چگونه روباه در حال زیبا خود

فقط به عنوان سگ از تبار گرگ مانند جد برای تبدیل شدن به بهترین دوست انسان پس از آن به نظر می رسد وحشی روباه در حال انجام همان.

در واقع یک مطالعه جدید نشان می دهد که روباه در لندن به نظر می رسد سهوا در حال توسعه نشانه های اهلی. دلیل آن این است که زندگی در چنین نزدیکی به انسان تغییر یافته خود را در مسیر تکاملی.

تبلیغات:

جدید ژورنال در مقاله دیگری است که ورود در یک مدت طولانی و گاهی اوقات موجب ناراحتی بدن از ادبیات علمی در مورد تکامل از روباه در anthropocene. قابل توجه حداقل یک گذشته مطالعه روباه اهلی بعد ثابت بحث برانگیز در میان جامعه علمی است.

مطالعه اخیر که در مجله منتشر شد مجموعه مقالات انجمن سلطنتی B یافت می شود که “جمعیت شهری از روباه نشان می دهد تنوع سازگار با ‘اهلی سندرم است.'” “در حالی که جالب خود [این است] بالقوه به ما اطلاع از شرایط و مکانیسم هایی است که می تواند آغاز اهلی کردن” آنها ادامه خواهد داد. به عبارت دیگر مشاهده تغییرات در روباه محققان توجه داشته باشید فراهم می کند نکات به آنچه به عنوان “اهلی کردن” به معنی — و اینکه آیا روند تغییر مشابه در میان پستانداران اهلی و یا شاید فقط canids مانند روباه و سگ.

محققان دریافتند که وجود دارد تفاوت های عمده ای در شکل جمجمه بین شهری و روستایی روباه با دومی “داشتن یک قابل ملاحظه ای کوتاه گسترده تر پوزه با کاهش فک بالا منطقه نسبت به مناطق روستایی روباه.” شهری روباه نیز تمایل به گسترده تر پوزه راهنمایی و نظر خود را در مغز “به braincase به نظر می رسد کوچکتر در شهری زیستگاه.” این لزوما به این معنی نیست که شهری روباه در حال احمقتر از روستایی روباه با این حال; به عنوان نویسنده توضیح “آن را احتمالا می تواند منعکس کننده تغییرات بیومکانیکی نیروهای در جمجمه است.” مهمترین آنها همان الگوی مشاهده شده در میان سگ ها نسبت به وحشی خود را coevals ولف: دانشمندان توجه داشته باشید که سگ’ مغز هستند و حدود 30 درصد کوچکتر نسبت به گرگ ها’ مغز است.

تبلیغات:

به عنوان کوین پارسونز یک زیست شناس تکاملی در دانشگاه گلاسکو به بی بی سی گفت که “آنچه واقعا جالب اینجا است که این روباه در حال انجام این کار به خود را دارند. این نتیجه از روباه که تصمیم گرفته اند به زندگی می کنند در نزدیکی مردم و نشان دادن این صفات است که آنها را بیشتر شبیه حیوانات اهلی.” او این باورند که شهری روباه ممکن است کوچکتر braincases زیرا در حالی که خود را به همتایان روستایی نیاز به اطلاعات پیشرفته برای پیگیری کردن طعمه است که در تلاش برای فرار شهری روباه تمایل به تمیز کردن و در نتیجه مقابله با منابع غذایی است که بیشتر احتمال دارد به ثابت.

عمیق تر مفاهیم مطالعه را کمتر به مردم ناگهان زیبا روباه مرتبه — که بعید است که اتفاق می افتد — و بیشتر به کار با ما چگونه درک تاریخ اهلی خود را. این امکان وجود دارد که با مطالعه چگونه دندان نیش مانند شهری روباه تغییر زمانی که آنها زندگی می کنند در اطراف انسان می تواند به توسعه بیشتر بینش چگونه سگ و گربه بودند اهلی هزاران سال پیش.

به عنوان شما ممکن است انتظار می رود از یک canid شبیه به سگ است که زندگی در نزدیکی انسان, مطالعه روباه اهلی است و نه یک تحقیق جدید منطقه است. در 1950s شوروی ژنتیک به نام دیمیتری Belyaev انجام یک آزمایش که در آن او ادعا کرد که توسط زیبا نقره روباه آنها زخم در حال توسعه صفات معمولا همراه با اهلی سگ. این صفات شامل فلاپی گوش و دم که حلقه و خال خال کت. این چراغ Belyaev به نتیجه گیری کرد که وجود دارد برخی از ویژگی های فیزیکی است که همراه با اهلی کردن یک پدیده به او لقب “اهلی سندرم است.”

تبلیغات:

اما Belyaev مطالعه انتقاد قرار گرفته بود در ماه دسامبر 2019 زمانی که یک تیم تحقیقاتی به رهبری توسط متخصص ژنتیک الینور Karlsson در دانشگاه ماساچوست و مدرسه پزشکی و گسترده موسسه MIT و هاروارد اشاره کرد که Belyaev به دست آمده روباه از کانادا خز مزرعه. آنها استدلال می کنند که به عنوان یک نتیجه, کشف الگوهای ممکن است در حال حاضر پرورش داده شده به آنها توسط کشاورزان و جمعیت کوچک اندازه Belyaev را روباه (130) می تواند ساخته شده اند فیزیکی و رفتاری صفات گسترش سریع تر است.

Marcelo R. سانچز-Villagra استاد paleobiology در دانشگاه زوریخ به این نتیجه رسیدند که دسامبر کاغذ “فراهم می کند نهایی میخ را در تابوت به ایده جهانی مجموعه ای از صفات مشخص تمام حیوانات اهلی.” مطالعه دیگری این یکی منتشر شده در تکاملی نامه در ماه آوریل نیز به چالش کشیده تئوری اهلی سندرم با پیدا کردن هیچ رابطه معناداری بین چگونه برخی نژادهای سگ نگاه کنید و چگونه با آنها رفتار کنند. این رهبری اهلی سندرم فرض که این سندرم ناشی از یک مکانیسم واحد.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی