چگونه لری کینگ رو فریب خورده به بازیگران در تبلیغات

ژاکوبی Niv پرداخت کرده لری کینگ چند هزار دلار به هر کدام به روایت نیم دوجین فیلم ها برای شرکت ها و یا پروژه های در اسرائیل که در آن پادشاه است که هنوز هم یک نام بزرگ. اما آنچه Niv می خواستم پادشاه به نوار در مارس 27, 2019, نبود معمول infomercial. آن را بیشتر شبیه به یک disinfomercial.

اسرائیل با طراح لباس وزوز برش و سابقه ای طولانی در کسب و کار شکست خورده و متورم اعتبار Niv شناخته شده بود شاه برای نزدیک به یک دهه. شاه گاهی اوقات ضبط Niv تبلیغاتی فیلم در همان گلندیل کالیفرنیا استودیو که در آن دیرین تلویزیون میزبان فیلم برداری “لری کینگ در حال حاضر” و “فعالیت سیاسی” برای اورا رسانه های دیجیتال شبکه تلویزیون آغاز کرد و با همسر خود شان. خدمه ابراز تنفر راه Niv خواهد گشاد گشاد راه رفتن خود را راحت واسوده اساسی استودیو آوردن اضافی برای آنها کار می کنند. اما او تا به حال ingratiated خود با پادشاه با فرستادن او اسراف ترتیبات گل و دیگر هدایای گران قیمت در تعطیلات یهودی شاه و دیگران گفت.

تبلیغات:

که صبح Niv ایمیل فرستاده شده یک اسکریپت به کینگ تهیه کننده اجرایی, Jason Rovou که به رسمیت شناخته شده است که آن را Niv معمول کرایه. آن را در مورد چین و نه اسرائیل و محتوا به نظر می رسد اخبار مربوط به.

پس از 300 کلمه مقدمه در ایالات متحده آمریکا کسری تجاری با چین شاه بود که برای معرفی مهمان روزنامه نگار روسی آناستازیا Dolgova. اولین پادشاه اسکریپت پرسش برای او باز بود-به پایان رسید: “چگونه می تواند ما را در تقویت ارتباط بین 2 کشور؟”

تبلیغات:

آن را به زودی رو بیشتر اشاره کرد. “Dolgova شما می خواستم به در حال حاضر ما با یک مورد که شما ذکر خود را نشان می دهد و همچنین” اسکریپت بخوانید. “وجود چند چینی افرادی که مشغول به کار در چین و گفته جنایات وجود دارد که پس از فرار به ایالات متحده و اروپا در ادامه با زندگی عادی خود در حالی که ترک بسیاری از مردم عصبانی است.”

Dolgova را پاسخ نمی شد در اسکریپت. آنها وصل شد به طور جداگانه. شاه بود و انتظار می رود به نوار سوالات خود را بدون صحبت کردن به او. مهارت خود را در این را از مصاحبه های سنجش لحظه ای و پرسیدن سوال درست است که تساوی یک آشکار پاسخ نمی خواهد از هر گونه استفاده.

چگونه لری کینگ ناخواسته ستاره دار در تبلیغات

تبلیغات:

Rovou احساس مشکل است. ایده اعطای وام این مجموعه و رئیس خود شهرت — به یک برنامه به طور بالقوه بحث برانگیز تصویری که اورا نمی تواند کنترل او را آشفته با توجه به سه نفر آشنا با حادثه است. Rovou نگران است که پادشاه می تواند کمک به یک دولت خارجی گسترش اطلاعات نادرست یادآور روسیه را به دخالت در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده — موضوع شاه به طور معمول مورد بحث با مهمان در “فعالیت سیاسی.”

زمانی که Niv نشان داد تا در استودیو قصد در ساخت این ویدئو که معمولا پشت گذاشته Rovou مواجه او. “این ناراحت مقدس جهنم از Jason مثل من دیده ام هرگز او گفت:” یان اسمیت سپس یک مدیر در Ora. “جیسون به صورت او به او گفت که چقدر اذیت او با او بود. هر کس می دانست که او نمی مانند آنچه لری بود که خواست انجام دهد.”

تبلیغات:

Niv در زمان Rovou را به فوران در گشاد گشاد راه رفتن. “جیسون نمی خواهید برای انجام این ویدئو این ویدئو هر ویدئو” Niv به یاد می آورد. “او خواهد گفت:” چرا شما به اینجا می آیند و بدون گفتن به من در پیشبرد?’ بنابراین من به او گفتم ” نگاه Jason من آن را راه اندازی با لری.'”

Rovou التماس شاه نه به این ویدئو. پادشاه دور دست تکان داد نگرانی های خود را. و پس از 85 سال هاست که در سلامت فقیر نیز روشن ساخته است که تیراندازی در جای دیگر — او گاهی اوقات ضبط Niv را در بورلی هیلز هتل خواهد بود یک بار.

شکست خدمه جمع آوری در اطراف شاه بلوط-رنگ چوب-paneled مجموعه ای از “لری کینگ” در حال حاضر امی نامزد شده مصاحبه نشان می دهد که برجسته است بیش از 1000 مهمان از اپرا وینفری به هریسون فورد. کارکنان لود اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته و شروع به فیلمبرداری. در همان پیراهن سفید و آبی گل کراوات و بند که میپوشید برای یک قسمت از “فعالیت سیاسی” ضبط آن روز فرار شاه از طریق مونولوگ و رشته ای از سوال آخر این بود: “من شگفت زده هستم که داستان شما در حال گفتن در اینجا واقعی و معتبر است؟” او نتیجه گرفت: “ما ادامه خواهد داد به شما داستان های جالب.”

تبلیغات:

اوایل که بعد از ظهر Rovou ایمیل یک لینک از فیلم خام به Niv.

“اورا نمی تواند انجام دهد به نفع دوست پسر سبزه خوابگاه,” Rovou نوشت. “من فقط می توانم این را من دوباره.”

* * *

Rovou ترس را به خوبی تاسیس شده است. در گرگ و میش از یک قابل توجه رادیو و تلویزیون حرفه ای پوشا بیش از شش دهه مبارزه با مشکلات سلامتی اما مصمم به ماندن در چشم پادشاه بود و نیرنگ در بین المللی دروغ طرح شده است. بر اساس رسانه های اجتماعی تجزیه و تحلیل و اصلاح از یک دنباله است که زخم را از طریق دو اسرائیلی کارآفرینان به اورا کالیفرنیا, استودیو, به نظر می رسد که دولت چین احتمالا در کنسرت با روسیه دستکاری آمریکایی پخش آیکون.

تبلیغات:

“این مایه تاسف است که لری در بر داشت خود را ناخواسته در حال بهره برداری گفت:” اورا مدیر عامل شرکت جان Dickey. “من آن را دیده ام در طول سال. او به صحبت کردن با کسی. او شما را از دسترسی به هر کسی به یک گسل. او را دوست دارد به مربی. او را دوست دارد به در دسترس خواهد بود. با ستاره ای که می درخشد به عنوان روشن به عنوان شما در حال رفتن به برخی از افراد را به خود مدار که مثبت نیست. … این بود بدیهی است که درست نیست و در حقیقت, من آرزو می کنم آن را هرگز اتفاق افتاده است. لری نمی دانم و جیسون می تواند تنها اعتراض بسیار است.”

ارسال شده در یوتیوب تحت عنوان “لری کینگ ما چین ویژه کنفرانس 2019” و به سرعت گسترش حساب های رسانه های اجتماعی, مرتبط با دولت چین تاثیر عملیات مصاحبه رفت و ویروسی در سراسر چینی-زبان رسانه های اجتماعی به احتمال زیاد رسیدن به صدها نفر از هزاران نفر از کاربران در توییتر, Facebook و YouTube.

به عنوان دیپلماتیک تشدید تنش بین آمریکا و چین در این ویدئو نشان می دهد که چگونه خارجی دروغ مبارزات در حال رشد به طور فزاینده تهاجمی حتی به عنوان آنها پنهان کردن ریشه های خود را برای افزایش اعتبار. رسانه های اجتماعی تنها یک عنصر از چین دور گرفته تا تبلیغات تلاش. چین نیز با انتشار پیام خود را در دانشگاه ها که در آن آن کنفوسیوس موسسات انتقال whitewashed مشاهده از تاریخ و سیاست و هزار استعدادهای برنامه به شدت woos دانشمندان برتر.

این ویدئو به مفهوم دیگر نیز هست. با انتقال چینی دروغ از طریق یک روزنامه نگار برای رسانه های روسیه ممکن است نمونه افزایش رسانه های همکاری بین دو کشور. علاوه بر آن پرسش در مورد اینکه آیا Niv — و پادشاه خود را — باید ثبت نام کرده اند به عنوان عوامل خارجی به نمایندگی از چین است.

تبلیغات:

“این چیزی است که وزارت دادگستری قطعا علاقه مند می شود به خصوص با توجه به این وزارت تاکید بر مبارزه با نفوذ چینی در ایالات متحده گفت:” متی Sanderson یک واشنگتن-بر اساس وکیل است که متخصص در عوامل خارجی ثبت نام اقدام کنند. “چه کسی تصمیم گیرنده است و افرادی که در پشت مصاحبه؟”

در این ویدئو پادشاه به نظر می رسد برای انجام یک مصاحبه زنده با Dolgova که با توجه به مشخصات لینک سر از بخش بین المللی در دولت مرتبط پخش رن تلویزیون و با استفاده از یک ویرایشگر و اخبار تحلیلگر دولتی روسیه-24 کانال. موضوع Guo Wengui یک ثروتمند چینی ناراضی زندگی می کند که در منهتن. مقامات چینی ادعا می کنند که Guo جنایات در چین از جمله تجاوز به عنف و آدم ربایی و آنها را ناموفق به دنبال اخراج او از آمریکا

Dolgova که به نظر می رسد به خواندن از یک اسکریپت در یک دفتر خانه, بازدید, نکات کلیدی از دولت چین را در موقعیت هشدار آمریکا در برابر اعطای Guo پناهندگی سیاسی: “ایالات متحده واقعا قمار با کسی مانند او,” او می گوید. “او در واقع فرار از کشور خود را از کیفری جنایات مانند فساد رشوه خواری و پول شویی و حتی آزار و اذیت جنسی.” Guo مورد او می افزاید: می فرستد “پیام خطرناک. … اگر شما ثروتمند خود را به میلیون ها نفر برای امریکا و همه بخشوده خواهد شد.”

هنگامی که پادشاه می پرسد: “می تواند چنین وقایع تاثیر رابطه بین کشورها و چگونه؟” Dolgova پاسخ می دهد: “این همه اتفاق می افتد در وسط یک جنگ تجاری آتش بس پس از صلح بین واشنگتن و پکن است. ما باید روز به قبل از آتش بس است و بیش از یک معامله است که مجموعه ای زده می شود. … در حال حاضر ما باید این جنایتکار که ایالات متحده حفاظت از آنجا که او یک پسر پوستر برای آزادی بیان حتی با طولانی جنایی سابقه.” او مبالغ: “آن نیست حتی در مورد آمریکا و چین روابط دیگر. آن را در مورد کار درست انجام می دهند.”

تبلیغات:

* * *

در دو ایمیل به Marketplace و دو مصاحبه تلفن Niv در ابتدا نگهداری می شود که تصویری بود و هیچ چیزی خارج از عادی. او گفت که Itai Rapoport اسرائیل یک روزنامه نگار سابق که اجرا می شود یک شرکت تولید نزدیک شدن به حال او و “خواسته به امضای یک قرارداد که در آن لری بود به میزبان یک کنفرانس آنلاین” در مورد ایالات متحده آمریکا-چین روابط پوشش اقتصاد و مهاجرت و تاریخ است. “ما شروع با یک قسمت در مورد مردم چین با نفوذ که از نقل مکان به آمریکا”

36 سال Niv گفت: او تا به حال هیچ ایده” که Guo شد. او گفت که Rapoport ارائه اسکریپت و ارائه Dolgova به عنوان یک کارشناس به دلیل او تا به حال تحقیق در این موضوع است. “لری خواست سوالات خود را مانند او انجام می دهد در هر کنفرانس” Niv گفت. “…آن را بسیار ساده کنفرانس میزبانی وب کار می کنند.”

اما Niv بعدا اذعان داشتن حال افزایش تردیدی در مورد این ویدئو به عنوان آن را همچنان به گردش در رسانه های اجتماعی با وجود تلاش های خود را در خواست همسر پادشاه به آن را به پایین. “تنها زمانی که من رو مشکوک که چیزی درست نیست زمانی است که من به دنبال نگه داشته در این ویدئو دوباره و دوباره و دوباره,” او گفت:. “زمانی که من حذف, آن را نگه داشته به آینده را به یوتیوب.”

تبلیغات:

Dolgova و Rapoport کاهش یافته است به نظر. “متاسفانه در حال حاضر است زمان خوب” Dolgova نوشت: در Facebook پیام.

“متاسفانه من نمی توانم بحث در مورد مشتریان من” Rapoport گفت. “این بسیار خصوصی است.”

در یک مصاحبه تلفنی پادشاه ابراز ندامت و سردرگمی. او گفت: با او آشنا با Guo یا Rapoport نیست و به تماشای ویدئو. “برای من این بود که فقط به نفع کوچک برای یک مرد است که من دوست دارم” او گفت:. “من هیچ نظری ندارم آنچه در آن بود.”

Niv, او گفت:, “به من داد برخی از cockamamie دلیل” برای انجام این ویدئو. “این صدا مانند من به کمک کسی نیاز” پادشاه گفت:. “من هرگز نمی باید آن را انجام داده است.”

او افزود: “من احمق بود. من آنچه را که او از من می پرسید. اما من متاسفم برای او احساس. من حسرت داشتن آن را انجام داده اما من تا به حال هیچ ایده آن را مقیاس بین المللی. … بدیهی است که او استفاده می شود به من.”

پادشاه گفت: “او گاهی اوقات نوار سوالات برای برنامه های تبلیغاتی و یا کنوانسیون ویدئوها در پیشبرد بدون انجام یک مصاحبه زنده. در حالی که او به یاد می آورد کمی از شرایط Dolgova تصویری, او گفت:, Niv خواهد باید او را تشویق به شرکت می کنند با گفتن این که آن را متصل به اسرائیل است. هر زمان که Niv تن به تن او را در infomercial شاه گفته بود: “هرگز اسرائیل بدون ذکر شده دلیل است که درخواست تجدید نظر به غریزه من به عنوان یک یهودی. او خواهد گفت: ‘آن را می شود بسیار مفید برای ما.”

“این همه من می دانم. این آمد و رفت.”

* * *

ProPublica یافت که دولت چین درگیر شد در توزیع تصویری. ما تجزیه و تحلیل داده های منتشر شده توسط توییتر نشان داد که نزدیک به 250 حساب های جعلی مربوط به دولت چین به اشتراک گذاشته شده نزدیک به 40 لینک های مختلف به ویدئو در مجموع بیش از 500 بار. در حدود نیمی از کسانی که حساب های جعلی به حال بیش از 10 ، 000 پیروان.

یکی Facebook حساب های این ویدئو ظاهرا متعلق به “گابریل مک داول” اما حساب مشخصات عکس برداشته شد از یک عکس به صورت یک مدل چینی به نام زو Yanxin. صاحب حساب که پست شد در چینی مشترک هیچ اطلاعات شخصی است.

تاکتیک ها مشخصه رو به رشد چین در دستکاری از رسانه های اجتماعی برای حمله به آن درک دشمنان از جمله مخالفان مانند Guo دموکراسی خواه هنگ کنگ و تایوان و ایالات متحده اگر چه توییتر مسدود شده در سرزمین اصلی چین و مقامات وجود دارد در سال های اخیر به طور فزاینده ای با استفاده از آن به گسترش دروغ با هدف نفوذ چینی ها در خارج از کشور غربی ها و دیگران در سراسر جهان. مقامات وزارت امور خارجه را امضا کرده اند تا برای حساب توییتر یکهو با مقامات آشکارا پخش كردن, تئوری های توطئه از جمله یکی که ارتش ایالات متحده به ارمغان آورد coronavirus به ووهان. چینی سفارت نمی پاسخ به ایمیل ارسال سوالات برای این مقاله.

یک Guo حامی در زبان چینی tweet به بیش از 20 ، 000 پیروان فکر در مورد Dolgova نقش. “بسیاری از چین و آمریکا و کارشناسان روابط چین و ایالات متحده است. چرا بزرگ نام میزبان تصمیم به مصاحبه با یک روزنامه نگار روسی با انگلیسی دست و پا شکسته?”

اما وام گرفتن از رسانه های خارجی مانند Dolgova بخشی از دولت چین رسانه ای راهکار. “آنها تهیه یک روزنامه نگار روسی به عنوان سخنگوی محتوای آنها می خواهند برای قرار دادن وجود دارد” گفت: روم Sannikov یک امنیت سایبر محقق است که نگاه به گسترش دروغ از روسیه است. “این خیلی واضح است که یک فرد چینی.”

* * *

به عنوان حرفه خود دارای زخم پایین پادشاه را حفظ کرده است و حضور در آمریکا نمایش تشکر در بخشی به رسانه های دولتی.

در اوج خود از سال 1985 تا 2010 به عنوان میزبان سی ان ان “لری کینگ لایو” پادشاه مسلما مهمترین آمریکا تلویزیون مصاحبه از سیاستمداران و افراد مشهور. مهمانان شامل نلسون ماندلا و هر رئیس جمهور آمریکا پس از ریچارد نیکسون; O. J. Simpson به نام به نشان می دهد و روز بعد از او تبرئه از قتل دو در سال 1995. بروکلین مادری با, دلپذیر, غرش صدای شاه آمریکایی بود که اصلی شناخته شده نه تنها برای او خوش برخورد به شیوه ای آسان و گفتگوی بورسی, اما همچنین برای علامت تجاری خود را از بند, حمایت از اسرائیل و هشت ازدواج. یک عضو از هر دو رادیو سراسری و رادیو و تلویزیون سالن از شهرت او دو بار برنده جایزه پی بادی و او نیز میزبانی مراسم جوایز.

در ماه گذشته در سی ان ان دسامبر 2010, شاه, مصاحبه Barbra Streisand, آنجلینا جولی و, Al Pacino, و دو نفر که تاثیر مرحله بعدی زندگی حرفه ای او: مخابراتی مکزیکی کارلوس اسلیم میلیاردر و نخست وزیر روسیه ولادیمیر پوتین.

بدون فوری فرود نقطه پادشاه ضبط برنامه های تبلیغاتی و دیگر مصاحبه پرداخت. اما او هنوز هم آرزو داشت خود را نشان می دهد.

در ماه مارس 2012, شاه و باریک اعلام کرد که ایجاد اورا بودجه توسط باریک را América Móvil های آمریکای لاتین مخابرات ، اورا که به معنی “در حال حاضر” در ایتالیایی و شاون کینگ وسط نام چند معاملات در سال 2013 با روسیه تحت کنترل بین المللی شبکه خبری RT به مجوز و هوا خود را نشان می دهد. دوم اورا نشان می دهد که پادشاه میزبانی “فعالیت سیاسی,” راه اندازی شد RT امریکا که در ماه ژوئن. “فعالیت سیاسی” است “فوق العاده مناسب برای RT بینندگان در سراسر جهان که می خواهند برای دیدن لری تعامل با چراغ های پیشرو در مسائل مهم روز” مارگاریتا Simonyan, RT را editor-in-chief گفت.

RT است برای انتقاد خودسانسوری خبرنگاران و spouting دولت روسیه خط. ژانویه 2017 گزارش سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده به نام RT کرملین “اصل بین المللی تبلیغات خروجی.”

در چند “فعالیت سیاسی” قسمت شاه, مصاحبه با اعضای پوتین کابینه. او در گفتگو با روسیه و سپس علوم و وزیر آموزش و پرورش دیمیتری Livanov در مورد رشد تنش بین ایالات متحده و روسیه در سال 2015. پادشاه همچنین صحبت با وزیر خارجه روسیه سرگئی لاوروف در جولای 2018, مصاحبه و تبلیغ توسط RT.

RT است “هرگز دخالت” در برنامه ، “من فوق العاده کار توافق با آنها هرگز خسته من در همه.” اورا را Dickey و آنا Belkina RT معاون سردبیر در رئیس موافقت. “همه چیز ما تولید و مجوز نامحدود و بی طرفانه uninfluenced,” Dickey گفت. پادشاه را نشان می دهد محتوای منحصر به فرد برای RT در حال اورا را “به طور کامل مستقل محصولات” Belkina گفت.

* * *

در سپتامبر سال 2018 شش ماه قبل از شاه ضبط این Dolgova تصویری, پوتین و اوباما با حضور در یک مراسم در شهر ولادی وستک. وجود دارد که تحت کنترل دولت Rossiya Segodnya اخبار آژانس و تحت کنترل دولت چین گروه رسانه ای امضا توافق نامه همکاری در اخبار, ارز, مشترک, گزارش و توزیع و ترویج هر یک از دیگر گزارش های, به ویژه در رسانه های اجتماعی.

Simonyan, RT سردبیر بود که ستایش اورا معامله به عنوان “فوق العاده مناسب” نیز به عنوان سردبیر Rossiya Segodnya. RT مورد ستایش قرار داد پیمان به عنوان “روسیه و آسیای کار با هم برای ایجاد رسانه های جدید زبان است.” چین گروه رسانه ای سر شن Haixiong گفت RT وجود دارد باید یک “چارچوب استراتژیک رسانه های همکاری به ویژه بین روسیه و چین است.” (چین گروه رسانه ای تاسیس شد و در سال 2018 به تحکیم چین بزرگترین تلویزیون دولتی و رادیو شرکت.) دیمیتری Kiselyov رئیس Rossiya Segodnya اضافه شده است که شرکای جدید “باید به طور کامل درک چقدر روسیه و آسیای تکمیل هر یک از دیگر.”

روسیه و چین همکاری نشان دهنده تراز از دو کشور’ سیاسی, پیام, به عنوان هر دو ترویج جایگزین لیبرال دموکراسی پس از جنگ سرد در جهان است. برای رسیدن به این هدف کرملین در حال ساخت یک “جهانی کنگلومرا رسانه” گفت: Nataliya Bugayova یک محقق در موسسه مطالعات جنگ در واشنگتن-بر اساس فکر می کنم تانک. روسیه رسانه ها را امضا کرده اند بیش از 50 تفاهم نامه های همکاری با رسانه های خارجی پس از 2015, او گفت:. از جمله شهر ولادی وستک پیمان روسیه و چین, دولت, اجرای, اخبار, آژانس توافق کرده اند که حداقل شش بار پس از سال 2017 به اشتراک گذاری مطالب و فناوری با توجه به مطالعه انجام شده توسط Bugayova و جورج بررس.

چین را آغاز کرده است خود را در همکاری با رسانه های خارجی سازمان گفت: لوییزا Lim یک روزنامه نگار و مدرس ارشد در دانشگاه ملبورن است. در مورد یکی از نیمی از اتحادیه های روزنامه نگاری او به تازگی مورد بررسی در 58 کشور در حال نگاران شرکت در بورس و یا برنامه های آموزشی اسپانسر شده از طرف چینی سازمان. بیش از یک سوم گزارش شده است که کشور خود را تا به حال وارد محتوای-های موافقت نامه با رسانه ها. از طریق این مشارکت چین “ارائه مدل های دیگری از روزنامه نگاری است که طراحی شده برای مقابله با رسانه های غربی روایت,” او گفت:.

رسانه ها در رابطه با روسیه به نظر می رسد بهره مند چین است. در موارد متعدد, رسانه های ارتباط با روسیه را دولت باید پشتیبانی چینی تبلیغات. در دسامبر 2019 مثلا RT پخش یک مستند که متهم کرد آمریکا از تبانی با معترضان طرفدار دموکراسی در هنگ کنگ.

زمانی که Hua Chunying سخنگوی چین وزارت امور خارجه توییتی که گزارش از توده بازداشت اردوگاه برای چین اویغوری اقلیت مسلمان بودند “دروغ قرن” او ذکر یک مقاله در Grayzone یک سایت تاسیس شده توسط Max Blumenthal مکرر عامل RT و روسیه-کنترل Sputnik news agency. به طور مشابه, چینی, سخنگوی دولت ژائو Lijian را صدای جیر جیر که coronavirus سرچشمه در ایالات متحده ذکر شده در یک وب سایت که قبلا پیدا شده توسط ناتو به گسترش تبلیغات روسیه.

چین و اسرائیل نیز رسم نزدیک تر است. چین تبدیل شده است و اسرائیل به دومین شریک تجاری پشت متحده و بر اساس شانگهای شرکت با 25 سال قرارداد به مدیریت ترمینال کانتینر از هیفا بندر. در مارس سفر خود به اسرائیل, وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo هشدار داد که اجازه چین سرمایه گذاری در چنین زیرساخت های حیاتی یک خطر امنیتی را به خطر اندازد و “ظرفیت برای امریکا به کار در کنار اسرائیل در پروژه های مهم است.”

* * *

Guo موضوع پادشاه ویدئو یکی از قدیمیترین و شایع ترین اهداف چین را پنهان توییتر تاثیر عملیات با توجه به تجزیه و تحلیل توییتر-اطلاعات منتشر شده توسط استرالیا سیاست راهبردی موسسه. ProPublica خود تجزیه و تحلیل نشان داد که بیش از نیمی از حدود 30,000 حساب توییتر مرتبط با دولت چین و معلق را هدف قرار داده بود Guo در حداقل یک صدای جیر جیر. توییت او را یک دروغگو تقلب و متجاوز که باید عودت — موازی Dolgova اتهامات در این ویدئو.

Guo رد آن اتهامات خود را از طریق وکیل دانیل Podhaskie. “این واقعیت که Guo است و هدفمند ترین فرد توسط حزب کمونیست چین را جعلی رسانه های اجتماعی آرسنال نشان دهنده CCP را بی ثمر تلاش برای بی اعتبار Guo و سکوت مبارزات انتخاباتی خود را به آزادی به مردم چین” Podhaskie گفت.

یک توسعه دهنده املاک و مستغلات و سرمایه گذار Guo فرار کرد چین در سال 2014 به عنوان دولت شروع به دستگیری خود و همکاران کسب و کار. سال آینده, رسانه های چینی شروع شد و او را متهم به استفاده از ارتباطات سیاسی برای منافع شخصی: بیشترین luridly از به دست آوردن کنترل یک هتل لوکس توسعه در پکن توسط نشت یک نوار کاست — به دست آمده از بالا, چینی, هوش رسمی — از یک uncooperative شهرستان بوروکرات. مقامات چینی به دنبال دستگیری او در فساد که او را رد کرده است.

در ژانویه 2017, Guo مطرح در نیویورک است. او متهم به مقامات چینی از فساد و خواستار تغییر رژیم در پخش زنده پخش ویدئوها از $67.5 میلیون پنت هاوس آپارتمان مشرف به پارک مرکزی. چین در پاسخ با توییتر کمپین آغاز شد که در مارس 2017.

Guo ساخته شده است که متحدان قدرتمند در ایالات متحده او یک عضو از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو باشگاه در پالم بیچ فلوریدا و همکاران خود را شامل سابق کاخ سفید استراتژیست ارشد استیو Bannon که 1 میلیون دلار قرارداد با Guo رسانه شرکت برای خدمات تبلیغاتی. در پادکست اخیر با Bannon, Guo متهم چین از انتشار رمان coronavirus از یک ووهان آزمایشگاه تحقیقاتی و پوشش واقعی مرگ و میر از این COVID-19 بیماری همه گیر.

Dolgova می گوید: در تصویری که Guo و Bannon “تلاش برای ایجاد یک صندوق … به مبارزه با کمونیسم و در عین حال هیچ کس شنیده است که صندوق یا چیزی شنیده از Bannon.” در یک بیانیه Bannon گفت: “این یک جنگ به چاقو با حزب کمونیست چین — من افتخار آنها در نظر من public enemy #1 خود را در برابر رژیم توتالیتر.”

* * *

هر کس یک داستان متفاوت در مورد چگونگی پیدایش و شاه برای اولین بار ملاقات کرد. Niv گفت: اسرائیل یک مجله که سابق سازمان ملل, دبیر کل, بان کی مون فرستاده پادشاه معرفی نامه. پادشاه گفت: او تا به حال “هیچ حافظه که در همه” و اضافه کرد که سابق بورلی هیلز شهردار آنها را معرفی کرد. دنی آیالون سابق سفیر اسرائیل در آمریکا گفت: Marketplace که او معرفی آنها در Niv درخواست در اطراف 2011.

بدون در نظر گرفتن “من دوست داشتم او را از حق دور” پادشاه گفت: در یک سال 2017 مصاحبه با یک اسرائیلی خروجی. “سپس ما جعلی این نوع از مشارکت و سرمایه گذاری شرکت است. من یک مقدار زیادی از اعتماد به نفس در او و من فکر می کنم او فوق العاده متفکر و آینده نگر — او به نظر می رسد به آینده.”

همسر پادشاه شان بود کمتر شیفته Niv به خصوص بعد از تجربه خود را با تاجر Mykalai Kontilai. در اواسط 2010s, Kontilai خواسته پادشاهان به میزبان یک برنامه تلویزیونی به نام “جمع کافه” ترویج یک مجموعه وب سایت حراج Kontilai برنامه ریزی برای راه اندازی. پادشاهان نیز حضور داشتند Kontilai را شام با سرمایه گذاران و لری معرفی او به باریک. Kontilai “اطمینان” استفاده لری اعتبار برای جذب و حفظ سرمایه گذاران ، لری ضبط بخش با بازیگر مشهور از جمله دیک ون دایک طراح Betsey Johnson و رپ جوزف سیمونز از Run DMC. نشان می دهد هرگز پخش و سایت هرگز راه اندازی شد. در مارس 2019, کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت مدنی شکایت در دادگاه منطقه ای فدرال در برابر Kontilai ادعا او اختلاس بیش از 6.1 میلیون دلار از پول سرمایه گذاران به “صندوق خود را نبر.” مورد انتظار است.

شاون بود ابراز بی اعتمادی خود را از Niv به لری, اما او شانه ای بالا انداخت و او را او و دیگران گفت. در سال 2014 نامه ای به مدیر یک هتل در آلپ رفت و آمد مکرر از سنت موریتز سوئیس که در آن Niv به دنبال به ماندن Niv تا به حال با اشاره به “لری کینگ در حال حاضر” به عنوان “جدید من نشان می دهد” و به باریک به عنوان “شریک زندگی من است.” (Niv گفت ProPublica که دستیار او به اشتباه استفاده می شود اشتباه الگو است.) از جمله موارد منجر پادشاه مدیر — Shawn پدر کارل Engemann — و اورا وکیل برای ارسال نامه در سال 2014 و 2015 به Niv هشدار او برای جلوگیری از بد نمایش دادن روابط خود را با لری و شرکت.

Niv است که در زمانهای گوناگون شرح داده شده در اسرائیل اخبار و مقالات خود را در Facebook صفحه به عنوان رئیس جمهور از “لری کینگ بنیاد”; “پادشاه سرگرمی گروه” و “لری کینگ برگزاری شرکت است.” ProPublica می تواند پیدا کردن چنین اشخاص و پادشاه گفت: “آنها وجود ندارد. Niv گفت که او ساخته شده تا نام “برای توصیف آنچه که ما انجام می دهند.”

“او بدیهی است که بازی کردن من نام” پادشاه گفت:. “من نشانه چند چیز [با Niv] اما آنها رفت چرا که کسب و کار رفت. … گفت: مطمئن شوید که من به شما کمک کند. و سپس به طور ناگهانی آن رفته بود. پس از آن او می خواهم که یک چیز دیگر و از آن رفته بود. او یک ویلر-فروشنده اما من متاسفم برای او احساس. من هرگز او را پیش بینی صدمه زدن به هر کسی. اما من قطعا نمی خواهم او را با استفاده از نام من بدون قدرت. آن را خطرناک چه میکند.”

در سال 2014 رسانه های اسرائیل گزارش Niv را اندازی “اسرائیل Silicon Valley اتاق بازرگانی” با پادشاه و تکنیکون اسرائیل موسسه فن آوری است. ProPublica هیچ شواهدی از این سازمان وجود دارد. تکنیکون سخنگوی Doron Shaham گفت که “بحث های مقدماتی … نه میوه. شده است وجود دارد بدون تعامل با آقای شاه و یا نمایندگان او پس از آن.”

Niv واقعی کسب و کار بیشتر شکست خورده است. در سال 2004 هنگامی که Niv 21 بود او تاسیس Koteret یا تیتر در عبری یک مجله که به خوبی شناخته شده اسرائیلی روزنامه نگاران از جمله Ofri Ilani. زمانی که Niv او را استخدام “من سمت چپ من کار قبلی نقل مکان کرد و به Koteret,” Ilani به یاد می آورد. “دستمزد کم بود اما وجود دارد یک وعده است که این مجله را توسعه و تبدیل شدن به اسرائیل نیویورکر.” مجله خورده پس از مسائل مختلف.

* * *

در سال 2012 Niv و لری co-foundedLCI-LifeChanging اینترنت LLC در کالیفرنیا با توجه به آرشیو نسخه از وب سایت خود را. آن را با هدف توسعه سیستم عامل های دیجیتال و محتوا و دیگر فعال نیست. “او یک کار بد بازرگان با جاه طلبی برای به دست آوردن شهرت فقط از طریق شبکه اما نه لزوما درک چگونه به راه اندازی محصولات” گفت: Calvin Mays گروه سابق رئیس بازاریابی. Niv همچنین تشکیل LK عینک LLC که هرگز خاموش کردم روی زمین.

Niv را رد کرد انتقاد از خود فراست کسب و کار. “من بسیار خوشحال هستم و افتخار با ابتکارات او گفت:” در ایمیل.

Niv به تازگی تاسیس یک فروشگاه آنلاین برای محصولات بی اختیاری بزرگسالان. “ما از بنیانگذاران لری کینگ ارشد خود” وب سایت می گوید. “…در طول خود را قرنطینه او متوجه عدم وجود خدمات تخصصی برای سالمندان بسیاری از آنها مسائل موجود با تحرک و اشکال دیگر در دسترس است.”

در نوامبر سال 2018 اسرائیل یک مجله فرار یک جلد داستان “لری کینگ شاهزاده” در مورد دوستی بین Niv و پادشاه با پنج عکس از آنها را با هم: شاه در بند و آبی کراوات Niv ورزشی باربری پیراهن در یک شات یک Hermes کمربند در یکی دیگر از. Niv افتخار از حرکت در یک لیست محافل: وعده های غذایی با تینا ترنر و ریحانا, سفر به آبگرم با نائومی کمپبل.

“آیا شما می دانید که افسانه ای مصاحبه لری کینگ دست راست اسرائیل است ؟” مقاله خواسته فصاحت.

مقاله شیفته Rapoport, که تا به حال تاسیس شرکت تولید خود را در سال 2007. پس از خواندن آن او به نام Niv رسیدن به او را در یک مرکز خرید در کالیفرنیا Niv گفت. Rapoport به او گفت که او تحت تاثیر قرار Niv دیگر ویدئوها شامل پادشاه و تن به تن این ایده از یک کنفرانس آنلاین در مورد ایالات متحده-چین روابط Niv گفت.

“او به من گفت: ‘این ویدئو برای اولین بار ما می خواهم به انجام است در مورد افرادی که بیرون رفت از چین به ایالات متحده و من یک خبرنگار او ساخته شده یک مطالعه در آن او بسیار آگاه در مورد پرونده و لری می توانید مصاحبه او'” Niv گفت.

Niv گفت که او به رسمیت شناخته شده Rapoport نام به عنوان یک سابق خبرنگار در اسرائیل television channel. Rapoport شرکت است که تعداد عمده شرکت های اسرائیلی به مشتریان خود می بالد در ساخت فیلم تبلیغاتی که شبیه واقعی اخبار. وب سایت خود را برجسته اثربخشی این رویکرد با بینندگان: “84 درصد قبول خصوصی, اخبار که اخبار واقعی!”

به تازگی Rapoport شرکت انجام داده است دیگر کار مربوط به چین است. در سپتامبر سال 2019 خود شرکت شات فیلم برای یک ویدیو برای اسرائیل سازندگان گروه مورد هیفا پورت که در آن شانگهای بین المللی بندر, گروه برنده 25 سال برای مقابله با عملیات ترمینال کانتینر. “اسرائیلی ها در حال اجرا کسب و کار اینجا چینی ها [قرار] در سخت کار فیزیکی,” او نوشت: در Facebook صفحه در زمان. پست خود شامل یک عکس از پرچم اسرائیل و چین و SIPG — شانگهای پورت اپراتور — پرواز در کنار هم.

Rapoport پیشنهاد خوشحال Niv. “من رفتم به لری و من به او گفتم ‘لری, نگاه, این اولین بار است که کسی به من نزدیک شد زیرا او می داند که من می دانم که شما'” Niv گفت. “‘این چیزی است که او می خواهد به انجام آنچه شما در مورد آن فکر می کنم?’ او در آن او به من گفت ” بیایید آن را انجام دهد.'”

یک ماه قبل از مداخله در اورا Rapoport ارسال Niv یک پیام در واتساپ به او یک انتخاب Dolgova یا یک روزنامه نگار ایتالیایی به عنوان پادشاه تصویری مهمان. Niv گفت: او را برداشت Dolgova چرا که “او به نظر می رسد بهتر است در مقابل دوربین.”

Rapoport ارسال Niv چند ویدئوها از Dolgova و به او گفت که او “یک ستاره” در تلویزیون Niv گفت. “من فکر می کردم خوب آن کسی که خوب صحبت با, و که در آن است.”

Niv نمی طور مستقل بررسی Rapoport اطلاعات در مورد هر دو Dolgova یا Guo. “من نمی نیاز به انجام علت سعی و کوشش در مورد مرد که او صحبت کردن در مورد” او گفت:. Rapoport “به من گفت که او بسیار بسیار بسیار بسیار بد. … گفتم OK.” Niv نیز نمی بپرسید Rapoport در مورد هویت مشتری بود که در حمایت از این کنفرانس گفت.

پس از دریافت متن Dolgova پاسخ از Rapoport, Niv گفت: او نشان داد و آن را به پادشاه صبحانه در بورلی هیلز کافی شاپ. “لری به من گفت:” نگاه ژاکوبی آن واقعا مهم نیست زیرا او کسی است که ساخته شده از تحقیقات من فقط مصاحبه او'” Niv گفت.

پادشاه گفت: او نمی یاد دیدن Dolgova پاسخ. “من هیچ نظری ندارم که که بود و یا آنچه که او گفت. همه من می دانم این است که من یک لیست از سوالات و من از آنها خواست.”

در ابتدا Niv گفت: Rapoport می خواستم پادشاه به مصاحبه Dolgova در یکی از اورا برنامه اما Niv پاسخ داد که نمی شود آن را ممکن است. Niv حال پادشاه قبل از نوار سوالات به “ذخیره لری زمان,” او گفت:. “ما آن را انجام دهند.”

در مارس 28, 2019, روز پس از مداخله در استودیو Niv فرستاده تکمیل تصویری به پادشاه دستیار. به عنوان او و Rapoport بود و مرتب از او خواست که آن را به صورت نوشته شده و به پادشاه رسمی رسانه های اجتماعی. Rovou کینگ تهیه کننده اجرایی حفر شده در.

“این توهین به من به عنوان یک روزنامه نگار و یک تهیه کننده و من فکر می کنم باید آن را برای لری هم” Rovou نوشت: به دستیاران به لری و شاون پادشاه. “این یک چیز است اگر او پرداخت می شود به انجام این کار برای یک کنفرانس تصویری دیده می شود جایی داخلی اما آن را نمی باید نور روز را مشاهده کنید و یا اطراف منعکس در رسانه های اجتماعی است.”

پنج روز بعد از آن هنوز هم نیست پست شده به طوری Niv فرستاده دنبال کنید تا متن به پادشاه دستیار.

“من واقعا نمی خواهید به زحمت شما اما در عین حال” او نوشت. “لری گفت: از آن خواهد شد امروز نوشته شده. … من واقعا نگران این جدول با این کنفرانس است. آنها در لبه با آن است.”

* * *

Niv تا به حال یک برنامه پشتیبان گیری. او ایجاد یک کانال برای پادشاه در یوتیوب پست شده در ویدئو وجود دارد و با ارسال یک لینک به پادشاه دستیار. در مارس 5, دستیار ارسال آن به Rovou که خشمگین بود. او تا به حال شناخته شده نیست که این ویدیو در دسترس خواهد بود در رسانه های اجتماعی. “من فکر می کردم این بود کاهش یافته است?” او پاسخ داد: اضافه کردن شاون شاه و پدر او به موضوع ایمیل.

تماشای فیلم شان پادشاه گیج شد; او هرگز از شنیده Guo. او نیز ناراحت لری کارهایی اشتباهات. کمتر از یک ساعت پس از دریافت Rovou ایمیل او به نام Niv و خواستار آن شدند که او حذف این ویدئو از یوتیوب. او به تلفن فریاد می کشید که او باید اجرا معامله گذشته او یا پدرش.

“آن زن که به شما می گویند این است که یک روزنامه نگار است و هیچ چیزی در اینترنت است که می گوید هر چیزی,” او گفت: Niv. “او هیچ اعتبار. … لری حتی مصاحبه ، او کاهش یافته است در, با این سوالات. این یک اسکریپت. آن را در یک مصاحبه.”

“شما باعث خرابی خود را با نام تجاری” او ادامه داد. “شما گفته شد بسیاری از سال پیش: آیا رفتن به طور مستقیم به لری. … و هنگامی که شما را دیدم او را به شما نمی گویند وای او به نظر نمی آید خیلی خوب, اجازه دهید فقط کشتن این چیز.’ آیا تا به حال به لری دوباره.”

Niv آن را در زمان پایین, او گفت:, اما آن را در حال حاضر از دست خود را. ناگهان در مارس 9, پادشاه, ویدئو جوراب ساق بلند طریق رسانه های اجتماعی. آن روز یک حساب توییتر با بیش از 300,000 پیروان ارسال شده لینک. حساب اول هفت سال از پست ها حذف شده بود نشان می دهد که آن را به حال شده است ربوده و repurposed.

“در حالی که بحث در مورد چین و آمریکا مذاکرات تجاری خود را نشان می دهد آقای لری کینگ به پایان رسید تا صحبت کردن تنها در مورد Guo Wengui را مورد تجاوز به عنف” در حساب توئیتر خود نوشت. Guo “شهرت در ایالات متحده در حال حاضر بدبو است.” توییتر بعد مشخص شد که این حساب مربوط به یک دولت چین تاثیر عملیات.

دیگر وجود دارد نشانه هایی از یک با دقت هماهنگ مبارزات انتخاباتی. این ویدئو تا به حال ارسال شده در ده ها تن از نامربوط کانال یوتیوب. همچنین به نظر می رسد در یک زمان کوتاه در سراسر حساب های رسانه های اجتماعی با محدود بحث و تعامل بین آنها است. در جانشینی سریع برخی از Facebook حساب مشترک نادرست در زبان انگلیسی و چینی رونوشت از پادشاه ارز با Dolgova نشان می دهد که اسکریپت به حال منتشر شده است در پیشبرد.

* * *

احساس خطر در این ویدئو را رفت و برگشت در سراسر رسانه های اجتماعی Rovou رسیده دوباره به شان شاه. او در حال رانندگی بود به تماشای مسن تر از او و لری دو پسر بازی بیس بال که Rovou نامیده می شود. او کشیده ماشین و نگاه بر روی تلفن خود را در لینک Rovou شد و ارسال او.

او به نام Niv و berated او. هنگامی که او وارد بازی بیس بال به نام او به عقب گفتن او را که او در این ویدئو به عنوان یک نفع به لری و “آنها” بودند فریب او را با توجه به دو نفر آشنا با گفتگو.

Niv را نمی گوید شاون شاه که “آنها” بودند. اما او قول داد به تماس با آنها را بلافاصله به اصرار آنها حذف این ویدئو از یوتیوب.

بیش از یک سری از ایمیل های شان پادشاه فشرده Niv. “من فراتر از نا امید و خشمگین” او نوشت. “چرا بر روی زمین است که تصویری به عقب ؟ شما حق ندارد به آن پست. آن را بلافاصله.”

Niv پاسخ داد که این ویدئو “بود که توسط من نوشته شده یا من مردم. … تنها کسی است که آن را به ما است و این کنفرانس که احتمالا این کار را بدون اجازه!,” او نوشت. “ما درخواست یوتیوب برای خلاص شدن از آن بلافاصله.”

گذشته از چین تصویری دیگر ویدئوها لری کینگ در شرکت بودند “کوچک زیبا پروژه های حمایت از اسرائیل” Niv مطمئن شاون. فیلم “نه یک کسب و کار را برای ما,” او نوشت. “من آن را از زمان به زمان به طور عمده برای لری اگر او مورد نیاز برای حمایت از اسرائیل است.” او اضافه کرد که لری به دست آورده $7,000 “پرداخت” به دنبال اضافی $3,000 به صورت نقدی به شرکت در این ویدئو. (در یک مصاحبه تلفنی گفت که لری را به اشتراک بگذارید ممکن است $7,000 که Niv کردم باقی مانده یک مقدار او مشخص نیست.)

Niv گفت ProPublica که به عنوان یک نتیجه از نگرانی در مورد چگونه من در فیلم “ما تصمیم به آن را حذف کنید و ازنو کنفرانس در زمان های مختلف. هیچ کس تا کنون اظهار داشت: هر چیزی در مورد محتوای این یک فصل از کنفرانس به طور کلی.”

اگر Niv “تا به حال هر قصد و یا علاقه” در توهین به Guo او افزود: “من بدیهی است که ترک این ویدئو وجود دارد و نمی را فوق العاده ای در تلاش برای خلاص شدن از آن بلافاصله.”

عنوان این ویدئو در ادامه به پاپ تا Niv گفت: او به نام Rapoport. “من به او گفتم: ‘Itai چیزی در اینجا این است که رانندگی من دیوانه. آنچه که در اینجا اتفاق می افتد? من درک نمی کنم.’ او به من همه نوع از بهانه.” Niv سپس خدمت دوستان در یک تلویزیون اسرائیل شرکت برای کمک به او را پایین تصویری, او گفت:. (Rovou نیز خواسته یوتیوب آن را حذف کنید.)

در این میان پادشاه بهداشت به وخامت بود. که ماه سکته کرد. “من از آن برای بسیاری از مارس” او گفت:. “من بیدار شد در بخش مراقبت های ویژه. … آنها فکر کردند که من خواهم مرد.”

* * *

Niv ثبت نشده است به عنوان یک عامل خارجی. با توجه به این شرایط از این ویدئو این است که “به احتمال زیاد” که او باید باشد و احتمالا پادشاه نیز گفت: Sanderson خارجی عوامل قانون ثبت وکیل. قانون اعمال می شود اگر درخواست جهت و یا کمک های مالی برای تصویری از یک منبع خارجی است. حداکثر مجازات برای نقض عمدی است که پنج سال را در زندان و یا 250.000 دلار جریمه نقدی و یا هر دو.

پس رسانه های ایالات متحده معاف از ثبت نام پادشاه قرار گرفتن در معرض فرا ممکن است بقیه در مورد اینکه آیا او “اقدام در ظرفیت خود به عنوان یک عضو از رسانه های خبری و یا توسط او انجام infomercial که در آن او پرداخت می شود به طور خاص برای انجام مصاحبه” Sanderson گفت. “این ماده برخی از پرسش های خود و ساختار مصاحبه خود می تواند تضعیف ادعای خود را به معاف باشند.” با توجه به سن و پادشاه نیز می تواند استدلال می کنند که او “انجام کاری در دستور دیرین شریک کسب و کار است که او به طور منظم می داند و اعتماد و … که او نمی دانست که در مورد ریشه هر گونه پول و یا درخواست.”

که بهانه ای ممکن است کمک Niv ساندرسون گفت. “اگر شما یک تاجر بین المللی می گویند که شما پذیرفته شده پول در خارج از هنجار نوع معامله و یا پیام و شما نمی هر گونه کار تحقیقی برای تعیین هدف واقعی از این کار بود — فقط پذیرش پول چشم نهان — به طور معمول (عدالت) بخش نشده پذیرفته شده است که نوع استدلال” Sanderson گفت. “…جهل و ساده لوحی هستند و نه عبور می کند در اینجا.”

عوامل خارجی نیاز به فایل با وزارت دادگستری پیام آنها در حال توزیع در این مورد متن و لینک ویدئو — در زمان آن توزیع شده است. فیلم به خودی خود باید شامل یک سلب مسئولیت شناسایی آن را به عنوان اطلاعاتی مواد توزیع شده از طرف خارجی اصلی.

“یکی از مسائل در اینجا این است که باید مردم شده اند متوجه خواهید شد که این توزیع از طرف دولت خارجی” Sanderson گفت.

شاه گفت که به عنوان یک مصاحبه او نباید نیاز به ثبت نام.

“من می خواهم ثبت نام به عنوان یک عامل خارجی? که دیوانه است. من نه یک عامل خارجی.”

Niv محروم کار برای چین است. “من هرگز با نزدیک شدن توسط هر کسی که مربوط به چین,” او گفت:. “هیچ کس چینی.” Rapoport “به من گفت که ما در حال انجام یک ویدئو برای او.”

* * *

پادشاه تصویری است که سخت تر برای پیدا کردن آنلاین از آن یک بار بود. یوتیوب گرفته شده از نسخه پایین. توسط مه این سال با هدف مبارزه با چینی دروغ توییتر به حالت تعلیق و اطلاعات منتشر شده در حدود 30,000 چینی نفوذ دولت حساب های بسیاری از آن در حال گسترش ،

ProPublica تنها 14 Facebook حساب هنوز هم آنلاین است که تا به حال نوشته شده ویدئو یا متن آن. هفت حساب های دیگر که ما به عنوان ساخت پست های مشابه در سال 2019 دیگر آنلاین. Facebook کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا آن را گرفته بود پایین این حساب; صاحبان آنها همچنین می تواند حذف آنها. ما نمی تواند ردیابی هر یک از 21 حساب های خود را به صاحبان واقعی نشان می دهد که آنها تا به حال شده است جعلی است.

Guo حامیان وحشت زده شد توسط تصویری — و نمی توانستم باور شاه درگیر شد. بسیاری از بحث های خود را در توییتر آمد و به همان نتيجه گيری: اين مطالعه از پیچیده سیاسی عمیق جعلی است که با استفاده از یادگیری ماشین به تقلید از پادشاه صوتی و شباهت. Guo خود را در زمان است که مشاهده. در آوریل 10 روز پس از این ویدئو شروع به گردش او زندگی جریان یک پیام به پیروان خود را.

“هنگامی که ما نگاه کردن فیلم, تقریبا تمام آنها نوشته شده توسط wumao در یوتیوب” Guo گفت: با استفاده از یک اصطلاح رایج برای دولت چین بودجه ترول اینترنت. “متن کامل این مصاحبه منتشر شد در همان زمان.”

بازتاب همان غلط فرض Guo وکیل خواسته اورا در 18 آوریل به عضویت در “اقدام قانونی” را به ویدئو. “خالق این ویدئو به وضوح doctored لری کینگ فیلم” Podhaskie نوشت. “نه تنها تصویری ادعاهای دروغین در مورد موکل من آن impersonates لری کینگ و به نظر می رسد به معنی Mr. King حمایت از اظهارات توهین آمیز.”

در این سال اورا گذاشته شدن بسیاری از کارکنان و نقل مکان کردن از گلندیل استودیو. این بیماری همه گیر است و تاخیر در برنامه به نوار برخی اورا در برنامه های RT را لوس آنجلس استودیو. “لری کینگ در حال حاضر” تا به حال قسمت نهایی خود را در ماه فوریه است. جایگزینی آن است که نشان می دهد توسط کمدین دنیس میلر.

پادشاه به تازگی تمدید قرارداد خود را برای “فعالیت سیاسی” از طریق 2021-2022. او می خواهم به نگه داشتن کار برای بقیه عمر خود را و “سقوط در مجموعه, سوال,” او گفت:.

اورا دیگر اجازه می دهد تا پادشاه به نوار برنامه های تبلیغاتی در مجموعه, Dickey گفت. “آنچه که محل اقامت خود را به برنامه و سن و … ما قرار نیست خودمان را در آن موقعیت هر بیشتر ما نیست.”

Niv بی اختیاری کسب و کار اتحادش را تغییر ماموریت خود را. آن را در حال حاضر “دوره های آنلاین رایگان” برای کمک به افراد مسن است. Rapoport او در فیلم های پادشاه اما Niv علاقه مند نبود, او گفت:. او گفت Rapoport که او نمی خواست چیزی بیشتر برای انجام با او.

“به طور جدی که نیاز به این سردرد؟” Niv گفت. چین تصویری “واقعا من را در یک موقعیت بد و من واقعا از آن متنفر است و من احساس می کنم آن را سزاوار نیست. من هرگز فکر که چیزی درست نیست.”

“من احساس میکنم مانند کسی که در زمان استفاده از من” او ادامه داد. “من آرزو می کنم که من می دانستم که (در مورد اتصال به چین) و من آرزو می کنم که من می دانستم که آن را در زمان. … امروز من باهوش تر من بیشتر آگاه است.”

در یک Facebook ارسال در Feb. 4, Rapoport نمایش داده می شود یک عکس از خود را در پشت به هم پیوسته جدول بالا پرچم اسرائیل و چین است. “آماده شدن فوق العاده جالب استادان برای یک کنفرانس اقتصادی که فردا برگزار خواهد شد,” او نوشت.

پس از تقریبا 22 سال از ازدواج لری کینگ برای ثبت طلاق از شاون در ماه اوت سال 2019. (طلاق در حال بررسی است.) آنها باقی می ماند و صحبت کردن به طور منظم توسط تلفن او گفت:.

بر اساس آیات در مورد این ویدئو و پادشاه گفت او “شکستن روابط” با Niv از جمله “رکوع” از بی اختیاری سرمایه گذاری. او در حال حاضر معتقد است که Niv در زمان استفاده از دوستی خود را که هدیه در تعطیلات یهودی بودند “بخشی از con.”

در جولای 20, چهار روز پس از دریافت ایمیل و سوال از Marketplace, Niv به نام پادشاه. او مرتب به بیا روز بعد “به من یک کیک و یک عکس با من” پادشاه گفت:. در Shawn مشاوره, پادشاه, لغو عضویت.

شان کینگ و Rovou “تبدیل به حق” پادشاه گفت:. “شاون همیشه می گفت من به راحتی بهره گرفته.”

روزنامه نگار Uri بلو کمک گزارش و ترجمه است. Priyanjana Bengani ارشد محقق در این دو مرکز به صورت دیجیتال روزنامه نگاری در کلمبیا مدرسه روزنامه نگاری و میا Shuang Li دستیار پژوهش در پل Tsai چین مرکز در دانشکده حقوق دانشگاه ییل کمک گزارش.

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escortbuy instagram followershtml nullednulled themes1x betMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvole