Joaquin Phoenix at a podium with a green statue of a naked man.

خواکین فونیکس می پذیرد عملکرد فوق العاده توسط یک بازیگر مرد در نقش اصلی جایزه در صفحه جوایز انجمن بازیگران در Jan. 19.

دیمیتریوس Kambouris/گتی ایماژ

این یک پربار فصل جوایز برای خواکین فونیکس که تحت سلطه این سال را به مدار با تشکر از نقش خود به عنوان شخصیت بذله گو. ققنوس برنده بهترین بازیگر در گلدن گلوب, منتقدان’ جوایز انتخاب خم شدن جوایز و جوایز فیلم بافتا, در میان دیگران. او در حال حاضر مورد علاقه را به نفع خود در مراسم اسکار در روز یکشنبه—یک چشم انداز است که ممکن است برخی از مردم به تماشای کمی مضطرب است.

ققنوس شده است نیرومند و غیر قابل پیش بینی حضور در پشت تریبون رفتن فراتر از روال ابراز قدردانی در سخنرانی به سرزنش مخاطبان نفاق خود را در تغییر آب و هوا یا برای جلب توجه به عدم وجود تنوع در مراسم اهدای جوایز که فقط افتخار او. هر چند او ممکن است موعظه و تحریک او شده است deprecating و خود آگاه در مورد آن. “بر خلاف باور من نمی خواهم به سنگ قایق. اما قایق [censored] لرزاند,” او گفت: در طول گلدن گلوب سخنرانی به خنده.

او با استفاده از جوایز اسکار را به بهم زدن خرس دوباره ؟ چگونه عصبی باید مخاطبان و تولید کنندگان خواهد بود ؟ اجازه دهید به بررسی چند از عملکرد گذشته.

جوایز گلدن گلوب

تغییر آب و هوا بود که موضوع عمده ای از ققنوس و سخنرانی برای بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک تصویر متحرک درام در گلدن گلوب در ژانویه. “من می خواهم برای تشکر از مطبوعات خارجی هالیوود برای شناخت و تصدیق پیوند بین حیوانات کشاورزی و تغییر آب و هوا” شروع ققنوس که به خواست این سازمان را به اتخاذ یک وگان منو. “این یک حرکت جسورانه ساخت امشب گیاهی و آن را واقعا می فرستد یک پیام قدرتمند.” اما این قاشق مربا خوری شکر به زودی یک دوز از دارو در هنگام ققنوس (تصدیق کرد که به او “نه همیشه یک مرد با فضیلت”) پیشنهاد کرد که کسانی که در حال حاضر می تواند همه را بهتر از ارسال آرزوهای خوب به استرالیا در آتش مانند برش پایین در “جت خصوصی به پالم اسپرینگز.”

ققنوس نیز یک بار دیگر رد این ایده از جوایز مراسم در مجموع گفتن همکار خود را نامزد که هیچ رقابت واقعی بین آنها است. “مثل این چیزی است که ایجاد شده است به فروش تبلیغات برای تلویزیون نشان می دهد.” او انداخت در مقدار زیادی از ادای سوگند برای اندازه گیری خوبی.

که باید عصبی برای اسکار: هالیوود جت-setters و هر کس زنده است-bleeping این مراسم است.

Critics’ Choice Movie Awards

اول من می خواهم برای تشکر از این جوایز برای رفتن گیاهی و تلاش برای جبران ما رد پای کربن. من فکر می کنم این واقعا شگفت انگیز پیام; من عمیقا درک که. من نیاز به تشکر از مادر من. مادر شما همیشه بزرگترین الهام بخش و حتی زمانی که ترحم مرا گمراه شما هرگز به من و همیشه بر این باور در من و من عمیقا سپاسگزار از حمایت شما. اسکات نقره ای و تاد فیلیپس شما فریب ما. شما در زمان یک کتاب کمیک و شخصیت استفاده می شود به صحبت در مورد دوران کودکی تروما خشونت اسلحه انزوا و سلامت روان. و به جای تحریک به خشونت شما دعوت مخاطبان به دیدن آنچه در آن احساس می کند مانند زمانی که شما یکی از فراموش شده است. و من عمیقا درک که. با تشکر از همه شما.

پذیرش سخنرانی در Critics’ Choice Awards نیز آغاز شد و با اشاره به تغییر آب و هوا قبل از حرکت به ستایش Joker برای پرداختن به “ترومای دوران کودکی تفنگ خشونت و انزوا و سلامت روان.” هيات داوران از اینکه ققنوس و تعریف خصوصیات Joker شمارش به عنوان تاب قایق, با توجه به انتقاد از, چگونه فیلم دستگیره آن بسیار تم اما در هر صورت راه ققنوس هدایت ستایش به مدیر تاد فیلیپس و فیلمنامه اسکات نقره ای بود بدون شک صاف است.

که باید عصبی برای اسکار: بذله گو متنفرم.

جوایز بافتا

ققنوس و بافتا سخنرانی پذیرش شد, همه چیز در مورد عدم تنوع در صنعت به خصوص قابل توجه در مراسمی که در آن همه از بازیگری نامزد شد سفید—و “نژادپرستی نظاممند” در پشت آن. آن را نیز خود به شدت بیان کرد: “من فکر می کنم که ما ارسال یک پیام بسیار روشنی به مردم از رنگ است که شما در اینجا خوش آمدید” گفت: ققنوس اضافه کرد که “من فکر نمی کنم هر کسی می خواهد یک جزوه و یا درمان ترجیحی—اگر چه این چیزی است که ما خودمان را در هر سال است. من فکر می کنم که مردم فقط می خواستم به تصدیق و قدردانی و احترام برای خود کار می کنند.”

که باید عصبی برای اسکار: رای دهندگان آکادمی که نامزد 19 سفید بازیگران این سال و تنها یک بازیگر از رنگ سینتیا Erivo. به نظر می رسد به احتمال زیاد با توجه به شرایطی که ققنوس ممکن است دوباره با استفاده از پلت فرم خود را برای تماس با توجه به عدم شناخت مردم از رنگ.

صفحه جوایز انجمن بازیگران

در خود نسبتا اهلی سخنرانی برای SAG Awards, ققنوس ستایش همکار نامزد لئوناردو دی کاپریو, Christian Bale, Adam Driver و Taron Egerton در طول و پایان سخنرانی خود با shoutout به یکی دیگر از بذله گو بازیگر نقش اول مرد: “واقعا من ایستاده بر شانه من بازیگر مورد علاقه هیث لجر.”

که باید عصبی برای اسکار: لئوناردو دی کاپریو که ممکن است به لبخند sheepishly طریق در عین حال یکی دیگر از داستان جذاب در مورد چگونگی بازیگران دیگر ترس از شنیدن نام او در امتحانات ابتدائی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی