چگونه مساجد—معمولا شانه به شانه پا به پا—در حال حاضر بازگشایی


Muslim prayer rugs separated by an arrow suggesting social distancing

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

این مقاله بخشی از Reopeningsیک سری در مورد چگونگی کسب و کار عامل در طول بیماری همه گیر.

مسلمانان دعا اینچ از هم جدا از یک دیگر شانه به شانه پا به پا و جوراب, کاملا اختیاری است. پس از نماز است مانند در هر خانه از عبادت آنها ازدحام آغوش و لرزش دست. بوسه بر روی گونه بسیار چیز.

پس از چند هفته بسته به دلیل coronavirus—به خصوص دوره دشوار به دلیل ماه رمضان که شروع شد آوریل 23—مساجد در برخی از نقاط آمریکا شروع به بازگشایی شده است. برخی از مسلمانان حضور خود را به طور منظم در نماز جمعه اما هیچ چیز وجود دارد به طور منظم در مورد آن.

Usama شامی ممکن است برخی از کلمات برای شما اگر او به شما جلب بغل کردن و یا در داخل خود مسجد. او رئيس جمهور از جامعه اسلامی مرکز ققنوس و پس از حدود پنج هفته بسته مسجد خود را در حال حاضر باز است. این مسجد که بزرگترین در آریزونا و آن را می تواند حدود 600 نمازگزاران. او محتاط بودن و او گفت: این تصمیم تنها پس از مشاوره با متخصصان مراقبت های بهداشتی و آریزونا مقامات شده اند به بازگشایی دولت است. در حال حاضر او تنها باز برای شب ویژه ماه مبارک رمضان به نام نماز تراویح و هفتگی نماز جمعه.

چه جمعه و نماز تراویح در واقع نگاه مانند? عجیب و غریب. او گفت خدمه بررسی ساختمان و سپس در محلهای مشخص شده 6 فوت از هم جدا در طبقه که در آن مردم می شوی گریه به دور از معمولی شانه به شانه در مسجد. “ما خواسته همه را به خود نماز و فرش و بنابراین ما فرش را آلوده نمی شود,” او گفت:. “ما همچنین خواسته مردم را کودکان زیر 12 سال به دلیل آنها نمی قادر خواهد بود برای حفظ فاصله اجتماعی. و ما بسته حمام و سرویس بهداشتی.” اگر نمازگزار خود را فراموش نماز, فرش, شامی مسجد دارای یک سهام کاغذی یکبار مصرف آنهایی که آنها می توانید استفاده کنید. این مسجد نیز ارسال شده یک لیست از شرایط عبادت انتظار می رود برای برآوردن قبل از حضور در کنار نماز مانند پاستوریزه دست خود و با پوشیدن ماسک.

ماه مبارک رمضان نیز به طور معمول به معنی رایگان مواد غذایی در غروب آفتاب در مساجد است که میزبان افطار به شکستن سریع. “آره. ما در حال انجام افطار,” شامی به من گفت.

شامی است که جلوتر از برخی از همسالان خود. در یکی از عمده شمال تگزاس مسجد یک فرد در میز جلو گفت: آنها نمی باید یک برنامه ریزی نشده است. آنها در حال انتظار برای دیدن آنچه که کلیساها انجام دهد.

دیگر مساجد نیست حتی با توجه به بازگشایی در هر زمان به زودی. در ویرجینیا که در آن فرماندار است به آرامی به عقب کشیدن محدودیت و برخی از کلیساها و مساجد می تواند بازگشایی در 50 درصد ظرفیت به عنوان به زودی به عنوان جمعه مسجد رهبران در حال حاضر تصمیم گرفت که آنها نمی خواهد باز تا بعد از ماه رمضان است. اما آنها می آیند تا با راه های خلاقانه برای برگزاری نماز عید به جشن مراسم که نشانه پایان ماه مبارک رمضان مجموعه, مارس 23 سال جاری و در حال انتظار برای تایید از مقامات وزارت امور خارجه ،

“ایده این است که ما یک پارکینگ بزرگ و خط تا ماشین دو فضا از هم جدا و آوردن ماشین از طریق در 100 در یک زمان و یا هر چه تعداد است و باید خانواده ها از ماشین درست در کنار و به دنبال امام برای نماز. و سپس بازگشت در ماشین خود را برای گوش دادن به خطبه” گفت: سیف الرحمن, مدیر عمومی و امور حکومتی برای Dar Al-Hijrah مرکز اسلامی در شمال ویرجینیا. به طور معمول, آنها خدمت می کنند در اطراف 3,300 شرکت کنندگان برای نماز جمعه. او گفت: هدف این است که به مردم در جامعه دسترسی به یک دیگر بدون به خطر انداختن سلامت خود و یا هر گونه نقض اجتماعی فاصله احکام. این یک تعطیلات بنابراین آن را بیشتر سرگرم کننده آنها نیز برگزاری یک دکوراسیون ماشین مسابقه تا بچه ها جوان تر می تواند تجربه معمول جو کارناوال.

“واقعیت این است که مردم در حال رفتن به آغوش آنها در حال رفتن به لرزش دست.” — Omar Ricci

بازگشایی بیشتر از سایر نقاط کشور است. عمر Ricci سخنگوی مرکز اسلامی کالیفرنیای جنوبی گفت: دولت اجازه نمی دهد این مسجد رزومه خدمات برای برخی از زمان. او و همکارانش تنها در مرحله مقدماتی از تصمیم گیری چگونه به طور موثر بازگشایی مسجد اما بزرگترین چالش خواهد بود و مردم را به دوری از یکدیگر است.

“زمانی که ما به عقب برویم به ‘عادی’ واقعیت این است که مردم در حال رفتن به آغوش آنها در حال رفتن به لرزش دست, آنها در حال رفتن به انجام همه چیز است که آنها را به انجام,” او گفت:. “و من فکر می کنم وجود دارد احتمالا برخی از افرادی که با پوشیدن ماسک خود را و نگه داشتن فاصله اما وجود خواهد داشت مقدار زیادی از افرادی که نمی خواهد.” به Ricci دیگر موانع مانند پا لمس کردن در نماز, به نظر می رسد آسان موانع در مقایسه با.

Haviz Ur Rehman رئیس جمهور از مسجد Darul قرآن, بزرگترین مسجد در لانگ آیلند نیست حتی فکر کردن در مورد زمانی که خود را در مسجد می تواند بازگشایی شده است. من او را پرسید که چه او می خواهد در صورتی کومو برداشته محدودیت فردا. “من فکر نمی کنم او برای رفتن به می گویند که فردا او گفت:” چشم دوخت. Rehman شده است تا به جای رسیدگی به کروناویروس مبتلا ، در سایر مساجد مانند یک در دانشگاه نیویورک جایی که من اغلب دعا امامان نیز آغاز نشده بحث در مورد آن نشده است.

در برخی از ایالت ها مانند اوهایو مساجد بودند هرگز مجبور شده توسط دولت برای تعطیل اما آیا تا به طور داوطلبانه. مرکز اسلامی کلیولند بزرگترین مسجد در منطقه شده است خالی همه مبارک رمضان با توجه به نظر رئیس جمهور زیاد Tayeh.

این مسجد تصمیم گرفته نشده که این امر باز دوباره اما Tayeh اشاره کرد که اگر این کار را, از آن خواهد شد فقط دعوت. “تحت هیچ شرایطی من فکر می کنم ما می رویم به آشکارا همه را دعوت به حضور در مسجد” او گفت:. “ما به فکر یک روند ثبت نام به موجب آن مردم را مجبور به ثبت نام و پس از آن قادر خواهد بود برای حضور در. ما اجازه می دهد حداکثر تعداد شرکت کنندگان در, اما در همان زمان.”

حتی با تعداد محدودی از افراد مجاز عبادت را هنوز هم می تواند خواسته آنها را در نماز و فرش و نگه داشتن ماسک در کل زمان اقامت حداقل 6 فوت از هم جدا. Tayeh امیدوار است که همه چیز می تواند به بازگشت به حالت عادی پس از یک واکسن در دسترس است.* تا آن زمان او را آماده برای آن صبر کنید. “این رفتن به سرگرم کننده, اما لازم است,” او گفت:.

در آریزونا که در آن Usama شامی مسجد باز است, او می داند که مسلمانان می خواهم به آن را بشنوند از کتاب مقدس وجود دارد سوابق به رفتار هر یک راه است. و او یک نجات یافته است.

او به یک داستان در مورد چگونه حضرت محمد گفت: اگر شما خوردن پیاز یا سیر و شما نباید به مسجد بروند چرا که شما در حال رفتن به زحمت افراد دیگر با بوی. پس چگونه می تواند هر کسی توجیه نشان دادن است تا اگر شانس آنها گسترش کشنده بیماری است ؟ “من فکر نمی کنم ما را به بازگشت به راه قبل از آن بود,” او گفت:. “به عنوان مسلمانان باید در نگرش های مختلف است که اگر ما فکر می کنم ما در حال آسیب رساندن به دیگران ما نباید به مسجد بروند.”

اصلاح, مارس 14 2020: این قطعه در اصل غلط املایی زیاد Tayeh نام خانوادگی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>