A little girl sticks her tongue out and smiles as she looks at a smartphone.

زمانی که Facebook راه اندازی مسنجر کودکان و نوجوانان در دسامبر 2017, آن را تلاش برای گران برنامه های جدید به مردم است. روز پس از انتشار آن جرمی هانت و سپس انگلستان سلامت, منشی, ناودان مسنجر برای کودکان و نوجوانان به طور فعال با هدف قرار دادن کودکان سنین 6 تا 12. یک ماه بعد بیش از 100 کودک توسعه محققان سازمان ها و پدر و مادر گذراند نامه ای سرگشاده خواستار مارک زوکربرگ به آن را تعطیل کند. در حالی که Facebook تاکید کرد که در آن به کار کرده بود و با پدر و مادر کارشناسان به منظور توسعه برنامه آن را به زودی گزارش داد که Facebook بودجه بسیاری از آنها را. سپس Facebook بستری در ماه اوت گذشته که یک نقص طراحی اجازه را به شرکت در گروه چت با تأیید نشده ،

این خراش چپ Facebook در یک محل دشوار به خصوص که آن را به کار در حال حاضر خود را به عنوان یک شرکت در بالای ایمنی آنلاین پست-کمبریج Analytica رسوایی. در روز سه شنبه Facebook به نظر می رسید برای پاسخ به نگرانی های, اعلام تغییرات عمده ای به رسول کودکان و نوجوانان است که به پدر و مادر کنترل بیشتر بر فعالیت های فرزندان خود را در برنامه.

به عنوان اولین و مهمترین پیام برنامه با هدف فرزندان رسول کودکان و نوجوانان اشغال پلاریزه تو رفتگی در دیوار در بازار است. در گذشته چند شرکت های اینترنتی مجاز کودکان به ثبت نام برای خدمات خود را به دلیل مسائل حقوقی مرتبط با کودکان آنلاین قانون حفاظت از حریم خصوصی از سال 1998 یا COPPA. با رسول کودکان و نوجوانان, Facebook sidestepped این مشکل را با داشتن پدر و مادر ایجاد حساب برای بچه های خود را. پدر و مادر و سپس نظارت بر بچه های خود را از طریق فعالیت های پدر و مادر داشبورد اصلی Facebook app.

قبل از به روز رسانی سه شنبه منتشر شد, پدر و مادر preapproved تمام مخاطبین توانایی جلوگیری از تماس و اطلاع داده شد اگر فرزندان خود را مسدود شده و هر تماس. به روز رسانی می دهد پدر و مادر و حتی فرصت های بیشتری برای مدیریت فرزندان خود را تجربه. در حال حاضر پدر و مادر می توانید فرزند خود را تماس های اخیر تصاویر و ویدئوها. آنها می توانند با ورود فرزند خود را خارج از برنامه از راه دور و دانلود یک کپی از فرزند خود اطلاعات, از جمله تمام پیام های آنها به ارسال و دریافت. (فرزند دوم مطلع شده.) این به روز رسانی همچنین شامل یک سیاست حفظ حریم خصوصی و کوتاه, سن مناسب توضیح از حریم خصوصی آنلاین میآید که بر رسول کودکان و نوجوانان.

پریا کومار محقق که مطالعات تقاطع تکنولوژی دیجیتال و پدر و مادر فکر می کند این تغییرات مثبت هستند. آنها به سادگی برنامه را امن تر برای بچه ها. او گفت: “این واقعا مهم است که به تاکید هر چند که کنترل می نوش دارو نیست. آن است که بیشتر کنترل والدین است که برای حل هر یک از مشکلات که بوجود می آیند از کودکان و فن آوری استفاده از.”

این مشکلات به دو قسم: حریم خصوصی از یک طرف رشد کودک ، به عنوان آگاهی عمومی در سراسر رایانه های شخصی رشد می کند, بیشتر مردم در مورد حفاظت اطلاعات, به خصوص برای افراد زیر سن قانونی. در حالی که Facebook تاکید کرده است که از آن استفاده نمی کند کودکان داده برای تبلیغات آن به اشتراک گذاری این اطلاعات با اشخاص ثالث به منظور عملیاتی این سرویس است. Facebook می گوید این ارائه دهندگان خدمات باید به رعایت دقیق تعهدات محرمانه اما ما هنوز دقیقا نمی دانند که در آن به اشخاص ثالث هستند و یا چگونه آنها تنظیم شده است. به عنوان کومار با اشاره Facebook می تواند شفاف تر در اینجا.

بسیاری از افراد هستند بیشتر نگران تاثیر زمان روی صفحه نمایش در رشد کودک. Facebook تلاش کرده است به حضور رسول کودکان و نوجوانان به عنوان یک برنامه مفید است که به پدر و مادر و کودکان این فرصت را به یاد بگیرند که سواد دیجیتالی مهارت: چیزی در امتداد خطوط از “اگر آنها در حال رفتن به آن را انجام دهد به هر حال …” (بزرگسالان عضو Facebook بچه های هیئت مشورتی در واقع در مقایسه با تمایل به تعطیل رسول کودکان و نوجوانان برای پرهیز-تنها آموزش و پرورش است.) اما مخالف استدلال این است که برنامه هایی مانند Facebook کودکان بیماری کودکان به عنوان جوان به عنوان 6 سال به زندگی می کنند در رسانه های اجتماعی—و این که پدر و مادر فراموش قابل توجه در کنترل فرزندان خود را گوشی های هوشمند و تبلت استفاده کنید. آن را غیر معمول نیست برای پدر و مادر می خواهید به نگه داشتن بچه ها خود را قفل شده است به دور از این دستگاه ها و یا به avow نعمت screenless زندگی است.

در حالی که Kumar درک این ترس در مورد صفحه نمایش زمان او تاکید کرد که هیچ پاسخ آسان وجود دارد وقتی که می آید به کودکان و استفاده از فناوری به خصوص از آنجایی که ما در یک جهان که در آن آن را سخت برای فرار از فن آوری های دیجیتال. “مانند بسیاری از جنبه های پدر و مادر این انتخاب است که پدر و مادر را برای خود و برای فرزندان خود,” او گفت:. “من آن را می آید و به پدر و مادر خود درخواست, ‘ارزش های خود را? چه نوع رابطه شما با تکنولوژی ؟ و چه نوع از رابطه آیا شما می خواهید کودکان خود را با تکنولوژی؟’ و درک است که پاسخ آن حتی می تواند متفاوت باشد اگر شما چندین کودکان است.”

اما در مورد خواسته های پدر و مادر ؟ رسول کنترل والدین کودکان و نوجوانان ویژگی ها ممکن است حتی یک بار بیشتر در overworked پدر و مادر برای پیگیری بچه های خود را’ رفتار در همه زمان ها بیشتر entrenching رابطه بین نظارت و پدر و مادر. آن را سخت به تصور کنید که پدر و مادر چشم چسب به صفحه نمایش و پیمایش از طریق فرزند خود را messages یکی یکی در اواخر شب.

این است که چرا کومار بر اهمیت گفت و گو و اعتماد بیش از نزدیک نظارت بر بچه های خود را, به خصوص به عنوان آنها رشد می کنند ، “احترام به حریم خصوصی فرزندان است که واقعا مهم است و من فکر می کنم آن را آسان برای براق است که به ویژه هنگامی که شما را به چیزهایی مانند خطر و ایمنی,” او گفت:. اساسا از آنجایی که ما در حال برخورد با بسیاری از سوالات مشابه در اطراف حریم و مرزهای پدر و مادر به مدت طولانی دست و پنجه نرم “وجود دارد هیچ پاسخ درست” کومار گفت. “من امیدوارم که که می تواند یک کمی آزادی برای پدر و مادر است.”

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی