چگونه سریع شما می توانید کارولینای شمالی به هم ؟

در سال آینده, دولت نمایندگان را ترسیم کنگره منطقه نقشه بر اساس سرشماری سال 2020 یک فرایند اجباری توسط قانون اساسی است. در پیش بینی جدید این redistricting چرخه تخته سنگ است که بازسازی ما بطور غیر عادلانه تقسیم پازل بازی از سال 2013 به عنوان بخشی از ما که شمارش? ابتکار عمل. ما خواهید بود با انتشار پازل جدید در طول هفته های آینده برجسته بدترین و عجیب ترین gerrymanders در کشور است. پیدا کردن چگونه به سرعت شما می توانید با قرار دادن این کشورها به عقب با هم و یادگیری همه چیز, که در خطر است در دور بعدی redistricting.

این نقشه شامل یکی از بدنام ترین و به شدت کاونتی gerrymanders در تاریخ آمریکا است. آن را اجازه خواهان به دست گرفتن 10 کارولینای شمالی را 13 کنگره مناطق حتی زمانی که هر دو طرف دریافت سهم برابر از ایالت رای بدهند. توماس Hofeller این روحانی redistricting گورو درو آن در مشورت با وزارت امور خارجه تشکر. David Lewis یک جمهوری خواه است. لوئیس نمی پنهان کردن هدف خود را در حالی که دفاع از نقشه او اعلام کرد: “من فکر می کنم انتخاب جمهوری خواهان بهتر است از انتخاب دموکرات ها. بنابراین من به خود جلب کرد این نقشه برای کمک به فاستر چه من فکر می کنم بهتر است برای کشور است.” طرح بسته بندی شده به عنوان بسیاری از دموکرات ها به عنوان ممکن است به سه رنگ آبی مناطق پس از آن توزیع شده و بقیه در سراسر تیره-قرمز مناطق که در آن رای خود را نمی خواهد مهم است. یک خط از طریق کاهش وسط اشویل به اطمینان حاصل شود که دموکراتیک شهرستان نمی منتخب دموکراتیک نماینده. رای گیری طرفداران حقوق یک بار برگزار می شود سرگرم کننده اجرا در امتداد خط منطقه که تقسیم اشویل به دو منطقه.

در 2019, دیوان عالی ایالات متحده پرتاب از یک چالش به نقشه برگزاری است که دادگاه فدرال ممکن است باطل حزبی gerrymanders. ماه بعد, اما, دولت , دادگاه, زده کردن نقشه تحت کارولینای شمالی اساسی است. دادگاه با تکیه بر Hofeller مخفی فایل که دختر خود را منتشر کرد پس از مرگ او. این شهادتها اسناد و مدارک ثابت فراتر از سایه شک است که Hofeller و لوئیس’ رییس هدف در حالی که رسم نقشه بود برای رقیق دموکراتیک رای. دادگاه دستور داد کارولینای شمالی مقننه به redraw کنگره مناطق بدون استفاده از نژادی یا حزبی داده است. از آن پیروی. و در حالی که نقشه جدید کامل نیست, آن است که بسیار عادلانه تر از نسخه های قبلی است. در ماه نوامبر آن را به شما اجازه بسیاری از اهالی کارولینای شمالی شرکت در یک انتخابات رقابتی برای اولین بار در این دهه است.

سعی کنید نقشه های جدید زیر:

این بیش از حد آسان است ؟ سعی کنید بقیه از ما بطور غیر عادلانه تقسیم پازل در اینجا.

حمایت از این کار

کمک به ما پوشش مرکزی سوال: “چه تعداد?” تخته سنگ خود را به علاوه عضویت در صندوق خواهد شد کار ما در رای گیری مهاجرت gerrymandering و بیشتر از طریق 2020.

تاریخ تخته سنگ Plus

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>