چگونه سریع شما می توانید کارولینای جنوبی به هم ؟

در سال آینده, دولت نمایندگان را ترسیم کنگره منطقه نقشه بر اساس سرشماری سال 2020 یک فرایند اجباری توسط قانون اساسی است. در پیش بینی جدید این redistricting چرخه تخته سنگ است که بازسازی ما بطور غیر عادلانه تقسیم پازل بازی از سال 2013 به عنوان بخشی از ما که شمارش? ابتکار عمل. ما خواهید بود با انتشار پازل جدید در طول هفته های آینده برجسته بدترین و عجیب ترین gerrymanders در کشور است. پیدا کردن چگونه به سرعت شما می توانید با قرار دادن این کشورها به عقب با هم و یادگیری همه چیز, که در خطر است در دور بعدی redistricting.

کارولینای جنوبی 6th منطقه است ساده نژادی بطور غیر عادلانه تقسیم اکثریت-اقلیت های منطقه است که در خدمت دو هدف است. به این معنی که رای دهندگان (که اکثریت دموکراتیک) می توانید با انتخاب یک نماینده (همواره یک دموکرات). افزایش اقليت ها در کنگره یک هدف کلیدی از قانون حق رای. در همان زمان نژادی gerrymandering اجازه می دهد تا جمهوری خواهان برای بسته بندی سیاه و رای دهندگان به یک منطقه اجازه می دهد آنها را به مناطق دیگر اکثریت سفید و با خیال راحت خواه. این دو مزایای—یکی برای nonwhite دموکراتیک نمایندگان دیگر برای ایران—به رهبری هر دو طرف به تحمل مبتنی بر نژاد redistricting در برخی از کشورها.

6th منطقه شامل اکثریت سیاه و مناطق اطراف چارلستون و کلمبیا به عنوان به خوبی به عنوان دولت تاریخی کمربند سیاه و سفید. این منطقه یک یادگاری از 1990s زمانی که غرب خواهان پیوست و با دموکرات ها برای ایجاد اکثریت-اقلیت مناطق به صورت متقابل به دست آورید. برای بسیاری از این دهه جمهوریخواهان برگزار شد دولت شش دیگر کنگره مناطق. اما در سال 2018 دموکرات جو کانینگهام کشیده ناراحت عمده توسط برنده 1سنت منطقه که در امتداد ساحل و شامل چارلستون است. مگر اینکه دموکرات ها به نحوی دست گرفتن قوه مقننه مجلسی در سال 2020—اساسا غیر قابل تصور—redistricting مشاوران به احتمال زیاد درست کردن یک طرح برای رقیق حومه آرا پس از سرشماری سال 2020 و تبدیل منطقه قرمز دوباره.

این یکی بیش از حد آسان است ؟ سعی کنید بقیه از ما بطور غیر عادلانه تقسیم پازل در اینجا.

حمایت از این کار

کمک به ما پوشش مرکزی سوال: “چه تعداد?” تخته سنگ خود را به علاوه عضویت در صندوق خواهد شد کار ما در رای گیری مهاجرت gerrymandering و بیشتر از طریق 2020.

تاریخ تخته سنگ Plus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>