خروج از خانه بدون آب بطری است مانند فراموش کردن من کلید یا کیف پول. من همیشه سر و صدا به عقب برگردید و برای آن حتی اگر من زندگی می کنند در یک متراکم شهری که در آن آب است دقیقا دشوار است برای به دست آوردن. هنوز هم من یک ترس غیر منطقی از آب بطری رفتن از دست رفته و در نتیجه به طور ناگهانی بودن تشنه و قادر به دسترسی به آب است.

برای ثبت من شروع به استفاده از, قابل استفاده مجدد بطری آب تا زمانی که من نقل مکان به منطقه خلیج در سال 2013. دولت در وسط خشکی و آن را به نظر می رسید مانند پایدار چیزی که به انجام است. اما هفت سال بعد حمل یک بطری آب با من همه جا من تبدیل شده به چیزی بیش از وسیله ای برای جلوگیری از آب بطری های پلاستیکی حفاظت از آب و هیدراته باقی بماند. آن را تبدیل به یک شکل از امنیت است که من تبدیل به عجیب متصل به.

تبلیغات:

بدیهی است من به تنهایی نیست. مقدار زیادی از مردم در مدار ابراز مشابه نگرانی — یک unease واقعا — در چشم انداز misplacing خود قابل استفاده مجدد بطری آب. برای بسیاری از از دست دادن یک بطری آب خواهد انتقام ویران کردن در روز خود را و حتی خود را در هفته است.

کنجکاو اگر این صرفا یک کالیفرنیا چیزی که من ارسال یک پرس و جو به این مکان برای دیدن اگر دیگران احساس من در حال حاضر خواستار “آب-بطری اضطراب جدایی.” من بیش از یک دوجین پاسخ نشان می دهد که ممکن است من را شنود گذاشته به یک پدیده فرهنگی – که مربوط به همان اندازه به سلامت و روانشناسی به عنوان آن را برای ما پیچیده رابطه شخصی با منابع طبیعی است.

فعال مانوئلا بارون که در فلوریدا زندگی می کند شروع به حمل یک بطری آب در همه جا در تلاش برای بیشتر پایدار. آن را نمیگیرد طولانی تا زمانی که او احساس مانند بطری آب شد “بخشی از” او. با وجود بطری آب بودن دندانه دار و قادر به ایستادن راست او آن را نگه داشته به خاطر آن بود که او بطری آب او توضیح داد: در یک ایمیل.

تبلیغات:

سپس یک روز صبح بارون را زنگ رفتن نیست زمانی که قرار بود آن را به. او تا به حال یک پرواز به گرفتن آن روز.

“من با عجله از طریق فرودگاه تنها به متوقف شود در TSA زیرا البته من بطری پر از آب بود و من تا به حال هیچ لحظه به فراغت اما [ا] عامل به من گفت یا من پرتاب بطری و یا من می خواهم برای رفتن به عقب از خط و از دست من پرواز” بارون گفت. “من به عنوان من را از طریق رفت اسکنر و زد به دروازه من; من نمی دانستم در آن می خواهم خداحافظی با یک دوست قدیمی.”

Lynell راس بنیانگذار و سردبیر زندگی می کند که در کالیفرنیا گفت: او است جدا از او آبی فلاسک. آخرین بار او را فراموش کرده آن را در خانه او بود “را ویران کرد.”

تبلیغات:

“این صادقانه انداخت من تمام روز” راس گفت: در یک ایمیل. “من خودم را به طور مداوم برای رسیدن به جایی که آن را به طور معمول نشسته کنار میز من تنها برای پیدا کردن یک فنجان قهوه است که من با استفاده از به عنوان یک فنجان آب در روز است.”

این یک تجربه مشترک برای کسانی که فراموش کرده خود را از آب بطری. ترزا Leskowat یک درمانگر در کارولینای شمالی گفت: او شبیه احساس. “زمانی که من فراموش بطری آب به آن می اندازد و من تمام روز خاموش من خودم برای رسیدن به من فانتوم بطری آب” Leskowat گفت.

تبلیغات:

مری کیت Celini زندگی می کند که در فیلادلفیا به من گفت از طریق ایمیل که آب بطری است که او را “sidekick در فعالیت های روزانه است.” او حمل شده 32 اونس قابل استفاده مجدد بطری آب در هر روز به مدت شش سال.

“به تازگی شریک زندگی من در آن زمان هنگامی که ما در ورزشگاه را ترک کرد و آن را پشت سر; دنیای من احساس آن را در حال سقوط به هرج و مرج” Celini گفت. “من تا به حال به پایین به یک tinier قابل استفاده مجدد بطری آب و همه چیز فقط احساس خارج از ضربت سخت زدن.”

پس از یک روز از کم آبی Celini شد و در نهایت پیوست با 32 اونس بطری آب.

تبلیغات:

“من فورا chugged کامل آب بطری آب و احساس یک عاشق از دست رفته برگشتم به زندگی من” Celini گفت. “یک قطره اشک نورد پایین صورت من و یا شاید آن را یک قطره آب از محبوب من گسترده دهان Nalgene.”

وجود دارد بیشتر شبیه داستان های غم, اشک, استرس و کم آبی است که مردم بعد از تجربه یک مجبور جدایی خود را از آب بطری.

انسان دارای سابقه anthropomorphizing همه چیز است که می تواند anthropomorphized: سگ, کدو تنبل دستیاران دیجیتال مانند Siri — و در حال حاضر بطری آب ظاهرا. محققان استدلال می کنند آن است که طبیعت انسان اولیه برای نسبت دادن ویژگی های انسانی به غیرانسان چیز است. اخیرا در مقالات نشخوار بیش از این افزایش قابل استفاده مجدد بطری های آب کارشناسان به نام بطری آب یک “بالغ binky” به معنی یک شی فراهم می کند که احساس راحتی. دیگران را تشبیه بطری های آب به یک مورد علاقه و لوازم جانبی است که millennials را پوسته برای. اما آنچه را از دلبستگی ما به آنها ؟

تبلیغات:

وقتی کسی از دست می دهد و یک کوله پشتی ویرانی بدیهی است. کوله پشتی storers از اشیاء با ارزش, تلفن, لپ تاپ, کیف پول و دیگر غیر قابل تعویض کالا. اما یک بطری آب است فقط یک وسیله حمل آب یکی از بسیاری است که به راحتی در دسترس هستند. شاید تداوم فلزی بطری یا Nalgene: هیچ یک از عزاداری برای از دست یکبار مصرف پلاستیکی بطری طراحی شده برای ناپایداری.

هنوز هم من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم دلبستگی سمبل چیزی عمیق تر است. در یک جهان که در آن ما به طور مداوم هولناک با اخبار در مورد تغییر آب و هوا دلبستگی به ما قابل استفاده مجدد بطری آب می تواند بیشتر در مورد ترس از نیازهای اساسی ما برآورده نشده توسط طبیعت است.

یا شاید من فکر کردن بیش از حد سخت و افراد خود شامل — واقعا فقط به عشق خود آب بطری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی