چه مدت می تواند مستقل فروشی برای زنده ماندن در حسن نیت به تنهایی ؟


Bookshelves in a bookstore.

بسیاری از کتابفروشی ها در حال حاضر با تکیه بر سفارشات آنلاین به شناور باقی می ماند.

توماس هاوک/فلیکر

بیشتر از زمان آنی Philbrick خوشحال خواهد بود برای دیدن کافه در کتابفروشی شلوغ با مشتریان است. اما سه آخر هفته پیش جمعیت داخل پیچ کتابفروشی و کافه در باختر رود آیلند, ثبت نام تنها به عنوان مشکل است.

دولت درخواست شد مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. او مشغول فروشگاه شد و در حال حاضر یک تهدید سلامت. “ما ارائه فضا را برای مردم می آیند که واقعا امن نمی,” او گفت:. بنابراین او تصمیم گرفت به شاتر درب از پیچ و او دیگر در فروشگاه عارف, کانکتیکات, بانک مربع کتاب قبل از هر دولت موظف خود را بسته. “این وحشتناک بود که به این تصمیم به دلیل این است که آنچه ما با ارائه” او گفت:. “کتابفروشی ارائه این جامعه جمع آوری فضایی.”

Coronavirus بحران و نیاز است که “غیر ضروری” کسب و کار بستن درهای خود را در حالی که آمریکایی ها خود را منزوی کرده است در حال حاضر wreaked ویران در اقتصاد منجر به یک رکورد 3.3 میلیون نفر تشکیل پرونده برای بیکاری هفته مارس 16. بسیاری از آنها مشغول به کار در کسب و کارهای کوچک که همه گیر ممکن است یک تهدید وجودی. در یک سال 2016 مطالعه و متوسط کسب و کار کوچک تا به حال به اندازه کافی پول نقد به گذشته فقط 27 روز در حالی که یک سال 2018 بررسی نشان داد که 21 درصد خواهد شکست پس از یک ماه بدون جریان نقدی. کتابفروشی ها در اجرا حتی حاشیه باریک تر از معمولی mom-and-pop shop—اما آنهایی که جان سالم به در آمازون دوران را ساخته اند آن را به یک دلیل.

تا این ماه از کتابفروشی های مستقل بودند چیزی را تجربه فرهنگی اگر نه لزوما مالی رنسانس. جایی که آنها به استقامت آنها اغلب معشوق موسسات جامعه, نه تنها فروش اجناس است اما آوردن مردم با هم در اطراف وقایع و خدمت به عنوان یک مرکز محل تجمع. آنها همچنین می توانند ad hoc پناهگاه در زمان دشواری است. “از لحاظ تاریخی این ما هستیم که به عنوان پناهگاه از آسایش و اطمینان و اطلاعات بسیاری از مردم در طی یک بحران” گفت: Bradley گراهام مالک مشترک از سیاست و نثر در سی “ما احساس می کنیم یک بسته به عموم مردم به خصوص حاد با توجه به این که ما همیشه بالید خودمان را در حال وجود دارد برای جوامع در طی بحران های گذشته.”

که بسیاری از این کسب و کار تبدیل شده اند مانند محله وسایل کمک می کند تا توضیح غم و اندوه و خیانت بسیاری از مردم احساس که دو تا از بهترین و شناخته شده ترین کتاب فروشی ها در این کشور به طور ناگهانی قطع کارگران خود را به عنوان همه گیر شروع به بستن خرده فروشی در اواسط ماه مارس. در مارس 16, McNally جکسون مستقل کتابفروشی در شهر نیویورک اعلام کرد این امر وضع را بیش از 80 کارکنان. سپس دو روز بعد پاول کتاب های غول پیکر مستقل کتابفروشی در پورتلند اورگان گذاشته “اکثریت” از کارکنان خود را.

بسیاری از طرفداران پاول را به طور خاص به نظر می رسید شوکه شده که چنین یاد کسب و کار را آنقدر شدید ، اما اقتصاد کتابفروشی همواره یک چالش است. “شما در حال برخورد با یک قیمت ثابت محصول” گفت: پاملا فرانسوی, مدیر اجرایی, کتاب, صنعت, بنیاد خیریه ارائه می دهد که کمک های مالی برای کتابفروشی کارکنان نیاز دارند. قیمت کالا فروش آنها چاپ شده است در سمت راست را پوشش می دهد. و دیگر هزینه های اجاره و برق و اینترنت, حقوق و دستمزد—بیشتر یا کمتر ثابت بیش از حد. به ندرت وجود دارد هر گونه اضافی کوسن هنگامی که یک بازدید بحران.

با کروناویروس شیوع تلاطم به صورت مستقل کتابفروشی ها آمد سخت و سریع است. فرانسه را از سازمان دریافت بیش از 240 برنامه های کاربردی برای کمک از کتابفروشی کارکنان در طول 10 روز آینده از سراسر کشور است. “که در مورد نزدیک به 18 ماه ارزش و حجم را برای ما,” او گفت:. آخر هفته قبل از اینکه ما صحبت کرد, سازمان بدست کرده بود به طور متوسط از یک درخواست در هر 15 دقیقه. “حجم است که قطعا چیزی مانند ما هرگز قبل از دیده می شود.”

برای برخی از فروشگاه های تخمگذار کردن کارگران ساعتی ممکن است یک راه برای اطمینان حاصل شود که آنها می توانید دریافت مزایای بیکاری. این تماس که Philbrick ساخته furloughing 32 کارکنان در دو فروشگاه به طوری که آنها می تواند جمع آوری بیمه بیکاری و کمک های مالی دیگر در حالی که مغازه ها بسته بودند. “افتضاح بود” او گفت:. اما او فرار ریاضی و تصمیم گرفت آنها بهتر خواهد بود خاموش شدن آن منافع از او حقوق و دستمزد با ساعت خود را کاهش دهد. او امیدوار است که او در نهایت می تواند همه آنها را به عقب پس از او بازگشایی.

در حال حاضر همه که باقی می ماند در پیچ کتابفروشی و بانک مربع کتاب دو مدیران حسابدار و اجتماعی مدیریت رسانه. Philbrick و اسکلت خدمه در حال حاضر حمل و نقل کتاب ها به صورت آنلاین سفارشات و ارائه منظقه وانت. او هنوز مطمئن شوید که چه مدت او می تواند در آن درآمد. “این قطعا کمک می کند تا نگه داشتن چراغ, اما قطعا آن را ارائه نمی شود درآمد ما استفاده می شود به,” او گفت:. او صاحبخانه در هر دو مکان به توقف خود را اجاره. نگاهی به کتاب او, او فکر می کند او می تواند آن را از طریق پایان کانکتیکات منظور نزدیک غیرضروری کسب و کار از طریق مارس 22. اما در برخی از نقطه, او ممکن است مجبور به بستن برای خوب است. “فقط قفل درها و چراغ خاموش و ارسال همه خانه ها و اخراج کارکنان باقی مانده.”

Coronavirus shutdown است که شبیه هیچ دیگر او را در مواجهه حتی یک در سال 2012 زمانی که او عارف ذخیره آب گرفتگی در طول طوفان شنی. اما با این که “جزر و مد در آمد و جزر و مد رفت,” او گفت:. “من تو را دیدم یک پایان دادن به آن است.” او می دانست که تقریبا در مورد چه مدت آن را به حرکت تمام کتاب را تبدیل کردن طبقه و دوباره دیوار و بازگشایی خود را درب. اما در حال حاضر “آینده بسیار نامشخص, ما نمی دانیم که چه مدت این است که برای رفتن بر روی” او گفت:. “جزر و مد نیست رفته خارج نشده است.”

چگونه دیگر کتابفروشی ها هوازدگی این بحران ؟ با گرفتن خلاق با بهره برداری هر چه ذخایر آنها و شمارش در برخی از آن انباشته شده جامعه حسن نیت.

“ما تبدیل فروشگاه به یک مرکز توزیع” گفت: Michael Fusco-Straub, co-صاحب کتاب سحر و جادو در بروکلین نیویورک. “تقریبا مانند ما تا به حال به تغییر نوع کسب و کار ما در 24 ساعت.” پس از بسته فروشگاه به مرور در مارس 16, کارکنان آن را “وارونه” ایجاد پشته از کتاب ها قادر به دسترسی به آنها را در اسرع وقت به انجام برسانند سفارشات آنلاین. چهار روز قبل از اینکه ما صحبت کرد, کسب و کار بوده است و حتی بالاتر از حد نرمال است. “انگشتان من صدمه دیده از بهره برداری در دستی … تمام کارت های اعتباری چیزهای,” او گفت:.

“مردم سفارش از همه جا [و] از جمله این یادداشت های فوق العاده … تشکر ما برای باقی ماندن در کسب و کار,” او گفت:. “این باور نکردنی است.”

هنوز Fusco-Straub فرض سرعت آهسته خواهد شد طولانی تر از این می رود. و یکی از فروشگاه های اصلی خدمات در حال حاضر از بین رفته اند. هنگامی که او و همسرش نویسنده, اما Straub تصمیم به باز کردن کتاب سحر و جادو سه سال پیش آنها می خواستند به “حوادث بسیار متمرکز” در تلاش برای ارائه چیزی تقریبا هر روز. اما پس از انجام یک هفته از حوادث در اواسط ماه مارس آنها مجبور به تعطیل خود را در فروشگاه برنامه نویسی کردن.

Fusco-Straub خوش شانس است: او شده است محافظه کار به اندازه کافی با او صرف در طول سال قادر به نگه داشتن تمام کارکنان خود را در حقوق و دستمزد است. او متعهد به پرداخت آنها را به آنچه که آنها به طور معمول را برای خود را به طور منظم تغییر از طریق آوریل 4. هر کسی که طول می کشد یک روز نمی خورند به او پرداخت را ترک کنند. اما او نبود هنوز مشخص چه اتفاقی خواهد افتاد در اوایل ماه آوریل.

آن بوده است به عنوان سخت به توقف برنامه نویسی برای سارا Hollenbeck مالک مشترک از زنان و کودکان برای اولین بار یک فمینیست کتابفروشی در شیکاگو است. “ما بسیار قوی, ماموریت,” او گفت:. “این ریشه در این زندگی واقعی کرده است.” Miss لیندا انجام داده است و زمان داستان هر پنج شنبه از سال 1984; حالا که لغو شده است همراه با تمام رویدادهای دیگر برای آینده ای نزدیک است. پس از سال 2016 انتخابات ذخیره شد “توپی برای مردم می آیند و فقط گریه و این واقعا لحظات صمیمی با غریبه ها” Hollenbeck گفت. اما آن را نمی توان در خدمت آن هدف در طول این بحران است. نه به ذکر است که بلیط و فروش کتاب در حوادث یکی از فروشگاه منابع اصلی درآمد است. “آن کشیده شده و از ما,” او گفت:. “همه چیز ما شده است و تلاش برای ما در حال حاضر به reimagine.”

در حال حاضر Hollenbeck و دو نفر دیگر از اعضای هیات رفتن به فروشگاه هر روز را به انجام برسانند سفارشات آنلاین. که طول می کشد زمان بسیار بیشتری. فروشگاه سایت هشدار به خریداران است که می تواند دو تا سه هفته برای سفارشات می رسند. “ما در حال کار به سرعت به عنوان ما می توانیم” او گفت:. خبر خوب این است که وجود دارد یک تن تقاضا با سفارشات آینده در سراسر کشور—به طوری که خرید و فروش آنلاین شتم شده است به پایه او و مالک تنظیم است که اجازه می دهد آنها را برای دیدار با خود را از اساسی ترین هزینه. “این چیزی است که نگه داشتن ما شناور,” او گفت:. هنوز, او تا به حال به کاهش کارکنان خود را در ساعت و بعضی را ترک کرده اند و در زمینه بیکاری.

روز قبل از من صحبت کرد به گراهام در سیاست و نثر او تصمیم به بستن درهای خود را یک هفته جلوتر از سی شهردار موریل Bowser خود را به منظور نزدیک غیرضروری کسب و کار. کارکنان در حال کار یا در داخل فروشگاه و یا از خانه برای کمک به انجام سفارشات. “ما شاهد افزایش در سفارشات آنلاین,” او گفت:.

گراهام منتقل برخی از نویسنده مذاکرات حاضر اجازه می دهد نویسندگان به شرکت از خانه های خود و برای مشتریان را نه تنها تماشا کنید و سوال بپرسید اما کلیک بر روی لینک کلیک کنید در پایین به خرید کتاب و حمایت از فروشگاه. این اولین بار بود بیشتر than160 بینندگان. او همچنین نقل مکان کرد و برخی از ارائه کلاس های آنلاین مانند بحث از یک سفر خاطرات و یکی دیگر از Seamus Heaney شعر. “ما در حال تمرکز بر روی فقط تلاش برای چسبیدن به عنوان طولانی به عنوان ما می توانیم” او گفت:. او امیدوار است برای حفظ قادر به کارکنان پرداخت اما “به عنوان درآمد رسید, ما در حال رفتن به نگاه پیرایش کارکنان.”

استراتژی این صاحبان اجرا شده اند در حال کپی در کتابفروشی های مستقل سراسر کشور: ارائه منظقه وانت که در آن امکان انجام سفارشات آنلاین و در حال حرکت رویدادهای آنلاین. خریداران آنلاین نگه داشتن برخی از لبه پنجره رساند تا در حال حاضر. پس از افزایش سفارشات پاول را اعلام کرد و آن را به حال rehired 100 نفر از کارکنان به روند آنها را (اگر چه این اتحادیه به نمایندگی فروشگاه کارکنان می گوید: تنها برخی از آنها کتابفروشان در حالی که بقیه مدیران انجام شغل معمولا انجام شده توسط اعضای اتحادیه). کتابفروشی های مستقل’ فروش آنلاین “را مشخصی به طور چشمگیری” دن کالن ارشد استراتژی افسر در انجمن کتابفروشان آمریکا نوشت: در یک ایمیل. “حتی با این افزایش فروش آنلاین خواهد شد به طور کامل جبران از دست فروش.”

The facade of Powell’s Books with people milling outside.

پاول کتاب در سال 2011.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های کریس غرفه/فلیکر.

کتابفروشی های مستقل نیاز به کمک اگر آنها در حال رفتن به قادر به بازگشایی بعد از بحران کنونی متهم. آن را از ناشران که می تواند تمدید مهلت پرداخت برای کتاب هایی که دستور داده شد قبل از بحران. آنها همچنین می تواند در نظر سادگی آمرزنده برخی از این فاکتورها به طور کامل اگر چه آنها همچنین ممکن است احساس یک ضربه اگر توقیف کتابفروشی ها و رکود اقتصادی چیست کاهش فروش کتاب.

پس از آن وجود دارد کمک از دولت است. اداره کسب و کار کوچک ارائه کرده است وام و در حالی که آنها با شرایط خوب آنها هنوز هم پرداخت می شود در نهایت. اخیر کنگره بسته امداد شامل کمک های مالی اضطراری و بخشایش وام برای کسب و کارهای کوچک اگر آنها نگه داشتن کارکنان خود payman اما گسترده است که نیاز به کاغذ بازی و ایمان است که وام های خود را در واقع می خواهد بخشیده پایین جاده. نیز وجود دارد که فقط پول زیادی—$349 میلیارد دلار وام و 10 میلیارد دلار در کمک های مالی—دیدار فصل نیاز دارید. آن را به احتمال زیاد بیشتر از بودجه فدرال برای نگه داشتن فروشگاه از سازندگان: در سراسر کشور.

سال های منتهی به این لحظه در حال حاضر آنهایی که خوب بود برای کتابفروشی های مستقل. “در طول چند سال گذشته شده است وجود دارد رشد در تعداد indie در, کتاب فروشی سوخت هر دو یک تعهد مداوم به نوآوری کسب و کار خود و خود را منحصر به فرد و بسیار قوی در روابط خود با جوامع محلی” کالن گفت. عضویت خود رشد کرده است برای نه سال گذشته در یک ردیف و فروش سالانه رشد کرده بود در سال های اخیر است.

اما بدون بیشتر کمک های مالی جوامع در سراسر کشور می تواند از دست دادن یک نهاد مرکزی. Philbrick بانک مربع کتاب باز شده است 30 سال. “ما بنای جامعه ما,” او گفت:. “من نمی توانم تصور ما وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>