چقدر از پادشاه جزیره استاتن واقعا پیت دیویدسون زندگی ؟


Side-by-side photos of Pete Davidson as Scott standing shirtless with his arms spread wide and Pete giving a thumbs-up at Sundance last year.

نقطه تفاوت.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس توسط Universal Pictures و دیوید بکر/GC تصاویر.

جمعه نشانه اولین پادشاه جزیره استاتنجدید Judd apatow آمده فیلم که در آن پیت دیویدسون نقش یک پسر که به نظر نمی رسد که متفاوت از واقعی پیت دیویدسون است. اما این بدان معنا نیست که آن را در مورد یک کمدین موفق که عادت بودن شاعرانه مرتبط با زیبا, بازیگران و ستاره های موسیقی پاپ و به طور مستمر ریختن توده ها. در عوض, آن را در مورد آنچه که پسر بود و قبل از او معروف—و یا آنچه که او هنوز هم ممکن است مانند اگر او تا به حال هرگز. “این مرد است که قطعا به من نزدیک مانند, پنج سال پیش,” Davidson, گفت واشنگتن پست. “تمام کسانی که تجربه قطعا واقعی است.” تا جایی که پیت دیویدسون و اسکات کارلین خود را پادشاه شخصیت انشعاب? همه روی Staten Island Ferry چرا که ما در مورد پیدا کردن.

خانواده

زمانی که ما با اسکات کارلین او 24 و زندگی در جزیره استاتن با مادر و خواهر کوچکترش. (واقعی پیت در حال حاضر 26.) این آینه پیت تربیت: همانطور که با داستانی خانوادگی آنها از دست پدر بچه اسکات Davidson سال قبل است. (از آن است که تا حدودی گیج کننده برای نگه داشتن اسکاتس مستقیم اینجا هستید:: پیت واقعی پدر اسکات دیویدسون و سپس هر دو پیت شخصیت در فیلم و که شخصیت پدر به اشتراک گذاری نام اسکات کارلین.) غم انگیز دیگر جزئیات واقعی به زندگی و شخصیت پدر و همتای واقعی بودند و هر دو آتش نشانی که جان خود را در حین انجام وظیفه و پیت/اسکات بودند هر دو 7 ، فیلم رفتن نیست به جزئیات زیادی در مورد آتش که به کشته شدن اسکات پدر دیگر به آن می گویند در یک هتل, اما آن را به خوبی شناخته شده است که پیت درگذشت پدر در مرکز تجارت جهانی در سپتامبر. 11.

برخی از فیلم می گیرد در یک ایستگاه اتش نشانی و یا در میان آتش نشانی و چند تن از آتش نشانان برجسته شد, بازی های برگزار شده توسط املاک نیویورک آتش نشانان که مشغول به کار در کنار پیت پدر. این فیلم به تصویر می کشد اسکات قدردانی برای راه آتش نشانان به او یک حس از آنچه پدرش بود و در غیر پدر و مادر زمینه و آنها پیوند بیش از یک عملکرد از آهنگ “یک چراغ” توسط Wallflowers—دیویدسون گفت این بود که خود و پدر خود را از آهنگ های مورد علاقه.

اسکات در فیلم مادر, مارجی توسط Marisa Tomei. او برخی از چیزهای مشترک با پیت سکس با مامان واقعی, امی که در هر دو کار به عنوان مدرسه پرستاران (امی در یکی از مدارس پیت با حضور خاویر). مارجی همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک اورژانس پرستار برای پول اضافی. اگر امی همیشه در زمان کار اضافی با تشکر از پسر او به نظر می رسد مانند او زندگی راحت تر در حال حاضر: Pete خرید دو خانه در سال 2016 و در حال حاضر اشغال زیرزمین. پیت گفته است که او احساس گناه است که مادر خود را مانند فیلم مادر نیست تاریخ بسیار در حالی که بچه ها در حال رشد بودند تا یکی دیگر از موضوع این فیلم شامل. همانطور که برای پیت, خواهر, در فیلم او به نام کلر و او است که توسط Maude apatow آمده اما نام واقعی او است کیسی.

سلامت مبارزات

در ابتدای این فیلم اسکات دیده است بستن چشم خود را در حالی که رانندگی در اصل معاشرت فاجعه چیزی پیت گفت که او به عنوان یک نوجوان. در زندگی واقعی دیویدسون صحبت در مورد خود شخصیت مرزی, اختلال افسردگی و افکار خودکشی. فیلم اشاره داروهای ضد افسردگی و اضافه کردن است اما در غیر این صورت تا حدودی مبهم در مورد اسکات بهداشت روانی و درمان آن.

هر دو پیت و اسکات باید مرض مزمن بیماری التهابی روده است. پیت گفت: یکی از دلایلی که او سیگار ماری جوانا است که برای مقابله با درد ناشی از این بیماری است. در این فیلم اسکات بیش از حد صرف مقدار زیادی از زمان بالا گرفتن. پیت تلاش کرده است با مواد دیگر و تبدیل به ناتوانی برای کمک به در زندگی واقعی و او را مورد ستایش بوده برای صداقت خود را در مورد اعتیاد و سلامت روان. این فیلم به تصویر می کشد اسکات سوء مصرف مواد به عنوان اماره و کمتر جدی است.

منافع

یک تفاوت بزرگ بین پیت و اسکات است که دومی جاه طلبی برای تبدیل شدن به یک هنرمند خال کوبی. پیت دیویدسون مانند اسکات ده ها تن از خالکوبی اما بر خلاف او نمی آرزوی آنها را به ایجاد خود را و به جای صرف مقدار از دهه گذشته در حال توسعه یک کمدی حرفه ای. (فیلم می رود از راه خود را به ذکر است که اسکات, اول, تا تو, بود, Kermit سیگار مشترک وجود دارد اما به نظر نمی رسد به هر گونه شواهد است که در زندگی واقعی دیویدسون یک کرمیت تو.) در دنیای واقعی پیت آغاز کالج, اما هیچوقت به پایان برسد و این فیلم به اسکات به طور مشابه پر از لکه های آموزشی ضبط.

اسکات و پیت به اشتراک گذاری بسیاری از منافع مدرن روز جوان مردان: حلق آویز با دوستان خود بازی های ویدئویی فوق گلدان. پیت دارای صمیمی گروهی از دوستان است که در این فیلم و فیلم به تصویر می کشد اسکات دوستان ساخت نور از مرگ پدرش شبیه به پیت است در مورد آن شوخی در خود کمدی. آیا این دوستان همیشه سعی کنید برای متقاعد کردن پیت برای کمک به آنها را غارت داروخانه همانطور که در فیلم ؟ معلوم نیست.

پیت زندگی واقعی ستایش برای رپ Kid Cudi نیز یک عنصر از فیلم: Cudi توسط هنرمند اسکات در حال گوش دادن به در که باز کردن توالی در بزرگراه. (این آهنگ به در “جستجوی خوشبختی.”) دیویدسون صحبت کرده است اغلب از عشق خود را برای رپر شده است که به همین ترتیب باز در مورد مبارزات خود را با سلامت روان: “او زندگی من را نجات داد,” Davidson گفت: در سال 2016. “من کشته ام خودم اگر من نیست که Kid Cudi.”

در حالی که واقعی پیت تبدیل شده است برای بدنام خود را در رشته معروف دوست دختر, در فیلم اسکات زندگی عشق است خیلی جزئی طرح: او خواب است با دوست دوران کودکی خود را Kelsey اما حاضر به ارتکاب. (کاملا مقابل از پیشنهاد Ariana Grande به سرعت.) کلسی plotline برجسته اسکات جنسی دلاوری اما نشان می دهد بالین خود را در شیوه ای که فاقد جزئیات دیگری که احساس می شود احتمالا مربوط بشرح حال خود. در زندگی واقعی پیت رابطه با گراند افزایش داد به عبارت “بزرگ انرژی” اما فیلم نمی کند و به ما بگویید که چقدر در این راه از جزئیات در مورد پیت آناتومی. آن چشمک در موضوع وقتی که یک شخصیت بازی های برگزار شده توسط Pamela Adlon راه اندازی به گفتگو با خود در مورد چگونه به خوبی وقف یک شخصیت متفاوت را در این فیلم یک مرد است که توسط همکار کمدین Bill Burr.

در زندگی واقعی دیویدسون جمع آوری کفش کتانی و خود را شناخته شده است scumbro ، اسکات قطعا می پوشد چند چیز است که احساس می کنید مناسب scummy; دیده بان برای Wu-Tang Clan و Ghostface كم و عجیب و غریب پیراهن زرد تحت پوشش در دهان. اما یکی دیگر از تفاوت آشکار بین این فیلم و شخصیت واقعی پیت است که در حالی که هر دو به نفع زرق و برق دار streetwear, فقط دومی را مطرح کرد برای GQ پوشیدن, باربری, Lanvin, و هرمس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>