این مقاله در ابتدا در ظاهر معاون.

یک تبلیغات آنلاین در آمریکا در انتخابات کنگره دیدم یک سری از تصاویر ترسناک: سوزاندن پرچم آمریکا نقاب داعش در عراق و سوریه brandishing تفنگ برج های دوقلو را فرا گرفته در شعله های آتش در 9/11 یک پیام در مورد بنغازی یک ادعا که یک مسلمان حقوق مدنی گروه گره خورده بود به تروریسم و در نهایت یک تماس برای حمایت از چای حزب جمهوری خواه Joe Walsh بیش دموکراتیک حریف به دلیل حمایت از او برای گفت و مسلمان حقوق مدنی ،

حاشیه کمپین تلاش ؟ اطمینان حاصل کنید. اما نقطه شده بود توسط یک گروه با روابط به مرد مورد به فرض کنترل هند زرادخانه هسته ای, Narendra Modi.

انتخابات هند: مودی در بنارس. سازمان دیده بان ویدیو اینجا.

در واقع نخست وزیر هند به خوبی ممکن است اولین رهبر جهان برای ضبط پیام خوش آمد برای یک کمیته اقدام سیاسی آمریکا.

“من مطمئن هستم که ملی هند ائتلاف و رهبری آقای کومار به ما کمک می کند تا حد زیادی” مودی گفت: خیره مستقیما به دوربین برای ثبت پیام به نمایندگی از آمریکایی ها برای آزادی خواه فوق العاده PAC که تولید نرم افزار-Walsh نقطه. PAC اجرا توسط مودی آمریکا consigliere یک منطقه شیکاگو تاجر به نام Shalabh ‘Shalli’ کومار.

مودی درست شد رهبر بزرگترین دموکراسی جهان توسط پیشرو خود را ملی هندو Bhartiya Janata Party (BJP) به پیروزی در انتخابات. و به عنوان او مجموعه چهارم با یک چشم انداز جدید برای هند, نخست وزیر منتخب را به روابط آمریکا جناح راست جعلی تقریبا تنها از طریق کار خستگی ناپذیر برای کومار به احتمال زیاد به علت مشکل برای هر دو طرف.

چرا ما باید نگران هند نخست وزیر بعدی. اینجا بیشتر بخوانید.

منتقدان می گویند مودی شناخته شده برای نظارت چشمگیر رشد اقتصادی به عنوان وزیر گجرات دولت است که هم مرز با پاکستان شد و به تصویب رسید خانه Mohandas Gandhi, مارس سیگنال تیره و روشن در هند سیاست است. مودی هیچ از طرفداران آزادی های مدنی خواستگارى کرده است راست افراطیون از جمله Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) که او یک عضو.

RSS یک خط سخت هندو گروه شبه نظامی است که آغاز شده به عنوان یک فاشیست سازمان مدل در آدولف هیتلر حزب نازی (بنیانگذار حمایت پالايش هند را مسلمانان به عنوان هیتلر قتل عام یهودیان اروپا) و مودی نزدیک مشاور Amit Shah است اتهام قاتل و ضد اسلامی فعال هستند. در طول سال 2002 شورش در گجرات که در آن بیش از 1000 نفر که اکثر آنها مسلمان بودند کشته ناظران می گویند مودی نادیده گرفته و یا حتی همدستی در خشونت است.

این نیویورک تایمزدر پوشش جنجال اشاره مودی تنها پشیمان بیش از این حادثه شامل نه دست زدن به اخبار رسانه ها بهتر است.

این شورش همراه با سیل متعاقب آن بین المللی condemnations که قرار مودی در یک مسیر است که او را در موقعیت عجیب و غریب بودن بسیار نزدیک به قانونگذاران جمهوری خواه و حزب چای رهبران بیش از هر مقام رسمی در دولت اوباما او را در حال حاضر وظیفه با تعامل دیپلماتیک است.

سه سال پس از شورش های حقوق بشر و گروه های گرفتار باد که مودی دعوت شده بود توسط یک, هتل, انجمن تجارت برای بحث در جنوب فلوریدا با MSNBC کریس ماتیوز و سپس فرماندار جب بوش است.

حقوق گروه که شامل یک ائتلاف مسیحی و هندو و مسلمان سازمان های لابی مقامات آمریکا برای جلوگیری از سفر مودی. بعد از یک گروه دو حزبی از قانونگذاران پیشنهاد یک قطعنامه در محکومیت مودی “برای اقدامات خود را به تحریک مذهبی آزار و اذیت” وزارت امور خارجه رد ویزای خود را. به عنوان ظاهر Janmohamed بازگو در آن روزها حتی آمریکایی پروتستان های انجیلی بسیج به علت آزادی مذهبی و خوشحال بودند برای پیوستن به نیروهای سکولار در محکومیت مودی.

ویزا انکار در نظر گرفته شده یک سیلی به مودی و متحدان خود را, و یا به عنوان او آن را به نام “یک حمله در هند حاکمیت” مندرج خشمگین لابی کمپین توسط مودی آمریکا متحدان. آن را به یک تماس به اسلحه برای کومار دیرین جمهوری خواه و فعال محرم از نخست وزیر جدید.

پس از سال ها از شفاعت با قانونگذاران در شبکه کومار بالا صندوق بیدار کننده برای اوباما در میان آمریکایی های هندی تبار, مجموعه ای در مورد تغییر سیاست ویزا مانند هر گروه علاقه: با پرتاب پول در مشکل است. در آغاز سال 2010 کومار خانواده شروع به پمپاژ پول به جمهوری خواه کمپین حساب از جمله سابق مجلس نیوت گینگریچ ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی حزب جمهوریخواه کارولینای جنوبی (که در راه خود را به انتخاب اول هندی زن آمریکایی به عنوان فرماندار نیکی هیلی), کمیته ملی حزب جمهوری خواه و خود را فوق العاده PAC هندی آمریکایی برای آزادی.

مودی shame: مسلمان بازماندگان از گجرات شورش هنوز هم رنج می برند. اینجا بیشتر بخوانید.

نتیجه حاصل آمد تقریبا بلافاصله. هیلی ارائه یک عروسی ثبت شده نان تست به کومار پسر و شروع به ملاقات با او ، با توجه به IndiaWest عمران و شروع به کار با کنگره پیت جلسات یک جمهوری خواه تگزاس و رئیس استراتژیست برای خانه ایران به شکل “‘جلسات-کومار پروژه’ به جذب و حمایت از 10 جمهوریخواهان در مناقصه برای کنگره که با حمایت از یک طرفدار هند پلت فرم اصلی تخته که گرفتن ویزای ایالات متحده برای مودی.”

بزرگترین افزایش در آمد از آن پس کنگره جو والش ایلینوی یکی از بلندترین چای حزب جمهوری خواهان در کنگره در آن زمان که در نامه ای به هیلاری کلینتون وزیر خارجه پرسیدن که مودی بود ویزا داده. والش گفت: خبرنگاران محلی که او احساس راحت با مودی به عنوان کسی که با “کاملا سابقه موفق” مالی مسئولیت “نوع مانند یک حزب چای در بازار آزاد در هند که به نظر من بسیار جذاب است.”

والش که شرکت در رویدادهای برجسته ضد مسیحی آزار و اذیت در حالی که در دفتر به عنوان این واقعیت است که مودی ناسیونالیست هندو حامیان در آر اس اس باید نظارت مجبور مذهبی تبدیل و حمله به هند را در جامعه مسیحی است. در هر صورت کومار فوق العاده PAC تشکر کنگره با صرف هزاران دلار خود را ناموفق پیشنهاد برای انتخاب مجدد در سال 2012.

“من صحبت کرد به آقای مودی چند بار در اطراف آن زمان من با ارسال نامه ای به وزارت امور خارجه درخواست برای لغو ممنوعیت مودی ویزا و آقای کومار کمک کرده است که گفتگو” والش در مصاحبه با گفت: معاون. در حال حاضر نشان می دهد بحث میزبان والش به من گفت که او را به وجد آمدیم بیش از مودی پیروزی در انتخابات. “این رفتن به یک روز جدید در هند گفت:” در یک مکالمه تلفنی در حین رانندگی از محل کار به خانه. “من امیدوارم که در حال حاضر ما به او اجازه دهید به این کشور!” در مورد خواسته مودی گذشته مجادلات و درگیری در یک گروه مسئول آزار و اذیت مسیحیان هند والش گفت: مودی به او اطمینان داد او احترام عمیق برای بسیاری از اقوام هند در مکالمات خصوصی خود.

در سال گذشته ایران با توسعه مبارزات انتخاباتی لگد تا درجه دیگر. معاون بررسی کنگره سفر اشکال و متوجه شد که کومار از طریق یک نهاد کسب و کار پرداخت برای یک هیئت از حزب جمهوری خواه مجلس نمایندگان همراه با اعضای خانواده و کارکنان به دیدار مودی در هند. این سفر از جمله جلسات متعدد با مودی و شام با او در تاج و هتل و هزینه بیش از $15,000 هر شرکت کننده و از جمله نمایندگان سینتیا Lummis (R-WY), کتی McMorris راجرز (R-WA) و هارون Schock (R-IL).

در حالی که در گجرات در یک میز گرد با Kumar Modi و همه فن حریف جمهوری خواه قانونگذاران این گروه ثبت اسکایپ گفتگو با نیوت گینگریچ که گفت: او متاسفم او می تواند آن را ندارد اما می خواستم به انجام آنچه او می تواند به ارمغان بیاورد وزیر به ایالات متحده یک روز و شاید سازماندهی خود هیئتی از حزب جمهوری خواه officeholders به دیدار مودی. “رک و پوست کنده اگر ما تا به حال خود را در نرخ رشد بیش از ده سال گذشته ما می تواند تا حد زیادی سالم کشور, زیادی وجود دارد ما می توانند یاد بگیرند از گجرات و رهبری خود را به عنوان وزیر گفت:” گینگریچ که اضافه شده که McMorris راجرز باید یادداشت برداری در طول سفر خود به یادگیری از مودی موفقیت است.

بعد در طول جلسات Schock که وارد یک بیانیه از ستایش برای مودی به رکورد کنگره گفت: وزیر است که وجود دارد “هیچ بهتر سفیر در آمریکا” از کومار.

مدت کوتاهی پس از بازگشت از سفر Rep. McMorris راجرز ثبت تصویری با Kumar گفتن او را “هنگامی که من شنیده ام شما به من بگویید در مورد وزیر مودی, من فکر کردم من باید برای رسیدن به هند است.” و چند ماه پس از تفریحی, عمران و کنگره سازمان “بهارات (هند) بعد در کاپیتول هیل” با دعوت نامه برای kermani و اریک کانتور رهبر اکثریت به حضور همراه با مودی (از طریق ماهواره) RSS رئیس موهان Bhagwat و اعضای حزب BJP (کانتور را به ظاهر مختصر هر چند روشن نیست که آیا بونر بود یا اگر مودی حضور ماهواره ای تا کنون در واقع رخ داده است).

قبل از این رویداد McMorris راجرز می گذراند در نامه ای به Modi, احساساتی, “اول از همه من می خواهم به شما تبریک می گویم برنده شدن نامزدی بی جی پی برای نخست وزیر هند… من سعی کردم برای رسیدن به شما از طریق تلفن درست بعد از خود را برنده شد اما قادر به اتصال.”

با توجه به سیاست خارجیحقوق بشر و گروه های وحشت زده شد با کنگره مشارکت در نرم افزار-مودی حوادث و رسیده به دفتر او. روشن نیست چگونه رابطه خصمانه اما McMorris راجرز در حال حاضر با صدور بس-و-دست برداشتن نامه به Kumar برای بد نمایش دادن کنگره مهر و مشارکت خود را در نرم افزار-بی جی پی حوادث.

این شکست ممکن است جزئی; کومار هندی آمریکایی برای آزادی سایت که باز می شود با یک سلام از Modi, ادعای ارتباط با بنیاد میراث کارل روو آمریکایی تقاطع های هفتگی استانداردو دیگر محافظه کار پیشرو موسسات.

یک جزوه از کومار که دعوت هندی آمریکایی برای پیوستن به “مودی چشم انداز جنبش” همچنین ادعا هندی آمریکایی برای آزادی مسئول یک حزب چای-حمایت فشار در کنگره برای قطع کمک های خارجی به پاکستان است.

“در حالی که برخی از گروه ما می خواهم برای رفت و برگشت از زیر فرش و آمریکایی ها فراموش مودی نسل کشی آلوده گذشته به عنوان گجرات وزیر آمریکایی مسلمانان و مردم وجدان را نادیده می گیرند و نه خود رهبری و حمایت های مادی برای 2002 تجاوز و قتل زنان و کودکان و تخریب خانه ها و کسب و کار و منابع در درجه اول متعلق به مسلمانان” شورای روابط اسلامی آمریکایی دولت مدیر امور رابرت McCaw در بیانیه ای گفت: معاون.

اگر اخیرا نتیجه انتخابات هر نشانه ای هند را مسلمانان تحت BJP ممکن است حتی بیشتر به نگرانی در مورد. اعزام به, Uttar Pradesh (UP), بزرگترین کشور استان و مهمترین انتخابات میدان نبرد مودی استراتژیست آمیت شاه کار می کرد برای بهره برداری از اختلافات بین هندوها و مسلمانان گفتن یک جمعیت که برای رای دادن بی جی پی را به عنوان “انتقام توهین” وارده در طول دور دیگری از هندو و مسلمان شورش در بالا شهر مظفرنگر در سال گذشته است.

به درام آرا شاه “به میدان فرستاد سه نامزد شده اند که رسما متهم به دامن زدن به خشونت” در مظفرنگر ناآرامی. به عنوان بسیاری از ناظران توجه داشته باشید هر چند گجرات اقتصاد رشد تحت مودی رهبری مسلمانان را به طور فزاینده مجبور به بزرگ گتوها و تبعیض نشو و نما.

اما با پول به اندازه کافی و یک تاجر زیرک مایل به دل آن را به نمایندگان مجلس, برخی نیست فقط مایل به رفت و برگشت مودی گذشته زیر فرش—آنها مشتاق به رول از فرش قرمز و جشن ورود خود را در صحنه جهانی است.

در نان تست در عروسی پسرش چند سال پیش Nitin کرد رئیس جمهور از بی جی پی (که همانطور که از هفته گذشته تا به حال تبدیل شدن به قدرتمند ترین نیروی در هند) توصیف آن در آمریکا fixer کومار به عنوان یک “بسیار پویا مرد یک نابغه فرد است.”

لی Fang, یک سان فرانسیسکو–بر اساس روزنامه نگار تحقیقی همکار در ملت موسسه و از بنیانگذاران جمهوری گزارش.

عکس از طریق فلیکر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی