چگونه فمینیست صحبت نژادپرستانه کنگره به نوشتن “از آنجا که از جنس”و تجاوز برابری—به قانون


Portrait of Howard W. Smith, member of the United States House of Representatives.

Howard W. Smith, عضو, ایالات متحده آمریکا در مجلس نمایندگان.

کنگره آمریکا/ویکی پدیا.

تصمیم دیوان عالی آمریکا روز دوشنبه در Bostock v. Clayton County—که تمدید تبعیض حفاظت LGBTQ مردم بر اساس بند هفتم از سال 1964 حقوق مدنی قانون—لولایی در کوتاهترین عبارات: “به خاطر رابطه جنسی.” در میان کسانی که با طعم های تاریخی حکایت از آن طولانی منتقل شده است که این زبان اضافه شد تا این لایحه به دلیل segregationist نماینده هوارد اسمیت (D-VA) فکر کردم که آن را صدا خیلی مسخره است که این امر نزول این قانون را شانس. (این یک داستان خوب. نگاه نژادپرستانه ترول خود به خود!)

اما این روایت لذت بخش هر چند ممکن است کاملا تکمیل نوشت: کریستینا Wolbrecht, علوم سیاسی و نویسنده از سیاست حقوق زنان: احزاب مواضع و تغییردر توییتر موضوع. “اسمیت بعدها ادعا کرد که او معرفی ‘جنسیت’ متمم به عنوان یک شوخی,” او نوشت. “بله آن معرفی شد توسط یک segregationist … اما از آنجا که مدافعان حقوق زنان گذاشته بود زمینه را برای چندین دهه و از آنجا که زنان اعضای کنگره وجود دارد به چوپان آن را از طریق طولانی فرآیند قانون گذاری.” با این اضافه شده زمینه اسمیت کوچک “تصادف” به نظر می رسد کمی بیشتر شبیه کسی دیگری را به خوبی طرح گذاشته.

من به نام Wolbrecht تا برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

ربکا پیاز: پس هوارد اسمیت دموکرات از ویرجینیا که وارد شده “به دلیل جنسیت” به عنوان VII حقوق مدنی, قانون بود segregationist. اما او دیگر تعهدات است که ممکن است با انگیزه های او. چه شد آن ؟

کریستینا Wolbrecht: بخشی از این تاریخچه فقط این داستان از اتحاد است. هوارد اسمیت در حدود 80 سال در سال 1964. مانند بسیاری از جنوب دموکرات او شده است می خواهم در دفتر برای همیشه لطفا برای. ارتباط خود را با ملی زن حزب بود که او تا به حال اغلب به یک حامی اصلاحیه حقوق برابر در خانه. از زمان آلیس پل و ملی زن, پارتی, پیشنهاد عصر در دهه 1920 از طریق آن به تصویب هر دو مجلس کنگره و ارسال به آمریکا برای تصویب در اوایل دهه 1970 اصلاح معرفی شد تقریبا در هر کنگره است.

چرا اسمیت انجام این کار ؟ بین 1920 و زمان کنگره شد تهیه پیش نویس حقوق مدنی قانون 1964 بحث در میان ترقی خواهان و مدافعان حقوق زنان تا به حال انجام با آنچه که بهترین راه برای تضمین برابری زنان. ملی زن, پارتی, فکر راه بود به می گویند که مردان و زنان باید درمان شود دقیقا همان در مقابل قانون است. اما وجود دارد یک مدت طولانی به خوبی تثبیت سنت بیرون آمدن از جنبش مترقی و گفت که گروه هایی که دچار تبعیض مواجه شده و دیگر موانع مورد نیاز محافظ قوانین است که درمان آنها متفاوت, بنابراین [به عنوان مثال] که زنان کارگر ندارد به حمل وزن به همان اندازه و یا ساعات طولانی کار.

در اوایل قرن بیستم دیوان عالی کشور اساسا گفت که همه این تلاش ها توسط اتحادیه های کارگری به دولت برای محدود کردن ساعت است که کارگران را مجبور به کار یا حفاظت از بهداشت و ایمنی بودند و نه کسب و کار از دولت, از آنجایی که با دخالت “حق به قرارداد.” دادگاه گفت: اگر آنها در حال ارائه x مقدار پول برای y مقدار ساعت کار است که آزادی برای انجام کاری دیگری و نبود دولت در کسب و کار به دخالت.

که ایدئولوژی “نیروی کار رایگان.”

راست. اما در اوایل قرن بیستم به طور کلی با وجود امتناع از خواسته های کار دادگاه را گویند که دولت می تواند با تصویب قوانین برای محافظت از زنان کارگر—چرا که آنها ظاهرا ظریف تر شکننده و خاص است. [مشاهده 1908 تصمیم دیوان عالی کشور مولر در مقابل اورگان.] جنبش مترقی تحت فشار قرار دادند و به تصویب این نوع قوانین است که درمان زنان کارگر متفاوت است. ایده این بود که یک روز آن قوانین خواهد بود گوه. یک روز شما می خواهم برای حمایت از هر کارگر. است که آنچه در نهایت اتفاق افتاده است.

اما در نیمه اول قرن بیستم این بود که فلسفی تفاوت ، بین برخی از حقوق زنان و سازمان های دیگر ترقی خواهان. برخی از مردم فکر می کردند که چیزی شبیه به یک حقوق برابر متمم برای زنان و یا حتی فقط با اضافه کردن “به دلیل جنسیت” به عنوان هفتم را از بین بردن کسانی که برای حمایت از زنان است. خواهد بود که بهتر یا بدتر ؟ که یک سوال از باور است.

پس از این بود که ادامه بحث. در 1950s و 1960s برخی از افرادی که نمی حمایت از حقوق برابر متمم حمایت نه به این دلیل که آنها طرفدار زايمان و دوران دیده می شد که خلاص شدن از این حمایت. و بدبینانه در مورد آن برخی از مردم در مخالفت شد چرا که اگر زنان اجازه داده شد به رقابت مساوی با مردان در محیط کار که ممکن است تضعیف ایده “خانواده دستمزد” دستمزد پایین تر برای هر کس و افزایش حجم کار ،

ایده این بود که قدرت ممکن است تغییر از نیروی کار به کارفرمایان به عنوان یک نتیجه.

راست. در حال حاضر جنوب بود که به طور سنتی غیر دوستانه به کار در نیمه اول قرن بیستم است. وجود دارد مقدار زیادی از قوی کار قدرت در غرب میانه بالا که زنگ کمربند; برخی از کسب و کار خواهد حرکت کارخانه های خود را به سمت جنوب به دلیل آب و هوای بسیار مطلوب تر وجود دارد.

پس چرا کسی مانند هوارد اسمیت به طور مداوم معرفی اصلاحیه حقوق برابر? برخی از این ممکن است یک تعهد من حدس می زنم به زنان برابری بود اما بیشتر در مورد جنوب ائتلاف دموکراتیک بود که به دنبال تضعیف نیروی کار.

بنابراین زمانی که ملی زن, پارتی, تلاش برای به دست آوردن اسمیت برای اضافه کردن “به دلیل جنسیت” به عنوان هفتم آنها انجام می دهند آن را با دانش خود انگیزه ممکن است به ثبت نام در.

راست. حزب می دانستند که بخشی از خود انگیزه ای خواهد بود کمتر است که او متعهد به خود علت و بیشتر است که علاوه بر این ممکن است این لایحه نگاه مسخره است. در حال حاضر آنها نمی خواهند این لایحه به نگاه مسخره و یا به شکست, اما آنها درک راه شما را تغییر سیاسی.
شما در حفظ و معرفی همه چیز. نگه دارید هل دادن ایده تا زمانی که آن را می شود بیشتر پذیرفته شده و موفق تر است.

وجود دارد تمام انواع از اصلاحات پیشنهاد شده برای تمام انواع قطعات حقوق مدنی عمل می کنند و یکی از چیزهای جالب این است که این ایده از اتصال “جنسیت” به عنوان دیگر حقوق مدنی عمل آمد و رفت و هیچ جا. آن را فقط این یکی که اسمیت معرفی شده برای عنوان هفتم به طور خاص در مورد اشتغال که کار می کرد.

