چگونه “Maybe i’m Amazed” آورده Paul McCartney به زندگی

در پاییز سال 1969 Paul McCartney درگذشت.

آن را به حال شده است یک سری از مرگ واقعا. برای اولین بار بود شایعه اختراع شد و گسترش توسط دی جی ها و دانشجویان است که او در جریان یک سال 1966 تصادف اتومبیل و دیگر بیتلز همدستان در coverup. پل مرده است جعل خواهد بود quelled پس از زندگی مجله اعزام خدمه به اسکاتلند برای پیگیری کردن McCartney. جهان نفس آه امداد پس از زندگی فرار یک ماه نوامبر داستان پوشش تحت پرچم تیتر “پل است که هنوز هم با ما” و یک عکس براق از زندگی همسر اول خود را با خانواده جوان است.

تبلیغات:

اما در طول همان دوره او نیز دچار مرگ معنوی از انواع با بیتلز انحلال. برای مک کارتنی ایده دیگر که در این گروه به معنای که خروجی خلاق بود و به ظاهر خاموش شده است. با استدلال خود را “به طور کلی احساس” در طول منکوب روز در اسکاتلند بود که “خوب بود در حالی که من در بیتلز من مفید بود و من می تواند بازی باس برای آهنگ های خود را, من می توانم نوشتن آهنگ برای آنها را به آواز خواندن و برای من بخوان, و ما می تواند سوابق آنها. اما در این لحظه من با بیتلز دیگر آن را واقعا بسیار دشوار است.”

برای اولین بار در زندگی خود او بود تجربه چیزی شبیه به طولانی افسردگی است. به عنوان او بعدها به یاد می آورد: “من به نمایش گذاشته و تمام علائم کلاسیک بیکار از کار برکنار شده ، شما نمی اصلاح و آن را به رشد یک ریش برروی این دلیل است که شما نمی تواند لعنتی ناراحت. خشم عمیق, خشم, در مجموعه, با همه چیز با خودتان شماره یک و با همه چیز در جهان شماره دو.” بدتر هنوز, او اغلب سیرچشم دلسردی خود را با نوشیدنی.

با همسر لیندا کنار او McCartney موفق به ساقه جزر و مد از او غم و اندوه بیش از بیتلز از دست دادن. در اواخر دسامبر او تصمیم به انجام کاری درباره آن نصب Studer ضبط چهار آهنگ در خانه اش در لندن. او شروع به کار بلافاصله حتی اگر او فاقد VU متر و مخلوط کردن میز بود که او استفاده می شود به استقرار تنها چند بلوک دور در EMI در Abbey Road Studios.

تبلیغات:

بیش از چند ماه آینده McCartney ثبت چندین آهنگ در کاوندیش خیابان اصلی. “من احساس بسیار راحت تر از من رفت و در مانند این” او به یاد می آورد. “من در واقع می تواند انجام کاری دوباره و دوباره.” و زمانی که او به خاک پرداخت. اواخر ماه فوریه او تشکیل شده بود بدون شک فیلمهای از یک آهنگ در “شاید من شگفت زده هستم.”

نوشته شده به عنوان پرشور موسیقی قدردانی لیندا پشتیبانی پایدار بیش از گذشته چندین ذهن بیحس کننده ماه “Maybe i’m Amazed” standout قطعه کار به McCartney ذهن —چیزی خاص فوری کلاسیک در یک ورید مشابه به “دیروز” و یا اخیرا “طولانی و پیچ در پیچ جاده” و “اجازه دهید آن را.”

با ترانه ای از کالیبر “شاید من سر در گم” McCartney متوجه شدم که کار را در خانه به سادگی نمی خواهد انجام دهد. کار تحت نام بیلی مارتین مک کارتنی ساخته شده در این سفر کوتاه به صومعه راه Studio 2 به ثبت مهیجی پیانو مچاله. برای زیبا Beatle “شاید من شگفت زده هستم” برگزار بالقوه باور نکردنی; چرا اتلاف چنین متمایز بیت از آهنگسازی در Studer در کاوندیش خیابان هنگام متجدد TG12345 مخلوط کردن میز آماده بود و فقط چند بلوک دور در EMI?

تبلیغات:

ظرافت arraying “شاید من شگفت زده هستم” در سراسر میز هشت-مسیر چشم انداز McCartney زمانی دقیق جدایی میان خود کیبورد از جمله پیانو و ارگ و همچنین پایان کم از باس و درام قطعات. در علاوه بر این به او سوسو زننده منجر خواننده مک کارتنی گیتار, از خود راضی به نظر می رسید به جهش از مخلوط هر دو به عنوان یک بخشی از آن آهنگساز را در یک گروه و در عین حال جدا از جنجال و هیاهو از دیگر ابزار دقیق.

زمانی که او اولین سولو آلبوم منتشر شد و در مارس سال 1970 McCartney دچار تسمه و فلش از یک منتقد یکی پس از دیگری. در ملودی ساز ریچارد ویلیامز برش “مک کارتنی” به سریع توصیف این آلبوم مطالب عنوان “محض ابتذال” استثناء “شاید من شگفت زده هستم” که در حال حاضر یک اجماع شاهکار در میان طرفداران و منتقدان به طور یکسان. در Rolling Stone, نقد و بررسی لنگدن برنده خاص “شاید من شگفت زده هستم” را به عنوان “بسیار قدرتمند و آهنگ” که بر “یکی از اصلی subthemes رکورد که بار خیلی از تنهایی می تواند کنار عشق.”

تبلیغات:

ثبت 50 سال پیش در این ماه “شاید من شگفت زده هستم” راه اندازی مک کارتنی حرفه انفرادی خود را در سبک خوب. آن را تبدیل به یک کنسرت اصلی برای سنین بسیار تحت پوشش راک کلاسیک است که می ایستادن در میان بهترین فاب چهار دست آوردهای. در سال 2009 او اذعان کرد که این امر می تواند “آهنگ او می خواهم به یاد می شود در آینده است.”

تماشای “Maybe i’m Amazed” ویدیو تبلیغاتی از “بال بر امریکا” (1976):

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی