Kobe Bryant, in a suit, walks under a wall that says "Courtroom" as a woman in a law enforcement uniform stands behind him.

کوبه برایانت برگ دادگاه مربوط به اتهامات تجاوز جنسی علیه او در, Eagle, Colorado در تاریخ 27 آوریل 2004.

اد Andrieski-استخر/گتی ایماژ

کوبه برایانت در روز یکشنبه درگذشت در یک هلیکوپتر حادثه که منجر به کشته شدن نه نفر در هیئت مدیره از جمله برایانت 13-year-old daughter Gianna. سابق لس آنجلس لیکرز ستاره, 41 بود در راه خود را به مربی Gianna در یک بازی بسکتبال زمانی که هلیکوپتر سقوط کرد یک تپه در نزدیکی کالاباساس کالیفرنیا.

به عنوان طرفداران و خبرنگاران ورزشی بازگو برایانت درخشان در دادگاه میراث دیگران به خاطر اتهام تجاوز به عنف یک جوان 19 ساله منشی هتل ساخته شده علیه او در سال 2003. “چه اتفاق افتاده است غم انگیز است. من دل شکسته برای کوبه خانواده. او یک قهرمان ورزشی. او همچنین یک متجاوز. و همه این حقایق می تواند همزمان وجود دارد” بازیگر Evan Rachel Wood توییتی. خبرنگار واشنگتن پست Felicia Sonmez توییتی لینک کامل Daily Beast قطعه از سال 2016 که دقیق زن را به اتهام های واژن و پارگی های مستند در اجرای قانون و برایانت گزینش از بسیاری از عناصر متهم در داستان. پرونده برایانت کاهش یافته بود در سال 2004 زمانی که ادعا قربانی کاهش یافته است به ادامه همکاری با دادستان. یک سال بعد برایانت و خود را مدعی حل و فصل او را کت و شلوار مدنی در خارج از دادگاه.

بعد از ارسال لینک که روزانه وحش, داستان Sonmez بود هولناک با زاج—او بعد از توییتی که “10 ، 000 نفر (به معنای واقعی کلمه)” او را فرستاده بود “سوء استفاده و تهدید به مرگ.” Sonmez هم نوشته شده یک تصویر از خود را در صندوق ایمیل خود را که شامل صفحه نمایش کامل نام کسی که می گفت: “قطعه ای از دختران گه. Go fuck yourself. کس.” پس از دیدن این پیام واشنگتن پست punished Sonmez. این روزنامه قرار داده شده او در مرخصی اداری در حالی که آن را “بررسی اینکه آیا توییتهایی دربارهی مرگ کوبه برایانت نقض این پست و اتاق خبر رسانه های اجتماعی سیاست” سردبیر تریسی گرانت گفت: ایمیل های روزانه. “توییت نمایش داده می شود قضاوت ضعیف است که تضعیف کار از همکاران او.” Sonmez مشترک با نیویورک تایمز یک ایمیل از پست اجرایی ویرایشگر مارتی بارون که شامل یک تصویر از اولیه توییت روزانه جانور ماده و گفت: “واقعی عدم قضاوت به صدای جیر جیر این. لطفا متوقف شود. شما در حال صدمه زدن به این موسسه با انجام این کار.” (من رسیده Sonmez نظر اما نمی شنید و برگشت.)

برایانت متهم حاضر به پس از شهادت او هویت و ریز نمرات مهر و موم شده که در مورد تاریخچه جنسی به مطبوعات درز شد. برایانت برای اولین بار وجود دارد گفت: هیچ جنسی روبرو می شوند و سپس بعد اعتراف به آنچه او گفته بود “توافق طرفین” و عمل “زنا.” او سپس با صدور یک عذرخواهی به گفته قربانی پس از خود دفاع تیم تا به حال یک سال را صرف تماس به سوال او انگیزه های جنسی اخلاق و بهداشت روانی. “اگر چه من واقعا معتقدم که این برخورد بین ما رضایت طرفین بود من تشخیص حالا که او نیست و نمی مشاهده این حادثه همان راه من,” او گفت: خود را از طریق وکیل. “پس از چند ماه بررسی کشف و گوش دادن به وکیل و حتی شهادت او در شخص من در حال حاضر درک کنند که چگونه او احساس می کند که او را به رضایت به این روبرو می شوند.”

در روز برایانت پس از مرگ, اخبار رسانه های تلاش کرده اند به تناسب مورد تجاوز به عنف به خود اعلامیه و اذکار. آسوشیتد پرس, CNN, Fox News, Sports Illustrated, the Undefeated و چند ورزش دیگر رسانه ها زد قطعه است که آن را اشاره نمی کند در تمام. دیگر نشریات سعی کردم به جای اتهام تجاوز به عنف در زمینه برایانت NBA حرفه ای. نیویورک تایمز شامل یک پاراگراف در مورد این پرونده در آن obit اشاره کرد که “برایانت شهرت بود پیچیده تر از او تمجید را نشان می دهد.” در لس آنجلس تایمز اگهی یک شرح اتهام تجاوز به عنف است مقدمه یک ادعا می کنند که برایانت “پرخاشگری و چابکی در دادگاه آمد با طرف تیره تر نیز هست.” واشنگتن پست گزارش می گوید که “برایانت NBA حرفه ای بود بدون جنجال” پس دو جمله مورد اتهام. (تخته سنگ اولیه, اخبار, ارسال در برایانت مرگ شامل چهار جمله در تجاوز جنسی به اتهام در بند پنجم.)

قطعات دیگر صحبت در اطراف صورت. در یکی دیگر از آسوشیتد پرس گزارش سه جمله در مورد اتهامات اشاره نمی تجاوز به عنف یا تجاوز جنسی; آن را می گوید که برایانت بود به اتهام “حمله” ، دوم مهر قطعه ای نیست که توجه داشته باشید به اتهام تجاوز به عنف لینک کلیک کنید برای دو قطعه که: در آن توضیح چگونگی برایانت با نام مستعار خود را مامبای سیاه, قطعه اشاره به “یک فصل تاریک در زندگی خود را هنگامی که او احساس جهان بود در برابر او.” این واقعیت است که برایانت اختراع مشهور خود alter ego—که نام است که بارها و بارها استناد در اکثر مراسم تجلیل—در پاسخ مستقیم به تجاوز آنچه باعث می شود این قطعه را مورد مطالعه اجتناب به نظر می رسد حتی غریبه. (ایضا تمام قطعات دیگر که با مراجعه به برایانت به عنوان مامبای سیاه بدون ذکر اتهام حمله.) در سمت تلنگر, سی ان ان زد در کل مقاله بر روی نام مستعار از جمله توضیح ریشه های آن را در اتهام تجاوز جنسی. حتی هنگامی که این قطعه توضیح می دهد که برایانت اعطا Mamba نام در جوانی خود را در لیگ بسکتبال و ورزشی, آکادمی تن احساس خاموش. معلوم می شود هیچ راه آسان به توضیح است که یک متهم متجاوز به نام یک مجموعه ای از کودکان’ تیم های ورزشی پس از یک هویت او ایجاد شده برای کمک به او بهبود می یابند از متهم تجاوز به عنف.

برخی از برایانت مراسم تجلیل از اجرا با آن مامبای سیاه روایت با استفاده از این اتهام تجاوز جنسی و برایانت پاسخ به آن را به رنگ یک عکس از یک انعطاف پذیر بلند پروازانه ورزشکار. یکی واشنگتن پست قطعه فشرده به اتهام تجاوز به عنف با برایانت گوشت گاو با شکیل اونیل به نشان می دهد که خود را “شهرت به عنوان یک هم تیمی و ورزشی نقش مدل شد مسائل اختلاف است.” پس از دادستان کاهش یافته و از اتهامات عنوان شده علیه او مقاله ادامه “آقای برایانت تصویر به عنوان یک پاک برش فرهنگی عزیزم مخدوش شد. او را صرف دهه آینده بازسازی تصویر خود را نه فقط به عنوان یک جزئیات گرا, کمال گرا اما به عنوان یک فرد با وسواس عظمت و پيشرفت به طور کلی.” در New York Daily News, Mike Lupica نوشت که “بدترین لحظه [برایانت] زندگی عمومی نیست تعریف بقیه عمر خود را. اما آن را نیز نمی توان نادیده گرفت. … که در اتاق هتل در کلرادو همیشه خواهد بود یک بخشی از تاریخ خود داستان و همه از دستاوردهای درخشان. او به شدت مصمم به نوشتن یک ارزش قانون دوم به زندگی عمومی است. و انجام داد.”

روشن است که انگیزه در میان بسیاری از این نویسندگان به رفت و برگشت مورد تجاوز به عنف به یک روایت منسجم برایانت زندگی است. بسیاری از این تلاش ها دست و پا چلفتی چرا که مردم عمومی و خصوصی خودشان هستند و به ندرت منسجم. آن را آسان به اندازه کافی به درک که معشوق دستاوردهای بالا گاهی اوقات فراموش چیزهای وحشتناک است. آن را بسیار سخت تر به فضای کافی و توجه به احساسات که در مقاله ای که نوشته شده است پس از یک تصادف غم انگیز که ادعا نه زندگی.

در یک قطعه نوشته شده برای Esquire, Charles P. سوراخ سمت چپ اتاق را برای تفاسیر چندگانه از برایانت شخصیت ابتدا با یک نقل قول از جیم کارول: “در بازی بسکتبال شما می توانید تصحیح اشتباهات خود را بلافاصله و به زیبایی و در هوا.” چگونه هر یک نفر از قضات برایانت زندگی پیرس می نویسد: بستگی دارد “چگونه عمیقا شما بر این باورند که او اصلاح خود شدید تقصیر از طریق زندگی او زندگی می کردند پس از آن, و چگونه شما عمیقا بر این باورند که او اصلاح شود که تقصیر بلافاصله و به زیبایی و در هوا.” آن را خوب تمایلات و آن را به رسمیت می شناسد که هیچ کس جز برایانت—و شاید نزدیک ترین دوستان و خانواده—واقعا می دانید یا چگونه برایانت پس از تغییر سال 2003 است. اما آن را نیز نشان می دهد که برایانت ساخته اند می تواند جبران برای تیم حقوقی خود را به رفتار وحشیانه خود با شاکی و متهم, یک تجاوز به عنف—خوب پدر و ورزشی جوانان حمایت کند. کسانی که اعمال ستوده, اما آنها چیزی برای انجام با این زن جوان که زندگی اش بود طرح میتوانست بین سال های 2003 و 2005.

کلمات بسیاری از نویسندگان هستند که برای رسیدن به آنها به عنوان فشار در مجموع برایانت میراث در حال پیچیده, پیچیدهو ناقص. در علاقه مشتاق یاد on ESPN, جکی MacMullan تماس برایانت “کنجکاو و خواستار و زرنگ و دانا و رقابتی و بی امان و بی نهایت پیچیده” یادآوری است که او از “کبودی تجاوز جنسی مورد هر دو عصبانی و مبارز”—یک انتخاب ضعیف از کلمات داده شده که محققان مستند کبودی بر روی گردن برایانت متهم از او گفت: nonconsensual خفگی در طول اتهام تجاوز به عنف. (برایانت به ظاهر اعتراف به خفگی او هنگامی که او صحبت می کرد به پلیس.) در Sports Illustrated, کریس بالارد ادای احترام شامل اشاره مختصری از این حمله پس از آن حرکت می کند به خاطرات شخصی. “[برایانت] میراث مشخص خواهد شد و مورد بحث در هفته و ماه و سال آمده است. در حال حاضر من فکر می کنم در خاطرات” او می نویسد. “کوبه برایانت پیچیده بود ناقص انسان است.” اما هر انسان پیچیده است پیچیده و ناقص. نه هر انسان متهم شده است از تجاوز به عنف. برای توصیف برایانت که راه به نظر می رسد مانند یک بهر پذیرش یک راه برای کاهش جرم و جنایت او متهم شد به یک اجرا از آسیاب انسان foible.

در لس آنجلس تایمز اریکا D. Smith در زمان مخالف رویکرد فریم برایانت پیروزی بیش از خود را به عنوان مدعی و در عین حال یکی دیگر از دلایل به valorize او. برایانت بود نه یک “فرشته” و نه یک “سنت” اسمیت می نویسد:, و اضافه کرد که او “تقریبا خراب خود را حرفه ای و ازدواج او با یک عمل زنا که منجر به اتهام تجاوز جنسی به.” او استدلال می کند که بیش از حد بسیاری از مردان سیاه و سفید شده اند زندانی و محروم برای “یک اشتباه است.” او را تحسین راه برایانت و Nipsey Hussle “کار می کرد برای غلبه بر اشتباهات خود و … استفاده می شود آنچه را که آنها آموخته است که برای ایجاد انگیزه در دیگران است.” برای براق برایانت “زنا” و Hussle باند فعالیت خواهد بود “بی عدالتی به آنها چه کسانی بودند. به عمل خرد کردن یا اسیاب.”

اسمیت نقطه مورد چگونه نژادپرستی نظاممند اثر عمیقی بر چگونگی تجاوز جنسی موارد adjudicated است به خوبی به ارزش ساخت. در همان زمان که گفت برایانت raped او نبود مانع او برای غلبه بر برای رسیدن به خود واقعی و عظمت است. این است که دقیق داستان برایانت در تلاش بود به بگویید که او تعمید خود مامبای سیاه. این هفته که داستان ناکافی و ناقص است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی