چگونه برای بهینه سازی والدین


A man and two children wearing kaleidoscope glasses eat at a table.

ناتالی ماتیوز-Ramo

Brigid Schulte مدیر جدید در امریکا زندگی بهتر آزمایشگاه و نویسنده غرقدر پاسخ به جوی Siara را “آخرین Goggled Barskys.”

اکثر پدر و مادر به خوبی نیت. ما سعی می کنید برای انجام کار درست به امید فراغت فرزندان ما حداقل یک اندازه گیری از درد و غم ما مبهم از طریق, برای صاف کردن لبه های خشن زندگی و آنها را به هر مزیت آن را در یک نامشخص است و اغلب ظالمانه جهان است.

که حداقل این امید. در عمل هیچ کس واقعا نمی داند که چگونه به انجام این کار است. بنابراین به خصوص در امریکا که در آن “برد” و بهبود دیکته به “ضرب و شتم دیروز” شبیه مقدس به فرمان ما همیشه تبدیل به کارشناسان برای کمک به. چه علم می گویند ؟ چه همسایه انجام شده است ؟ چه کتاب و یا پادکست یا براق ابزار خواهد شد فورا فرزند من ، با نشاط تر? معجزه? و شاید مهمتر از همه بهتر از بچه های خود را?

ما پدر و مادر آمریکایی به نظر می رسد هرگز به یاد بگیرند. نتایج به ندرت به آنچه که ما قصد داریم. و گاهی اوقات در هزینه های بزرگ.

که زمین های خطرناک جوی Siara بررسی در “آخرین Goggled Barksys سکس, داستان کوتاه در مورد یک خانواده به مرور در زندگی روزانه در یک آینده بدون جنگ و یا درگیری های آینده ای که در آن انسان perfectibility به نظر می رسد در رسیدن به عمدتا به دلیل هر کس می رود از طریق زندگی با تکنولوژی بالا عینک بصورتی پایدار و محکم ثابت به چهره خود. این عینک فیلتر محدوده تصمیم گیری می توان به منظور بهینه سازی رضایت شخصی به کاربر یک پیش بینی در یک مقیاس از 1 تا 10, از چگونه به خوبی یک تصمیم خاص را به نوبه خود از دنیوی ترین چیز (انتخاب آنچه که برای صبحانه) به طور بالقوه زندگی در حال تغییر (که آیا به درخواست کسی در تاریخ).

در حالی که عینک برای همه آنها به خصوص مفید در بهینه سازی دوران کودکی است.
این Barksy کودکان با تشکر از ماهی های برنامه نویسی نه تنها آموخته به خزیدن و راه رفتن در خواندن و نواختن ویولن enviably اوایل; آنها همچنین صحبت ماندارین و اسپانیایی و تسلط به سه زبان های برنامه نویسی. و آنها 7 و 11 ساله. “به علاوه عینک همیشه در حال بهبود و به روز رسانی” را gushes. “تصور کنید که چگونه درخشان نوه های ما خواهد بود.”

این درایو آمریکایی برای دستیابی به بهره وری بهینه و اوج تجربه انسانی است آشنا امان ، طاقت فرسا است. در عین حال با وجود این حسن نیت تلاش های کودکان و بزرگسالان در امریکا هستند قطعا unhappier بیشتر مضطرب و زنده مریض تر کوتاه تر زندگی می کند نسبت به کودکان و بزرگسالان در بسیاری از کشورهای دیگر. و اگر وجود دارد قطعا فراوان ثروت مادی آن کنترل می شود چند. ایالات متحده نمی کند و حتی بالای 20 کشور برای تحرک اجتماعی. و اجازه دهید آن صورت, آن ترس است که فرزندان ما را باد در طرف اشتباه از این اجتماعی-معادله نابرابری که در درایوهای بسیار از تلاش برای بهینه سازی خود را در کودکی اسیر در Siara داستان.

شارون هیز, یک جامعه شناس نوشت که کلاسیک تضادهای فرهنگی مادریتوصیف مدرن آمریکایی پدر و مادر به عنوان “کودک محور, متخصص, هدایت, احساسی, جذب نیروی کار فشرده و مالی گران است.” امروز آخرین تکرار از پدر و مادر آمریکایی در عصبی میانی و فوقانی طبقات متوسط شده است با تمسخر لقب “هلیکوپتر پدر و مادر” برای ثابت معلق در هوا, “overinvolved پدر و مادر” برای پوشش بی پایان غنی سازی درس اردوگاه و آموزگار فرماندهی و کنترل “خود راضی پدر و مادر” است که بادها تا کوتاه قدی رشد عاطفی و “برف دب اکبر فرزند پروری” برای کسانی که بدن جلوگیری از همه موانع درک شده و واقعی در کودک خود را در مسیر موفقیت است. جامعه شناس آنت Lareau خواستار آن را “هماهنگ کشت” را به عنوان اگر هر کودک بودند گرانبها شکننده داغ خانه گل نیاز به مراقبت های ثابت و توجه است. اضافه کردن تکنولوژی به مخلوط—به خصوص از زمان روی صفحه نمایش در حال حاضر بنابراین لازم است و همه جا در جهانی همه گیر و فشرده پدر و مادر است که هیچ اگر نه یک کلاس دال از وضعیت اجتماعی است.

پدر و مادر با کمتر بدان معنی تمرین چیست Lareau تماس “رشد طبیعی” پدر و مادر به کودکان در اتاق بیشتر به پرسه زدن کشف اشتباهات و یادگیری است. در دوره دیگری که ممکن است ما به سادگی آن را به نام “پدر و مادر.” این پدر و مادر لازم نیست که به معنی پرداخت برای گران درس و اردوگاه. و در حالی که آنها ممکن است زمان بیشتری از hyperbusy خانواده های طبقه متوسط آن است که اغلب غیر قابل پیش بینی و آشفته از طریق هیچ گسل از خود را در جعبه بزرگ فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها و سایر ساعتی خرده فروشی و شرکت های خدمات کارگران اغلب در رحمت از الگوریتم های طراحی شده برای به حداقل رساندن هزینه های نیروی کار که تف هفتگی هرج و مرج برنامه در چند روز اطلاع.

در بالا از آن همه گیر گذاشته لخت استارک دیجیتال تقسیم می شوند که تضمین می کند که فرزندان خوبی پاشنه بلند خانواده مانند Barksys باید با سرعت بالا بدون درز جریان اتصال در حالی که بقیه در تلاش برای پیدا کردن ارزان کانون به منظور ورود به کلاس سوم کلاس در زوم. Siara باعث می شود هیچ اشاره ای در جهان آینده که آیا آرزو عینک به طور گسترده ای در دسترس و یا به طور افراطی گران وضعیت نشانگر و دیگری دال از رشد خلیج فارس بین دارا و ندار در امریکا است.

پدر و مادر ضروری از آمریکا استثنایی—با تکیه بر کارشناسان به منظور استثنایی والدین و پرورش کودکان استثنایی—دارای سابقه طولانی است. Granville استنلی هال بنیانگذار کودک, روانشناسی معروف نوشت و در سال 1899 “ما نیاز کمتر احساسات و بیشتر در کونی.” او را رد کرد و افسانه ها و تعجب از دوران کودکی به عنوان “همه که پوسیدگی” که “باید برود.” لوتر امت هولت یکی از بنیانگذاران اطفال مشاوره در برابر بیش از حد بازی با نوزادان. فریاد او گفت راه نوزادان اعمال شود. در زمان جنگ جهانی اول کارشناسان هشدار داد در برابر پدر و مادر بودند که بیش از حد احساسی و گفت: آنها نباید “smother” کودکان و به جای پایبندی به قوانین سختگیرانه و برنامه.

که غیرشخصی عصر شد و به دنبال آن مجاز روند در دهه 1930 تنها به بومرنگ در 1940s با کتاب پرفروش نسل Vipersکه هشدار داد بیش از حد مادر عشق خواهد infantilize کودکان است. کارشناسان از 1950s extolled خود به خطر انداختن و زیاده مادران مانند کسانی که در تلویزیون دیده می شود. سپس آمد و دوران “خوش خیم غفلت” در 1960s—زمانی که من در حال رشد بود تا زمانی که بچه بودند و اجازه دهید شل و گفت: تا زمانی که چراغ روشن است. (و گاهی اوقات ما نمی کند.)

دکتر اسپاک گفت: پدر و مادر اعتماد به غرایز خود را. اما به جای آن ما تا به حال دهه جدید مد نظریه های جدید و جدید کارشناسان: پدر و مادر دلبستگی freerange پدر و مادر ببر, مادر, دلفین, پدر و مادر, گرگ موجد. و ما همه با وسواس و نه فقط با نگه داشتن Joneses اما ضرب و شتم آنها را. “من فقط همیشه احساس وجود کسی آن را انجام می دهند بهتر” یکی از والدین اظهار تاسف به من گزارش کتاب من ضعف: کار عشق و بازی زمانی که هیچ یک زمان.

که خیلی از آنچه Siara داستان ادعا با: چه چیزی را انتخاب کنید که ما در مواجهه با یک آرایه از رقابت ، چگونه می توان ما می دانیم که دوره “بهترین”? چگونه ما را انتخاب کنید و “راست” ، همه ما می دانیم در قلب وجود دارد که یکی از راه های مناسب برای انجام هر چیزی در زندگی است. اما این عدم قطعیت است عمیقا discomfiting. و فقط به عنوان ما به دنبال فرزندان ما را آسان تر به در دوران کودکی آن را نیز بسیار آسان تر برای ما پدر و مادر به تکیه بر کارشناسان به ما بگویید چه کاری انجام دهید و یا به عنوان Barksys برای صرفنظر کردن از مسئولیت سخت و اغلب مملو کار بالا بردن پیچیده انسان به دیکته از شخصی الگوریتم و “انتخاب معماری” تولید شده توسط عینک.

که انتخاب معماری و علوم رفتاری نشان داده است می تواند کار شگفتی برای کمک به ما قابل پیش بینی غیر منطقی انسان را به تصمیم گیری در لحظه ای که منجر به نتایج بهتر در آینده—مانند قرار دادن میوه و سبزیجات به جای کیک های شکلاتی در سطح چشم در یخچال و یا امید بستن هر کس به یک شرکت طرح 401(k) به جای توزیع پیچیده مواد که معمولا سوار بر یک کشو و فراموش شده و انتظار مردم برای ثبت نام. (دومی رویکرد افزایش یافته 401(k) صرفه جویی در حدود 30 میلیارد دلار در سال های اخیر و مشبک رفتاری اقتصاددان ریچارد تالر جایزه نوبل است.)

اما بر خلاف انتخاب یک رژیم غذایی و یا بازنشستگی پس انداز طرح وجود ندارد و ساخت و ساز ساده است که می تواند راهنمای پدر و مادر به کودکان خواهد شد که یادگیری و رشد عشق و تجربه از دست دادن و غم و اندوه شکست خود را انتخاب کنید و بیش از شروع دوباره و دوباره و دوباره و یکی امیدوار است در نهایت زندگی معنی دار.

که یک درس Barksys—و یا بیشتر به طور خاص, خود, preteen, پسر هیدن—یادگیری راه سخت است. نگران است که خود را بهینه سازی شده کودکان را تبدیل به خسته کننده است که آنها دیگر احساس زندگی به عنوان عمیق که آنها یک بار در جوان مسیه قبل از ماهی روز Barksy پدر و مادر معرفی هرج و مرج به سیستم. ترس خود را احساس می کند بسیار از این لحظه به عنوان نمرات از محققان نگرانی بیش از چگونه پدر و مادر استفاده مداوم از دستگاه های شخصی اخلال فرزندان خود را رشد و چگونه زمان روی صفحه نمایش و یک زندگی ادغام در Infinite, Snapchat, Instagram و دیگر واقعیت مجازی شروع به مهار توانایی های کودکان به انجام کارهایی است که ما انسان: احساس همدلی و خواندن احساسات دیگر انسان است.

شاید اتصالات پس از آن که در پایان داستان Barksy خانواده, نجات, یک, حذف خود را بهینه سازی عینک. خام و متزلزل آگاه باشید که آنها هستند و تنها می تواند شناور در کثیف و جهان نامشخص آنها به طور غریزی انجام آنچه کودکان باید در جهت رشد و چه انسان نیاز بیشتر به منظور زنده ماندن. آنها برای پیدا کردن راه خود را به هر یک از دیگر.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>