چگونه به پوشش همه گیر: بحث نشان می دهد به نفع دولت منابع چشم پوشی از کارشناسان بهداشت

در ماه آوریل به عنوان مهم تصمیم گیری های سیاسی ساخته می شد در مورد چگونه برای مقابله با این سرعت در حال افزایش شیوع کروناویروس وجود دارد یک نیاز مبرم برای روزنامه نگاران برای روشن شدن علمی و پزشکی جنبه های همه گیر و شایع برطرف کردن اطلاعات غلط (بسیاری از آن را در آینده به طور مستقیم از رئیس جمهور). آنها همچنین نیاز به ارائه فضا برای بحث شدید بیش از, که, کاملا, خواهد دریافت کمک های اقتصادی و چقدر.

اما در شبکه’ صبح روز یکشنبه بحث های سیاسی نشان می دهد که نقش مهمی در تنظیم برنامه ملی بحث سیاسی صدای خواسته به شرکت بودند به شدت معمول باریک بازیگران کمربندی بازیگران با مستقل کارشناسان بهداشت عمومی بازی یک نقش حاشیه ای و منافع عمومی صدای تقریبا به طور کامل کنار.

تبلیغات:

منصفانه تجزیه و تحلیل هر قسمت از ABC “این هفته” CBS’ “چهره ملت” سی ان ان “وضعیت اتحادیه” “فاکس نیوز یکشنبه” و ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” در ماه آوریل است. 121 one-on-one و میزگرد مهمانان در سراسر شبکه های 62 درصد فعلی یا سابق مقامات دولتی. روزنامه نگاران بودند اکثر مهمان های مکرر در 18٪. وجود دارد تعداد مساوی از دانشگاهی و شرکت های بزرگ مهمان (7٪). (رئیس اتاق بازرگانی و نمایندگان فدرال رزرو کدگذاری به عنوان شرکت های بزرگ.) تنها 2 درصد از مهمانان بودند و از خارج از ایالات متحده و یکی دیگر از 2% نمایندگی منافع عمومی قرار گرفتند.

در حالی که روز یکشنبه نشان می دهد که همیشه تکیه به شدت بر سیاستمداران دیگر مقامات دولتی و عملیاتی این انحراف است که برجسته تر از نمایشگاه پیدا کرده است در گذشته: در سال 2012 مطالعه (4/1/12) تجزیه و تحلیل هشت ماه از روز شنبه نشان می دهد که در طول توافق اولیه برای مثال دولت آمریکا منابع اختصاص 47 درصد از ظواهر است.

Deborah Birx on Face the Nation

تبلیغات:
کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx در CBS’ “چهره ملت” (4/19/20).

بیست و شش نفر از 121 مهمان (21%) بودند کارشناسان بهداشت عمومی. اکثریت این (12%) بودند فعلی یا سابق دولت منصوب — مانند مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن FDA رئیس اسکات Gottlieb — که بدان معنی است که تنها 10 درصد از تمام جمعه مهمان بودند مستقل کارشناسان بهداشت عمومی. این بود به طور مساوی توزیع نشده; CBS و NBC هر دو در صدر لیست با 14% مستقل کارشناسان بهداشت عمومی در هر, در حالی که سی ان ان تا به حال هیچ کدام در همه.

همانطور که ما نشان داده ایم قبل از (به عنوان مثال اضافی!, 9-10/01) در یکشنبه نشان می دهد که در طول تاریخ به عنوان شرکت های بزرگ با حمایت دولت کنندهی ارائه یک محدوده باریک از قبول نظر. منافع عمومی رهبران و فعالان تقریبا هرگز دعوت شده که به معنی مسائل و زوایای بحرانی به مردم نادیده گرفته می شوند و یا تنها glancingly خطاب. در زمانی که دیدگاه مستقل کارشناسان بهداشت عمومی و همچنین به عنوان طرفداران شده اند ارزشمند برای اطلاع رسانی سیاسی تصمیم گیری در مورد بهداشت عمومی و اقتصادی اقدامات امداد این الگوی کمی تغییر بود.

مثلا ما در بر داشت نه تنها اشاره ای به لغو اجاره جنبش و یا مبارزات گسترده مردم روبرو هستند به پرداخت برای مسکن و یا کارگر و اعتصاب در برابر آمازون در اعتراض به شرایط نا امن. در ضمن صداهایی مانند مدیر عامل بانک مرکزی آمریکا دو بانک فدرال رزرو رئیس جمهور و تجار میلیاردر بیل گیتس Barry Diller و علامت کوبا برجسته شد.

تبلیغات:

Jake Tapper and Michelle Lujan Grisham

سی ان ان جیک دق الباب (4/12/20) مصاحبه جدید مکزیک رژیم صهیونیستی است. میشل Lujan گریشام

وجود دارد تنها یک مختصر ذکر است بسیاری از مردم از عدم دسترسی به آب در حال اجرا زمانی که مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام (سی ان ان 4/12/20) با اشاره به تاثیر فقر در COVID همه گیر و دولت آمریکایی های بومی جوامع; هیچ مادری آمریکایی ها و یا طرفداران جوامع دچار آب shutoffs به نظر می رسد به عنوان مهمان در طول دوره مطالعه.

تبلیغات:

نژادی و نابرابری در تست میزان عفونت و مرگ و میر را لمس شد در چند مصاحبه (به عنوان در Lujan گریشام مصاحبه) و ABC فرار یک گزارش بخش در آن نابرابری توسط مارتا Raddatz (4/12/20) که برجسته محلی بالتیمور نماینده, مادر یک جوان COVID-19 قربانی و بهداشت عمومی ، (گزارش بخش نه برجسته در تمام روز شنبه را نشان می دهد از مطالعه خارج شدند چرا که آنها به طور معمول ارائه soundbites و نه در عمق بحث.) اما هیچ مهمان از گروه به نمایندگی از جوامع از رنگ دعوت شده بودند در نشان می دهد به صحبت می کنند.

در طول ماه تنها دو منافع عمومی منابع برجسته شد هر دو به عنوان بخشی از یک ABC میزگرد بحث و گفتگو (4/5/20) در مورد COVID-19 در زندان: هومر Venters رئیس جامعه گرا تادیبی خدمات سلامت و عدالت کیفری فعال Topeka سام. (در یک تلاش آشکار در “تعادل” — پس از حامیان برای حمایت از حقوق بشر بدیهی است که باید متعادل توسط کسانی که به دنبال به نقض آنها — ABC نیز آورده جمهوریخواه Bristol County Sheriff توماس هاجسون مغلوب ساختن پیشی جستن ماساچوست کمپین صندلی که تا به حال بدنام ارائه شده برای ارسال زندانیان برای کمک به ساخت مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار و پیشنهاد کرد که مقامات منتخب در پناهگاه شهرستانها باید دستگیر شود: بوستون 12/5/19.)

Face the Nation: Jordan's Abdullah

تبلیغات:
یکی از چند غیر ایالات متحده مهمانان در صبح روز یکشنبه نشان می دهد در ماه آوریل بود اردن ملک عبدالله (“چهره ملت” 4/19/20).

در ضمن در میان جهانی و همه گیر است که نیاز جهانی و هماهنگی است که در آن بین المللی صدای زیادی به کمک آن قابل توجه است که روز یکشنبه نشان می دهد که تنها شامل سه غیر داخلی مهمانان: ایتالیا نخست وزیر (NBC 4/5/20) پادشاه اردن (CBS 4/19/20) و یک فرستاده ویژه به کسی که (NBC 4/12/20). ABC, سی ان ان و فاکس تا به حال هیچ مهمانان بین المللی.

جمهوری خواهان تحت سلطه لیست مهمان با 41 مقامات منتخب و یا سیاسی منصوب به 34 دموکرات. قابل توجه “فاکس نیوز روز شنبه” شد و نزدیک به “تعادل” با شش دموکرات به اوباما جمهوری خواهان در حالی که CBS ترین اریب با سه دموکرات و هشت خواهان. سی ان ان بود پرت شامل 11 دموکرات و شش خواهان. در حالی که برخی ممکن است انتظار تسلط جمهوری خواهان با توجه به این که دولت و سنای تحت کنترل جمهوری خواهان عادلانه و دیگران نشان داده اند که خواهان به لحاظ تاریخی تسلط در یکشنبه نشان می دهد صرف نظر از این که کدام حزب در قدرت (FAIR.org, 4/1/12).

همانطور که در مطالعات قبلی مردان به مراتب بیشتر زنان در آوریل 70% به 30%. NBC بيشترين درصد (34%) در حالی که فردا کمترين (24%).

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>