چگونه واگرا نویسنده ورونیکا راث می آموزد از انتقاد

قسمت یادداشت ها

خوش آمدید به فرهنگ اصلاحی ، ما pivoting به خلاقیت! جدید میزبان Rumaan علم و اسحاق و ساقی و ژوئن Thomas خواهد بود صحبت کردن به نویسندگان و موسیقی دانان و طراحان و تاریکی و دیگر افراد با شغل مورد چگونه آنها را به صرف روز خود را.

این هفته ماه ژوئن مذاکرات با نویسنده ورونیکا راث نوشت که اولین پیش نویس از رمان واگرا زمانی که او یک ارشد در دانشگاه نورث وسترن. او تا به حال به فروش می رسد بیش از 32 میلیون جلد کتاب توسط او 26 و هفته آینده در سن رسیده از 31 او انتشار هفتمین رمان انتخاب آنهایی که.

صحبت در مورد آنها شناسایی خود را طبیعی سبک نوشتن, چگونه برای پیدا کردن فرد مناسب برای ارائه بازخورد در کار خود را و ساخت سوئیچ از نوشتن تو داستان. شما همچنین شنیدن کیت وینسلت به او کمک کرد ایجاد بیشتر باور خائنانی.

پس از آن Rumaan و اسحاق بحث در مورد تجارب خود را با workshopping روند و خوانندگان که بازخورد آنها اعتماد ترین برای Rumaan که لین ستگر قوی نویسنده نگه دارید هنوز همبرای اسحاق که سالی Franson نویسنده یک خانم راهنمای فروشو کاترین نیکولز.)

ارسال سوالات خود را در مورد خلاقیت و هر گونه بازخورد به [email protected]

پادکست های تولید شده توسط مورگان Flannery.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>