چگونه ما می دانیم که ما انجام می دهند درست است ؟


Baby tapping at the window.

چه مدت می تواند به ما در حفظ این ؟

گتی ایماژ به علاوه.

هفته گذشته یکی از دوستان از من خواست برای مشاوره در مورد چگونه برای رسیدن به دکتر. او 8 ماه باردار و در نیویورک زندگی می کند و او تا به حال یک obstetric ملاقات روز بعد. او می خواست به دانستن است که من فکر کردم امن تر از مترو و یا یک Lyft.

من به او گفتم که من فکر می کردم مهم ترین چیز برای او به شستن دست های خود را به عنوان به زودی به عنوان او را به مطب دکتر و یا احتمالا OK اما اگر او می خواست به حداکثر کنترل بر محیط زیست, رفتن برای, Lyft. من فکر کردم از طریق پیچیدگیهای هر سناریو در سر من: در مترو, ممکن است آن را آسان تر به لمس هر چیزی را با دست خود را, اما در یک Lyft وجود داشته باشد مردم کمتر و کمتر شگفتی است. در پایان آنچه که من واقعا می خواستم فقط او را به احساس می کنم مثل او می تواند برای یک بارداری ملاقات با خیال راحت هر کدام راه او را انتخاب کرد.

دوست من تصمیم گیری در مورد چگونه می توانید به پزشک است یک مثال کوچک از یک مشکل بزرگتر است که به ظاهر با این حال بسیاری از روز را به این بیماری همه گیر ما هستند. برای اکثر مردم جذب می شود که این مهم است که همه ما انجام کار درست است. اما آنچه درست است ؟ و چگونه ما آن را انجام دهد ؟

این فریب آمیزی سوال روی حیله و تزویر. این یک سوال شروع می شود که مانند دوست من سوال و پس از آن گسترش می یابد. اولین سفارش, سوال اطراف این ویروس واضح است: من چگونه می توانم نگه دارید از گرفتن آن ؟ و اگر من آن را دریافت کند, من چگونه می توانم نگه داشتن از گسترش آن به کسی مادر یا همسر ؟ همه ما در حال دست و پنجه نرم کردن با این واقعیت است که ما سلامت شخصی است که بیشتر در ارتباط با هر کس دیگری را به سلامت از ما قبلا متوجه شدم.

“در خانه ماندن” است که در حال حاضر توافق شده ، اما “در خانه ماندن” همانطور که می دانیم دارای هزینه برای هر یک از ما و برای جامعه است. و این همیشه ممکن نیست و یا بهترین گزینه است. پس از من جواب داد: دوست من سوال من هم فرستاده او اخیر خبرنامه توسط امیلی اوستر که استدلال که حتی اگر بیمارستان ها ممکن است ضعف بسیار مسری coronavirus بیماران تصمیم به زایمان در خانه است که هنوز هم یک گزینه امن تر—مشاوره اوستر ایستاده بود در روز دوشنبه حتی پس از برخی از نیویورک بیمارستان اعلام کردند که دیگر اجازه می دهد تا همکاران به هنگام تولد. “این وضعیت افتضاح است” اوستر اضافه شده است. وجود دارد هیچ تصمیم گیری آسان.

نسخه دیگری از این تودرتو عروسک از conundrums شد بحث بر بسته شدن مدارس: بسته شدن مدرسه واقعا درست زمانی که بسیاری از کودکان در تکیه مدرسه خود را برای مواد غذایی و به حدی از ثبات و ایمنی (یک واقعیت تلخ)? ما تجارت یک بیمار دیگر و ما چگونه وزن آنها را در برابر هر یک از دیگر ؟ همچنین چه اتفاقی می افتد اگر بچه ها فرستاده شده از مدرسه به خانه به طور بالقوه از قبل با میکروب آلوده پدربزرگ و مادربزرگ که در برخی موارد در حال حاضر به مراقبت از آنها در حالی که پدر و مادر به کار می کند ؟ چگونه می توانیم مطمئن باشید که ما نه سهوا صدمه زدن به مردم بیش از ما محافظت از زمانی که ما این اقدامات برای محافظت از مردم است ؟

همان نوع از سوالات و آمد تا به عنوان دولت پس از دولت با صدور حکم بسته شدن کافه ها و رستوران ها و کسانی که در کافه ها و رستوران ها آغاز بی سابقه اخراج های دسته جمعی. اقتصادی اختلال که ناشی از اقدامات حفاظتی ما در حال گرفتن بسیار زیاد است و آن را به مجموعه خود را از عواقب ویرانگر از جمله زندگی خراب در راه های دیگر اگر نه با یک بیماری تنفسی است. رئيس جمهور مطرح شده این ineloquently یکشنبه شب با اقتصاد در ذهن بیشتر از زندگی انسان است. اما سوال این است که همان: ما کاملا مطمئن شوید که ما انجام می دهند درست است ؟

به عبارت دیگر تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس در حال حاضر برای جلوگیری از یک مجموعه ای از وحشتناک نتایج باعث شده است یکی دیگر از مجموعه ای از وحشتناک نتایج. به ندرت در زندگی آن چنان روشن است که حتی اگر شما را از هر انتخاب کاملا شما را در اکثر کمک به ما ماندن در بدترین مسیر.

به همین دلیل ما در نظر گرفتن اندازه گیری شدید از ماندن در خانه است که همه ما در حال حاضر می دانیم چرا که ما در حال تلاش برای “صاف منحنی” (این زمان در همه جا از این عبارت این است که یک موفقیت باور نکردنی داستان از یک مجموعه ایده آب پز کردن به پیام رسانی ساده). تلاش جهانی پشتیبانی شده توسط مقامات بهداشت عمومی و روشن است من معتقدم که ما باید به دنبال. به ما گفته شده است که قیمت از شکست به سرعت گسترش ویروس خواهد بود یک سیستم مراقبت های بهداشتی ضعف است که بسیاری از مردم نمی خواهد بود قادر به دریافت درمان و مرگ و مير شلیک خواهد شد تا شاید غیر قابل تصور سطوح به عنوان اتفاق می افتد در ایتالیا. قطعا جلوگیری از کامل سناریو از 2.2 میلیون مرگ و میر به ارزش قیمت از رکود و بار اضافی بر تلاش خانواده ها.

اما حتی به عنوان “صاف منحنی” تبدیل شده پذیرفته مختصر جزئیات مات باقی می ماند. که در آن ما در منحنی است ؟ چگونه مسطح است که مقدار سمت راست تراز وسط قرار دارد? است که در آن خط که در آن بیمارستان های غرق شده در چه سرعت ما در حال حرکت در امتداد محور X و ما کاهش تعداد موارد کافی است ؟ به عبارت دیگر ما کاملا مطمئن چشمگیر اقدامات ما خواهد شد در نتیجه کمتر مرگ به طور کلی?

پروفسور John P. A. Ioannidis از دانشگاه استنفورد—شهرت یکی از باهوش ترین افراد در زمینه های مختلف از اپیدمیولوژی به پزشکی علوم اطلاعات منتشر شده تا حدودی بحث برانگیز قطعه در آمار اخبار هفته گذشته هشدار داد که از این امکان که ما بهترین تلاش ممکن است تا پایان backfiring:

اگر سیستم بهداشت و درمان تبدیل می کند غرق اکثریت اضافی مرگ و میر ممکن است با توجه به کروناویروس اما به دیگر بیماری های شایع و شرایط مانند حملات قلبی, سکته مغزی, ضربه خونریزی و مانند آن است که به اندازه کافی درمان شود. اگر سطح اپیدمی می کند پایمال نظام سلامت و اقدامات افراطی را تنها متوسط اثر و سپس مسطح منحنی ممکن است همه چیز را بدتر: به جای اینکه غرق در کوتاه فاز حاد نظام بهداشت و سلامت باقی خواهد ماند ضعف برای یک دوره طولانی.

Ioannidis’ قطعه رو برخی از پوش بک توسط کارشناسان بهداشت عمومی که نگران است که خود سوال را ممکن است مردم کمتر به احتمال زیاد به دنبال دستورالعمل ها را به خود منزوی کردن و ماندن در خانه. اما حتی منتقدان خود را به نظر می رسد به توافق برسند که آن را کاملا حیاتی برای ما بهتر داده است.

ما در حال حاضر کاملا فاقد اطلاعات و بشدت نیاز به آن است. ما نیاز به دانستن بسیاری از چیزهایی که در مورد این ویروس و آنچه در آن به بدن انسان از جمله کسانی که آن را تحت تاثیر و نحوه درمان آن. ما باید بهتر تست به شکل از چگونه بسیاری از مردم در ایالات متحده از آن حتی به عنوان مردم در خط مقدم در حال تحقق است که آنها خودشان باید برای تغییر تلاش های خود را به دور از روش های مهار و نسبت به درمان و کاهش گسترش یافته است.

ما همچنین نیاز به اطلاعات در مورد نحوه رویکرد فعلی ما در حال کار و داده ها در چه هزینه های این رویکرد واقعا هستند. ما نیاز به دانستن چقدر ما نسخه فعلی اجتماعی فاصله با هر کس هنوز هم رفتن به فروشگاه مواد غذایی هر چند روز مؤثر است میزان گسترش یافته است. ما نیاز به کشف کردن چقدر مردم گیر بودن در خانه ممکن است منجر به یک چشم انداز مثبت در استفاده داخلی و یا خودکشی. ما نیاز به دانستن اگر بیشتر زنان در حال زایمان در خانه و اگر بیشتر زنان هستند که مجبور به حمل حاملگی است که آنها نمی خواهند خود را به عنوان حق سقط جنین قطع شده است. ما باید بدانید که چگونه افرادی که از شغل خود را در حال گرفتن غذا و اگر آنها هنوز هم مایل به دسترسی به مراقبت های بهداشتی که هزینه های مالی از انجام این کار ممکن است بسیار نامشخص است. ما همه درگیر در یک high-stakes در سراسر کشور آزمایش در حال حاضر و ما باید همه این اطلاعات برای پاسخ به این سوال: آیا ما انجام درست است ؟

و هنوز این سوال باقی می ماند: چه مدت می تواند ما واقعا این است ؟ چه چیز دیگری می توانیم انجام دهیم ؟ باید چه کار کنیم ؟

علمی پزشکان هارون کارول و Ashish Jha یک قطعه در اقیانوس اطلس که در آنها مختلف از نظر حالات ممکن است در مقابل ما. افراط هستند مفید آشنا—در یک طرف چیزی که ما در حال حاضر انجام می دهند بهتر است; از طرف دیگر مانند این اقامت برای 18 ماه آینده و یا تا زمان پذیرفته جدول زمانی تا زمانی که یک واکسن هست. اما کارول و جها استدلال می کنند که وجود یک سوم مسیر در دسترس است در جایی در وسط این دو استراتژی. آنها فکر می کنند که هنگامی که ما فراموش اجتماعی فاصله لازم برای دریافت اولیه اعداد تحت کنترل (که هنوز هم زمان) ما می توانیم یک نوع جدید از طرح های وسط جاده نگه می دارد که بهداشت عمومی قابل کنترل و بدون نگه داشتن این کشور به طور کامل تعطیل.

این سومین مسیر اساسا ما نیاز به انجام همه چیز ما شکست خورده در اولین زمان در اطراف. در اینجا لیستی از آنچه که این امر مستلزم: عظیم پوسته پوسته شدن آزمایش توانایی تست تقریبا همه به طور منظم تمایل حتی بدون علامت حامل به خود قرنطینه و ایزوله در حالی که آنها بیمار با این ویروس (و کمک به اطلاع و تست آن شده اند در تماس با) و نه کم عظیم گسترش ظرفیت پزشکی ما سیستم به جای همه از این. همچنین سرمایه گذاری در ایجاد و توزیع واکسن که هر کس این است که مرتب کردن بر اساس در نظر گرفتن برای مسلم است اما دور از بده.

ما نمی دانیم که چه مدت اجتماعی مزایای پناه در محل را بیشتر از پخته. آن را دیوانه کننده را به تعجب می کنم که ما می توانیم اعتماد به پیگیری این همه و خواهد شد که تصمیم گیری به عنوان به آنچه که ما باید انجام بعدی. آن را به ارزش به خاطر سپردن ما به عنوان دیده بان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زمان وحشت بیش از بازار سهام است که ما در خیلی موقعیت داشتن به شدید توده-جداسازی عمل فقط به این دلیل از دولت فدرال غیر قابل باور عدم آمادگی و اولیه انفعال در مهار. که laggard پاسخ است در معرض خطر ما فوق العاده. ما خیلی بدتر از کشورهایی است که سرمایه گذاری در قوی تست و خود جداسازی حق از همان آغاز مانند سنگاپور و تایوان که هر دو موفق به مهار این. و هنوز هم حتی در صورت از دست دادن عظیمی از زندگی و ویرانی اقتصادی رئیس جمهور است و پاتولوژی قادر به اجازه دهید هر چیزی اما خود خودشیفتگی تعیین ما متمرکز پاسخ.

اما این گزینه را نمی توان تنها دو است که ما در حال حاضر تصویر روشنی از. آنها نمی باشد که ما یا پناهگاه در محل به طور نامحدود, بدون, واقعی, تسکین فوری از دولت فدرال و یا ما فقط به من بدهید تا در کاهش و قبول که coronavirus را بکشند تعداد باور نکردنی از مردم است. (این مشکل با تلاش برای انجام دومی به خاطر اقتصاد است که 2 میلیون مرگ و میر را یک اثر مخربی بر اقتصاد بدون در نظر گرفتن. ما نمی توانیم فقط “آن را شروع دوباره.”)

من می دانم که ما را به یک محل که در آن ما می توانید تصور کارول و جها سومین راه این است که مانند پاسخ به اینکه آیا شما باید به مترو و یا یک Lyft نشان می دهد که شما باید برای خرید یک ماشین. اما جواب آنچه که ما نیاز به انجام است که به سادگی بسیار بزرگتر از آنچه ما در حال حاضر فکر می کنم ما می توانید انجام دهید. هزینه های این دو مسیر دیگر به سادگی بیش از حد بالا برای ما به این شکل از. ما نمی توانیم هیچ چیز (و خدا را شکر ما دیگر انجام هیچ چیز). اما ما نمی توانیم وانمود کنیم که آنچه که ما در حال حاضر در حال انجام است یک راه حل پایدار ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>