سری نقطه عطفی دادگاه عالی ایالات متحده در دهه های 1960 و 1970 شروع, طولانی, جاده انصاف در فلوریدا و در سراسر خیلی از جنوب. بسیاری از آن متناوب پیشرفت, اما, غم انگیز قطع در سال 1980 توسط “جنگ با مواد مخدر” و آن صدور حکم اجباری مورد نیاز همه است که به طور نامتناسبی هدفمند جوامع از رنگ. آمار stark: در سال 1976 1.17 میلیون آمریکایی قادر به رای دادن چون اعتقاد جنایت. تا سال 2016 این تعداد افزایش یافت و به 6.1 میلیون, با توجه به صدور حکم پروژه. نزدیک به نیمی از 48 درصد — از حقوق خود محروم felons که خود را به پایان رسید حکم و پرداخت بدهی خود را در کامل در فلوریدا زندگی می کنند. بیش از 10 درصد از فلوریدا جمعیت نمی تواند رای; تقریبا یک چهارم از دولت آفریقایی جمعیت در حال نگه داشته و دور از نظر سنجی.

قبل از دزموند مید هیچ کس در فلوریدا بود و قادر به انجام هر چیزی در مورد آن.

تبلیغات:

* * *

در فلوریدا یک پیام نژادی انصاف و جبران سرکوبگر Jim Crow-عصر قوانین سختی است فروش در طول قطبی بار در همیشه بنفش دولت است. پس از همه, در سال 2018 جمهوری خواهان برنده دو تنگ مسابقه: سابق فرماندار تگزاس ریک اسکات بدبختانه آمریکا و جمهوری خواه در کنگره ایالات متحده ران DeSantis دقت لبه تالاهاسی شهردار اندرو Gillum برای تبدیل شدن به دولت بعدی فرماندار. این مسابقات نزدیک شد: بازگو و جنگ حقوقی توسعه یافته به خوبی به اواسط نوامبر.

در کنار این cliffhangers گزاره 4 — Desmond مید رای گیری حقوق مرمت برای Felons ابتکار — افزایش یافت و به پیروزی با تقریبا 65 درصد از آرا. این هیچ حادثه بود. سازمان دهندگان می دانستند که آنها نیاز به نگه داشتن موضوع با رایحه نژاد و تعصب و به دور از کسانی که سیم های برق. مبتنی بر نژاد تجدید نظر در معرض خطر از دست دادن رای دهندگان سفید. و اگر این گزاره به عنوان حزبی آن می تواند از دست دادن رای دهندگان جمهوری خواه.

تبلیغات:

در سال های منتهی به رای گزاره 4 بزرگترین کابوس برای سازمان به شرح زیر بود: چه اتفاقی خواهد افتاد اگر مخالفان کاهش یافته و در آخرین ثانیه تبلیغات تلویزیونی در امتداد خطوط بی شرمانه نژادپرستانه ویلی هورتون نقطه لرزاند که 1988 ریاست جمهوری متمرکز در اطراف جنایات شنیع توسط یک مرد سیاه و وحشتناک حومه پیدا کرده اند از همه احزاب ؟ به طوری که آنها ساخته شده است که ترسناک آگهی خود نشان داد این آگهی برای یک گروه تمرکز فقط برای درک آنچه اتفاق افتاده اگر رای دهندگان را به معرض بدترین پیام آنها می توانید تصور کنید. اما نظر سنجی ها به طور مداوم نشان داد تعداد بسیار کمی از رای دهندگان مردد در مورد این موضوع; چالش این است که نگه داشتن این همه سزارین در همان اتاق.

“ما نیاز به دانستن آنچه که پیام مردم را بشنود که ما از دست دادن حمایت خود را” جین Rayburn, یک مدیر ارشد در EMC تحقیقات به من گفت. این پژوهش هدایت یکی از مهمترین داخلی تفرقه گیری از مبارزات انتخاباتی: در ادامه برای رد کسانی که به جرم جنایات جنسی از رای گیری. همچنین سازی پیام رسانی است که به عمد اجتناب از هر گونه اشاره ای نژادی و حقوق صاحبان سهام. “این کمپین است که در مورد رای گیری و آن را در مورد رای دهندگان سرکوب” مید گفت: داوطلبان در اورلاندو است. “این است که در مورد شانس دوم برای افرادی که اشتباهات ساخته اند — اما کسانی که اشتباهات و رفتن را از طریق کسانی که اشتباهات ما را ساخته اند ما خیلی بهتر مردم است.”

هر آنچه که اتفاق افتاده است و آنها آماده خواهد بود. EMC تحقیقات یک شرکت رای گیری که با این نسخهها کار دموکراتیک مشتریان جستوجو کرد برای کلمات دقیق است که طنین انداز با رای دهندگان — و آنهایی که نمی. آنها آزمایش برای دیدن اگر آن پیام های مختلف در میامی از آنها در تالاهاسی و یا محافظه کار تکدی گاهی اوقات به نام Redneck Riviera. آنها استخدام شده و رای دهندگان روانشناسان به پالایش بیشتر فریم و حتی تعیین حق سال به جای گزاره در انتخابات.

تبلیغات:

در ابتدا رای دهندگان پاسخ بسیار خوبی به ایده های “تعمیر سیستم های شکسته” و ارائه “شانس دوم” — خیلی خوب است که “شانس دوم فلوریدا” شد نام وب سایت این کمپین را. “اجازه felons رای بدهند؟” این ثابت کمتر محبوب است. کلمه “جانی” را به عنوان شما ممکن است تصور کنید, نظرسنجی ضعیف بنابراین محققان rephrased خود را کپی و در نهایت ضربه زدن بر روی یک شرح کار کرده است که: “بازگشت شهروندان است.” زمانی که نظرسنجی حفر عمیق تر به درک که چرا مفهوم “شانس دوم” چنان قدرتمند بود آنها دریافتند که رای دهندگان در سراسر خطوط نژادی, پارتی, بخش و حتی اختلافات مذهبی به خصوص دوست داشت که این احتمال دوم نبود داده می شود آزادانه به عنوان یک عمل از رحمت اما تا به حال شده است به دست آورده و با تکمیل یک جمله. جمهوری خواهان به خصوص دوست game, این استدلال که نبود فقط چیزی که حق انجام آن چیزی هوشمند. که منجر به لایه بعدی از پیام و آزمایش شده و تصفیه شده به موثر ترین عبارت: “زمانی که بدهی را پرداخت, آن را پرداخت می شود.” زمانی که من با حضور در اوت, برگزاری, نظرسنجی فقط به پایان رسید حتی عمیق تر حفر و آموخته قدرت کلمه “واجد شرایط.” دوم شانس نیست به سادگی در حال دست برای تکمیل یک جمله; آن را یک فرصت بود که تا به حال به دست آورده و پس از آن ادعا کرد.

“ما می خواهید به چوب به پیام: به واجد شرایط برای رای دادن به افرادی که خود را پرداخت غرامت” Rayburn گفت: جمعیت زیادی از “بازگشت شهروندان” در حال برگزاری. “آنچه ما می دانیم از این پژوهش این است که پیام ما با استفاده از طنین انداز با همه. بنابراین هر چیزی که در پیام است پیام. حتی اگر آن را احساس می کند قانع کننده به شما — اگر آن را خاموش پیام آن پیام است.” Rayburn کار است که برای آموزش یک جمعیت سیاسی rookies با سوابق کیفری چگونه به صحبت کردن با دوستان و همسایگان به دلیل نظرسنجی همچنین نشان داد که این پیام کار به خصوص به خوبی one-on-one. شاید مردم نمی خواهند یک متجاوز به رای دادن. اما جان درب بعدی که ساخته شده یک اشتباه در 20s خود و پرداخت قیمت ؟ البته او باید رای بدهند.

“داستان های شخصی ترین فوتی و فوری” Rayburn گفت: rapt اتاق. “همه آنها قابلیت بازگشت شهروندان است. شما به اشتراک گذاری است که در کلمات خود را. سپس شما محوری به پیام مثلث. سیستم ما خراب است. من بدهی پرداخت شده است. آن را پرداخت.”

Rayburn به من می گوید او به ندرت دیده می شود یک کلمه را مانند یک تفاوت بزرگ. تکامل حتی از “شانس دوم” به “واجد شرایط بودن” او توضیح می دهد که به نظر می رسد مانند یک nuance اما در واقع همه چیز را تغییر میدهد. “این خنده دار است,” او می گوید: “ما انجام داده ایم چهار سال تحقیق به تمرین کردن در این یک کلمه است. واجد شرایط بودن. ‘بعد از تکمیل تمام شرایط از جمله شما, شما می توانید کسب و کار واجد شرایط بودن.’ که یک کلمه بسیار مهم است. منظورم این است که چه این اصلاح کند, درست است ؟ این به طور خودکار قرار دادن مردم در غرفه رای گیری. آن را به افراد واجد شرایط است.”

تبلیغات:

این پیام که کار نمی کند ؟ “ساخت آن را مورد ‘درست انجام,’ ” او به سرعت پاسخ. “ساخت آن را به یک مسئله حزبی. به دلیل آن را نمی. که پیام رسانی کار نمی کند و این چیزی است که مبارزات انتخاباتی شده است واقعا منظم در مورد. در سراسر حزب, خطوط, خطوط نژادی جغرافیایی خطوط مردم احساس می کنید که اگر شما را به پرداخت بدهی های خود را, بدهی پرداخت شده است. ما مطمئن ساخته شده است که این یک کمپین فراگیر.”

این تعهد به شمول است که چرا یکی از چهره شانس دوم است برت Re: سی و شش سفید, اعتماد به نفس, نرم-صحبت باریک با نگاه خورشید را بوسید بازگشت پادشاه به آنها همه چیز را آسان می آید. تنها برت صرف یک دهه در دام مواد مخدر به طور موثر حذف شدهها چه ممکن است امیدوار کننده بیس بال حرفه ای, تغذیه, اعتیاد خود را با سرقت از خانواده اش و ارتکاب یک رشته از شکست ، او غرق سه کامیون های جدید در مستی رانندگی حوادث است. “من متصلب تا هشت جنایات در یک تابستان و نمی صرف یک روز در زندان,” او گفت:. “من باید به حال 50 است.” یک قاضی پس از دیگری دیدم تمیز-سفید برش و تحت فشار قرار دادند و او را به سمت درمان است. در نهایت پس از روشن کردن بالا به دادگاه خرما پس از عبور از در یک برگر کینگ پس از گرفتن گران بازگشت مواد غذایی به Publix با دریافت و دزدی از مغازه دنده ماهیگیری از خارج برای مصرف مواد مخدر و ترک او پذیرفته کمک راه می رفت به یک ناپل کلیسا و صدای خدا. “خوش آمدید برت گفت:” صدای شستن بیش از او. “ایم که در آن شما شده است؟”

“وجود دارد ارزش در داستان” Re به من می گوید در خارج از هتل استارباکس. “هنگامی که شما فکر می کنم در مورد یک جانی و یک تصویر خاص میآید به سر خود را, شما می دانید ؟ شاید این یک نژادهای یا یک پسر با شلوار حلق آویز کردن خود ، در نهایت آن را یک پسر با یک تفنگ. وجود قدرت در کسی که به نظر می رسد مانند من وجود دارد و گفت: “این من را تحت تاثیر قرار بیش از حد.’ و این نه فقط من. شصت درصد از کسانی که 1.4 میلیون نفر است که نمی تواند رای آنها شبیه من نیز حتی اگر بسیاری از ما شده اند گفت: ما در تمام طول زندگی این است که یک چیز سیاه و سفید.”

Re خنده زمانی که من بپرسید اگر آن را به او رخ داده است که خود را خارج larceny ولگردی و قانونی شکنی هزینه خود را به او رأی است. که او می گوید: “شما نمی توانید گذشته ساعت بعد.” در حال حاضر به عنوان او تلاش برای به دست آوردن یک دولت مجوز حرفه ای برای کمک به دیگر معالجه معتادان نمی توانید با قرار دادن نام او در خانواده اش اجاره آپارتمان و می خواهد به حمایت از نامزدهای هیئت مدیره مدرسه تصمیم گیری است که به شکل دختر جوان آینده او عمیقا تاسف از دست دادن رای خود. “من ساخته شده بسیار ضعیف گیری,” او می گوید. “من در تلاش برای کمک به, و به, پشت, اما این همیشه وجود دارد برای اطمینان حاصل کنید. برای در حالی که کمی دیگر به هر حال.”

تبلیغات:

* * *

دزموند مید منازعه یک صندلی و نظرسنجی شلوغی در اطراف او. او با حضور خود برای اولین بار برگزاری دوازده سال پیش بود و آن را کمی بیش از جمع آوری یک لیست ایمیل. در حال حاضر این فقیر که قبلا بی خانمان آفریقایی آمریکایی است که در مورد به انجام کاری غیر قابل تصور پایان جنایت محرومیت در آن کانون و شاید حتی نقطه راه به سوی نوع جدیدی از سیاست است. “این یک مثال درخشان از ما چگونه می توانید کارهای انجام شده در این کشور” او می گوید: “با ریختن حزبی برچسب و نژادی برچسب و آینده با هم در آن فضای مقدس که در آن ما همه انسان هستند.

“آنها گفتند این نمی تواند انجام شود.” او لبخند می زند. “چه بسیار زیبا است چرا که دیگر از رای گیری دوم این است که ناب ترین شکل از دموکراسی در عمل است. هنگامی که مردم امور را در دست خود.” زمانی که قانون اساسی اصلاح می گذرد با 64 درصد از رای من اول فکر مید لبخند که بعد از ظهر است و اگر همسر او به دنبال دوباره او می تواند برای او رای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>