چقدر شما باید نگران یک COVID-19 سنبله از اعتراضات?


A man in a crowd wears a mask that says "I can't breathe."

یک مرد در مراسم شب زنده داری برای قربانیان خشونت های پلیس تاکوما در واشنگتن در روز چهارشنبه.

Jason ردموند/گتی ایماژ

کشور وارد هفته دوم خود را از جرم اعتراض به خشونت پلیس و قتل و جورج فلوید. در حالی که اکثر آمریکایی ها از توافق با معترضان’ علت برخی از مخالفان نگران شهرستانها با بزرگترین راهپیمایی که در آن مردم در حال جمع آوری در هزار در وسط COVID-19 بیماری همه گیر.

کسانی که استدلال نیست همیشه ساخته شده در ایمان خوب است اما نگرانی برخی از اعتبار. چگونه خطر این است که این اعتراضات می تواند مجموعه ای خاموش موج جدیدی از عفونت در سراسر کشور ؟

“ما باید نگران” گفت: Shira Shafir استادیار اپیدمیولوژی در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی. “هر زمان در حال حاضر ما می بینیم افرادی که حفظ اجتماعی فاصله وجود دارد بالقوه برای کسانی که مردم را به گسترش ویروس. اما در همین راستا من فکر می کنم ما در حال حاضر رو به دو بهداشت عمومی بحران. این اولین بار است که COVID. و دوم این است که نژاد پرستی و خشونت پلیس است که ما مواجه شده است برای قرن ها.”

به عنوان ده ها هزار نفر از آمریکایی ها گرفته اند به خیابان ها در روزهای اخیر انتقال coronavirus است که هنوز هم شایع در سراسر ایالات متحده هر کسی به پیوستن به تظاهرات باید آگاه باشند که این خطر وجود دارد. اما نیست که یک استدلال برای مردم به ماندن در خانه. به عنوان بسیاری از دانشمندان و پزشکان توافق کرده اند—و به عنوان معترضان خود استدلال کرده اند—خشونت پلیس علیه سیاه جامعه است که خود را فوری بحران بهداشتی. و آن را از دست داد در این تظاهرات که همان جامعه در حال حاضر پس از ویران بیماری همه گیر در حال حاضر به احتمال زیاد به رنج می برند از ویروس’ گسترش در تظاهرات. کسانی که تظاهر کنندگان را انتخاب کرده اند به خطرات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس زیرا آنها تصمیم گرفته اند که خطرات بهداشتی از خشونت پلیس در حال ضروری تر و فوری.

هنوز, آن را سخت به می گویند دقیقا چگونه مخاطره آمیز این تظاهرات هستند. متناقضی وجود دارد مجموعه ای از عوامل است که آن را سخت به بگویید که چه انتظار می رود در هفته های آینده.

کاهش خطر

باز هوا تنظیم: بودن خارج می تواند منجی برای تظاهرات. وجود یک اجماع در میان دانشمندان که در خارج از منزل به مراتب امن تر, در بخشی به دلیل یک نسیم می تواند رقیق کردن ویروس به این معنی که شما نمی توانید به عنوان بسیاری از یک بار ویروسی هدف قرار دادن سیستم ایمنی بدن شما را در یک زمان. اما هنوز هم وجود دارد در معرض خطر اگر شما نمی نگه داشتن فاصله از دیگران در اطراف شما و در نهایت صدها و گاهی اوقات هزاران نفر از مردم هنوز هم با هم بسته بندی شده های بسیاری از همان هوا است.

درجه حرارت در تابستان: وجود برخی از شواهد که این ویروس نمی گسترش و همچنین در محیط های گرم و مرطوب احتمالا به دلیل آن را می شکند تحت حرارت و ذرات به زمین سقوط با سرعت بیشتری در رطوبت. اما این شواهد می آید از آزمایشگاه تنظیمات و از روند تاریخی برای آنفولانزا و دیگر فصلی ویروس و نه شکل شواهد قطعی است. به علاوه: داغ, مکان های مرطوب مانند برزیل تا به حال عمده شیوع بنابراین هر گونه کاهش از آب و هوا در تابستان است که به احتمال زیاد خیلی متوسط.

مکرر استفاده از ماسک: ماسک استفاده رایج بوده است هر چند جهانی در میان معترضان. اما یک دلیل وجود دارد ماسک برانگیخته اند که بحث های زیادی به آنها کرده اند: ما همچنان نامشخص چقدر موثر هستند. بدن از تحقیقات به طور کلی این باور است که آنها کمک کند به گسترش کاهش تا چه حد و در چه مقدار قطرات سفر, اما آن را سخت به می گویند ،

افزایش خطر

پر بسته بندی شده جمعیت: این اصلی است دلیلی برای نگرانی. “این نوع از راه اندازی ویروسی انتقال گفت:” پیتر چانه-هنگ, یک متخصص بیماری های عفونی در UCSF. “مردم trumps همه چیز, هر, دیگر عوامل زیست محیطی. بنابراین مهم نیست که اگر آن را داغ مهم نیست اگر آن را آفتابی با UV چراغ. تا زمانی که مردم به اندازه کافی وجود ویروس است که دلیل آن را تلاش برای پرش از کسی بینی یا دهان به کسی دیگری بینی یا دهان.”

خطر متفاوت با محل ، در یک محل مانند لس آنجلس که در آن COVID-19 موارد هنوز کاملا بالا داشتن اجتماعات بزرگ تر است به احتمال زیاد به گسترش این ویروس در یک محل مانند پرتلند.

فریاد شعار و آواز: هر زمان یک فرد پروژه های صوتی خود را—به فریاد اسامی کشته شدگان توسط پلیس برای مثال ذرات است که می تواند حامل ویروس سفر دورتر. به عنوان یک نتیجه برخی از کارشناسان بهداشت توصیه می کنند افراد با استفاده از بلندگوهای برای بزرگ کردن صدای خود و تکیه بیشتر به شدت علائم به گسترش پیام خود را.

برگزاری سلول: در بسیاری از موارد بازداشت معترضان و هدایت آنها در وانت برگزار می شود در سلول های زندان. زندان بدنام كردن coronavirus با وادار کردن مردم به تنگ محصور فضایی که محققان معتقدند بدترین محیط برای گسترش coronavirus. حجم بالا از دستگیری و در نتیجه بالاتر میزان گردش مالی در هر سلول نیز به معنای آن برگزار شد و در زندان در معرض مردم بیش از حد معمول است. “شما مردم آسیب پذیر ذاتا” گفت: Yamilé مولینا سلامت نابرابری دانشمند در دانشگاه ایلینوی در شیکاگو دانشکده بهداشت عمومی.

گاز اشک آور: با توجه به کارشناسان بهداشت عمومی یکی از بدترین راه های پلیس به مخاطره می اندازد معترضان در این راهپیمایی که با شلیک کردن گاز اشک آور. گاز اشک آور باعث می شود هر کس در منطقه آسیب دیده به سرفه—یک راه مشترک از گسترش این ویروس. “با استفاده از گاز اشک آور است که احتمالا یکی از بدترین چیزهایی است که شما می توانید انجام دهید برای COVID انتقال” چانه-هنگ گفت. “این اجازه می دهد تا بیشتر سرفه و باعث می شود آن را آسان تر برای این ویروس به طور بالقوه آلوده بینی در دهان و ریه به طور بالقوه زیرا این اقدام به عنوان یک محرک.” ملینا اضافه شده است که افراد اغلب در پاسخ به گاز اشک آور با کمک یکدیگر با مراقبت های پزشکی قرار دادن آنها در تماس نزدیک. “هنگامی که آنها خوشه با هم بدترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که حمله خود را به سیستم تنفسی به طور همزمان” گفتند. خبر خوب این است که حفاظت از چشم است که می تواند کمک به محافظت از معترضان از گاز اشک آور استفاده می کند و دو وظیفه به عنوان یک اندازه گیری در برابر COVID.

جمعیت: در نگاه اول جوانی جمعیت دیده می شود می تواند به عنوان یک برکت و رحمت داده است که این معترضان هستند کمتر احتمال دارد به سقوط به طور جدی بیمار است. اما آنها همچنین به احتمال زیاد حامل بدون علامت و گسترش این ویروس بدون تحقق آن و این که نگرانی گفت: جورج رادرفورد از بیماری های عفونی و جهانی بخش اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. پس از آن وجود ماده نژاد: نرخ عفونت بالاتر در جوامع که همچنین منجر و به شدت پر این اعتراضات.

اما حتی زمانی که مقاطعه در همه این شرایط, آن را هنوز هم بسیار دشوار است که چگونه ما باید به فکر می کنم در مورد تظاهرات. “وجود دارد هیچ نوع جادویی ماشین حساب است که ما می توانیم این را به و می گویند خطر ابتلا به کسی آلوده شدن توسط X” Shafir گفت. “همه ما قادر به انجام است که در قطعات مختلف و بگو: ماسک بهتر شده ولی سرفه و فریاد در حال بدتر است.’ ”

سلامت کارشناسان توافق کردند که به جای نگرانی در مورد شانس گرفتن COVID از این تظاهرات شرکت کنندگان باید به فکر می کنم در مورد اقدامات احتیاطی. در حالی که یک معترض نمی تواند انجام دهد بسیار مورد افسران پلیس ” تصمیم به استفاده از گاز اشک آور و یا مردم محل در زندان افراد می تواند کمک به محافظت از خود را با پوشیدن ماسک حمل ضد عفونی کننده دست و mingling با همان گروه از افراد دیگر—فکر می کنم از آن به عنوان چیزی شبیه به یک اعتراض “حباب”—از طریق فرایند. هنگامی که آنها به خانه آنها باید دست خود را بشویید پاک کردن تلفن خود را ضد عفونی کردن وسایل خود را بشویید و یا از خود دور و دوش. و هنگامی که مردم انجام می شود اعتراض آنها باید خود قرنطینه در صورت امکان و تست شده است.

“در نهایت آن را به آنچه که بحران این است که مردم اذعان دارند و نمی فهمم که این احتمال وجود دارد که آنها در حال رفتن به دریافت آلوده با COVID,” Shafir گفت. “در حالی که وجود دارد این است که کاملا امکان و یا حتی احتمال این که این ویروس منتقل خواهد شد توسط افرادی که در حال ورزش مناسب خود را در اعتراض به, من فکر می کنم آنها باید مجاز به انجام این کار. و تشویق به انجام این کار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>