چه من صحبت کردن با مردم قبل از آنها می میرند


A woman in a hospital bed, the image blurred

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس BSIP/UIG از طریق گتی ایماژ.

Coronavirus خاطرات یک سری از اعزام کاوش چگونه coronavirus مؤثر است و زندگی مردم است. برای آخرین بهداشت عمومی اطلاعات مراجعه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت. به صورت تخته سنگ را coronavirus پوشش, کلیک کنید اینجا.

این خاطرات توسط یک بیمارستان روحانی در نیوجرسی ویرایش شده و تغلیظ شده از مصاحبه با Aymann اسماعیل.

شما هرگز می دانم آنچه درست می گویند. بنابراین سکوت است که اغلب بهترین دوست شما. به دو دلیل. یکی سکوت به شما ارائه می دهد فضا برای رسیدن به می دانم که چه می گویند. این اجازه می دهد تا شما را به در حال حاضر در یک راه که در آن لحظه شستشو بر شما بنابراین شما می توانید تبدیل شدن به الهام گرفته است. روده خود را به شما می گوید چه می گویند. که درست می گویند یا انجام می دهند. و شماره 2 آن ارائه می دهد یک فضا برای شخص دیگر می گویند چه می خواهند می گویند و یا انجام آنچه آنها می خواهند به انجام و یا فقط گریه و یا فقط در سکوت.

من یک بیمارستان روحانی در نیوجرسی. ما یک کانون virus. ما مرگ و میر بیشتر هر روز در حال حاضر از نیویورک است. من هنوز مشغول به کار است. من خواستار بیماران به طور مستقیم به اتاق خود را. تلفن تماس فقط خیلی سریعتر از من در فرد بازدیدکننده داشته است. من فکر می کنم سکوت در فرد متفاوت هستند زیرا زمانی که شما در حال نشستن با کسی و هر دو شما سکوت گاهی اوقات این واقعا چیزی است که شما نیاز دارید. شما فقط نیاز به کسی در این فضا با شما و فقط احساس آن را با شما. شما احساس گرما شما می توانید انرژی خود را, شما نمی نیاز به کلمات. اما از طریق تلفن سکوت هنوز هم می تواند یک فرصت برای کسی به بیان چیزی است که آنها نمی خواهد که در غیر این صورت. اما گرمای آن وجود ندارد. و بنابراین تلفن تماس به پایان می رسد تا کمی بیشتر با عجله از آنجا که من نمی فکر می کنم هر یک از ما به راحتی و تنها با نشستن بر روی گوشی و با سکوت به عنوان ما خواهد بود اگر من در اتاق با آنها.

اگر من فکر می کنم من می دانم آنچه انتظار می رود از یک بیمار آن پایان می رسد تا به من ضرر. من در واقع بهتر است به عنوان یک روحانی زمانی که من در تعجب هستم چرا که پس از آن من هیچ گزینه ای جز در لحظه ای می شود و شکل آن را به عنوان آن می آید. اما اگر من آماده هستم و من می دانم آنچه من به من عصبی, و من شروع به فکر من چه هستم رفتن به می گویند ؟ قبل از من حتی ملاقات بیمار است. به جای گوش دادن من به درخواست خودم: من چه هستم رفتن به می گویند ؟ آنچه من می خواهم به انجام? چگونه من می خواهم به بهترین قاضی عسگر من می تواند در حال حاضر ؟ و است که می شود در راه است.

بهترین توصیه من به شما این است که فراموش کرده ام آنچه شما فکر می کنم شما می دانید و فقط گوش دهید.

این سخت است برای انجام این کار شخصا. من همکار شده بود با بیماری سرطان مبارزه در حالی که برای. او حدود یک ماه پیش زمانی که ما هنوز در اول ماه قرنطینه. و در آن نقطه من کار از خانه از راه دور. من احساس واقعا دور از او و از مردم که عزادار او. من نمی آن را به خود زوم یادبود. بخشی از من فکر می کند من به عمد انجام آن را ندارد.

چیزی در مورد زوم مسائل به من—این کاهش ما به 2D نسخه های معنوی است ، من فقط می خواستم که در یک اتاق با افرادی که او را می دانستند. من تا به حال چیزی برای گفتن. من فقط می خواستم به احساس دیگر افرادی که او را می دانستند. که می شده اند به اندازه کافی. اما که بود یک گزینه نیست. من واقعا نمی دانم اگر من قادر به به طور کامل او را غمگین. قلب من سنگین بود برای چند روز اما من تا به حال لحظه ای که هنوز از رفتن به بیمارستان و احساس عدم حضور خود را شما می دانید ؟ از آن همه فقط ایمیل. بنابراین من نمی دانم اگر من آموزش روحانیون به من کمک می کند سرند بهتر است اما من نمی دانم که این تجربه به من کمک می کند همدردی با افرادی که در حال از دست دادن مردم در این زمان.

شما لازم نیست که نهایی خداحافظی که برای بسیاری از افراد کمک می کند تا با بسته شدن. آن را به مقدار زیادی را به قبول آن است که راه آن است. آن اتفاق افتاد که در راه است. این به آن معنا نیست که آن شخص نبود عمیقا دوست داشت و نمی دانم که آنها را عمیقا دوست داشت. این به آن معنا نیست که شما نمی توانید به اشتراک گذاشتن عشق خود را برای آن شخص با افراد دیگر که او نیز دوست داشت که فرد.

بهترین ما می توانیم انجام دهیم این است به صحبت می کنند به افراد دیگر که او نیز می دانست که فرد و به اشتراک گذاری خاطرات. بحث در مورد چگونه آنها ساخته شده است شما را به خنده یا آنها شما را عصبانی. در مورد خنده که دلیل آن مهم نیست دیگر.

برای پوشش بیشتر از COVID-19 گوش دادن به چه بعدی: TBD.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>