چگونه طرفداران K-pop و Infinite کاربران آمد و با هم به تحقیر مغلوب ساختن پیشی جستن در تولسا

آن را برای تلفن های موبایل مانند شروع یک شوخی: چه کره ای, موسیقی پاپ, ویدئو, الگوی رفتاری, برنامه و رئیس جمهور ایالات متحده در مشترک دارند ؟

معلوم می شود بسیار زیادی است.

در طول ساخت به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تجمع در Tulsa, Okla., K-pop fandom و Infinite کاربران خواست پیروان خود را به ذخیره صدها هزار بلیط برای این رویداد حتی اگر آنها تا به حال هیچ وجه قصد حضور در.

تبلیغات:

این می توانست کمی بیشتر از یک low-profile آنلاین شوخی. اما زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه رالی نورد در اطراف تولسا آتش نشانی تخمین زده است که تنها 6,200 مردم نشان داد تا در اوکلاهما بانک مرکز است که گنجایش 19,000. آن است که غیر ممکن است برای اطمینان می دانم که چقدر از این بود که با توجه به چرخش کمپین اما از نظر روابط عمومی این بود عمده تحقیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و روابط عمومی پیروزی برای فعالان آنلاین.

Infinite یک ویدئو در سایت های رسانه های اجتماعی شبیه به انگور محبوب نسل Z و millennials یک عمده و خرده فرهنگ سیاسی فعال بیشتر به سمت چپ متمایل کاربران که اغلب سازماندهی از طریق زودگذر برنامه. سیاسی گرایش غربی طرفداران K-pop که عمدتا جوان هستند بیشتر واشکال; هر چند شاید جای تعجب نیست که fandom دارای کثرت گرا و چند فرهنگی خم قرار می دهد که آنها در مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن.

این تجمع شوخی جنبش زمانی شروع شد که Mary Jo Laupp 51 ساله مادر بزرگ از فورت داج آیووا پیشنهاد در یک Infinite تصویری که او همکار Infinite کاربران رزرو بلیط و پس از آن نشان نمی دهد تا به عنوان یک راه اعتراض به نژادی و بی عدالتی مرتکب تهمت و دولت. Laupp — که مشغول به کار در چندین تظاهرات برای حزب دموکرات انتخابات ریاست جمهوری از جنوب خم شهردار پیت Buttigieg — نیویورک تایمز گفت که او الهام گرفته شده بود پس از دیدن آفریقایی Infinite کاربران صدای خشم بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن برگزاری تجمع در Juneteenth (تعطیلات جشن لغو برده داری) در یک شهر برای بدنام یکی از خونین ترین مسابقه شورش در تاریخ آمریکا است. (در پاسخ به تهمت انتخاباتی را به عقب رانده رالی با یک روز.)

تبلیغات:

Laupp گفت: بار بود که او را “ضعف” و “حیرت زده” توسط این واقعیت است که تصویری بود خیلی موثر است. “وجود دارد که نوجوانان در این کشور شرکت کننده در این عدم اعتراض بر این باورند که آنها می تواند تاثیر خود را در کشور در نظام سیاسی حتی اگر آنها به اندازه کافی نیست به رای در حال حاضر,” او گفت:.

Laupp تماس با اسلحه در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Instagram, Snapchat, و توییتر. بسیاری از کاربران نیست به سادگی رزرو بلیط, اما پنهان فعالیت های خود را به طوری که تهمت کمپین می تواند فریب خورده به توجه نشده است که خود رکورد تعداد مصنوعی متورم. شرکت کنندگان در این چرخش کمپین اغلب حذف پست های خود را در عرض 24 تا 48 ساعت برای پوشش دادن آهنگ خود را. خود را پایین مشخصات رویکرد به نظر می رسید به احمق تهمت مدیر کمپین براد Parscale که توییتی روز قبل از این رویداد است که آنها تا به حال “فقط گذشت 800,000 بلیط. بزرگترین اطلاعات مسافت و تجمع ثبت نام تمام وقت با 10x. شنبه در حال رفتن به کودک!”

19-دیانا الله مهاجرانی بود که ابزاری در حرکت کمپین از Infinite به توییتر گفت: “ان بی سی نیوز که “این نوع مانند خود ما شکل از اعتراض را در یک راه از آنجا که ما قادر به دریافت یک میلیون درخواست و اگر بیشتر از آن بود که افرادی که برنامه ریزی در رفتن.”

تبلیغات:

به عنوان 26 ساله YouTuber دانیل الیاس گفت: بار “آن عمدتا از طریق Alt Infinite [به خرابکارانه ضد سرمایه داری خرده فرهنگ در خارج از جریان اصلی Infinite]— ما آن را نگه داشته در آرام جانبی که در آن مردم با انجام شوخی و بسیاری از فعالیت های. K-pop توییتر و Alt Infinite خوب داد که در آن آنها گسترش اطلاعات میان هر یک از دیگر بسیار به سرعت. آنها همه می دانیم الگوریتم و چگونه آنها می تواند افزایش ویدئوها به جایی که آنها می خواهند.”

دانیل اشاره به K-pop فعالیت به ذکر است از آنجایی که طرفداران موسیقی پاپ کره ای به تازگی پدید آمده که نه تنها سخاوتمندانه خیرین سیاه زندگی مهم و مرتبط با عدالت اجتماعی باعث می شود بلکه به عنوان برخی از باهوش ترین عدالت اجتماعی فعالان در اینترنت. هنگامی که این تهمت کمپین اعلام کرد که می خواست رئیس جمهور حامیان به او ارسال تولدت مبارک آرزوها در ژوئن 8, K-pop, طرفداران ضعف آنها را با شوخی پیام هایی که مراجعه کننده به موسیقی مورد علاقه خود را بت. پس از اداره پلیس دالاس ارسال یک تماس برای شهروندان به رکورد Black Lives Matter معترضان درگیر شدن در مشکوک یا فعالیت های غیر قانونی, K-pop, طرفداران در توییتر deluged آنها را با بسیاری از “fancam” ویدئوها که برنامه اختصاص داده شده و در نهایت سقوط کرد.

تبلیغات:

در بسیاری از موارد زمانی که نژادپرست توییتر با مبارزات شروع به روند آنلاین, طرفداران K-pop هماهنگ به پایمال کردن هشتگهای مانند #WhiteLivesMatter, #WhiteoutWednesday, #MAGA و #BlueLivesMatter توسط آنها هرزه با K-pop ، هدف آنها این بود که نه تنها به آزار نژادپرستان اما آن را سخت تر برای آنها را به استفاده از سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای ارتباط با یکدیگر و در نتیجه بسیج. در این روند آنها نیز هدایت توجه به ضد نژادپرستانه در اعتراض به فعالیت است.

“به عنوان یک K-pop خبرنگار که دارای پوشش صنعت برای دو سال من خوشحال هستم که شاهد جهان در نهایت تشخیص طرفداران K-pop هنرمندان برای آنها چه کسانی هستند: اجتماعی-رسانه ها ادراک سیاسی و آگاه گروهی از مردم که نباید دست کم گرفت” Yim هیون سو یک فرهنگ پاپ خبرنگار در کره هرالد نوشت: در واشنگتن پست در اوایل این ماه (و قبل از تظاهرات). او استدلال کرد که طرفداران K-pop شده اند جنبهی برای تعدادی از دلایل از جمله تبعیض جنسی علیه یک fanbase مرتبط با “fangirls” توسط برخی و این واقعیت است که “پرنیان و streamer جوامع گرفته شده اند خیلی بیشتر به طور جدی توسط رسانه ها.” با این حال او اشاره کرد که “جهانی K-pop fandom متشکل از افراد متفاوت از گروه های سنی مختلف اقوام از تمام جنبه های زندگی بسیاری از آنها بخشی از جامعه تجاوز.”

Infinite نیز تبدیل به یک مرکز برای فعالیت. کاربران به کمک گسترش آگاهی نژادپرستانه و خشونت پلیس با استفاده از #blacklivesmatter برچسب گذاری منابع آموزشی و تجاری مشاوره در مورد چگونه به اعتراض با خیال راحت. تیلور Cassidy, a 17-year-old در نیویورک به رویترز گفت که “از آنجا که پل جنبش شده است و در حال حاضر در جامعه برای چنین مدت زمان طولانی نسل من شده است قادر به استفاده از Infinite به گسترش آگاهی از طریق لنز یک فرد جوان و طرز فکر.”

تبلیغات:

Infinite نیز استفاده شده است برای جلب توجه به مسائل مانند نابرابری درآمد معلمان حقوق زن نما, حقوق بومی حقوق و مسائل مربوط به تغییر آب و هوا. این شرکت متحمل شده برخی از جنجال بر سر اتهام که از آن گرفته شده پایین ویدئوها حمایت از هنگ کنگ معترضان هر چند این شرکت به بی بی سی گفت که “Infinite نیست حذف محتوا بر اساس حساسیت های مربوط به چین است. ما هرگز خواسته شده توسط دولت چین به حذف هر گونه محتوا و ما نمی خواهد انجام این کار اگر خواست.”

در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن کم-با حضور تولسا تجمع آن ممکن است ممکن است به می گویند با اعتماد به نفس کامل است که یک اتحاد طرفداران K-pop و Infinite کاربران به طور کامل مسئول هر چند تلاش های خود را قطعا کمک کرده است. عوامل دیگری که ممکن است نقش مهمی مانند نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس و مرطوب شور و شوق برای رئیس جمهور که دست و پا زدن در پای صندوقهای رای است.

هنوز برگ برنده مبارزات انتخاباتی شده است و قادر به ارائه یک توضیح قانع کننده برای اینکه چرا خود را رزرو اعداد خیلی بالا: Parscale اشاره در بیانیه ای که در این تجمع بود کلی پذیرش بر اساس اول آمده-بر اساس اولین خدمت کرده و به این ترتیب نادرست رزرو نمی خواهد تحت تاثیر حضور در سالن اجتماعات اما نمی تواند توضیح دهد که چرا کمپین افتخار در مورد داشتن 800,000 رزرو اگر آنها مشکوک بسیاری از آنها ساختگی است.

تبلیغات:

“چپ و آنلاین عضو شورای نظارت مدت انجام یک پیروزی دامان تفکر آنها به نحوی نهفته تجمع حضور و غیاب نمی دانم آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد و یا چگونه ما تظاهرات کار” Parscale در بیانیه ای گفت. “خبرنگاران نوشت که gleefully در مورد Infinite و طرفداران K-Pop — بدون تماس با کمپین از نظر رفتار unprofessionally و مایل بودند آمدند به جدول کلمات متقاطع.” وی با اشاره انگشت از سرزنش در سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات coronavirus و رسانه ها.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن عمل مانند یک مرد تلاش برای چرخش به دور وحشتناک خجالت. در سخنرانی خود او را ستوده و پراکنده جمعیت به عنوان “رزمندگان” برای نشان دادن نسبت پایین مردم در انتخابات به “اراذل و اوباش” و ادعا کرد که “مردم خیلی بد خارج” انجام “کارهای بد” که نگه داشته حضور کم است. (خبرنگاران در این تجمع مشاهده نشد خشونت آمیز اعتراض و یا تلاش برای جسمی مانع از تجمع حضور و غیاب.) او با حمله به “unhinged جناح چپ و اوباش” برای آن اعتراض های اخیر فعالیت ها و مصرف پایین از مؤتلفه مجسمه ها و رندانه است که هواداران خود را می تواند درگیر در خشونت علیه آنها گفت که “مردم ما تقریبا به خشونت اما اگر آنها تا کنون شد که این امر می تواند وحشتناک, وحشتناک روز برای طرف دیگر.” زمانی که بعد از توصیف این تجمع در توییتر تهمت نوشت که “اکثریت خاموش است که قوی تر از همیشه قبل از! #ماگا” در حالی که نشان دادن عکس های گمراه کننده است که به تصویر کشیده یک سالن بسته بندی شده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>