چگونه جو بایدن برنده بیش از برنی ساندرز — و حزب دموکرات

روز دوشنبه جو بایدن کمپین طعنه “مهمان ویژه” خواهد پیوستن به او را برای یک بعد از ظهر livestream. مهمان تبدیل به بهداشت ، برنی ساندرز که ارائه fulsome حمایت خود را از زمانی رقیب.

“امروز من درخواست همه آمریکایی” ساندرز گفت: به بایدن “من درخواست هر حزب دموکرات من درخواست هر مستقل من درخواست های زیادی از جمهوری خواهان به گرد هم می آیند در این کمپین برای حمایت از نامزدی خود را.”

بایدن و ساندرز همچنین اعلام کرد قصد دارد به شکل مشترک کار گروه متشکل از کارکنان از هر دو از مبارزات انتخاباتی خود را به شکل حزب دموکرات رویکرد به شش موضوع: تغییر آب و هوا, عدالت کیفری, اقتصاد, آموزش و پرورش, بهداشت, مراقبت های بهداشتی و مهاجرت.

“این هیچ راز بزرگ وجود دارد خارج وجود دارد, جو که من و شما باید تفاوت های ما و ما قصد داریم به کاغذ آنها را بیش از” ساندرز گفت. “این واقعی است. اما من امیدوارم که این نیروهای وظیفه را با هم می آیند با استفاده از بهترین و ذهن مردم در مبارزات انتخاباتی خود را در مبارزات انتخاباتی به کار کردن راه حل واقعی برای این بسیار مهم مشکلات است.”

من به تماشای بسیاری از حمایت رویدادها; آنها به طور معمول به دنبال یکی از دو اسکریپت. یا از آنها سوء نیت امور است که در آن مغلوب رقیب اذعان به شکست برای حزب و یا آنها متملق حوادث که در آن مغلوب رقیب زاویه برای موقعیت آینده و یا به نفع.

این نبود هر کدام از آن. ساندرز و بایدن بارها و بارها اشاره کرد که در آنها اختلاف نظر داشتند اما آنها دوستان — تا به حال شده است برای یک مدت زمان طولانی و دیدم خود را در ائتلاف با هر یک از دیگر. نزدیک ترین آنالوگ بود آنچه می بینید در چند سیستم که در آن یک حزب برنده انتخابات و جذب آن نزدیکترین رقبا به یک ائتلاف حاکم به آنها تاثیر اساسی بر دستور کار و کلیدی نیروی انسانی قرار ملاقات.

“من می دانم که شما نوع از کسی که در حال رفتن به فراگیر” ساندرز گفت. “شما می خواهید برای آوردن مردم در, حتی افرادی که با شما اختلاف نظر دارند. شما می خواهید به شنیدن آنچه که آنها می گویند. ما می تواند استدلال می کنند آن را. آن را به نام دموکراسی. شما به دموکراسی اعتقاد دارند. پس از انجام I. بیایید احترام به یکدیگر. بیایید رسیدگی به چالش های ما در حال حاضر و در آینده است. و در این راستا جو من بسیار مشتاقانه منتظر به کار با شما.”

آن را هرگز روشن در پیشبرد آنچه که یک نیروی کار — و یا شش نفر از آنها را — به مقدار. اما این خیلی بیشتر از برنده شدن نامزدها به طور معمول ارائه رقبای خود.

“ما فقط نمی تواند فکر می کنم در مورد ساختمان به راه چیزهایی که از قبل می شود.” “است که به اندازه کافی خوب نیست. ما نیاز به ساخت یک آینده بهتر و این دقیقا کاری است که این وظیفه نیروهای خود را از تیم و معدن قرار داده شده است با هم به تمرکز بر روی.”

مبارزات تشویق یک نوع zero-sum تفکر و قابل درک است: برای یک نامزد به نفع خود دیگران را به از دست دادن. برخی از مبارزات تکیه به آن پویا و امیدوار کننده — به عنوان ساندرز اغلب انجام داد که پیروزی خود را به معنای پایان حزب ایجاد و یا پیروزی یک جناح بر دیگری.

اما نه شده است بایدن رویکرد.

رزتا استون به درک بایدن درک است که او کاملا و شاید منحصر به فرد شکل با صرف تمام بزرگسالی در آمریکا. وضع در بهترین حالت آن مثبت است-مجموع کار می کنند. شما برنده نیست و خرد کردن افرادی که با شما موافقم در 70 درصد از مسائل و مخالف با شما 30 درصد است. شما برنده شوید و با بستن که تقسیم از طریق مصالحه و سازش است. شما برنده شوید و با گرفتن رای خود را.

دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با حضور MLK روز راهپیمایی و تجمع در ژانویه 20, 2020.
Sean Rayford/گتی ایماژ

بایدن استاد بود این نوع از چیزی. او صرف چند دهه در سنا و یک بازیکن مرکزی هر دو خوب و بد در صورتحساب بیشتر از من می توانید تعداد دفعات مشاهده. او را مشتاق به قطع معاملات تشکیل ائتلاف و سازش را به نفع خود پشتیبانی می کند. برای اکثر کسانی که معاملات دنده بایدن طول اولیه و سناتوری خود غرایز دیده می شد به عنوان یک ضعف است. او سابقه طولانی و آشتی جویانه خوی به مخالفان reams اعم از مهمات است که با آن به او حمله کند.

اما آنچه روشن در ماه های آخر مبارزات انتخاباتی این است که کسانی که در زمینه ای مهارت باید در خدمت او هست. هیچ کس می گویند بایدن شد presumptive دموکراتیک نامزد به دلیل پر زرق و سخنرانی و یا تیغ تیز بحث اجرای. در لحظات حیاتی در اولیه او outmaneuvered رقبای خود را از طریق تبادلی coalitional سیاست است. او برنده آنها بیش و نه از زد و آنها را بیش از.

اکثر pivotally — و خیلی به نا امیدی از ساندرز — بایدن قطع معاملات با سن. ctq و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg که آنها را متقاعد به رها کردن و حمایت از مبارزات انتخاباتی خود در آستانه سه شنبه. سپس در تلاش برای برنده شدن در سن. الیزابت وارن را تایید و یا حداقل او را از حمایت ساندرز او اذعان بر این استدلال که در تعریف رابطه خود او اتخاذ ورشکستگی لایحه اصلاحات به عنوان خود را. و در حال حاضر در تلاش برای برنده شدن نه فقط ساندرز را تایید اما واقعی خود را از حمایت او را به ساخت یک ساختار رمان است که از طریق آن ساندرز ایده ها و کارکنان می توانند به شکل بایدن انتخاباتی و دستور کار.

یکی از نگرانی های لیبرال و چپ را بلند کرده بود با بایدن است غریزه برای برش معاملات به معنی او به فروش آنها را به حق به نفع جمهوری خواه رای. شاید تا. اما آنچه بایدن اثبات در این کمپین این است که او فقط به عنوان مایل به قطع معاملات با چپ و coalitional رویکرد به سیاست فرصتی است برای آنها را به نفوذ در او نیز هست.

به عنوان ولید شهيد سخنگوی چپ عدالت دموکرات در توئیتر خود نوشت: “یک عامل عمده در جنبش توانایی برای شکل دادن به یک حزب است که اگر رهبری این حزب و نامزد مشخص سیگنال است که حوزه این است که بخش عمده ای از حزب ائتلاف.’ ساندرز-بایدن اجلاس یک سیگنال است.”

در تمام این بایدن اقدام کمتر مانند یک نامزد از حزب رهبر, کمتر مانند یک طرف از یک استدلال خواهد شد که حل و فصل خود را با پیروزی و بیشتر شبیه به یک قانونگذار رسمیت می شناسد که تنها راه به در را واقعی و جدی امتیازات به همکاران خود. او نه درخواست از سمت چپ به “زانو خم” و قبول پیروزی خود را. او آنها را دعوت به ائتلاف و ارائه بتن امتیازات و راههای نفوذ در بازگشت برای مشارکت خود را.

فصاحت بایدن اجرا شده است که باراک اوباما رئیس جمهوری harkening در خدمات خود را در آخرین دموکرات در کاخ سفید. اما بایدن رویکرد به سیاست تشکیل شد در سنا و اساسا که این رویکرد است که به تعریف مبارزات انتخاباتی خود. برای همه است که بایدن به صحبت در مورد حاکم مانند اوباما او را برنده بسیار شبیه خودش است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>