چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد به قربانی جورج سوروس برای پیروزی در انتخابات مجدد

زمانی که آینده پژوهان نوشتن تاریخ از دولت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او ممکن است در نهایت به نام — در میان بسیاری از چیزهای دیگر — توطئه نظریه پرداز جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن معروف شروع صعود او به قدرت با غلط و نژادپرستانه “birther” ادعا می کنند که باراک اوباما بود که واقعا یک آمریکایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و پیروان خود را نیز قانونی عجیب و غریب, تئوری های توطئه در برابر مجارستان آمریکا سرمایه و نیکوکار جورج سوروس. آن را در حال حاضر به نظر می رسد ادامه حملات به سوی سوروس خواهد بود بخشی از دوباره رئیس جمهور انتخابات.

تبلیغات:

سوروس شده است و یک کیسه مشت زدن به صورت authoritarians ضد سامی و نظریه پردازان توطئه در سراسر جهان از سال 1992 زمانی که او به عنوان “مردی که شکست بانک انگلستان” با ساخت بیش از ایالات متحده$1 میلیارد دلار توسط “shorting” پوند انگلیس.

متولد در بوداپست در سال 1930 سوروس به سختی جان سالم به در نابودی یهودیان اروپا توسط نازی ها. زندگی در شهر نیویورک از سال 1956 او به همراه یک زندگی حرفه ای طولانی به عنوان یک مجموعه موفق سرمایه داری در حالی که انجام بشردوستانه تحت پرچم خود را Open Society Foundations.

ضد سامی حملات

تبلیغات:

حملات سوروس در گردش اند در حاشیه جریان اصلی سیاست در سال آمیخته با یهودی ستیزی و سوخت نیمه حقایق و آشکار نهفته است. روسیه همواره در قلب ضد سوروس تبلیغ و آن را در حال حاضر پیوست چین در ترویج حملات تحریف و دروغ است. در طول چند سال گذشته این توطئه را وارد جریان اصلی بحث در مجارستان, لهستان برزیل و ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن جنبش اقدام به قربانی سوروس به عنوان بخشی از آن را در امریکا بزرگ دوباره فصاحت و بلاغت است. مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان متهم سوروس در میان چیزهای دیگر, حمایت از کاروان مهاجران غیرقانونی در تلاش برای ورود به ایالات متحده از آمریکای مرکزی که در پشت این حملات در برت Kavanaugh خود را در طول دادگاه عالی نامزدی (بهتان تهمت خود توییتی مورد) و ترویج نخبگان globalist دستور کار است که تضعیف آمریکا شغل و فرهنگ است.

تبلیغات:

اکثر فوق العاده, در هفته های اخیر سوروس متهم شده است از پرداخت Black Lives Matter معترضان که نشان داده در سراسر ایالات متحده بعد از پلیس با قتل جورج فلوید.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و عمده بدهی در تلاش خود را برای انتخاب مجدد وی را بی کفایت و مدیریت بیماری همه گیر کوروناویروس خود پلاریزه مخالفت با معترضان پس از فلوید کشتار و کاهش از اقتصاد ایالات متحده پس از وقوع COVID-19. از دست دادن حمایت در میان حومه زنان سفید پوست, اعضای نخبگان نظامی و جمهوریخواهان میانه در حال حاضر یک تهدید برای انتخاباتی خود را با چشم انداز.

تبلیغات:

حمله به سوروس بخشی از طرح

حمله به چین, افغان ناسیونالیست اصحاب غیرانتقادی از پلیس ادعا قابلیتهای اقتصادی و هجوم جو بایدن خواهد بود مغلوب ساختن پیشی جستن مهم در انتخابات استراتژی است. اما جمهوریخواهان حملات سوروس نیز به احتمال زیاد به گردش به طور گسترده ای تا قبل از انتخابات.

سوروس کامل فویل به تلاش برای متقاعد کردن مردم است که تهمت مخفف متوسط آمریکایی است. چه بهتر قربانی از ثروتمند, uber-لیبرال ارز سفته بازان که با کمک صندوق اوباما و هیلاری کلینتون پشتیبانی از سقط جنین, گی ترانس و حقوق و سخاوتمندانه به مبارزات انتخاباتی لیبرال عمومی مدافعان و دادستان ؟ در Trumpist شعارهای سوروس نرم در جرم و جنایت و ترویج ارزش های فرهنگی لیبرالیسم و جهانی نخبگان بیش از متوسط آمریکایی است.

تبلیغات:

سوروس تاریخچه حمایت از حقوق فلسطینیها و خواستار مذاکره صلح ایجاد یک فرصت برای کاخ سفید به بهره برداری. لفاظی در مورد بزرگ مالی مرتبط به یک “globalist” یهودی نیکوکار طبعا نگرانی های رای دهندگان یهودی و دیگران مخالف ستیزی, اما ضد سوروس حرف می وحدت انجیلی مسیحی صهیونیست طرفدار اسرائیل و جمهوری خواهان مداخله نئو محافظه کاران و راست گرایان.

حمله به سوروس نیز بخشی از یک Trumpist درخواست تجدید نظر به محافظه کار سیاه رای دهندگان در حال حاضر led Candace اونز یک جوان رسانه ای شکل و جمهوری خواه فعال.

اونز گسترش پارانویا

تبلیغات:

مستعد ابتلا به gaffes که در معرض جهل در مورد تاریخ و سیاست اونز به دست آورده عظیم حضور آنلاین در میان جناح راست و جناح مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان به طور مستقیم به چالش کشیدن جریان اصلی حزب دموکرات روایت در نژادپرستی و خشونت پلیس و فقر در امریکا است. او همچنین با حمله جورج فلوید شخصیت. بیشتر چه اونز گسترش ضد سوروس پارانویا آنلاین به آن یک کولر, hipper و عطر و طعم.

هسته Trumpist قربانی از سوروس تلاش برای سرزنش سوروس برای زندگی موضوع اعتراض و خواستار defunding پلیس. دروغ که سوروس برای پرداخت این تظاهرات که از طریق ایالات متحده و ترویج شورش است که عمیقا خورنده به دموکراسی آمریکایی.

تئوری های توطئه کار بهترین زمانی که دروغ و مبالغه و پارانویا مرتبط به چیزهای واقعی در جهان است که می تواند تحریف شده توسط چرخش است. سوروس اخیر تعهد US$220 میلیون دلار برای حمایت از حقوق مدنی و برابری نژادی و گروه رای دهندگان سیاه ماده را اضافه کردن سوخت به آتش افراطی.

تبلیغات:

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson خواهد نقش عمده ای در تمام این. در طول سال های اخیر بخش خود را نشان می دهد سابق فرماندار میسوری اریک Greitens اقدام به لینک سوروس به ضد خشونت های پلیس و اشاره به “جورج سوروس بودجه دادستان” که در مورد زن و شوهر در سنت لوئیس که ایستاده در مقابل خانه خود را با اسلحه در حالی که ضد نژادپرستی تظاهرات و راهپیمایی در خیابان خود را.

هیچ یک از این است که به احتمال زیاد به صرفه جویی در مغلوب ساختن پیشی جستن از رفتن به یک انتخابات شکست در نوامبر است. در حالی که وجود دارد مشروع انتقادات به توان از نقش میلیاردرهای مانند سوروس در سیاست و اقتصادی زندگی تفرقه anti-سوروس پارانویا را سال به تعمیر.

نیل مک لافلین استاد جامعه شناسی دانشگاه مک مستر و Iga Mergler, دانشجوی دکتری جامعه شناسی, دانشگاه مک مستر

تبلیغات:

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>