چگونه قطبش شکل آمریکایی در پاسخ به کروناویروس در یک نمودار

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان برگزاری در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس رئیس جمهور تهمت و متحدان خود را در رسانه های محافظه کار به تصویب رسید و تردید تن. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “یک روز آن را مانند یک معجزه آن را ناپدید می شوند;” فاکس کسب و کار میزبان تریش ریگان آن را به نام “یکی دیگر از تلاش برای استیضاح رئیس جمهور.”

برخی از مقدماتی آمار اولیه نشان می دهد که تهمت و روباه کم اهمیت جلوه دادن همه گیر ساخته شده تهمت حامیان کمتر احتمال دارد به این بیماری به طور جدی در اوایل.

برایان Schaffner یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه تافتز که مطالعات افکار عمومی و تعصب استفاده جستجوهای گوگل برای ضد عفونی کننده دست به عنوان یک پروکسی برای اندازه گیری چگونه به طور جدی مردم به ویژه در رسانه های بازار مصرف شد شیوع. دانش است که ضد عفونی کننده دست (مانند صابون های معمولی) دعوا coronavirus گسترش led نگران مردم به خرید آن به صورت عمده در اوایل بنابراین مناطقی که بیشتر مردم به دنبال ضد عفونی کننده دست می تواند نشان می دهد ساکنان شد بیشتر نگران این بیماری را گسترش.

در زیر نمودار متحرک از Schaffner نشان می دهد ساده و رگرسیون تجزیه و تحلیل مقایسه ضد عفونی کننده دست جستجوهای از آغاز ماه مارس تا درصد از مردم در رسانه های بازار که رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن. در تاریخ 1 مارس از طریق مارس 12, زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن و روباه هنوز در انکار وجود دارد حزبی ناب: anti-مغلوب ساختن پیشی جستن مناطق جستجو در نرخ بسیار بالاتر از نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن ،

اما در مارس 13, مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بیش از coronavirus و بعد از آن شروع به گرفتن ویروس به طور جدی تر در لفاظی های عمومی و پاسخ. و شروع در 13 مارس حزبی شیب از بین می رود:

در اینجا یک غیر متحرک نسخه که همچنین شامل تمام سال 2019 زمانی که وجود دارد هیچ حزبی بدون چربی به عنوان پایه:

Schaffner پژوهش در اینجا این است که بسیار اولیه است. شایان ذکر است که وجود دارد چند ممکن است متغيرهای مداخلهگر از جمله این واقعیت است که برخی از سخت ترین ضربه زودتر متحده شد آبی متمایل ساحلی آنهایی که مانند واشنگتن و کالیفرنیا و نیویورک.

اما یافته های خود را مطابق با اوایل رای گیری در coronavirus نشان دادن همان حزبی فاصله با دموکرات ها همواره می گفتند که به احتمال زیاد به عمل فرد در coronavirus از جمهوری خواهان.

آن را نیز متناسب با آنچه که ما مشاهده شده به طور گسترده تر در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت: رئیس جمهور مبنی بر چیزی باعث می شود جمهوری خواهان به چین با آن و دموکرات ها به مخالفت با آن را به عنوان به خوبی به عنوان یک بزرگ قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن از تحقیقات در افکار عمومی نشان می دهد که رای دهندگان اغلب نشانه های مجتمع در مسائل مربوط به سیاست از اعتماد نخبگان. برای دموکرات ها در طول coronavirus آن دسته از کارشناسان بودند که جریان اصلی رسانه ها و کارشناسان بهداشت عمومی; برای جمهوری خواهان آن را تهمت و فاکس نیوز.

نتیجه آن چیزی است که به نظر می رسد مانند اوایل حزبی پاسخ که در آن دموکرات ها شروع به تغییر رفتار خود را برای جلوگیری از این ویروس را گسترش در حالی که جمهوری خواهان را متقاعد کل چیزی بود ginned تا به صدمه زدن به تهمت نیست.

تحقیقات بیشتری باید انجام شود به نشان می دهد که این در واقع چه اتفاقی افتاده است. اما به عنوان شواهد همچنان به کوه به صورت یک شکاف حزبی در coronavirus پاسخ اوایل ما باید به طور جدی احتمال این که صدای شیپور بازگشت به کم اهمیت جلوه دادن خطرات ناشی از این ویروس همچنین می تواند به گسترده نوار آمریکا در نادیده گرفتن بهداشت عمومی مشاوره — و در نتیجه کمک به همه گیر سریع گسترش است.

با توجه به این که رئیس جمهور ارسال یک کلاه جیر شب گذشته مورد بازگشایی کسب و کار آن را یک خطر به ارزش مصرف به طور جدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>