“چگونه است که بر اساس علم؟”: فردا میزبان پزشکی بدون پس زمینه سوال بالا بیماری کارشناس

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson, Sean Hannity و Laura Ingraham صرف سه ساعت متوالی سه شنبه شب حمله Dr. Anthony Fauci, سوال اگر ملت بیماری های عفونی متخصص بود: “درست در مورد علم” پس از او هشدار داد در برابر بازگشایی کسب و کار و مدارس بیش از حد به سرعت در میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

کارلسون که مانند فاکس نیوز همکاران یک مفسر سیاسی با هیچ پزشکی, پس زمینه, سوال علم پشت Fauci شهادت پیش از آن در روز قبل از یک پانل از بالا سناتور ایالات متحده آمریکا.

تبلیغات:

“Fauci می گوید که کودکان باید در خانه بمانند و یا تعداد بیشماری از مردم می میرند — که پیام. بنابراین من قصد دارم به سوال یک سوال بسیار ساده: چگونه او این را می دانند دقیقا؟” کارلسون پرسید. “تونی است Fauci حق در مورد علم ؟ آیا ما هیچ دلیلی برای فکر می کنم او درست است؟”

Ingraham همچنین با انتقاد Fauci دانش پایه در زمینه مدرسه reopenings پخش یک کلیپ از او گفتن سناتور: “ایده داشتن درمان های در دسترس و یا واکسن به منظور تسهیل در هنگام ورود دوباره از دانش آموزان به سقوط مدت خواهد بود چیزی است که می تواند یک بیت از یک پل خیلی دور است.”

“پدر و مادر در سراسر آمریکا اجازه جمعی بریده” Ingrahm است که یک پزشک به اتهام. “چگونه است که بر اساس علم؟”

تبلیغات:

Fauci منجر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی برای نزدیک به چهار دهه سال از جمله در طول اپیدمی HIV/AIDS.

کارلسون مسخره Fauci هشدار در مورد تاثیر بر کودکان و ادعا ویروس بود به نحوی “استفاده می شود به انکار کودکان آموزش و پرورش.”

نیویورک است که در سخت ترین-آمار دولتی در کشور به تازگی صدا زنگ در مورد مرموز کودکان, بیماری های مربوط به رمان coronavirus.

تبلیغات:

Calson همچنین متهم Fauci بودن قدرت گرسنه که او ادعا کرد که دکتر باید “خوشحال” با این واقعیت است که مردم “زیر سفارشات خود را.”

“او اصلا انتظار نداشت که تا این حد قدرت در سن 79” فاکس نیوز میزبان گفت: از دکتر.

در پاسخ به مهمان که با انتقاد از این کشور را “غیر منتخب تحصیل نخبگان که قدرت با این اعتقاد در علم بود و به نوعی رفتن به ما منجر به آرمانشهر” کارلسون گفت: Fauci بود “رئیس دلقک از کلاس های حرفه ای.” او همچنین با اشاره به برخی از Fauci نظرات در مورد دست دادن به عنوان “دلقک-سطح مسائل” پیش از این در برنامه است.

تبلیغات:

Fauci, که با این نسخهها کار برای موسسه ملی بهداشت و تنظیم نشده سیاست های ملی و ایالتی یا محلی سطوح تبدیل به یک کیسه بوکس برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را. در تلاش برای جابجایی انتقاد از رئیس جمهور این متفقین — که شامل متعدد ایسنا شخصیت — تحت فشار قرار دادند به طور فزاینده-paranoid تئوری های توطئه در مورد اتهام “دولت عمیق” طرح. آنها از ویژگی های کوچک Fauci به عنوان metonym برای اقتدارگرا کنترل در حالی که به طور همزمان ارائه آشغال ضد روایات به عنوان تسکین دهنده pablum.

“این است که نتیجه هر نوع فرایند دموکراتیک در محل کار در همه” کارلسون گفت. “هنوز در چهار ماه گذشته دکتر Fauci تبدیل به یکی از قدرتمند ترین افراد در جهان است.”

“برخی از — به ویژه در رسانه های ما و در ما و دموکراتیک استقرار — آیا تقاضاهای مصرانه به دکتر Fauci قدرت و حتی بیشتر,” روباه, اخبار میزبان اضافه شده است. “چرا ؟ برخی از مردم فکر می کنم که او باید دیکتاتور برای مدت از این بحران است.”

تبلیغات:

این اولین بار است که سه نفر از میزبان را هدف قرار داده اند Fauci. کارلسون ادعا ماه گذشته که دکتر تجویز “خودکشی ملی” را به عنوان او اعلام کرد که اقتصادی خرید اینترنتی از بهداشت عمومی پروتکل “به مراتب بزرگتر از فاجعه ویروس خود را با هر اندازه گیری” و “پاسخ به کروناویروس می تواند به نوبه خود این را به مراتب فقیرتر ملت است.”

Hannity که در تضاد Fauci در تعدادی از موارد کمی نرم تر از کارلسون در روز سه شنبه به طور عمده پس از رفتن دموکرات. یک مطالعه اخیر نشان داد که “بیشتر بینندگان از ‘Hannity’ نسبت به ‘Tucker Carlson امشب’ به شدت در ارتباط با تعداد بیشتری از COVID-19 موارد و مرگ و میر در مراحل اولیه این بیماری همه گیر.”

“سمت چپ در حال حاضر راه انداختن یک non-stop کمپین ترس — هیستری — با وجود کاهش COVID-19 عفونی نرخ بستری شدن در بیمارستان مرگ و میر. خوب دموکرات اوباش و رسانه ها — به نظر می رسد آنها می خواهند برای حفظ این کشور قفل شده است و به طور نامحدود” او به دروغ ادعا کرد. “دکتر Anthony Fauci نیز به نظر می رسد به نفع با دموکرات ها می خواهند و آن عظیم است محدودیت با هیچ پایانی در چشم.”

تبلیغات:

Hannity پس از آن بازی یک کلیپ از ایالت رند R-Ky., انتقاد Fauci در این جلسه به اتهام تفکر او “پایان همه.” Fauci پاسخ داد که او “هرگز” ساخته شده خودم را به آنجا.

فاکس نیوز میزبان گفت: دکتر باید اعتبار برای زندگی خود را کار می کنند اما با یک نکته: “هیچ راز است که او مانند بسیاری دیگر شده اند اشتباه زیادی است.”

Hannity است با اشاره به ژانویه مصاحبه با Fauci به عنوان پاسخ به انتقاد از خود coronavirus پوشش. مصاحبه Hannity, گفت:, گفته ثابت خود بینندگان کردم اطلاعات دقیق از ابتدا. اما تحقیقات اخیر بر داشت Hannity بینندگان بودند بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 از کسانی که از کارلسون.

“انتخابی گیلاس برداشت کلیپ های Sean Hannity پوشش مورد استفاده در این مطالعه نه تنها بی پروا و غیر مسئولانه اما پایین سمت راست واقع اشتباه” فاکس نیوز سخنگو در بیانیه ای گفت. “این” مطالعه ” تقریبا به طور کامل نادیده می گیرد و خود را پوشش و تکرار خاص هشدارها و نگرانی از تاریخ 27 ژانویه-فوریه 26, از جمله در اوایل مصاحبه با دکتر Fauci در ماه ژانویه است. این یک بی پروا بی توجهی به حقیقت است.”

تبلیغات:

Ingraham نیز رفت و پس از Fauci از جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد را در تهمت و ادعا کردند که او را به نوبه خود به دانشمندان برای مشاوره در مناطق خود از تجربه و تخصص اگر انتخاب شود. چنین احترام به حقایق علمی را به نحوی آمریکایی “فقیر و کمتر رایگان” با توجه به فاکس نیوز میزبان.

“اما آنچه بایدن به نظر می رسد گفت: — اگر شما می توانید باز کردن آن — است که او را به مزرعه از مهم تصمیم گیری را به دیگران مانند دکتر Fauci و دیگر unnamed دانشمندان” Ingraham گفت. “در حال حاضر در حالی که این ایده از قانون توسط متخصص کلاس ممکن است جذاب به افرادی مانند جورج Stephanopoulos و دیگران در رسانه ها . . . در پایان این معنی است که آمریکایی ها خواهد بود فقیر و کمتر رایگان. هیچ کار مگر اینکه آن را بهبود توسط کارشناسان. هیچ عبادت خدمات. هیچ توپ بازی. هیچ کنسرت. هیچ سفر برای دیدن خانواده یا دوستان خود را. حداقل نه تا زمانی که ما یک واکسن.”

“با تمام احترامی که برای دکتر Fauci تخصص هیچ کس انتخاب او را به هر چیزی” او گفت:. “وجود دارد ویرانگر عواقب نگه داشتن کودکان دور از مدرسه برای مدت زمان طولانی به خصوص در معرض خطر کودکان است . . . پس از انجام این کارشناسان در طب فکر می کنم در مورد خطرات برای کودکان و پدر و مادر — اگر آنها را به کار به عنوان کارمندان ضروری است — آنها نمی توانند کار کنند به عنوان آموزگار یا دایه.”

Ingraham که به تازگی شناور عجیب و غریب نظریه که پوشش صورت یک حالت عمیق طرح برای کنترل آمریکایی ها هشدار داد که دموکرات ها بودند “بازسازی آمریکا را زیر حجاب یک ویروس” و برگزاری “برهنه قدرت گرفتن در وسط یک بیماری همه گیر.”

تبلیغات:

در کنار یک گرافیک از Fauci چهره او گفت: “قفل کردن تا کارشناسان مجموعه شما رایگان است.”

پس از جلسه و پس از آن حملات نماینده لیز چنی R-Wy., احساس مجبور به دفاع از Fauci, به tweeting در روز سه شنبه بود که او “یکی از بهترین خدمتگزاران مردم ما تا کنون داشته اند. او نه حزبی. او تنها علاقه است صرفه جویی در زندگی. ما نیاز به تجربه و تخصص خود را و قضاوت خود را برای شکست این ویروس. همه آمریکایی ها باید ضمن تشکر از او. در هر روز است.”

چنی نمی گویند که آیا چیزی به طور خاص باعث شده بود او صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>