چگونه Keystone XL, داکوتای دسترسی و ساحل اقیانوس اطلس خطوط لوله همه رو از خط خارج


'Kayaktivists', including Greenpeace's Charles Latimer (right) hold up a "Choose Water Not Pipeline" banner during a water-based "pipeline resistance training camp."
‘Kayaktivists’ نگه دارید تا یک “انتخاب آب نیست خط لوله” بنر در آب بر اساس “خط لوله مقاومتی اردوگاه” برگزار شده توسط صلح سبز و پشه ناوگان در آبهای درست کردن مرز آمریکا و کانادا در 26 اوت سال 2017.
AFP مشارکت کننده/گتی ایماژ

روز دوشنبه در دادگاه فدرال پرداخته عمده موانع به بحث داکوتای دسترسی و خط لوله کیستون XL. این دو تصمیم می آمد به طور مستقیم بر روی پاشنه از یک اطلاعیه که انرژی آب و برق بودند رها دیگری بالا مشخصات پروژه: اطلس خط لوله که عبور کرده اند در زیر آپالاچی نوین. با هم این تحولات مقدار به یک پیروزی خیره کننده برای طرفداران محیط زیست و قبایل که به مدت طولانی به چالش کشیده این پروژه ها در دادگاه هستند و فقط آخرین موانع برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “انرژی تسلط” دستور کار است که به دنبال تسریع در سوخت های فسیلی پروژه در عصر تغییر آب و هوا. اما چگونه دقیقا این همه آمد و back-to-back-to-back at ؟ دلیل این خط لوله باید شک و تردید عمل است که عمدتا به دلیل خطاهای قانونی و بی خردانه پروژه مصوبات. این یک بوروکراتیک شکست به جای هر نوع سیاست بخشنامه.

داکوتای دسترسی به خط لوله یک مثال نخست است چگونه عجله از طریق الزامات قانونی است نتیجه معکوس برای آژانس های فدرال در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. پس از تلاشهای دولت برای تسریع در فرایند صدور مجوز این خط لوله تکمیل شد در سال 2017, اما چالش های قانونی گرفتار این پروژه حتی پس از نفت شروع به جریان. رهبری ایستاده راک, Sioux, طرفداران سوار یک چالش موفق تحت ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند (NEPA) که مستلزم آن است که تمام پروژه های فدرال و مصوبات را یک “نگاه سخت” در اثرات زیست محیطی قبل از یک پروژه به اتمام است.

در ماه مارس یک دادگاه منطقه ای فدرال حکم داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال به اندازه کافی ارزیابی خطرات ناشی از این پروژه به عنوان مورد نیاز توسط NEPA مانند تهدیدات آن مطرح شده به دریاچه Oahe که این خط لوله اجرا می شود به طور مستقیم تحت. روز دوشنبه در همان دادگاه به این نتیجه رسیدند که این خط لوله عملیات در حال حرکت به 570,000 بشکه نفت در هر روز باید متوقف و خط لوله باید تخلیه نفت در ماه اوت 5. آژانس انجام خواهد شد مورد نیاز بررسی های زیست محیطی در ضمن یک فرایند است که انتظار می رود تا یک سال برای تکمیل.

داکوتای تصمیم گیری دسترسی کپسوله چگونه دیرینه قوانین مانند NEPA—در حالی که در زمان ناعادلانه انتقاد را به عنوان نیاز به دست و پا گیر “نوار قرمز”—گاهی همه است که مانع از بد درک و یا پروژه های پر خطر از خطر انداختن حیاتی منابع عمومی مانند آب آشامیدنی. دولت اشتباه با عجله از طریق NEPA روند صرف نظر کردن دقیق بررسی های زیست محیطی توسط قانون مورد نیاز. دادگاه آژانس تجزیه و تحلیل اولیه را به شدت وجود ندارد که “آسیب بالقوه هر روز این خط لوله در عمل” هرحال نگرانی “اختلال در چنین خاموش شود.” این آژانس در حال حاضر آماده تجزیه و تحلیل جدید و پیشنهادی جدول زمانی معنی سرنوشت نهایی این خط لوله نامشخص است به خصوص با توجه به ریاست جمهوری. جدید بایدن دولت می تواند تصمیم به چاپ مجدد این پروژه مجوز و توقف آن ها در کامپیوتر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال به مقیاس NEPA زیست محیطی در فرایند بررسی در دسترس نباشد از طریق مقررات جدید. اما این مقررات نمی تغییر موجود NEPA اساسنامه بنابراین دولت تلاش در نهایت ممکن است نتیجه معکوس. تحت مغلوب ساختن پیشی جستن, دولت, سازمان های خاصی را شروع کرده اند به چشم پوشیدن کامل ارزیابی اثرات زیست محیطی—به خصوص اثرات تغییر آب—اما قوانین قدیمی شده اند لغو نشده است. این می تواند هزینه های بالا است. مثلا دادگاه های فدرال به تازگی وزارت داخله و تحلیل تغییر آب و هوا و آبهای زیرزمینی اثر از فدرال نفت و گاز اجاره و فروش کمبود منجر به اجاره و فروش تاخیر و لغو شد. پروژه های دیگر که با استفاده از مقررات جدید به عنوان بهانه ای برای نادیده گرفتن NEPA مورد نیاز می تواند به صورت یک سرنوشت مشابه.

طرفداران محیط زیست باید تعدادی از راه های برای به چالش کشیدن پروژه و بسیاری از این استراتژی ها به طور فزاینده ای در حال کار با توجه به دولتی sloppiness.

طرفداران محیط زیست باید تعدادی از راه های برای به چالش کشیدن پروژه و بسیاری از این استراتژی ها به طور فزاینده ای در حال کار با توجه به دولتی sloppiness. در ماه آوریل یک دادگاه منطقه ای فدرال لغو پتو فدرال اجازه قدرت برای لوله ها و خطوط انتقال نیرو به صلیب waterbodies و تالاب. دادگاه حکم داد که سپاه مهندسان ارتش اشتباه با صرف نظر کردن از یک مورد نیاز گونه های در معرض خطر عمل مشاوره قبل از reauthorizing در سراسر کشور مجوز در سال 2017 و خالی در سراسر کشور مجوز تا آژانس کامل فرآیند مشاوره. این است که در نهایت آنچه متوقف کیستون XL pipeline—روز دوشنبه دادگاه عالی ایالات متحده در سمت چپ منطقه حکم دادگاه در نیروی با توجه به کیستون امتناع از اجازه ساخت و ساز در این پروژه است. دادگاه اجازه نداد ارتش سپاه به سر صدور مجوز برای دیگر خطوط لوله نفت و گاز در حالی که مسائل حقوقی و قانونی حل و فصل شود.

تجمعی اثرات این چالش های قانونی در حال نصب است. به دلیل در بخشی به جریان دادخواهی خطر و تاخیر ملک و دوک انرژی این هفته اعلام کرد که آنها در حال لغو 600 مایل از اقیانوس اطلس در سواحل خط لوله که تونل زیر آپالاچی نوین در مسیر خود را از غرب ویرجینیا به کارولینای شمالی. لغو شده است به خصوص قابل توجه به عنوان آن به شرح زیر مطلوب حکم از دادگاه عالی در ماه ژوئن گذارم پروژه را از راه حق به ساخته شده است در زیر آپالاچی نوین. اما آب و برق گفت که 8 میلیارد دلار پروژه در حال تبدیل شدن به بیش از حد پرهزینه و هنوز هم چهره های متعدد خطرات قانونی از جمله با توجه به مجوز سازمان در موضوع در Keystone XL. حتی بیشتر قابل Dominion, به نظر می رسد به نوشتن بر روی دیوار با توجه به زیرساخت های گاز به طور کلی. آن این هفته اعلام کرد که آن را به فروش برساند همه از آن گاز انتقال و ذخیره سازی عملیات.

با هم این پیشگامانه حقوقی و کسب و کار تصمیم گیری علامت گذاری نقطه عطفی برای دیرینه دفاع در برابر خطوط لوله و دیگر سوخت های فسیلی زیرساخت ها است. و در حالی که آنها نمی نشان دهنده هر نوع تغییر از قلب در دولت فدرال آنها را می توان به عنوان نمونه از قوانین ما در حال حاضر در کتاب کار و کار به خصوص به خوبی در این صورت از بی کفایتی. آنها همچنین در خدمت به عنوان یک منادی از آینده هزینه نتایج به ویژه هنگامی که سازمان ها و طرفداران پروژه قطع گوشه و کنار به جای به طور کامل تجزیه و تحلیل اثرات زیست محیطی و مشارکت عمومی در تصمیم گیری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>