چگونه یاد گرفتم به عشق Ahsoka Tano جدی فراری که قرار نیست وجود داشته باشد

“او قرار نیست وجود داشته باشد.” زمانی که من برای اولین بار چشم گذاشته در نیروی حساس Ahsoka Tano این واحد CGI-ارائه 14-year-old red انسان نما از “جنگ های کلون” من هشتم کلاس خود می خندیدند. “او را در فیلم های جنگ ستارگان و Anakin Skywalker ندارد یک شاگرد او قرار نیست وجود داشته باشد.”

حتی اگر شما تنها به دنبال جنگ ستارگان فیلم trilogies شما ممکن است متوجه نام Ahsoka Tano پاپ در سرفصل. او وجود دارد در گسترش جنگ ستارگان کانن البته به طور انحصاری بر روی صفحه نمایش کوچک شروع با جورج لوکاس 2008 CGI “کلون” کارتون اسپین آف سری طول می کشد که بین “قسمت دوم: حمله کلونها” و “Episode III: Revenge of the Sith.” مثل بچه Yoda که به سرقت برده از عنوانی “Mandalorian,” نیروی قوی با Ahsoka به عنوان عبور از “جنگ های کلون.”

تبلیغات:

از Togruta مردم Ahsoka یک سر دم شبیه انسان-بیگانه نوجوان که در خدمت به عنوان padawan شاگرد Anakin اسکای واکر, مردی که تبدیل به پروفایل این کاربر Vader. اما بیش از این دوره از سری هفت فصل (رقص از شبکه کارتون به Netflix بکشد و در نهایت آن swan song احیای در دیزنی+) Ahsoka حال تبدیل شدن به خیلی بیشتر از فقط یک دانش آموز و پیرو. او مسلما یکی از مهم ترین شخصیت های به عنوان یک جدی و در عین حال به طور همزمان سوال راه خود را. در حال حاضر که “کلون” منعقد کرده است در روز جنگ ستارگان با نام مستعار مارس 4th (با شما), من می خواستم به حفاری به تاریخچه و بررسی او تاثیر بر روی هر دو کانن و fandom.

زمانی که من برای اولین بار دیدم تریلر برای سری نمایشی منتشر شد خلبان در سال 2008 من ثابت Ahsoka به عنوان یک مزاحم sidekick شاید تلاش برای درخواست تجدید نظر به کودکان و نوجوانان, لا پاره پاره و دوو, یک pipsqueak که مانع به جای کمک کرده است. اولیه crudeness از CGI طراحی ناشیانه اعدام گفتگوی بورسی و بد هر چند-از اکران از زیر-ارائه خلبان (متعفن 18 درصد گوجه فرنگی فاسد, نمره, بر اساس 169 بررسی) بودند و در کنار نقطه اگر چه آنها کمک نمی کند. من یکی از کسانی که شک دارند که برگزار عزیز برای من شناخته شده فیلم کانن. برای ارائه یک یاد اسکای واکر شخصیت جدی شاگرد که به نظر نمی رسد در زندگی-فیلم اکشن بود که ناخواسته و مزاحم بازی-changer.

چگونه Ahsoka در نهایت برنده من — و buttload از منتقدان بیش از? این یک تکامل تدریجی. در طول سال, صدا, بازیگر, اشلی, عکس رشد به او مهربان, کودکانه, صوتی, عملکرد, عنوان Ahsoka bantered با Anakin (ابراز شده توسط Matt Lanter) و در همان زمان کامپیوتر انیمیشن بیشتر شد جلا. این ترکیب حک شده ابعاد و رنگ اضافه شده به padawan: از راه او gushes جدی در نوزادان smugly outruns و outwits خائنانی اسنایپس در جدی شورای بدست آورده مستعار “قیچی” از Anakin و پنجه نرم می کند با استاد به صورت self-assurance. او Anakin اما به اندازه کاهش می یابد, داشتن خود را مبارز داغ-headedness به اشتراک گذاری خود را با بهترین نیت و کنایه تحمل از خود گذشتگی و خشم نسبت به جدی سفارش.

تبلیغات:

لحظه ای من را متوقف despising padawan رخ داده است در اوایل فصل 2 زمانی که او بی توجهی به اسکای واکر سفارشات مکان او را به یک وضعیت گروگان. هنگامی که او را نجات داده اما Anakin خط تیره خود را به بی پروا دنبال یک شکارچی فضل به جای تخلیه شکستن کشتی تناقض خود سخنرانی می کنیم. در اینجا Ahsoka اجازه می دهد تا شل او انبوه او childishness و رو به رشد هوشمندی و زوزه, “صبر استاد!” پرتاب خود درس در چهره اش. Anakin است chastened. برای کسانی که prequel trilogy توضیح در مورد Anakin اسکای واکر سقوط از فضل و نه شل و ول و تحت لوکاس جهت این لحظه نمونه چگونه “کلون” قادر به توسعه آن تا کنون نهان ابعاد شخصیت خود را از طریق پیوند خود را با Ahsoka.

البته Ahsoka درخواست تجدید نظر می رود فراتر از فقط یک فویل به یک مرد و با وجود ارائه یک مشکل بیش از حد جنسی تصویر در اوایل. زمانی که حاملگی Ahsoka Tano لوکاس اعلام کرد قصد خود را به دختران جوان نگاه کردن به شخصیت و در عین حال به نظر می رسید که او در ابتدا طراحی شده بیشتر به صورت مرد زل زل نگاه کردن. یک چیز ثابت است: من هنوز هم نفرت Ahsoka اولیه پوست تنگ tube بالا گروه که نبود فقط نامناسب آن را غیر عملی بود. با توجه به سال 2009 را “هنر جنگ ستارگان: جنگ های کلون” کتاب یکی از نشان می دهد توسعه دهندگان دیو filoni داخل (که پس از لوکاس خروج از حق رای دادن در شارژ از Ahsoka را شناسایی) ترسیم او در سن مناسب لباس بود اما لوکاس بود که greenlit از 14 سال در لوله بالا. حتی بدتر در یک فصل 4 داستان است که در آن Ahsoka مخفی می رود به عنوان یک برده, انیمیشن نزدیک شات از او سر ران چسبیده از او آشکار برده ساز و برگ در حالی که او در حال استراحت در یک قفس. من می خواستم به پانچ دندان از storyboarder که موقعیت خود را در آن مطرح است. آن را یک عقب افتاده تکامل برای Ahsoka برای دریافت مناسب تر لباس به عنوان تصویر بالا بعد از آن در “جنگ های کلون.”

سوال کمد کنار Ahsoka داده شد هیچ چیزی دیگر روی زن جدی و یا شخصیت زن برای این موضوع داده شد قبل از: سخاوتمندانه تکامل و برجستگی که میرسد “کلون” آن موفقیت های متحرک سری “Star Wars Rebels” یک Ahsoka جوان بالغ رمان توسط E. K. Johnson و صدای cameo در آخرین 2019 “ظهور اسکای واکر” ، وجود دارد و حتی صحبت از یک زندگی به ظاهر از آمدن به فصل دوم از دیزنی+ سری “Mandalorian.” این است که به تخفیف شکیبایی غیر-نیروی-رزمندگان مانند Padme Amidala یا شاهزاده خانم-به طور کلی لیلا – دومی بود که عطف به ماسبق تأیید به عنوان یک آموزش جدی در “ظهور اسکای واکر” در فیلم اما قبل از ری وجود دارد متمرکز lightsaber-دارای حق اعمال قهرمان. جدی زنان تنها وجود در پس زمینه روی صفحه پس از “قسمت من” اما به سختی صحبت کردن خطوط یا طولانی عکس که متمرکز بر شاهکارهای خود را. یا زن جدی مانند مارا جید یا Jania, انفرادی تنظیم می شد به کتاب و کمیک در حال حاضر آرشیو شده قبل از دیزنی تمدید کانن.

تبلیغات:

به عنوان ایده Ahsoka انتقال به live-action Star Wars رسانه من احساسات مخلوط. از یک سو شاهد تحقق به عنوان یکی دیگر از گوشت و خون زن دارای حق اعمال یک lightsaber خواهد بود علت به شادی. از سوی دیگر Ahsoka را جشن چابکی و عملکرد به نظر می رسد بیشتر هماهنگ انیمیشن متوسط. من نیز disquieted با آینده نگر, ریخته گری, روزاریو داوسون به عنوان Ahsoka در “Mandalorian.” اولین گزارش SlashFilm اما هنوز تایید نشده توسط لوکاس فیلم را به مصاحبه موجب نگرانی در میان طرفداران به خصوص فراجنسیتی طرفداران با توجه به فراجنسیتی نوکر Dedrek فینلی را در انتظار مدنی طرح دعوی در دادگاه است که در آن او را متهم به بازیگر transphobic حمله. به عنوان یک نتیجه, #RecastAhsoka برچسب نیز ظهور در اعتراض به داوسون ، اگر چه از آن باقی مانده است دیده می شود یا نه “این Mandalorian” به دنبال از طریق با او مصاحبه چنین دغدغه صحبت می کنند به تقدس Ahsoka این خصوصیات در میان طرفداران.

که من به ارمغان می آورد به ابعاد دیگری از من fangirl-علاقه Ahsoka که Lucasfilm شاید نمی کند اذعان به اندازه: کس من را دوست دارد به فکر می کنم—headcanon—او را به عنوان عجیب و غریب. Ahsoka ندارد یک مستند تجاوز+ زیر مانند “یخ زده” #GiveElsaAGirlfriend برچسب کمپین یا thinkpiece-سوخت رسانی “اجازه فین و Poe Dameron بود دوست پسر” کمپین (شکست خورده یک, افسوس, اما, وبلاگ Tumblr و توییتر کاربر مثل من می توانند گواهی دهند که او را علوفه به صورت عجیب و غریب ‘حمل و نقل در یک فرهنگ تشنه مقدس LGBTQ+ نمایندگی. روی صفحه Ahsoka تنها علاقه نشان داده یکی (خسته کننده) اما من لذت می بردند که بله رمان نویس E. K. Johnson “Ahsoka” نشان داد که شخصیت زن را یک طرفه له در Ahsoka حتی اگر آن را پیشنهاد نمی کند Ahsoka خودش متقابلا گفت: احساسات حتی به عنوان او گرفتار کردن گارد با لاسی رفتار است. این ساخته شده است Ahsoka را LGBTQ-مجاور وضعیت کانن در حال حاضر.

تبلیغات:

بیشتر از همه Ahsoka پذیرای greyness شده است که شده است به طور فزاینده مهم برای جهان جنگ ستارگان. فراتر از lightsaber-brandishing کون لگد زدن و hyper-صلاحیت او همچنین یک پرسشنامه. او باز شده در مورد ضعف و چالش ها نهاد و dodges غرور که منجر به Anakin تراژدی. مدتها قبل از “قسمت هشتم: آخرین جدی” بود برای انتقاد به تصویر می کشد عبوس لوک اسکای واکر بود که پشت خود را بر روی جدی Ahsoka شد سخنگوی خواستار معایب خاص خود را. در فصل 5 از “کلون” او است که تحت محاصره خود جدی سفارش معرض خود را به غلط قتل اتهامات. حتی زمانی که آنها از عقب خود را به اتهام های بحران از ایمان خود منجر به رد سفارش و ترک او سوگوار استاد. به عنوان او زندگی می کند در میان اموات شهروندان به او می آموزد که آنها نادیده گرفته شده توسط جدی هستند که بیشتر در گیر بودن “نیروهای حافظ صلح” از خسته کننده جنگ است.

این فصل آخر از “کلون” به اوج خود رسید در ترکیب Ahsoka را در شک و تردید است. در این قسمت یکی مانده به آخر Ahsoka یک بار دیگر برخوردار lightsabers اما هنوز هم رد جدی گوشته. او اعلام کرد خودش یک “شهروند” به جای جدی و مبهم باقی مانده است در مورد اینکه آیا او می خواهد برای تمدید او جدی وظایف. او به خود شک و تردید در مورد او Jedihood خواهد امد و شد زیاد بزرگسالی خود را در “Star Wars Rebels” به نقطه که در آن او را احساس نمی کند ارزش به اندازه کافی برای باز کردن یک خبر جدی معبد. اما در زمان او خیره پایین Darth Vader در فصل 2 آخر از “شورشیان” او باعث می شود او kickass Eowyn اعلامیه “من هیچ جدی” برای او افتاده استاد نهایی او pariah وضعیت به او القا عدالت است.

همانطور که برای مارس 4th آخر این فراهم می کند Ahsoka یک فصل بسته شدن که اجازه نداشتم که “کلون” تضعیف به آن وقفه در سال 2014. آن را به پایان می رسد در Ahsoka معنوی مرگ به عنوان او می ایستد بیش از یک قبرستان سربازان افتاده در یک ashen عزاداری عبا. اگر چه او را مصمم به حرکت رو به جلو به عهده خود سربازان مرگ و میر خواهد امد و شد زیاد او تا پایان. او اجازه می دهد تا به یاد lightsabers استاد او تا به حال استعداد او. در زمان کاهش یافته Anakin اسکای واکر در پوشش پروفایل این کاربر Vader exhumes صابر او متوجه می شود که خود را شاگرد سابق نقل مکان کرد به یک وجود بدون او.

تبلیغات:

زمانی که من دیدن Ahsoka cosplayers در New York Comic Con یا جنگ های ستاره, جشن راه رفتن در میان شاهزاده Leias و ری Skywalkers من ببینید چه آنها در Ahsoka Tano: این ingénue عادی دختر buttkicking جدی شکاک این نا امنی که در پیاده رو به جلو به هر حال و نیروی جنگجو که outgrows جدی سفارش. طرفداران او در آرزوی به قدرت او در حالی که یادگیری از او به صلح با خود و شک و تردید و نقص است.

تمام هفت فصل “جنگ ستارگان: جنگ های کلون” و چهار فصل “Star Wars Rebels” در حال های موجود برای جریان در دیزنی+.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>