چگونه روزنامه نگار آدم Ragusea شد, YouTube Star


Smiling spectacles-wearing white man in a home kitchen.

آدم Ragusea.

لورن Morrill

در این قسمت مشغول به کار ژوئن توماس صحبت با آدم Ragusea سابق رادیو و روزنامه نگار podcaster و روزنامه نگاری مربی که در حال حاضر محبوب اینترنت آشپز. صحبت در مورد آنها چگونه او برای اولین بار آمد به پست در یوتیوب, چقدر پول به او می کند و او چگونه اسکریپت ها و فیلم های خود را ، این جزئی متن مکالمه خود را ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

ژوئن Thomas: این تعجب به من که شما در حال حاضر متمرکز شده است بنابراین به شدت در مواد غذایی چون من برای اولین بار مواجه می شوند شما به عنوان یک podcaster زمانی که شما میزبان این میخانه بان میخانه رفتن. شما بوده ام به یک رادیو روزنامه نگار مستقل و نویسنده از جمله برخی از قطعات به صورت تخته سنگشما یک استاد روزنامه نگاری. چگونه شما محوری به غذا ؟

آدم Ragusea: من اعتقاد است که وقتی چیزی واقعا در رسانه های شما نمی را انتخاب کنید و آن را انتخاب می کند. هیچ کس نمی داند راز فرمول برای باد کردن در یوتیوب. اگر آنها می تواند فوق العاده غنی است. من طرح این برای من اتفاق افتاده.

من فکری scatterbrained. من خیلی به موسیقی و من مناسب و معقول بود اما بخشی از دلیل من شسته از آن صحنه بود که من خیلی علاقه مند به چیزهای دیگر. نسبتا پایین در سطح کلی انتساب گزارشگر شما می توانید به تبدیل شدن به یک متخصص در یک چیز کاملا متفاوت در هر روز است. شما برو پایین سوراخ خرگوش برای یک روز نوشتن داستان خود را به نوبه خود آن را در می آیند و در روز بعد دوباره آن را با چیز دیگری.

اما من همیشه منافع متنوع و من پخته شده تمام زندگی من است. وقتی که من کار کردم آموزش روزنامه نگاری در مرسر دانشگاه در مکن گرجستان بود و همگرا رسانه برنامه و پس زمینه من بیشتر بود در صوتی. من یک فرد بصری; من نیاز به گرفتن بهتر در فیلم به منظور آموزش بهتر است. حدود یک سال و نیم پیش من به ارمغان آورد برخی از دنده از مدرسه به خانه فکر می کرد: “من قصد دارم به خودم انتساب; من قصد دارم به پخت و پز ویدئو” از آنجا که من می دانستم که من می خواهم بیشتر احتمال دارد به آن را انجام دهد اگر آن چیزی است که سرگرم کننده خواهد بود برای من. من بالغ و من انداخت و آنها را در یوتیوب فقط به طوری که دوستان و خانواده می تواند آنها را ببینید.

پس از تعطیلات کریسمس سال 2018 من در زمان دنده از مدرسه به خانه و من ساخته شده یک پیتزا تصویری. من بیشتر آن را به عمل من تصویری مهارت های, اما من یک فرد رسانه ای, من می دانستم که چگونه به آن عنوان شد که موتور جستجو بهینه سازی شده و به این متا تگ و آن را خوب تصویر بند انگشتی. من می دانستم که چگونه به آن را راه اندازی برای رسیدن به موفقیت. سپس در ماه مارس 2019 متوجه شدم که آن یک تن از نمایش. من می دانستم که زمانی که شما همه از ناگهانی را به مخاطبان جهانی از صدها نفر از هزاران نفر از مردم شما را با شتاب که گاو و شما سوار آن را به عنوان دور به عنوان شما می توانید. بنابراین من ساخته شده یکی دیگر و یکی دیگر و یکی دیگر و در اینجا ما هستند.

است که چگونه شما فیلم و ساقه و ویرایش ویدئوها را تغییر و پس از آن برای اولین بار از فیلم ها ؟

من هنوز از نزدیک همه چیز با یک ناهموار تبادل نظر گرديد. آن را گنگ به صرف پول در یک دوربین و صدا دنده. وجود دارد خیلی چیزهای شگفت انگیز شما می توانید با تجهیزات ارزان قیمت اما من به روز رسانی کمی. من می توانم خلاصه همه چیز را به من آموخته در مورد تولید فیلم در دنباله زیر است: روشنایی مهم تر از لنز که مهم تر از دوربین بدن. با نورپردازی خوب, شما می توانید جذاب vids با تلفن خود را.

وجود دارد یک سابقه طولانی از کلاهبرداری است که عکاسان و سازندگان مواد غذایی, تلویزیون را نشان می دهد به استفاده از مواد غذایی اشتها آور. شما واقعا نمی خواهید غذایی را به نگاه تیره رنگ. آیا شما از آنها استفاده کنید ؟

من سعی کردم به اجتناب بسیاری از کسانی که غذا های سنتی نورپردازی و فیلمبرداری کلاهبرداری. محدودیت های مجموعه شما رایگان. شما باید همیشه در آغوش محدودیت های خود را زیرا آنها آنچه را به شما.

من در تلاش برای انجام super sexy مواد غذایی است. من در تلاش برای انجام این کار واقعا کاربردی تقریبا بالینی غذا ویدئوها که فقط به شما نشان می دهد صادقانه چه مواد غذایی را مانند نگاه در مراحل مختلف آن. من در تلاش برای razzle-خیره شما و یا شما فکر می کنید که این مواد غذایی بهتر است از آن واقع است. در حال حاضر شما هنوز هم نیاز به بالا بردن یک بیت به طور کلی با نور اضافی.

روشنایی دکل من به پایان رسید تا فرود بر روی یک حلقه نور است. زمانی که من برای اولین بار طراحی شده خانه من تیر اندازی من طراحی آن را به چیزی است که من می توانید استفاده کنید برای شلیک در من واقعی خانواده های با فرزندان من در حال اجرا در اطراف در حالی که من هم کار تمام وقت به عنوان یک عضو هیات علمی دانشگاه.

من می خواستم آن را به یک چوب راه اندازی است که من فقط می تواند پرتاب در گوشه ای که من انجام شد و من می تواند آن را واقعا سریع و شلیک با آن است. آنچه که عملی محدودیت به پایان رسید تا به من یک نگاه است که منحصر به فرد است. آن قرار می دهد و این بسیار غیر طبیعی درخشش در مواد غذایی که برای من بسیار دمدمی و سرگرم کننده به عنوان فوق العاده سکسی.

برای گوش دادن به قسمت کامل از کاربا کلیک بر روی بازیکن زیر و یا عضویت در اپل پادکست, Spotifyو یا هر کجا که شما گوش دادن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی