چگونه می توانم متقاعد کردن همسر من برای نشان دادن لب به لب خود را?


Man thinking next to a neon peach.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های AndresGarciaM/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

چگونه می توانم همسرم را به او درونی PAWG? که “کون سفید دختر.” همسر من بسیار تحصیل کرده به عنوان هستم. ما با هم به مدت چهار سال و جنسی همه چیز خیلی خوب (اگر کمی ساده). همسر من در حالی که او دارای یک الاغ برای phat هیچ ایده چگونه به استفاده از آن. من نه و گفت او نیاز به twerk مانند یک موسیقی تصویری (هر چند که خوب خواهد بود) اما او نمی کند و با تکیه تلفظ کردن و یا نشان می دهد و آن را در تمام. من معمولی اشاره کرد در این با اشاره به انواع مختلف از کون, تنگ, من فکر می کنم نگاه خوبی به او, اما او گرفته اشاره. و یا اشاره به این که شلوار یوگا او هستند اما آنهایی که جدا کردن کون clefs ممکن است بهتر باشد. من اضافه شده نفت به ما و معمولا برخی از صرف زمان فقط مالش و ورز الاغ او را. ببین مشکل اصلی این است: همسر من است PAWG اما خیلی رسمی و خشک به twerk الاغ او را و یا آن را تکان دادن و یا پوشیدن لب گنده, کوتاه, که با تکیه تلفظ کردن آن است. چگونه می توانم به او تکیه به پذیرش این تصویر از خودش ؟ من احساس می کنم مثل من خریداری یک فراری است که فکر می کند من آن را برای مسافت پیموده شده گاز. بدیهی است که قیاس افتضاح است و مردان را ندارند زنان و…. اما شما می دانید منظورم چیست. باید چه کار کنم ؟

از کون مرد

عزیز کون مرد

آن را احساس می کند مانند شما در حال پرسیدن “چگونه می توانم این بشر من ازدواج به مخفف?” یا “چگونه می توانم فشار همسر من را به تبدیل شدن به یک مخفف لطفا به من؟” پاسخ به هر دو از این ساده است: شما لازم نیست. این dehumanizing.

شما می گویند شما در حال تحصیل. روشن است که توانایی های فکری خود را در اینجا. آیا شما واقعا فکر می کنم “فات” چیزی است که هر کس به یک زمان آسان شنیدن ؟ با تشکر از استانداردهای فرهنگی از زیبایی بسیاری از مردم حساس هستند در مورد اندازه آنها است. اگر شما می دانستید فراری قیاس افتضاح بود چرا شما یک لحظه به آمده تا با یک کمتر تهاجمی یکی قبل از ارسال این پیام ؟ فکر می کنم در مورد آنچه شما در حال رفتن به می گویند از قبل. شما حتی ممکن است در نظر با نوشتن آن را.

اگر پس از تفکر بیش از این شما تصمیم می گیرید شما هنوز هم می خواهید به موضوع مطرح خود را بروید و مستقیم باشد. اعتراف جنسی خود را تثبیت در سنجش و یا با هر کدام از آن را برای شما. عذر خواهی برای انتظار تا به حال به جلو در مورد این جنبه از تمایلات جنسی خود را. از او بپرسید اگر او مایل به سرگرم کردن خود, کون وسواس و همچنین آماده ارائه جنسی جلسات که در الاغ, طلسم, رایگان و تمرکز او را خواسته.

ترک فضا برای این احتمال که همسر خود را دوست ندارد الاغ او را. او ممکن است اساسا ناراحت کننده با درخواست خود را—آنها درخواست, درست است ؟ —به آن بازی تا لرزش آن و افشای آن است. در صورتی که مورد, شما در حال رفتن به نیاز به عقب نشینی در همه کون بحث.

فرض او را OK با این همه اگر شما می خواهید برای دیدن همسر خود را در لباس های خاص شما ممکن است در نظر خرید آن را برای او هنگامی که شما در حال بدست او رضایت به fetishize بدن او در این شیوه است. و لطفا هرگز از من بپرسید که چگونه شما می توانید “را” او هر چیزی را هرگز دوباره.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

“دیو” و من بهترین دوستان در کالج و پس از فارغ التحصیلی ما تصمیم به گرفتن یک آپارتمان با هم (من زن). ما هر دو تاریخ اما هیچ یک از ما تا به حال شده است در یک رابطه جدی. ما گاهی اوقات باید رابطه جنسی زمانی که ما هر دو دچار یک طلسم خشک و آن را سرگرم کننده و لذت بخش است اما هیچ ترکیدن بمب در هوا.

من در حال حاضر 33 ساله است و پس از 18 سال از قدمت داده اند تا کنون پیدا آقای حق است. اما من می خواهم یک کودک. در واقع من می خواهم به دو یا سه. دیو است تا برای پدر—و نه فقط ارائه اسپرم, اما واقعی, همکاری پدر و مادر. ما به دنبال در خانه های دوستانه بچه محله های, قیمت گذاری و تحصیل در مدرسه رتبه بندی. همانطور که ما عمیق تر و عمیق تر به برنامه ریزی من شروع به فکر می کنم ما باید ازدواج تامین اجتماعی به عنوان به خوبی به عنوان حقوقی و مزایای اقتصادی است. خانواده های ما در حال حاضر فکر می کنم ما یک زن و شوهر و دوستان ما شوخی در مورد زمانی که ما در نهایت رفتن به آن را “مقام.” مشکل این است که بر خلاف من دیو هنوز هم در بنادر به امید پیدا کردن یک شریک خواهد شد که دیدار با تمام نیازهای خود را.

من نمی خواهید به صرف بقیه زندگی من داشتن فقط “مه” رابطه جنسی بیش از هر او می کند اما من فکر می کنم آن را آسان تر برای دو نفر که در حال حاضر در عشق با یکدیگر به یاد بگیرند که چگونه به خوبی از آن برای دو غریبه که جنس خوب به یاد عشق هر یک از دیگر. و نه مثل ما هرگز بحث در مورد رابطه جنسی—ما باید سال ها وقت صرف گزارشگیری هر یک از دیگر در مورد ما شرکای جنسی و جزئیات صمیمی از ما روابط شکست خورده. اما ما هرگز مورد بحث که چرا ما که کمتر رضایت بخش است و آنچه که ما می توانید انجام دهید تا آن را بهتر است. من مایل به شکستن تابو و بحث در مورد این سوال حساس اما نه بدون برنامه. چه گام بعدی بود پس از گفتگو—زوج مشاوره جنسی درمانگر ؟ ما هر دو بسیار خصوصی مردم و من با داشتن مشکل تصور این بحث با غریبه ها. وجود دارد برخی از ناشناس مجازی کمک کند که ما می تواند ؟ ما چگونه انجام این کار ؟

— هیچ Meh برای من

عزیز هیچ Meh برای من

من فکر نمی کنم, دو فاک,’ مشاوره مورد نیاز است در اینجا. اگر گفتگو اولیه می رود وحشتناکی و تحت تاثیر بقیه رابطه خود را و سپس آره یک درمانگر حرفه ای در آن وجود دارد. اما اگر همه چیز خارج از جنسیت است و شما قادر به بحث مودبانه هیچ نیاز واقعی را در این نوع از مشاور. (گروه درمانی است که قطعا یک گزینه, اما, دوباره, من مطمئن هستم که آن را مورد نیاز است. من واقعا فکر می کنم شما دو نفر می توانید این کار خودتان است.)

اولین, شما نیاز به دریافت دیو خرید به این مکالمه—او ممکن است ایده های مختلف در مورد وضعیت نسبت به شما انجام دهد. اگر او موافقت می کند به هش آن, بحث در مورد آنچه شما در حال هر به و به دنبال نقاط با هم همپوشانی دارند. دریافت فوق العاده دقیق است. آیا شما لذت بردن از languorous licks یا عمیق تپش? شاید این یکی در زمان های خاص و در زمان های مختلف. آیا دوست دارید به چراغ روشن یا خاموش ؟ آیا شما لذت بردن از پانسمان برای این مناسبت است ؟ و یا شما ترجیح می دهند پرشور بوس? در واقع پاسخ به این واجد شرایط بله در زمینه های مختلف است. توسعه یک مایع ارتباطات در مورد رابطه جنسی و تمایلات جنسی, بنابراین شما می توانید به هر بازخورد دیگر در لحظه و از آنها بخواهید به طور مستقیم به آنچه شما می خواهید.

هر دو شما ممکن است نگاهی به شیوه های افزایش ارتباط جنسی. باربارا Carrellas را شهری تانترا بسیاری از راهنمایی های خوب برای تمرکز ساکن را از بدن ما و اتصال با یکدیگر. به طور کلی این اتصال چیزی است که باعث می شود همه چیز فوق العاده داغ. (البته استثنا هم وجود دارد مانند افرادی که در گمنامی.)

من هم بدانم از شما دو نفر سهولت در اطراف روابط خود را با افراد دیگر اگر یک polyamorous ساختار ممکن است برای شما کار می کنند. بدیهی است هنگامی که کودکان در تصویر زمان مدیریت می شود که بسیار مشکل تر است. اما هیچ دلیلی وجود شما و دیو نمی توانید تمرکز بر خانواده رابطه است که ثبات را فراهم می کند برای بچه ها و ترک فضا برای هر یک از شما به دیگر روابط جنسی از انواع آتش بازی. آیا کسانی هستند که گاه به گاه کنسول یا دراز مدت روابط جنسی است تا به شما دو نفر—و هر کس دیگری در حال آمدن است به حباب و تکامل می تواند بسته به شرایط.

وقتی که شما آماده برای این گفتگو انتخاب کنید زمانی که شما هر دو می تواند تمرکز فکر می کنم در مورد آنچه شما در حال رفتن به می گویند از قبل و آماده به طور فعال گوش دادن. موفق باشید.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من 45 سال و من از همسرم طلاق در سال گذشته است. من تا به حال شده است در ارتباط با او برای نزدیک به 15 سال است. ما ملاقات کرد زمانی که من تنها 26 و او در حال حاضر 38. در طول رابطه ما من انجام شده با توجه به خواسته های خود از نظر جنسی و اجتماعی است. من ساعت ها و ساعت ها از او صحبت کردن در مورد موضوعاتی که به او علاقه مند برگزار شد اما هیچ علاقه ای برای من است. گاهی اوقات او را نگه دارید من تمام شب haranguing من در مورد هر آنچه که او فکر می کرد که من تا به حال گفت: یا اشتباه انجام داده که در من نهفته سلامت روان. چند بار او از لحاظ فیزیکی تهدید پرتاب چیز ، من فقط به او اجازه دهید اجرا نعل بیش از من و من کنترل که منجر به تسلیم در رختخواب. که من بزرگتر شدم و شروع به تحقق بخشیدن به ظروف سرباز یا مسافر من تا به حال ساخته شده برای خودم شروع به وحشت. من سابقه دیگر تروما. وحشت به علاوه PTSD تبدیل شده و من را به کسی که من آن را نمی خواهم و نه او. پس از تلاش برای این کار با حمایت از یک درمانگر من به آن واریز شده و در حال حاضر ما در حال طلاق.

در طول زمان شوهر سابق من بودند در درمان من نزدیک شد دوستان با یکی دیگر از “دن” که من می دانم از طریق یک باشگاه ورزشی ما هر دو متعلق به. دن و من همراه بسیار خوبی هستند و مشابه هوش و منافع. او همچنین حتی مسن تر از سابق من. برای مدت زمان طولانی من کاملا مطمئن دن به من علاقه مند شاعرانه و صادقانه لذت و امنیت احساس کردم در حضور او بخشی از آنچه که به من شهامت به چوب برای خودم با سابق من. پس از من نقل مکان کرد, من چند بسیار آشکار حرکات برای برقراری ارتباط چگونه احساس کردم. دن و من استفاده می شود به متن بسیار غالبا, و من شروع به گفتن او چقدر ناز او در این محل و یا پیشنهاد آن را در راه های دیگر. پس از آن من باد او دیدن زن دیگری بسیار نزدیک به سن و سال او. من متوقف رسیدن به او را با متن و او نمی رسد به من. در ذهن من این بود که. من بسیار نا امید شده بود و تعجب اگر آن را به خاطر من به اندازه کافی جذاب.

من رفتم در یک برنامه دوستیابی و نوشته های اخیر عکس از خودم به عنوان یک راه برای دیدن اگر هر کسی “خارج وجود دارد” من جذاب است. آن در نظر گرفته شده به عنوان یک تقویت نفس و آه پسر بود آن را تا کنون: گوشی من dinged و dinged! یکی از مردان که در پاسخ به من شد “پل” که من در حال حاضر شده است قدمت حدود یک سال و نیم. پل فقط دو سال بزرگتر از من و او بسیار به من. ما تا به حال یک زمان فوق العاده با هم. من احساس می کنم که امن و با او به عنوان من دن در اوایل. ما از لحاظ جنسی سازگار به اشتراک گذاری بسیاری از همان منافع را معرفی هر یک از دیگر به خانواده های ما ، پل زندگی حدود یک ساعت و نیم به دور است. او تلاش برای پیدا کردن کار در منطقه و نمی تواند بنابراین من غوطه ور من پا در آب تا جایی که او زندگی می کند و در واقع فرود یک کار خوب بلافاصله. ما برنامه ریزی برای حرکت در کنار هم در انتهای ماه در شهرستان خود را.

اما دن و من آتشش دوستی بخشی از روابط ما و من متوجه شدم من عاشق پل—اما من هم دوست دارم دن. دن و من شده اند با دیدن هر یک از دیگر اجتماعی در ” دن ” خانه این تابستان. ما هر دو خیلی جدا با همه گیر و گفتم پولس در مورد این اما پل نمی داند که در مورد احساسات من برای دان یا خود را برای من. من گرفتار دن دنبال من راه او استفاده می شود به قبل از ما در سال گذشته و ما در حال بازگشت به آغوش هنگامی که آن زمان برای رفتن. من می دانم دن مرا دوست دارد و من او را دوست دارم اما تفاوت سن (18 سال) است و نشان دن خیلی واضح است که او حاضر است برای پاسخ به من اما نمی رسیدن از ابتکار عمل خود را.

پل تک همسری است و خواهد بود کاملا دل شکسته اگر من تا به حال چیزی با دن. من قصد ندارند. من همیشه به عنوان دوجنسی, اما در حال حاضر هستم فکر من pansexual و polyamorous—چیزهایی که من هرگز به کشف به عنوان یک فرد جوان به خاطر من خیلی با تمرکز بر شوهر سابق من. من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر Dan خواهد مقابله به مثل اگر من تا کنون ساخته شده هر جسمی حرکت می کند. به عنوان من در حال حرکت تاریخ نزدیک تر می شود و دن و من شده اند در انتظار دیدن کمتر از یکدیگر پس از حرکت من تعجب می کنم حتی بیشتر و توهمات در مورد آن زمانی که پل نیست اما هنگامی که پل با من است, او بیش از اندازه کافی برای نگه داشتن توجه من و ما یک زندگی جنسی رضایت بخش. من شده اند کاملا در صف مقابل با دن در مورد احساسات واقعی من است که من حتی نمی دانم اگر من واقعا نمی کنه یا اگر من فقط تعجب آنچه که ممکن است شده اند. من هم گفته نشده که پل. من با پل زمانی که من فکر می دن انجام شد با من, بنابراین من هرگز آن را آورده. پل می داند دن و می داند که من با قطع دن. من نمی خواهم به پیچیده این دلیل که من واقعا دوست دارم دن و دوستی او شده است بسیار برای من مهم است. من هم واقعا دوست دارم پل هستم و قادر و مایل به باقی می ماند وفادار به او. من یک هیولا برای پناه دادن به این راز احساسات در مورد دن ؟ من باید پاک آمده به پل مورد همه این ؟

— کدام راه

عزیز که راه

شما یک هیولا. و من فکر نمی کنم شما در حال انجام چیزی اشتباه است.

به طور کلی توصیه من به شفافیت اما همیشه خطر وجود دارد. در این وضعیت خاص پل ممکن است احساس عصبی در مورد گام بزرگ در حال حرکت است که شما در مورد را با هم. او می تواند احساس آسیب پذیر نگران است که شما ممکن است به عقب. من می خواهم به تاکید است که این انتخاب شما است و با وجود پتانسیل انشعابات برای هر دو دوره از عمل است.

اگر شما تصمیم به بگویید پل در مورد تاریخ خود را با دن خودتان را برای موفقیت او اطمینان در جلویی. “پل من شما را دوست دارم. من خیلی هیجان زده به حرکت در با شما. خوشحال میشم به تک همسری با شما هستم و از لحاظ جنسی برآورده شده است. من نیاز به چیزی به شما بگویم و من نگران شما ممکن است پیدا کردن آن ناراحت کننده…” او را به برخی از زمان برای همه است که در آماده شدن به شما را بشنود. سپس حفاری در: “دن و من استفاده می شود به یک اتهام جنسی رابطه و در حالی که آن را احساس نمی کند مربوط به زمانی که ما برای اولین بار شروع به دیدن هر یک از دیگر, من احساس می کنم مثل آن چیزی است که شما باید بدانید در حال حاضر.” پل ممکن است ناراحت با شما. او ممکن است عصبانی است. او ممکن است احساس مانند شما را مخفی می کردند چیزی که از یک زاویه خاص شما را. کسانی که احساسات معتبر هستند. افتخار آنها و گوش دادن به او ابراز واکنش خود را. احساسات خود را ممکن است در طول زمان تغییر بیش از حد. آماده می شود که.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من nonbinary فرد اختصاص داده زن در هنگام تولد در اوایل 30s. من در میانهی شب مورخ و من نیز نداشته اند بسیاری از قلاب یو پی اس چون من فاقد خاصیت جنسی, چون من به ارث برده برخی از خوب قدیمی از مد افتاده پروتستان احساس گناه در مورد رابطه جنسی از مادرم و از آنجا که (این می شود یک تم) من برای پیدا کردن آن نوع خسته کننده است. من هم واقعا نمی افتاد علاوه بر بالش بالش گاهی اوقات که هرگز کاملا می شود من دوباره به دلیل ترکیبی از فوق گناه و خستگی. من نمی تماشای پورنو اما من خواندن وابسته به عشق شهوانی, fanfiction. من سعی کردم یک زن و شوهر از های مختلف روان شناسی در طول سال, اما آنها نمی انجام این کار بسیار برای من و حتی با من دوست دختر سابق من را خسته و یا ناراحت کننده قبل از هر چیزی اتفاق افتاده است.

یکی از چیزهایی که من نمی دانم من قطعا علاقه مند به در برده است. من شروع به گمان است که بازی انفرادی و یا وانیلی فیلم گرفتن نیست من هر جا دلیل این همه علاقه به من بدون یک قدرت پویا و یا دیگر xxx بازی درگیر. من این بحث را با سابق من اما رابطه ما شروع به شکستن قبل از ما در واقع فرصتی برای کشف آن است. پس مشکل من جوش پایین به: من هیچ ایده که در آن برای شروع عملا به خصوص از آنجایی که من زندگی می کنند در یک شهر نسبتا کوچک (به امید حرکت در عرض یک سال!) و به خاطر جنسیت و یا خوردگی با کسی دارم نه احساسی در ارتباط با درخواست تجدید نظر ندارند به من. چگونه می توانم نگاه به این مطلب و یا شروع به انجام چیزی است که عملا یا به خصوص با توجه به در جریان همه گیر چه کنم با خودم که من در واقع ممکن است لذت بردن از ؟

— اس کنجکاو

عزیز بی کنجکاو

شما در حال رفتن به مجبور به پاسخ این پرسش خود را, اما من فکر می کنم من ممکن است قادر به کمک کند. وابسته به عشق شهوانی, فن داستان فوق العاده است و اگر شما دوست دارید که شما ممکن است مانند دیگر وابسته به عشق شهوانی, ادبیات مربوط به قدرت ارز. من می خواهم شروع با لورا Antoniou را بازار (هشدار زبان تا حد زیادی master/slave و افشای لورا اتحاد تصویری-به نام my book club) یا Stjepan Sejic را Sunstone. شما همچنین ممکن است لذت بردن از بزرگ archives اصلی وابسته به عشق شهوانی, نوشتن مانند literotica.com.
خواندن داستان های بیشتر است یک راه عالی برای دریافت ایده ها و/یا پیدا کردن آنچه که نوبت به ما در قلمرو فانتزی.

شما می توانید با خیال پردازی بیش از حد: را تشکیل می دهند خود را در حالات در سر خود را. شما حتی می توانید آنها را بنویسید و به اشتراک گذاری آنها را در صورتی که احساس می کند سرگرم کننده است. اما بیشتر هدف در اینجا این است به شکل از چه و برای شما کار نمی کند بنابراین شما می توانید به وضوح به شرکای آینده. و در حالی که شما باید مراقب باشید با غریبه ها آنلاین, شما ممکن است قادر به پیدا کردن یک پیامک جنسی شریک علاقه مند به قدرت ارز در یک پیچ خوردگی دوستانه سایت مثل Feeld (افشای: من نوشته ام برای مجله خود را) و یا OKCupid (whew هیچ چیز به افشای اینجا دیگر از آن من تا به حال یک پروفایل برای چند ماه). شما می خواهید به احساس یکدیگر و ایجاد یک رابطه دوستانه قبل از گرفتن تحریک و لطفا مراقب باشید خود را با حفظ حریم خصوصی و ایمنی. این همه چیز شما می توانید انجام دهید در حال حاضر.

زمانی که COVID 19 همه گیر شده است شما می توانید با رفتن به کلاس های munches و میکسر. این است یک راه عالی برای پیدا کردن شرکای بالقوه اما مهمتر از همه این وقایع می تواند اتصال شما به جامعه خود را بنابراین شما می توانید دوستان را به بحث در مورد تمام این مسائل ،

و اگر شرم احساس شما همچنان ادامه دارد و این ممکن است به ارزش صحبت کردن به یک رابطه مثبت درمانگر است که می تواند به شما کمک کند باز کردن همه که. البته درد ممکن است به شما کمک کند کشف این احساسات بیش از حد.

— Stoya

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من 27 ساله ازدواج برای دو سال از آغاز ما تصمیم گرفتیم ما می توانند رایگان به دیگر شرکای جنسی. من به تازگی درگیر شده اند با یک همسایه در حالی که در حال حاضر شوهر من است که با هر کس دیگری. شوهرم پیشنهاد یک نفره که من کاهش یافته است. او سپس این پیشنهاد را به من عاشق که نه تنها مشتاق اما پیشنهاد آنها شامل همسر خود را نیز. من نه در همه علاقه مند به همسر خود, اما اگر من شد و من او نزدیک خودم و نشان می دهد یک روبرو می شوند. من فکر می کنم که یک شخصی صمیمی تجربه نه یک فعالیت گروهی. اما همه آنها در حال اعمال فشار و عصبانی هستند که من نمی خواهد به همراه آن دریافت نمی کنم چرا که سه نفر از آنها رایگان هستند به گروه اگر آنها می خواهند. من واقعا نمی مراقبت در مورد ارتباط من با همسایه ها اما من نمی خواهم برای خراب کردن ارتباط من با همسرم. آیا راهی برای حل این مشکل بدون انجام چیزی است که من نمی خواهم به انجام?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigarawww.iqelektroniksigara.com