چگونه گوش دادن به موسیقی است که من را از طریق همه گیر


images from Little Shop of Horrors, Fiddler on the Roof, Guys and Dolls, Cabaret

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس مارینا Khromova/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

گذشته از متولدین و دوستداران midcentury تلون مزاج مثل خودم هنوز بسیاری از مردم به یاد داشته باشید Bye Bye Birdie. این یک مرحله-سپس-فیلم و موسیقی از اوایل دهه 1960 است که شما ممکن است دیده می شود در قفسه در محلی ذخیره ویدیو خود را به عنوان یک بچه. شاید شما به یاد داشته باشید آن را به عنوان یک طرح نقطه در مردان دیوانهو یا شنیده در مورد در سال 2016 زمانی که NBC قول داد به آن بعدی خود را زنده موسیقی (که هنوز نشده). اما من شده است گوش دادن به موسیقی متن فیلم به تازگی مقدار زیادی. من یک کپی از 1975 برادوی بازیگران اصلی rerelease چند سال پیش یک ظاهر مضحک خرید که اگر من صادق بود که همیشه صادقانه. این اولین گام در پذیرش است که من در واقع واقعا مثل فیلم های موزیکال—نه فقط تجربه دیدن یک تاریک تئاتر اما نمره واقعی خود را. بیش از حد بالا به عنوان آنها موسیقی متن از مرحله productions من را به عنوان شادی بسیار به عنوان rock ‘n’ roll من پوشش در روز من ، و در چند سال گذشته این احساس تقریبا لازم برای جلوگیری از پنهان کردن عشق من از cheesiest آمریکایی هنر و در آغوش وضعیت من به عنوان یک مادام العمر تئاتر nerd

من دوست دارم یک لیست طولانی از کلاسیک موزیکال: کاباره, Little Shop of Horrors, نقب زن روی بام, و بسیاری دیگر. من می خواهم برای خودم یک “اصلاح تئاتر بچه”: من فعال بود و در مدرسه و جامعه در مراحل من توئین و سال اما قبل از آن من می دانستم که آنها را از طریق مهاجرت من و خانواده. (من قومی مکزیکی اما از نظر فرهنگی و سفید.) هر دو پدربزرگ و مادربزرگ من از مرز عبور به حل و فصل در کالیفرنیا و اب و هوای افسردگی و جنگ جهانی دوم در جانشینی سریع (عامل تصمیم گیری در مادربزرگم ازدواج پدر بزرگ من بود که او تا به حال یک شغل پایدار به عنوان یک راننده تاکسی). آنها را تحمل نژادپرستانه سمت چشمان خود را از سفید همسایگان و تلاش برای خندق هر گونه باقی مانده مکزیکی فرهنگ آنها ممکن است با آنها به ارمغان آورد به ایالات متحده به منظور مناسب است. آنها پر از خانه های خود را با گروه موسیقی, استانداردهای آمریکا و برخی از محبوب موسیقی متن است. به عنوان یک نتیجه, من به معنای واقعی کلمه نمی دانم یک تک آهنگ در زبان اسپانیایی (گذشته از برخی snatches از سلنا من برداشت تا در طول سال) اما من نمی دانم “رسید و یک پک” از بچه ها و عروسک هاچون مادر بزرگ من استفاده می شود به خواندن آن را به من.

به عنوان یک بزرگسال, من سعی کنید به نگه داشتن من انجام گذشته تحت کاری ادامه داده اند. یک تئاتر nerd هرگز سرد برای شروع, اما از آن بدتر به چسبیدن به خاطرات از وقت خود را در کانون توجه یک مدرسه فوتبال ستاره هنوز درخشان تا غنائم خود را 20 سال بعد. مودب جامعه به نظر می رسد برای پیدا کردن چیزی غم انگیز در مورد دلتنگ بودن برای فعالیت شما عزیزان در دوران نوجوانی است. اما در حال حاضر که ما در میان یک در سراسر جهان همه گیر و شرم است و دیگر نگرانی از معدن.

به نظر می رسد بسیاری از مردم دیگر در حال گرفتن بیش از هر طولانی خودآگاهی اطراف نشان می دهد, آهنگ, بیش از حد. طی هفته گذشته تئاتر حرفهایها در همه جا بوده است شکستن سکوت طولانی خود را. برخی از توصیه های وردپرس در توییتر. بازیگران و علاقه مندان دعوت دانش آموزان به خواندن خود را در حال حاضر-لغو تکنوازی برای توده ها از طریق ویدئو. PBS می دانستم که دقیقا همان چیزی که ما نیاز داریم برای روز طولانی از قرنطینه: گنجینه ای از گوشتخوار مانند صدای موسیقی, 42nd خیابانو پادشاه و من. و شاید در حال حرکت بیشتر از همه بدنام سینمایی فاجعه گربه های منتشر شده در iTunes برای ملت است. اگر ما را نمی توان با هم در یک تئاتر به ذهن ما همه چیز ما را می خوانم برخی از نور کرکی آهنگ ها در یکی دیگر از راه دور است.

گاهی موزیکال تسکین ما به این دلیل که موسیقی خود را مانند تیراندازی پنبه آب نبات به یک ورید. اما گاهی اوقات وجود یک عنصر تطهیر: در حالی که کلاسیک اغلب همه آواز, همه, رقص, انفجار شادی که به این نوع موسیقی آن را happy-go-lucky کلیشه ای امروزی تر کار می کند می تواند پیچیده و غم انگیز و پر از طنز سیاه است. نقب زن در سقف میسازد وحشت از جابه جایی سر. Sweeney Todd می بیند مردم آواز در مورد تغذیه اجساد ، اجاره نشان دهنده تلفات از آخرین بحران بهداشت عمومی در ایالات متحده است. و به عنوان من را تحت تاثیر قرار بر شوهر من چندین بار کاباره است و نه فقط یکی دیگر از campy, مگس پران متمرکز Fosse-choreograped خودرو مورد روی صحنه antics در یک کلوپ شبانه. این روزها موضوع بی خیال راه زندگی به آرامی بودن رنده دور در جهان رویدادی است که کمی بیش از حد واقعی است.

اما حتی زمانی که آنها منعکس کننده زمان مشکل موزیکال پیشنهاد وسوسه انگیزی فرار از واقعیت است. موسیقی است که بیشتر از نه فنری و خوش بین و همه چیز را معمولا کاری منظمی در پایان. آنها همچنین به نظر می رسد اصلی بروید زمانی که مردم نیاز است که بیشتر از: افسردگی طلیعه در اولین موج بزرگ از فیلم موزیکال, جنگ جهانی دوم و تعداد انگشت شماری سال پس از عصر طلایی آمریکایی و نوع رفت و تحت نوآورانه تعمیرات اساسی در ویتنام در سال را نشان می دهد مانند مو و Godspell. و اگر همیلتون با آن معروف متنوع بازیگران آن اولین برادوی در سال 2015 چشم انداز خود را از ایالات متحده ساخته شده توسط مهاجر نیروی کار در سراسر کشور به عنوان یک عمل متقابل به یک موج سفید-ملی شور. آن اغلب احساس لیز می گویند که تراژدی بزرگ الهام بخش هنر بزرگ به عنوان اگر دومی همیشه می تواند را تشکیل می دهند به صورت سابق. وجود دارد هرگز یک زمان هنگامی که همه چیز را سخت به حداقل کسی در خارج وجود دارد, اما زمانی که راه زندگی شروع به طرح میتوانست در سراسر جهان, سبک های موسیقی—به خصوص نمونه هایی از آن هستند که شناخته شده ترین—به عنوان یک جمعی راحتی. اما شاید موسیقی قدرت به راحتی در شرایطی نامشخص است که چرا پدربزرگ و مادربزرگ من آنها را دوست داشت بسیار. و شاید به همین دلیل این کشور به طور ناگهانی پشت سر هم به آهنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>