چگونه در اواخر شب کمدی را نشان می دهد در حال ساخت حس پوچ و بی پروا coronavirus پاسخ

اگر تا کنون وجود داشت مسئله ای است که به نظر می رسید به سرپیچی از کمدی است جدید کروناویروس. منظورم این است که اگر ما به ایجاد یک لیست از خارج از حد موضوعات برای جوک قطعا معاصر جهانی و همه گیر را به لیست. تفاوت زیادی وجود دارد, اگر چه بین سرگرم کننده ساخت ویروس و سرگرم کننده از مسخره پاسخ به آن است. همه گیر خود را ممکن است مرگبار جدی; اما بسیاری از پاسخ به آن سزاوار یک معامله بزرگ از مسخره و که بوده است به ویژه برای کسانی که از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

تاج کمدی می رود و فراتر از poking سرگرم کننده در coronavirus الهام گرفته از اشتباهات مانند تهمت پیشنهاد COVID-19 همان آنفولانزا و ترس بیش از دولت او پاسخ هستند “خبر جعلی.” کمدین باید lobbed جوک در واکنش های عجیب و غریب مانند کمرنگ جلوه دادن و یا رد به شدت از ویروس و سهولت که با آن گسترش می یابد. در یکی از خنده دار نمونه طرح کمدین گاس جانسون تمسخر افراد جوان که نیست تا این ویروس به طور جدی و هنوز هم از رفتن به احزاب در یک ویدیو یوتیوب دیده می شود 1.75 میلیون بار.

تبلیغات:

بسیار تاج کمدی طول می کشد هدف در مغلوب ساختن پیشی جستن در جهان است که به طور کلی جایگزین بین نه گرفتن آن را به طور جدی مدعی پیروزی برای غلبه بر آن و ساختن همه چیز در مورد آن. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن متحد تشکر. Devin Nunes (R-CA) پیشنهاد کرد که در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای مردم به بیرون رفتن از رستوران در حال رفتن به کمتر شلوغ به او پیشنهاد کمدین آسان خوانده شده را علامت به صورت مسخره.

در واقع پاسخ از مغلوب ساختن پیشی جستن اردوگاه شده است تا پوچ شده است و کمدین به خصوص طنز آنهایی که انجام داده اند بهترین کار برجسته که چگونه عجیب و غریب, بی پروا و متناقض آنها شده اند. حتی زمانی که جریان اصلی رسانه های خبری انتقادات مغلوب ساختن پیشی جستن تیم پاسخ آن را ندارد بنابراین در حالی که او را به طور جدی.

برای مثال تهمت افتخار در مارس 6 در طول یک تور از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا که در آن او و مطبوعات ملاقات با پزشکان و دانشمندان مشغول به کار feverishly برای تعیین بهترین راه برای مبارزه با ویروس مرگبار: “من از این مسائل است. من واقعا آن را دریافت کنید. مردم تعجب می کنند که من آن را درک کنند…. شاید من یک توانایی طبیعی. شاید من باید انجام داده اند که به جای در حال اجرا برای رئيس جمهور.”

تبلیغات:

کاملا ذهن ترا درهم میشکنند نظر رهبری اصلی ترین رسانه های خبری به اشاره است که مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات هر دو خودخواه و نادرست است. همه درست است. اما نه به اندازه کافی.

چه کمدی ارائه می دهد و آنچه مردم نیاز به یادآوری شود که چگونه عمیقا جالب ناروا اعمال شده است. جالب است که یک مرد انتخاب به رهبری است که ناتوان از رهبری است. جالب است که تهمت را رد کرد و به شدت از این ویروس تنها پس از آن می دانم آن را به یک جنگ او رفتن را به نفع خود. پایه موقعیتی طنز است که اداره کل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تنها می تواند مقابله با این نوع انتقادی طنز موجود در کمدی هجو است.

در واقع طنز شبیه است که از سامانتا زنبور عسل, Stephen Colbert, Seth Meyers یا جان الیور با استفاده از آن خود جالب کمدی نقد برای روشن کردن راه پیچیده ای است که مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به این ویروس شده است ترکیبی از غرور حماقت نادانی انحراف و فاجعه است. این یک خاردار ظروف سرباز یا مسافر را به تلاش برای تاکید این راه است که این پاسخ متفاوت قطع و تکمیل هر یک از دیگر, اما طنز به نفع بودن قادر به تماس BS سرگرم کننده را از حماقت و سرزنش سیاستمداران در راه های سنتی اخبار نمی تواند.

تبلیغات:

اما تاج کمدی می رود و حتی بیشتر از به سادگی با اشاره به حماقت بیهوده و شکست از پاسخ رسمی مانند کسانی که از مغلوب ساختن پیشی جستن تیم. که در آن واقعا می درخشد در راه است که آن را نمایش بسیار رهبری منطق وضوح و آرامش عمومی نیاز در زمان بحران. تا کنون پس از انتخابات از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, طنز کمدین در امریکا به طور فزاینده نقل مکان کرد و به سادگی از critiquing شکست سیاستمداران و موسسات به مبارزه برای حمایت و دفاع از سیستم بسیار آنها به طور معمول مسخره. از Stephen Colbert استدلال چرا تهمت باید استیضاح به Seth Meyers سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن در آنچه در آن به معنی یک رئیس جمهور به جیمی کیمل توضیح مزیتهای اجتماعی و پزشکی و ما تا به حال نمونه های بی شماری از کمدین اقدام به عنوان اخلاقی رهبران در عصر مغلوب ساختن پیشی جستن.

شدت بیماری همه گیر کوروناویروس گرفته و تنها این اقدامات را به یک سطح جدید. در حال حاضر ما کمدین هستند و نه فقط با استفاده از جالب کمدی برای کمک به وضوح به بحران; آنها همچنین نشان رهبری ما دولت بشدت فاقد است.

تبلیغات:

در نظر گرفتن تاثیر این ویروس به طور جدی بدان معنی است که یک تعداد نشان می دهد که تصمیم به نوار بدون مخاطبان و یا حتی تعلیق مداخله در دسترس نباشد. کلبر شده است از راه دور نوارچسب زدن از خانه خود را و ما انتظار داریم که تعدادی از کمدین را پیدا خواهد کرد به همان اندازه راه های خلاق برای رسیدن به مخاطبان خود را. اما حتی با این اختلال وجود داشته هنوز هم برجسته شده است در راه است که کمدین باید تحت پوشش این داستان. در اینجا چند:

سامانتا زنبور عسل اشاره می کند که نژاد پرستی نیست ما را نجات دهد از COVID-19

در مارس 11, زنبور ضبط کامل “پیشانی” برای TBS بدون مخاطبان زندگی می کنند. در باز کردن بیت او تحت پوشش تعدادی از مسائل حیاتی است. او به یاد بینندگان است که هنوز هم وجود دارد یک انتخابات در رفتن حتی اگر سی ان ان به نظر می رسید مشکل پوشش آن و او با اشاره به تعدادی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دروغ آشکار و عمدی اعمال گمراه کننده است. اما تمرکز او بخش بود در راه که coronavirus همه گیر بود که منجر به افزایش در ضد آسیایی نژادپرستی در ایالات متحده است. “من می دانم” او گفت:. “نژاد پرستی است مانند امریکا وزن پتو. وقتی که همه چیز استرس زا است, هیچ چیز باعث می شود ما احساس امن تر از درمان افراد دیگر مانند سطل زباله.”

تبلیغات:

واقعی لحظه ای که زنبور عسل حاوی کمدی بینش با رهبری بود و راه که او با تاکید بر این واقعیت است که COVID-19 واقعا ترسناک ساخته شده است و حتی بیشتر از آن توسط دولت را نادرست از آن است. مشکل او را توضیح می دهد می آید که ما آن را ترس و ترجمه آنها را به نژاد پرستی به جای مولد اقدامات است.

Seth Meyers به ما یادآوری می کند که ما می رویم به رهبری از مغلوب ساختن پیشی جستن و یا تیم خود را

در مارس 11 و 12 Meyers زد back-to-back “نگاه نزدیک” بخش اختصاص داده شده به پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن فقدان رهبری در coronavirus بیماری همه گیر. مشخصه با روزنامه نگاری سبک “نزدیک نگاه” Meyers زد طریق تعدادی از حقایق بسیار مهم مربوط به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن تیم به این بیماری همه گیر به طور جدی اما تمرکز خود را در بخش در مغلوب ساختن پیشی جستن فقدان رهبری است.

تبلیغات:

“دولت ما در انبوه شکست ما در زمانی که این کشور به دنبال هدایت” مایرز گفت: در پایان مارس 12 بخش است. “بنابراین در حال حاضر آن را تا به رسانه ها و مقامات بهداشت عمومی محل و افراد به طور جدی از این عمل احتیاط و منجر شود که در آن رئیس جمهور شکست خورده است.”

Trevor Noah چوب به حقایق و مسائل مربوط به فراخوانی برای اقدام

در مارس 11, “The Daily Show with Trevor Noah” با تمرکز بر این واقعیت است که اطلاعات غلط در مورد COVID-19 پخش شد سریع تر از ویروس خود را. اشاره کردن کاملا دیوانه وسواس احتکار کاغذ توالت نوح اظهار داشت: “برخی از مردم هستند اجازه خود وحشت آنها را خنگ به عنوان s**t.”

شروع در مارس 16, نوح شروع مداخله از خانه و اجتناب از استودیو. در پایان مارس 19 بخش وی یادآور شد بینندگان که حتی اگر همه تجربه چالش های برخی از اعضای جامعه بیشتر آسیب پذیر است. او اشاره کرد که این امر به ویژه برای میلیون ها نفر از کودکان در سن مدرسه که ناهار از برنامه های مدرسه. بنابراین او خواست بینندگان به نظر اهدا به nokidhungry.org یا cityharvest.org برای کمک به کودکان دریافت یک وعده غذایی.

تبلیغات:

جان الیور کالبدشکافی تهمت تمایل به مسئولیت دولت او را (در)اقدامات

برای او در مارس 16, نشان می دهد, شات در یک جایگزین مخاطبان کمتر استودیو را با مقایسه کردن کارکنان John Oliver متمرکز “در هفته گذشته امشب” برای HBO در فاصله بین حقیقت از coronavirus بحران و مغلوب ساختن پیشی جستن تیم چرخش آن است. خواستار توجه به راه است که مغلوب ساختن پیشی جستن به تناوب ادعا می کند مسئولیت برای تحولات مثبت و مسئولیت را انکار می کند برای آنهایی که منفی او نشان داد یک کلیپ که در آن تهمت حاضر به اذعان کرد که کاخ سفید تا به حال منحل همه گیر تیم پاسخ. الیور مبالغ مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به “من آن را انجام نمی. من نمی دانم هر چیزی در مورد آن. شاید چیزی در دولت آن را انجام داد. شاید تونی آن را انجام داد. این چیزها اتفاق می افتد. من نمی دانم دوباره. ما در حال انجام یک کار بزرگ است.”

که تقریبا خلاصه چه تهمت معاملات با هر کسی که درخواست او را به مسئولیت فقدان رهبری است. خوشبختانه هر چند ملت ما کمدین پله تا برای او.

اواخر شب کمدی در این کشور همیشه کار نمی کند در این راه. در سن جانی کارسون که به میزبانی “نمایش امشب” از 1962-1992, مخاطبان کوک به یک استراحت از روز خود را به جدا کردن و باز کردن, برای به دست آوردن برخی از سبک سری. تحت این مدل کمدین نگه داشته و اشاره به رویدادهای جاری و مسائل سیاسی را به حداقل برساند و اگر آنها شیرجه رفتن به یک موضوع حساس آن را اغلب می توان در یک بسیار سبک و شیوه است. بینندگان کارسون برای مثال قادر به تنظیم کردن تنش از ویتنام و واترگیت و مبارزه برای حقوق مدنی در سراسر کشور با بهره گیری از شکستن است که به آنها اجازه جمعی خنده در انسان حماقت و حماقت آشکار.

تبلیغات:

این گزینه البته هنوز هم وجود دارد. ولی روند نقل مکان کرد و دور از احمقانه اواخر شب کمدی به جدی اواخر شب. اگر از آن استفاده می شود به این صورت که در اواخر شب کمدی به معنای قرار دادن شما را به خواب; در حال حاضر از آن طراحی شده است به شما از خواب بیدار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>