چگونه “Weird Al” Yankovic تبدیل شدن به موفق ترین اخبار نوازنده همیشه ؟

قسمت یادداشت ها

در این مینی اپیزود از ضربه رژه میزبان کریس Molanphy پیوست توسط ناتان رابین, podcaster و نویسنده دو کتاب در مورد “عجیب و غریب است” Yankovic. آنها بحث در مورد اخیر تمام طول قسمت از آمار رژه سابقه تازگی آهنگ در بیلبورد نمودار اوج با آثار مفصل از موفق ترین طنز نوازنده همیشه. ناتان سهام سابقه Al fandom و نهایی کتاب-ظهر همکاری و کریس و ناتان نظریه پردازی در مورد اسرار آل موفقیت است.

(می خواهید برای دیدن ناتان رابین بحث در مورد عجیب و غریب آل در فرد ؟ پیوستن به او در لس آنجلس در شنبه فوریه 22, 2020, 3:30 pm PST در سلسله ماشین تحریر—بلیط اینجا.)

بعدی کریس آزمونها یک تخته سنگ به علاوه شنونده با برخی از موسیقی, چیزهای بی اهمیت و اونا تبدیل جداول با یک فرصت برای سعی کنید به از بیخ و کریس با یک سوال از خود است. سپس کریس teases آینده تمام طول قسمت از رژه آمار که نگاه شکستن رکورد حرفه ای از اواخر Whitney Houston—در حال حاضر یک راک هال مشمول.

در حالی که این قسمت در دسترس است به تمام شنوندگان ما نظرها دور باز است و تنها به تخته سنگ به همراه اعضای. اگر شما یک عضو و یا هنگامی که شما تبدیل به یک عضو وارد کنید به عنوان یک شرکت کننده در اینجا.

می خواهم سوال خود را برجسته در آینده نشان می دهد ؟ ایمیل و یادداشت های صوتی به hitparade@slate.com.

پادکست های تولید شده توسط Asha Saluja.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی