چگونه مهاجر پناهگاه در مکزیک روبرو هستند COVID-19


Chihuahua State Police give out hand sanitizer to migrants on April 6 at the Paso del Norte International Bridge in Ciudad Juárez in Chihuahua, Mexico.

ایالت چیهواهوا پلیس را از ضد عفونی کننده دست به مهاجران در 6 آوریل در پسو دلم نرت بین المللی پل در سیوداد خوارز در چیهواهوا, مکزیک.

پل Ratje/خبرگزاری فرانسه/خبرگزاری گتی ایماژ

اواخر ماه گذشته یک گروه از مهاجران در یک مرکز بازداشت مهاجرت در مکزیک در شهر Tenosique روشن تشک در آتش اعتراض به شرایط در صورت COVID-19 pandemic: ازدحام ناتوانی در انجام اقدامات پیشگیرانه مانند اجتماعی فاصله و فاضلاب یک کمبود خدمات پزشکی و اطلاعات و به طور بالقوه نامحدود دوره از سلول. یک نفر مهاجر از گواتمالا, درگذشت, به عنوان یک نتیجه از اثر استنشاق دود و 14 نفر دیگر مجروح شدند.

این تظاهرات به دنبال تظاهرات مشابه در دیگر مهاجر بازداشتگاه در این کشور همه در پاسخ به کمبود منظم مراقبت های پزشکی و دیگر خدمات اساسی. به عنوان پزشکان بدون مرز اخیرا در مطبوعات انتشار مهاجرت بازداشتگاه مثل یک در Tenosique هستند “پرورش زمینه را برای گسترش بیماری شیوع COVID-19 در میان آنها است.” در پاسخ به پناهگاه دانشگاه ها و سازمان های دیگر در مکزیک و جاهای دیگر در جهان خواستار آن شدند که دولت مکزیک انتشار مهاجران از مراکز بازداشت و کمک به آنها بازگشت داوطلبانه به کشور خود باید آنها میل (یک فرایند پیچیده مرز تعطیلی). خواسته های مشابه نیز در حال ساخته شده در ایالات متحده, که در آن طرفداران دعوت دولت به “تعطیل مهاجرت زندان” به منظور نجات جان انسان ها و حفاظت از سلامت عمومی است.

هنوز بازداشتگاه نیست تنها مکان مهاجران در صورت افزایش ریسک در میان COVID-19 بیماری همه گیر. گزارش پس از گزارش مفصل تهدید این بیماری همه گیر به شمار برای مهاجران به خصوص کسانی که در موقت مرز اردوگاه. این پیچیده است پناهگاه’ عدم ظرفیت به خصوص در مواجهه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باقی می ماند در مکزیک سیاست و حذف سریع مهاجران (از جمله asylum-seekers) که صلیب به ایالات متحده بین بنادر از ورود.

این پویا در حال پخش است را نه تنها در مکزیک و ایالات متحده بلکه در سراسر جهان است. در مقاله منتشر شده در مارس 6, مجمع جهانی اقتصاد با اشاره به همه گیر است که “در مسیر تشدید آسیب پذیری از برخی از 272 میلیون مهاجران بین المللی در سراسر جهان است.” به طور خاص WEF برجسته تاثیر سیاست های دولت مانند عبور از مرز محدودیت تعلیق اسکان سفر و کاهش مهاجرت پردازش و برنامه های کمک. این مشکلات در حال تشدید شرایط اجتماعی مانند حضور گسترده بی اعتمادی و اطلاعات غلط عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی و منابع برای اقدامات پیشگیرانه و ازدحام ناامن فضاهای زندگی.

با توجه به تمام این مهاجر پناهگاه به صورت یک مشکل و معضل: آیا آنها باز بماند و ادامه ارائه خدمات به افرادی که به آنها نیاز دارید در حال حاضر بیش از همیشه ؟ و یا انجام آنها نزدیک درهای خود را در تلاش برای محافظت از مردم آنها در حال حاضر در داخل ؟

من با صحبت مقامات از سه مهاجر پناهگاه—در جنوب مرکزی و جنوب مکزیک—در مورد چگونه آنها در پاسخ به همه گیر و نگرانی های خود را برای آینده است. (برخی از مکالمات ترجمه شده از اسپانیایی به انگلیسی. زیرا هر یک پناهگاه چهره پویا وضعیت ممکن است برخی از تعداد جمعیت را تغییر داده اند از مکالمات ما.)

Tenosique

لا 72 یک مهاجر پناهگاه در جنوب شرقی مکزیک و در نزدیکی مرز گواتمالا دریافت کرده است نزدیک به 75,000 مهاجران بیش از نه سال سابقه. پناهگاه های اخیر و در تصمیم گیری دشوار برای رفتن به قرنطینه شد برای اولین بار در رامون مارکز, مدیر لا 72 و تیم خود را. قرنطینه بدان معنی است که ساکنان که تصمیم به ماندن در پناهگاه فقط می توانید ترک و مجددا تحت شرایط شدید مانند در مورد نیاز پزشکی و یا یک روند مهاجرت.

اما پناهگاه است که هنوز هم باز کردن درهای خود را به ساکنان جدید با شرایط. “ما تصمیم وجود دارد نیاز به یک فضای خاص برای جداسازی … برای مردم ادامه داد که پس از رسیدن از مسیر مهاجرت و کسی که می خواست به ماندن در لا 72,” مارکز گفت. پناهگاه مجهز است پنج فضاهای جداگانه برای منزوی کردن ساکنان جدید برای یک دوره دو هفته به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی که ارائه علائم COVID-19.

این پناهگاه که در حال حاضر خانه های حدود 120 نفر نیز تقویت روش برای نمایش درمانی اتصال مردم به مناسب فیزیکی و روانی مراقبت های بهداشتی حصول اطمینان از دسترسی به پیشگیری از منابع هماهنگی بهداشت و کارگاه های آموزشی افزایش بهداشت از فضاهای مشترک و اطمینان مردم برای دسترسی به اطلاعات است. (لا 72 همکاری با پزشکان بدون مرز به ارائه مراقبت های بهداشتی دسترسی داشته باشید.)

“ما در حال تلاش برای مدیریت این بیشتر از آگاهی از ترس گفت:” مارکز.

به دلیل همه گیر پناهگاه از دست داده و شش یا هفت کوتاه مدت داوطلبان که تا به حال به خانه بازگشت. تنها دو جدید داوطلبان وارد کرده اند هر چند آنها هر دو در حال حاضر در انزوا. این پناهگاه دارای حداقل حداقل 10 داوطلب به همراه یک پایه کارکنان از هفت. کارکنان تقسیم به سه تیم کار هر 24 ساعت شیفت. بین شیفت کارکنان می تواند به ترک پناهگاه برای رفتن به خانه—و اغلب باید ترک پناهگاه برای انجام کارهایی مانند خرید لوازم—اما آنها سعی کنید به منظور محدود کردن حرکات خود را به عنوان آنجا که ممکن است و به دنبال بهداشت دستورالعمل بر هنگام ورود دوباره.

همه گیر نیز به طور قابل توجهی کاهش تعداد مهاجران جدید La 72 دیدن است. “در این زمان از سال, ما می خواهم [به طور معمول]دریافت به طور متوسط از 50 تا 70 نفر در هر روز و در چند هفته گذشته ما عملا بدون دریافت یک” مارکز گفت. بنابراین در حال حاضر نگرانی اصلی خود را برای مهاجران در بازداشتگاه در سراسر کشور که وضعیت مخاطره آمیز به تازگی نشان داده بازداشتگاه آتش در Tenosique.

برای افرادی که در خانه نشسته که مایل به کمک مارکز توصیه می کند با تمرکز بر “چه اتفاق می افتد در جامعه خود ما”—به رسمیت شناختن است که مهاجرت است به هم پیوسته و زنجیره ای و محلی (برای مثال چقدر پول کسی می تواند کسب درآمد برای ارسال بازگشت به جامعه خود) آبشار به جهانی.

Mexico City

زمانی که Casa de Acogida, Formación y Empoderamiento de la Mujer Migrante y Refugiada یک مهاجر سرپناه در شهر مکزیک تصمیم برای ورود به یک قرنطینه در اواخر ماه مارس وجود دارد “76 افراد مستقر در پناهگاه در میان آنها را نوزادان و کودکان زیر 5 و برخی از افراد با شرایط پزشکی گفت: عمر اورتگا CAFEMIN را هماهنگ کننده محلی ادغام و سازمانی مشارکت. “کسانی که مردم اقلیت بودند اما آنها در حال آنهایی که در معرض بیشترین خطر است.”

“ما سعی می کنید برای جلوگیری از این نوع از جرم وحشت در میان مردم در پناهگاه دلیل است که می تواند در یک زمان بمب است.” — Omar ارتگا

پناهگاه تصمیم به بستن درهای خود را با انگیزه بود میل به حفاظت از افراد آسیب پذیر در آن جمعیت است. اما این بدان معنی است که ساکنان با شغل خارج از پناهگاه (فکر می کنم چیزهایی مانند مواد غذایی, خدمات, خصوصی, امنیت, تمیز کردن و یا کار اداری موقعیت که در آن “اگر شما وجود دارد, آنها به شما پرداخت و اگر شما وجود ندارد”) تا به حال به متوقف کردن کار.

در حال حاضر تنها افرادی که می آیند و می روند هستند 10 کارکنان و پنج راهبه. که در آن ممکن است به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض آنها تقسیم شیفت به طوری که یک عضو هیات باقی می ماند در پناه برای کل یک هفته قبل از تعویض با شخص دیگری. (برخی از اعضای تیم به دلیل خطر شخصی را متوقف کرده اند در حال آمدن به پناهگاه در همه. دیگران چون از خانواده تعهدات در حال آمدن به پناهگاه تنها چند روز در هفته است.) در هر روز داده شده اورتگا گفت: حدود پنج نفر شاغل و با دو نفر از آنها کسانی که در این یک هفته ای تغییر.

پس از ورود به قرنطینه پناهگاه جمعیت کاهش یافته به حدود 55 نفر اورتگا گفت. برخی از مردم در سمت چپ به عنوان بخشی از پروسه مهاجرت (یک خانواده بود, مهاجرت به کانادا, به عنوان مثال) و CAFEMIN کمک برخی از ساکنان پیدا کردن مسکن در خارج از پناهگاه به طوری که آنها می تواند به کار ادامه دهد.

پناهگاه انجام داده است و بهترین آن می تواند به نگه داشتن ساکنان مطلع و درگیر اما این وضعیت شکننده است. “ما سعی می کنید برای جلوگیری از این نوع از جرم وحشت در میان مردم در پناهگاه چرا که می تواند یک بمب ساعتی” اورتگا گفت. “ما بزرگترین متحد در این است که [ساکنان] در ارتباط با شبکه های فوری خود را به این واقعیت در جاهای دیگر.” صحبت کردن با مردم در کشورهای خود و یا مکان هایی مانند آمریکا و اورتگا گفت: ساکنان نزدیک شاهد گرانش همه گیر و اقدامات که در جای دیگر به آن داشته باشد.

برای ارتگا یک نگرانی بزرگ است که وضعیت مهاجران خارج از سمت چپ بسته پناهگاه که در حال حاضر ممکن است مجبور به زندگی در خیابان—یک مشکل وجود داشت که حتی قبل از این بیماری همه گیر.

Tijuana

Casa del Migrante پناهگاه در تیجوانا تصمیم گرفت در اواسط ماه مارس به قطع اصلی خود را حداکثر ظرفیت 160 ساکنان به 80 و پس از آن ملی محدودیت در جمع آوری و اندازه های 50. (در حال حاضر پناهگاه فقط زیر 50 ساکنان.) به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض گفت: برگرد. پت مورفی, پناهگاه مدیر موجود ساکنان را به داخل باقی می ماند. تنها استثنا برای این قاعده است که برای 17 ساکنان در حال حاضر مشغول به کار هستند که مجاز به ترک پناهگاه برای خود شغل (با سختگیرانه تر بهداشت اقدامات پس هنگام ورود دوباره).

در چند هفته گذشته پناهگاه نیز استخدام یک دکتر که با این نسخهها کار برای چهار یا پنج ساعت در روز و پنج روز در هفته است. دکتر مراقبت برای ساکنان فعلی و سلامت پیشگیری مذاکرات و نیز مسئول بررسی هر گونه جدید افرادی که به پناهگاه درب تعیین اینکه آیا آن را بی خطر به اعتراف آنها. اما زمانی که ما صحبت مورفی به من گفت که چند نفر جدید آمده اند به دنبال ورود به پناهگاه تا کنون—فقط دو یا سه در گذشته 10 روز است.

این پناهگاه دارای 22 اعضای هیات 16 از آنها در حال کار در خانه. دیگر شش—که شغل مانند لباس های شسته شده و خرید لوازم, نمی تواند از خانه انجام می شود—در حال کار و کاهش ساعت. (پنج تمام وقت داوطلبان نیز همچنان به کار با مورفی از پناهگاه.)

“من فقط نمی تواند نگه داشتن هر کس در خانه است. کسی تا به اینجا به کار با مردم” گفت: مورفی است که در تلاش برای محدود کردن تماس خود را در مجتمع مشترک مناطق زیرا او—68 ساله و مبتلا به دیابت است—به ویژه آسیب پذیر به ویروس.

چه نگه می دارد مورفی در شب است یک سوال ساده: “چه اتفاقی می افتد زمانی که آن را واقعا بازدید و مردم نمی توانند کار کنند و مردم ماندن در خانه و پس از آن مردم گرسنه است ؟” او می پرسد.

خشونت علیه مهاجران در حال حاضر رایج است. مورفی نگرانی آن را می تواند حتی بدتر است. کمی بیش از یک هفته پیش یکی از پناهگاه ساکنان مجبور شد به یک ماشین با اسلحه در حالی که راه رفتن به خانه از محل کار سرقت از تلفن همراه خود را و اسناد خود را با کت و حدود 30 دلار در اختیار او است. “آنها حتی رفتن به کفش های خود را, اما او متقاعد شده آنها را به” مورفی گفت. “و سپس آنها را ضرب و شتم او. بنابراین من می ترسم این را تبدیل به هنجار جدید.”

ما در یک لحظه از بحران, و برای بسیاری از مهاجران و سازمان هایی که در خدمت آنها نگرانی های فوری هستند. اما کسانی که نگرانی های بنیادی از بزرگتر سیستماتیک مشکلات—مشکل با راه ما درمان خاص مهاجران و شرایط موجود که تبدیل مهاجرت برای بسیاری از آنچه که باید یک انتخاب به چه می شود آخرین رفت و آمد مکرر.

من در حفظ و رفتن به یک نگرانی اورتگا با من به اشتراک گذاشته: ایده این است که هنگامی که ما از طریق این بیماری همه گیر وجود خواهد داشت هیچ تغییر معنی دار در دولت سیاست های جمعیت مهاجر. اگر این اتفاق این بار برای دسترسی به خدمات اساسی مانند بهداشت و درمان و مسکن ادامه خواهد داد به سقوط در سازمان بود.

“من فکر می کنم که اگر در زمانی که این است که بیش از ما بازگشت به همان خصوص صحبت کردن در مورد تحرک, مهاجرت, پناهندگان, اگر هیچ اقدام گرفته شده است که پس از آن اثر و سپس آن را کرده اند و برای هیچ چیز” او گفت:. “این خواهد بود مانند “بله اضطراری’ ‘بله, آن را بیش از در حال حاضر,’ ‘بله چقدر افتضاح’—اما هیچ چیز دیگری. که نگرانی زیادی به من.”

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>