چگونه سریع شما می توانید اوهایو به هم ؟


a puzzle of Ohio's redistricting map

تصویر توسط تخته سنگ.

در سال آینده, دولت نمایندگان را ترسیم کنگره منطقه نقشه بر اساس سرشماری سال 2020 یک فرایند اجباری توسط قانون اساسی است. در پیش بینی جدید این redistricting چرخه تخته سنگ است که بازسازی ما بطور غیر عادلانه تقسیم پازل بازی از سال 2013 به عنوان بخشی از ما که شمارش? ابتکار عمل. ما خواهید بود با انتشار پازل جدید در طول هفته های آینده برجسته بدترین و عجیب ترین gerrymanders در کشور است. پیدا کردن چگونه به سرعت شما می توانید قرار داده و این کشورها را با هم و یادگیری همه چیز, که در خطر است در دور بعدی redistricting.

جمهوری خواهان اوهایو کردم حریص و درهم و برهم—هنگامی که نقاشی خود را تهاجمی کنگره بطور غیر عادلانه تقسیم پس از انتخابات سال 2010. توافق قانونگذاران بسته بندی دموکراتیک ترین رای دهندگان به فقط چهار از دولت شانزده ولسوالی ایجاد کهنه آبی لکه هایی که در برخی نقاط به سختی به هم پیوسته. نقشه در خدمت آن هدف به طور مداوم توزیع خواهان دوازده ولسوالی تعدادی شدید نامتناسب به حزب واقعی به اشتراک گذاری این ایالت رای بدهند.

اما این mapmakers پرواز بیش از حد نزدیک به خورشید است. از طریق دعاوی و پرونده های عمومی درخواست های ترقی خواهان peered پشت صحنه اوهایو redistricting فرایند کشف و حقوقی و اخلاقی فاسد است. جمهوری خواه mapmakers اجاره ای پنهان اتاق هتل با نام مستعار “پناهگاه” به طوری که آنها می تواند در دیدار محرمانه با فعالان سیاسی. توماس Hofeller های ایران gerrymandering گورو در حال حاضر بدنام برای تکمیل نژادپرستانه redistricting کمک رهبری پروژه. او توضیح داده که به شدت دموکراتیک منطقه از مرکز شهر کلمبوس به عنوان “گوشت سگ رای گیری خاک است.”

سپس-مجلس جان بونر جمهوری خواه نیز نقش داشته است. بونر دستیار تام رسم tinkered به طور مستمر با این نقشه ظاهرا در دستور سخنران خود را. که مهمترین آنها رسم دستور mapmakers به نگه داشتن خاص کارخانه در Rep. جیم Renacci منطقه. مقامات بالا در کارخانه همراه با صاحبان آن داده بود 210.000 دلار به Renacci بیش از دو سال گذشته است. این تغییر رسم توضیح داده بود: “بسیار مهم است برای کسی که بسیار مهم برای همه ما است.”‘

افشای عمومی از این نا زیبا جزئیات به نظر می رسد تبدیل شده اند Ohioans در برابر gerrymandering. در سال 2018 آنها به شدت تایید رای گیری ابتکار عمل است که نیاز به هر دو حزب همکاری و شفافیت در آینده redistricting شروع سال آینده. روز از پناهگاه بیش از.

حمایت از این کار

کمک به ما پوشش مرکزی سوال: “چه تعداد?” کمک مالی خود را به صندوق کار ما در رای گیری, نمایندگی و بیشتر از طریق 2020.

تاریخ تخته سنگ Plus

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>