چگونه شما نوشتن جوک زمانی که زندگی خود را دچار فاجعه ؟


Laurie Kilmartin stands onstage with a microphone and speaks.

لوری Kilmartin انجام روی صحنه در دمپایی اتاق در شهر نیویورک در اکتبر. 17, 2016 در شهر نیویورک است.

برایان Bedder/گتی ایماژ برای Seeso.

لوری Kilmartin یک کمدین و نویسنده مستقر در L. A. که حرفه ای بود که از بسیاری از دیگران بوده است مختل coronavirus. او تا به حال به محوری برای زوم نشدم که خراب کرده اند او در زمان. و او شده است ساخت جوک در مورد این بیماری همه گیر. یکی از آنها درباره او 82 سال مامان, آنها او را دوست داشت اما با او هم می خواهم مبارزه در مورد سیاست—Kilmartin می گویند او اجتناب از شستن دست او فقط به امید آلوده ، که شوخی را برای رفتن به بهینه سازی می شود زیرا مادر او را مرگ از COVID-19 در خانه سالمندان یک هفته پیش. اما Kilmartin متوقف نشده شوخی در اطراف. در واقع, او, جوک در مورد از دست دادن مادر خود به coronavirus شده اند رفتن ویروسی. او نسخه خنده دار از غم و اندوه تبدیل شده به یک نوع ترفند آینه منعکس کننده تجربه ده ها هزار نفر از آمریکایی ها که خود نیز از دست عزیزان.

در چهار قسمت از آنچه من صحبت کرد با Kilmartin که قبلا نوشته شده است در مورد والدین و اندوه در کتاب مردم مرده خورد: راهنمای برای بازماندگان از تازه درگذشتگاندر مورد غم و اندوه و طنز در این زمان غمگین. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

مریم هریس: شما در گفتن یک شوخی به عنوان یک نوع از incantation: یک راه برای نگه داشتن خود را بدترین ترس در خلیج.

لوری Kilmartin: در کمدی شرایط آن را مانند اگر من یک شوخی در مورد این چیز بسیار خاص به هیچ وجه آن را به اتفاق می افتد درست است ؟ من را جوک در مورد مادر من سرخوردن در حمام و یا هر چیز دیگری فقط به مانند تقریبا محافظت از او. به دلیل آن خواهد بود بیش از حد بر روی بینی برای مادرم به مرگ دقیقا راهی که من پیش بینی کرده بود در یک شوخی است. در راه انجام یک شوخی در مورد مادر شدن COVID راه من رفتن او را به آن دلیل من ساخته شده جوک در مورد آن. و به هیچ وجه این دو چیز هرگز همدیگر را قطع. این بدیهی است که کار نمی کند. Coronavirus بسیار قوی است و آن را پرداخت نمی توجه به قوانین مسخره.

مادر من شده بود driving me crazy برای چهار سال است. به طوری که مرتب کردن بر اساس یک جزء اصلی از من عمل می کنند: هنگامی که مادر من رفتن به مرگ ؟ او هرگز به مرگ است. او فقط رفتن به ادامه زندگی. بنابراین من حدس می زنم دو ماه من مشغول به کار بود در یک شوخی در مورد چگونه حتی COVID نمی تواند کشتن این زن است. به هر حال یکی است که رفتن به تغییر.

بخشی از دلیل شما خیلی خوب در آینده با جوک درباره مرگ است که شما آن را انجام داده قبل از. هنگامی که پدر خود رفت و به آسایشگاه برای سرطان ریه چند سال به عقب شما زندگی می کنند-توییتی کل تجربه از جمله 24 ساعت خود را صرف خانواده را با بدن خود پس از مرگ او. آن را صمیمی و مردم پاسخ داد. بنابراین آن را حس می کند که هنگامی که مادر خود را مریض شدم شما فکر نمی کنم دو بار.

وظیفه تلاش برای نوشتن یک شوخی بود و همچنین کمک به من بود, مانند, آه, در اینجا چیزی است که من می توانید انجام دهید به خوبی. من واقعا نمی تواند کمک به مادر من. او در حال مرگ است. من می توانم هر چیزی در مورد آن. اما من می توانم نوشتن یک شوخی در مورد چگونه دیوانه است.

بخشی از چگونه من شروع به توجه به خوراک توییتر خود این بود که شما خیلی مایل به دسترسی به خشم و ناامیدی است که من فکر می کنم افرادی که در حال برخورد با یک دوست COVID عفونت نیز احساس کسی توییتی چیزی در مورد ماسک, مثل, من نمی خواهم به آنها را می پوشند, من از رفتن به آنها را می پوشند به کسب و کار. بنابراین شما توییتی درست در پشت این مرد مانند مادرم در حال مرگ است از COVID. من به تماشای آن را در حال حاضر در FaceTime. این مراقبت تسکینی تیم می گوید: بستر جاوا برای شما آماده در 12 تا 24 ساعت است. سپس شما را می بینم. آیا شما می دانید که شما قرار بود به شوخی به عنوان به زودی به عنوان شما را دیدم این چیزی که پرواز در سراسر خوراک خود را?

انگشتان من شروع به تایپ کردن آن است. از آن همه فقط ظالمانه فقط تا احمق. و آن را به من رسید که من watching my mom مرگ چون کسی خواهم بود که بی دقتی. مادر من اول قرنطینه با من. ما واقعا مراقب باشید. بنابراین وقتی که او رفت به خانه سالمندان, او COVID-رایگان چرا که آنها آزمایش خود را. بنابراین او آمد در تماس با—من حتی نمی خواهد می گویند با کسی مشغول به کار در خانه سالمندان به دلیل من فکر می کنم آنها در حال مراقب باشید که آنها می توانند—با کسی که شاید به ساحل رفت تعطیلات آخر هفته روز یادبود و بدون علامت. من در نگاه مردم می خواهم که به عنوان افرادی که کشته شدند ، پس برای من مهم نیست. من بعد از شما آمده است. من نمی گویم مادر من باید زندگی می کردند 20 سال و یا حتی از طریق پایان این سال است. او بسیار ضعیف. درد من این است که از راه او درگذشت: به تنهایی به عنوان مخالف به در خانه.

من فکر می کنم مردم وجود دارد خارج وجود دارد که می شنوید این در راه های مختلف مانند برخی که شاید می خواهند کشور را به باز کردن دوباره و به نوعی بازگشت به “طبیعی است.” من می تواند آنها را بشنود و گفت: مامان شما آسیب پذیر است و ما نیاز به حفاظت از مردم آسیب پذیر اما چرا ما نمی توانیم به عقب بر گردیم به راه همه چیز برای هر کس دیگری ؟

من درک می کنم که به خصوص اگر شما در حال از دست دادن درآمد, اما آن را فقط به افراد. از لحاظ جسمی ضعیف مردم بیشتر آسیب پذیر است و ممکن است بمیرد. اگر شما نمی مراقبت در مورد که من می توانم به شما کمک کند. اما شما ممکن است بمیرد. چگونه شما می دانم که شما لازم نیست که یک بیماری زمینه ای که نبوده است تشخیص داده نشده است ؟ آیا شما می خواهید برای پیدا کردن در حال در COVID بخش? اعتماد من به شما نمی کنند. من دیده ام یک COVID بخش است. این افتضاح است. شما نمی خواهید به وجود دارد. شما نمی خواهید به شما عزیزان شما در حال مشاهده بر روی آی پد که شما می توانید صحبت کنید چرا که شما لازم نیست که انرژی خود را به صحبت می کنند. شما نمی خواهید که.

در گذشته شما خود را به نام مادر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از خانواده خود را. آیا می توانید توضیح دهید که یک کمی ؟

او یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی و جمهوری خواه. او به گوش Rush Limbaugh, Glenn Beck, Michael Savage, Mark Levin, همه آن بچه ها در خانه من. پس وجود دارد بسیاری از تنش و من نا امید شد. اما زمانی که من می تواند قرار داده و کنار سیاست و هنگامی که او نبود flaunting آنها را در صورت من ما فقط می تواند دو نفر که عاشق یکدیگر.

او چه فکر می کنم در مورد همه گیر?

او وحشت زده از آن است. او می دانست که آن را یک جعل است. و او بسیار ترس از گرفتن آن است. چیزی که خواهرم به من گفت. من نمی دانم که. او به من نگفت که شاید به خاطر من رفته اند به یک ضد تهمت بیهوده گویی. اما او بگو خواهر من است. بنابراین من امیدوارم که او نمی دانست که او آن را به حال. من هنوز هم بحث باید با من تماس بیمارستان و بپرسید ؟ او آگاهانه هنگامی که او آمد و در آنجا آنها آزمایش او در بیمارستان او درگذشت ، من امیدوارم که او نمی داند که او تا به حال COVID. که می تواند ویرانگر باشد.

آیا شما قادر به ارسال هر گونه جوک ها پس از مادر خود فوت کرد ؟

آره منظور من وجود دارد یک دسته از جوک ها در خوراک توییتر.

آن متفاوت است ؟ آن است که آسان تر است ؟ آن است که سخت تر است ؟

این فقط من هستم chronicling این سمت از آن است. قبل از من chronicling بخشی که در آن او در حال مرگ بود و در حال حاضر او مرده است. من آن را قبل از انجام با پدر من است. بنابراین من نمی دانم شاید من پینه یا چیزی, اما, غم, غم و اندوه, خشم نمی نمی آیند در شوخی فرم در بدن شما است. آنها می آیند در سر و صدا و شیون و معده خود را سفت. و سپس این کار من زمانی که به پایان می رسد و یا وقتی که شروع به فروکش برای مرتب کردن کراوات آن را به یک شسته و رفته کوچک شوخی است. این شغل من است.

گوش دادن به کامل قسمت با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>