چگونه فلوریدا بیمارستان در حال دست زدن به Coronavirus افزایش


Two men run on a beach, past a sign stating new COVID-19 safety measures.

COVID-19 اقدامات ایمنی نمایش داده می شود در سواحل در ساحل میامی ،

صخره هاوکینز/گتی ایماژ

Coronavirus همچنان به افزایش در فلوریدا. روز چهارشنبه وزارت امور خارجه در هم شکسته تک آن روز رکورد با 5,508 موارد جدید. در روز پنج شنبه این گزارش یکی دیگر از 5,004 موارد است. این علامت میتواند معیار: دولت در حال حاضر بیشتر COVID-19 مورد در ماه ژوئن نسبت به ماه گذشته همراه است. فلوریدا گزارش شده بیش از 114,000 موارد و 3,327 مرگ و میر.

در حالی که همه گیر شده است به عنوان یک ماده از امواج فلوریدا را دیدم هرگز پایان دادن به آن شده است; تنها با تجربه رشد در موارد پس از مارس. سناریو کارشناسان بهداشت هشدار داد به نظر می رسد که در نهایت با دولت از جمله افزایش قابل توجهی در اواسط ماه ژوئن یک هفته یا بیشتر پس از آن آغاز شد فاز دوم آن از بازگشایی.

تخته سنگ صحبت با دکتر Minal Ahson یک دانشگاه فلوریدای جنوبی بهداشت و درمان پزشکی-Peds hospitalist در تمپا در مورد آنچه که این افزایش در مواردی به نظر می رسد بر روی زمین و چگونه از آن بازدید متفاوت از چهار ماه به این بیماری همه گیر. این مصاحبه شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

تخته سنگ: شما چه خبر دارید در حال حاضر ؟

Minal Ahson: در شیفت روز و هر هفته دیگر من در COVID تیم برای بیماران. اگر من کار شیفت شب حداقل هر شب دیگر ما در حال گرفتن نوبت دوار از طریق اعتراف COVID بیماران. ما شاهد افزایش تعداد, به نقطه ای که ما تا به حال به گسترش مقدار از پزشکان که در حال دیدن COVID بیماران. قبل از ما بودند اعتراف شاید یک شب و شاید دو یا سه روز. دیروز ما بستری 20 بيمار در عرض 24 ساعت.

هنگامی که شما شروع به متوجه اوضاع بدتر ؟

حدود دو هفته پیش ما آغاز شده با توجه به تعداد رو به افزایش و آنها شده اند به طور پیوسته در حال افزایش است. ما فقط شروع است که رشد نمایی رای دادن است که بیشتر غیر قابل پیش بینی. تخمین های کنونی نشان می دهد دو برابر شدن زمان از چند هفته در منطقه خلیج تمپا است. ما شروع به برنامه ریزی در ماه مارس برای این نوع از اعداد—ما فقط تفکر است که ما را تا این حد زودتر از ما انجام داد.

شما و همکاران خود را آماده برای این سنبله?

ما آماده شد که با بازگشایی دولت وجود دارد خواهد بود یک موج. من فکر نمی کنم که هر یک از ما واقعا می دانستم که چه موج دقیقا همان خواهد بود که این افزایش در یک نرخ نمایی است کمی تعجب آور است. ما خواهد شد به احتمال زیاد در صورت نیروی انسانی و تخت بیمارستان و یک کمبود. اما [آن] به طور کامل از عرصه آنچه که ما در تصویر.

چگونه می توانم به شما فکر می کنم این بعد موج ضربه ممکن است متفاوت از در مرحله اولیه این بیماری همه گیر?

زمانی که دولت باز تا چند هفته پیش ما بودند ملاقات با افزایش در حجم. فولاد موارد موکول شد و بازگشت بیماران به درمانگاه ها و بیمارستان ها. ما hospitalist گروه شاهد بسیار حجم بالایی از غیر COVID-19 بيمار. [پس] ما در حال حاضر در صورت امکان از رفتن به افزایش COVID-19 با پزشکان که در حال حمل حجم کار در مناطق دیگر. زمانی که این افزایش آمار در نیویورک و کشورهای دیگر بسیاری از آنها روی زمین افتاده بودند و تا به حال بیشتر در دسترس کار استخر به جلو و از. [بنابراین حتی اگر] ما تا به حال چند ماه برای آماده سازی و آمد تا با طرح برنامه های آن در حال حاضر باید اصلاح شود.

[اما] من فکر می کنم که دو یا سه ماه از آماده سازی قطعا ما را در یک موقعیت بهتر. و دانستن نوع درمان چه کار به ما می دهد یک مزیت کمی.

چگونه باید بیمارستان های تنظیم شده برای این کار ؟

من و همکارانم را متوقف کرده اند و با پوشیدن لباس های عادی به کار می کنند. همه ما سایش و مالش به طوری که ما کمتر از یک شانس آوردن COVID-19 بازگشت به خانه های ما. ما در کفش است که ما نمی پوشند هر جای دیگری. هر روز ما در دماهای نمایش هستند. آسانسور در حال محدود ما ناهار خوری مناطق منتقل شده اند خود را پیکربندی به طوری که ما نمی توانیم با هم نشستن. و آن دسته از همکاران که در حال کار بر روی COVID تیم جدا شده برای این هفته است.

این COVID واحد هستند در یک بخش جداگانه ای از بیمارستان. ما hospitalist گروه در حال حاضر برنامه ریزی برای توسعه به بخشهای مختلف. ما کار کرده اند با گروه های دیگر به توزیع مجدد بیماران اجازه می دهد تا فضای بیشتری برای COVID-19 بيمار. ما اختصاص داده شده COVID-تایید درمانگاه [برای] بیماران مبتلا به صفحه اصلی اکسیژن نظارت و یا که نیاز به پيگيري. تنها مسئله این است که از این تعداد در حال افزایش است تا به سرعت بیش از 2000 بيمار در حال دنبال شدن است که در درمانگاه. هیچ بودجه های بیشتر برای این درمانگاه با شروع در ماه ژوئیه پس از حضور پزشکان و دانشجویان داوطلب وقت خود را در ماه آینده برای حفظ این درمانگاه در حال اجرا [به عنوان آنها به دنبال] جایگزین بودجه.

چه نوع از بیماران شما در حال دیدن در حال حاضر ؟

من فکر می کنم ما در ابتدا شاهد بسیاری از مسافران از اماکن مختلف مردم در کشتی. سپس ما دگرگون و به مردم در پرستاری ماهر امکانات. وجود دارد چند شیوع بیماری در امکانات محلی وجود دارد. اما در حال حاضر آن را به نظر می رسد مانند ما شاهد بسیاری از مردم فقط در جامعه است. در ابتدا زمانی که ما شاهد مسافران و متوسط سن بيماران در 50s. این آسایشگاه ساکنان احتمالا در ميانه سن از 70s به. و در حال حاضر که ما در یک جامعه انتقال نقطه ما دیدن مردم اعم از 20s خود را به 80s و 90s.

باید موج جدیدی از بيماران به طور کلی ارائه شده علائم مختلف و یا نیاز به درمان های مختلف?

علامت عاقلانه به نظر می رسد بسیار شبیه است. بیماران در آینده شکایت از تنگی نفس و سرفه و تب است.

در طی چند ماه گذشته ما در حال یادگیری بیشتر و بیشتر در مورد COVID. در ابتدا ما با استفاده از هیدروکسی کلروکین در واقع همه ما COVID بیماران. در حال حاضر داده ها نشان داده است که که در واقع می تواند مضر باشد. بنابراین ما متوقف شد و با استفاده از آن و ما دگرگون سمت استفاده از دگزامتازون چرا که مطالعات اولیه نشان داده اند که ممکن است مفید باشد در COVID-19 بيمار. همه چیز دائما در حال تغییر است. و ما در حال بهبود ما نتایج را به عنوان ما بیشتر یاد بگیرند که هیجان انگیز است. اما آن را نیز ترسناک برای بیماران مبتلا به شناخت ما واقعا باید در درمان آن موثر ثابت شده است در همه انواع بیماران.

چه روحیه در میان پزشکان وجود دارد ؟

من فکر می کنم چون ما آماده زود ما هم به لحاظ ذهنی و جسمی آماده برای این افزایش. ما هنوز در حال تجربه شوک در همان سطح است که همکاران ما در نیویورک و دیگر سخت ضربه مکان انجام داد. اما هنگامی که شما شروع به قرار دادن این طرح به عمل آن است که کمی تلاش. همه را تحت فشار قرار دادند به محدودیت های خود را, و ما در حال تلاش برای مراقبت از بیماران در حالی که overextending کارکنان ما به طوری که آنها را سوزاند و به خصوص دانستن که وجود دارد به احتمال زیاد خواهد شد بسیار بیشتر بروید. من شخصا احساس آماده برای این دو ماه پیش. به طوری که قادر به استفاده از مجموعه مهارت های من و من هم به مراقبت از بیماران در حال حاضر انجام شده است. اما آن را نیز ترسناک دانستن اینکه چه چیزی آمده است. ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از فن های ما را و یا چگونه بسیاری از تخت ICU و یا چگونه بسیاری از مرگ و میر بیشتر وجود خواهد داشت.

آیا شما احساس حمایت جامعه ؟

در اولیه بیماری همه گیر چون همه چیز خیلی تازه ما بسیاری از کمک های مالی و پیاده رو زیارتگاه ها و علائم در همه جا. حمایت است که هنوز هم وجود دارد: هر گاه کسی را می بیند که من یک پزشک هستم آنها تشکر کنم و بسیار بخشنده. اما آن را به عنوان قابل مشاهده آن را به عنوان در ابتدا به دلیل برخی از هیجان است فرسوده شده است.

با دولت باز مردم تمایل به فکر می کنم که COVID کمتر از یک مشکل, اما در واقعیت, آن مخالف است. مردم باید بیشتر از یک مسئولیت به پوشیدن ماسک خود را و فاصله. مردم سواحل باز و رستوران ها باز هستند, میله ها باز هستند. آنها فکر می کنم “من نمی باید به عنوان مراقب باشید.” اما ما هنوز در وسط این. این یک ماراتن است نه یک دو سرعت. ما فقط به بخشی که در آن آن را دشوار می شود و این مهم است که واقعا حفظ آن است. به خاطر پوشیدن ماسک های اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست—این چیزی است که رفتن به ما را از طریق به پایان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>