فرد دیگری در این داستان این بود که مارتا Griffiths, یک وکیل و یک نماینده کنگره از ایالت میشیگان. همچنین یک دموکرات مانند اسمیت—اما شمال دموکرات.

درست در این زمان حزب بود در آن دهه روند تجدید.

راست. گریفیث اولین زن تا کنون به خدمت در راه و روش کمیته در نظر گرفته شد درخشان استراتژیست است که درک فرآیند قانون گذاری بسیار خوبی است. او همچنین مسئول تن از زنان حقوق قانون. او تا به حال ایده برای اضافه کردن “جنسیت” به عنوان VII اما او را دیدم یک مصاحبه که در آن هوارد اسمیت گفت که او فکر کردن در مورد آن را انجام می دهند و او بلافاصله فکر کردم “من اجازه دهید او را به انجام آن. او را برای رفتن به تمام جنوب دموکراتیک همکاران.” سپس Griffiths در اطراف رفت و مشغول به کار همکاران خود را به جمع آوری خود را در حمایت از زنان در کنگره که نگران این مرد بیش از حد برخی از جمهوری خواهان نیز هست.

زمانی که اسمیت معرفی متمم به عنوان VII او خواندن این کلاه برداری نامه ای از یک زن شکایت وجود دارد که زنان بیشتر از مردان که در آن او زندگی می کند و استدلال “نیست و هر زنی باید این حق برای شوهر?” همه خنده—آنچه یک شوخی احمقانه ایده برابری جنسیتی است … Griffiths ایستاد و گفت: اگر ما نیاز به برخی از اثبات ضرورت و لزوم این اصلاحیه این اتاق فقط آن را داد به ما. تقریبا سکوت ،

زمانی که بیل رفت و به سنا و سناتور شد و در تلاش برای مبارزه با متمم Griffiths رفت و به رئیس جمهور جانسون به او را متقاعد به حمایت از آن. که او انجام داد.

یک ویژگی تعریف از آمریکا روند قانونگذاری است که وجود دارد بسیاری از مکان ها در طول راه که در آن شما می توانید جلوگیری از گرفتن گذشت. بنابراین داشتن یک مدافع مثل گریفیث که واقعا متمرکز بر حفظ اصلاحیه در, از طریق این بسیار بحث انگیز روند ساخته شده است یک تفاوت بزرگ.

چرا شما فکر می کنم داستان اصلاح شود گفت که راه آن را ندارد—چرا که علاوه بر این از کسانی که کلمات مشخص شده به عنوان چیزی تقریبا تصادفی یک فرصت از تاریخ به جای محصول از طرفداران’ کار می کند ؟

راستش تفسیر که می آید از شواهد از زمان دوره است. به عنوان مثال خواهد بود که واقعی اولین مدیر کمیسیون فرصت های برابر شغلی—که برگزار شد به اجرای آن بخش از قانون به نام ارائه “یک اتفاق تصور خارج از زناشویی.” چیزی که قرار نیست وجود داشته باشد.

و همچنین آن را به یک داستان بزرگ. درست است ؟ این یکی از آن داستان است که باقی بماند. این ایده است که این segregationists در تلاش بودند تا چیزی را بکشند و به جای آن یک علاوه بر این بوده است عظیم برای زنان است. آزار و اذیت جنسی قانون است تقریبا به طور کامل بر آن است. و در حال حاضر آن را باز کرد تا حمایت برای تجاوز مردم به عنوان به خوبی.

اما من فکر می کنم بیشتر داستان جالب داستان واقعی است که بیشتر مطابق با آنچه ما می دانیم درباره چه سیاست کار می کند. فعالان کسانی که مراقبت در مورد این مسائل مشغول به کار بر روی آنها پیشنهاد آنها لابی برای آنها توسعه یافته روابط عمومی نظر, shift رو مردم راحت … آنها ساخته شده آن را به اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>