چگونه پلیس باعث بحران بهداشت عمومی

“اگر یک پلیس در حال رفتن به شما را بکشند به هر حال چه کمی از COVID?” دکتر ملودی گودمن می پرسد تیز. سالار کاردانی دین پژوهش در دانشگاه نیویورک مدرسه جهانی و بهداشت عمومی که در آن او با تمرکز بر بهبود سلامت در سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع است. او توضیح زودتر خود را مختصر و مفید بیانیه اضافه میکند: “هنگامی که زندگی خود و سلامت به طور مداوم در معرض خطر … شما مایل به خطر COVID برای دیدن تغییر واقعی اتفاق می افتد در کشور ما است.”

گودمن بلانت کلمات صحبت می کنند به یک واقعیت برای بسیاری از سیاه و قهوه ای آمریکایی: خطرات ناشی از COVID-19 واقعی هستند اما شاید کم رنگ در مقایسه با روز به روز ترس از خشونت های در دست اجرای قانون — یک همه جا سلامت روانی و جسمانی تهدید که predates ویروس و ممکن است بیشتر از دوام بیاورید آن است. بله همه گیر است که کشتن آمریکایی های سیاه و سفید اما تا پلیس.

تبلیغات:

این ارتباط بین مسابقه و بهداشت عمومی باعث شده است تا برخی از قانونگذاران محلی به پیشنهاد برنامه های اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی. اما به چه معنا است ؟

برای کسانی که نا آشنا با واژه بهداشت عمومی علم مطالعه حفاظت و بهبود کلی خوب بودن یک جمعیت. قابل توجه مسابقه در نظر گرفته شده است یکی از کلیدی ترین عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت — شرایط اجتماعی است که تعیین وضعیت سلامت — و دلیل نیست به دلیل ژنتیک. به جای آن یک نتیجه از مسائل سیستمیک یعنی که بسیاری از جوامع از رنگ محروم هستند در بسیاری از راه.

وجود دارد یک دلیل روانی هم که ارتباط بین مسابقه و بهداشت مناسب است: فقط به عنوان ذهن و بدن به هم متصل استرس روانی دچار ظلم و ستم به صورت روزانه تاثیر فوق العاده ای در فرد سلامت و می تواند منجر به کوتاه تر از دهانه های زندگی و مشکلات سلامتی بیشتر. از این رو در راه های متعدد اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی باعث می شود بسیاری از حس.

تبلیغات:

عمومی ایمنی بهداشت عمومی

اجرای قانون است که اغلب در حال حاضر در سلامت تنظیمات مانند بیمارستان ها. در واقع پلیس دیده می شود به عنوان شرکای کلیدی در بسیاری از برنامه های بهداشت — آنها تنظیم خشونت علیه زنان, مکان عمومی, اختلال, بیماری های روانی مصرف الکل و مواد مخدر و خیلی بیشتر.

“بخشی از رفاه اجتماعی است که احساس امنیت را در محیط خود گفت:” دکتر آنا نولان یک ریه در دانشگاه نیویورک در حال حاضر درمان COVID-19 بيمار. عمومی ایمنی در محل کار و مدارس و محله در حال تمام عناصر کلیدی از سلامت عمومی است. “پلیس در حال پاسخ اول” یادداشت دکتر گودمن “بنابراین آنها بخشی از بهداشت عمومی ما زیرساخت ها است.”

تبلیغات:

جوامع رنگ “که بسیاری از حضور پلیس اما آیا پلیس انجام برای امنیت ؟” می پرسد دکتر راد Brunson, یک استاد از زندگی در شمال شرقی مدرسه عدالت کیفری و جرم شناسی. در حالی که تظاهرات را مطرح آگاهی از خطرات ناشی از بیش از حد پلیس نیز وجود دارد خطرات ناشی از “تحت-policing” که برگ های افراد محروم و ناامن در محله خودبه عنوان یک نتیجه از اجرای قانون را عدم توانایی برای بهبود امنیت عمومی.

پلیس تجاوز و نادانی ناسازگار نیست. “وجود دارد همزمان دینامیک از زیر – و بیش از policing,” دکتر گفت: Brunson. سیاه و قهوه ای کم درآمد و محله “دریافت بدترین های هر دو جهان است.”

تبلیغات:

در حال حاضر اجرای قانون شده است مستقر در سراسر کشور برای مدیریت این بیماری همه گیر. پلیس ملی و ماموران اجرای stay-at-home سفارشات گشت سوپر مارکت ها و مترو پارک ها و تسهیل مواد غذایی درایوهای. هنگام بازگویی تجربه خود را در مقابل خطوط نولان اشاره می کند که “اجرای قانون انتگرال به مردم با خیال راحت به بیمارستان. گرفتن آنها مراقبت که آنها نیاز به زمانی که آنها به آن نیاز است.”

هر چند اجرای قانون بخشی از بهداشت عمومی زیرساخت های نظام عدالت کیفری فلسطين سرکوبگر پلیس retributive صدور حکم و جرم حبس است که منجر به عوارض جانبی سلامت است.

خشونت یک مسئله بهداشت عمومی

تبلیغات:

افراد در سیستم عدالت کیفری باید به مراتب بالاتر از نرخ های مزمن مشکلات بهداشتی استفاده از مواد مخدر و بیماری های روانی از جمعیت عمومی است. تبعیض نژادی در پلیس نشان داده است به افزایش خطر ابتلا به بیماری های مزمن و مرگ و میر زود هنگام.

کشنده نیروی مستقیم ترین راه است که در آن سیستم عدالت کیفری اثرات بهداشتی. در سال گذشته 1000 نفر بوده است بنا به گزارش پلیس. هر دو سیاه و اسپانیایی آمریکایی کشته شده توسط پلیس در یک نامتناسب نرخ با آمریکایی ها کشته شدن در دو نرخ از همتایان سفید. اعداد نشان می دهد که پلیس به قتل افزایش جمعیت خاص میزان مرگ و میر.

امری عادی بازداشت تاکتیک نیز می تواند در دراز مدت به مسائل مربوط به سلامت. با توجه به MedPage امروزبالینی و سیاست منابع برای متخصصان مراقبت های بهداشتی ضعیف انجام شده سبد تکنیک می تواند به افزایش خطر غيرهوازی آسیب مغزی, سکته مغزی آریتمی قلبی یا تروما به گردن سازه.

تبلیغات:

خشونت را متوقف کند پس از دستگیری. صدمات و مرگ عادی هستند در حالی که در بازداشت پلیس. در بسیاری از شهرهای پلیس باید از لحاظ جسمی مورد آزار و اذیت بازداشت شدگان در حالی که در سوار شدن به رزرو ایستگاه — به عنوان مورد با فردی, خاکستری که “سوار خشن” در یک ون پلیس ثابت کشنده.

خطرناک ترکیبی: COVID-19 و خشونت پلیس

دولت در پاسخ به اعتراضات مطرح شده افزایش نگرانی ها در مورد سلامت عمومی به ویژه در پی COVID-19. اجرای قانون مستقر شده اند به تظاهرات با کامل ضد شورش از جمله گاز اشک آور اسپری فلفل و گلوله های لاستیکی.

به سالن که قبلا گزارش شدهپاره گاز می تواند یک میزبان از مشکلات بهداشتی اعم از آسیب چشم, کوری, آسیب های عصبی و یا حتی نارسایی تنفسی برای کسانی که خاص شرایط موجود. اثرات قرار گرفتن در معرض “aerosolize ویروس و … که آغاز این افزایش ممکن است در انتقال” نولان گفت: سالن.

تبلیغات:

تحقیقات انجام شده توسط ارتش ایالات متحده در سال 2012 متوجه شد که پرسنل در معرض گاز اشک آور بالا در معرض خطر بیماری حاد تنفسی پس از قرار گرفتن در معرض. این اثر همراه با پریشانی که COVID-19 است در سیستم تنفسی ماهستند مناسب به مضر وجود اینکه هیچ مطالعات قطعی در ترکیب.

حتی بدون افزایش خطر ایجاد شده توسط این “د-تشدید” تاکتیک تظاهرات مخاطره آمیز محیط. مجاورت, آیا داوطلبانه و یا به عنوان یک نتیجه از “بودن در جمع و یا تحت فشار قرار دادند به هم نزدیک توسط کنترل جمعیت را افزایش می دهد خطر در معرض این ویروس گفت:” نولان.

به عبارت دیگر اجرای قانون تاکتیک می تواند به افزایش خطر ابتلا به کروناویروس انتقال در طول و پس از تظاهرات.

خشونت روانی

تبلیغات:

نظام عدالت کیفری خود منفی سلامت عوارض و می تواند در دراز مدت تروما و استرس است.

در شهر نیویورک به پلیس گزارش می دهند که 20 درصد متوقف می شود شامل استفاده از “نیروی فیزیکی” در حالی که حدود نیمی از ضبط متوقف می شود شامل frisking. مطالعات نشان می دهد خشونت فيزيکی نظير تخريب و هوموفوبیا عادی در چنین متوقف می شود. منتقدان بر این باورند که توقف-و-frisk تاکتیک گرفته اند, جدید, دیجیتالی فرم در آنچه شناخته شده به عنوان “اخباری پلیس” یک عمل است که تقویت تعصب نژادی از طریق الگوریتم ها و داده های بزرگ.

حتی در صورت عدم وجود نیروی فیزیکی پلیس فعل و انفعالات است که به نظر می رسد ناعادلانه و تبعیض آمیز or سرزده ارتباط با منفی روانی و سلامت. یک مطالعه نشان می دهد که تقریبا تمام اشکال پلیس قربانی شد همراه با پریشانی روانی و اضطراب و افسردگی. پلیس قتل سیاه آمریکایی نیز در ارتباط با فقیر و سلامت روان در میان عموم, سیاه, جمعیت در سراسر ایالات متحده

نه تنها می تواند پلیس باعث آسیبهای روانی آنها حتی ممکن است هدف قرار دادن افراد با سلامت روان مبارزات. اگر سلامت روانی است نه یک پیش بینی کننده قوی کیفری رفتار دو میلیون دستگیری هر سال شامل افراد با جدی بیماری های روانی است.

تبلیغات:

Jason قهوهای مایل به زرد Bibiana یک دستیار پژوهش در ورا موسسه عدالت گفت: سالن که “پلیس در حال عملا اولین پاسخ دهندگان زندان و زندانها را تبدیل به بالفعل سلامت روان بیمارستان یا درمان سوء مصرف مواد و امکانات.” در این سیستم مردم در حال گرفتن کیفیت درمان است که آنها نیاز دارند. Brunson اضافه شده است که شرایط موجود قبل از حبس تنها “تشدید و بدتر با تکیه بر توده حبس.”

وضعیت اجتماعی و اقتصادی یک کلید تعیین کننده سلامت و قبلا زندانی افراد با درآمد کمتر از نیمی از درآمد آنها را به حال آنها نشده است به زندان. تمام جوامع تحمل بار اقتصادی با در نظر گرفتن زمان به سرند رفتن به دادگاه و یا سازماندهی عمل است. افرادی که گزارش فشار مالی به کودکان و بزرگسالان هستند بیشتر احتمال دارد به معلولان جسمی بیشتر قسمت های افسردگی و کاهش عملکرد شناختی نسبت به همتایان خود.

هر جامعه سالم جایی برای زندگی”

گریه برای پلیس و عدالت کیفری اصلاحات — و در برخی موارد لغو — شنیده شده است در سراسر جهان. شهروندان و کارشناسان به حمایت برای defunding پلیس و جابجایی بودجه به برنامه های اجتماعی به جای. دیگران نگران است که لغو خواهد شد و باعث سیاه و قهوه ای کم درآمد و محله به رنج می برند. بحث در مورد چگونگی رسیدگی به فساد در سیستم قضایی ما در حال انجام است.

“پلیس علامتی از نژادپرستی نظاممند وجود دارد که در جامعه ما” Brunson گفت: سالن. درک خشونت پلیس به عنوان یک مشکل بهداشت عمومی نیاز به دنبال فراتر از مفهوم “یک سیب بد” و به جای بررسی این که چگونه این سیستم عدالت کیفری استمرار سیستمیک disempowerment است که پیامدهای جدی سلامتی.

وقتی پرسید که چگونه به کاهش نابرابری های سلامت گودمن می گوید: “هر جامعه سالم جایی برای زندگی می کنند. ما باید سالم جوامع در این کشور است. ما فقط انتخاب به طور سیستماتیک disinvest در برخی از آنهایی.” ساخت یک جامعه سالم به این معنا نیست بیشتر پلیس است. به این معنی کافی جسمی و روانی مراقبت های بهداشتی به خوبی تامین می شود و مدارس و بعد از مدرسه برنامه نویسی زندگی-دستمزد و مسکن مقرون به صرفه.

سوال این است که حالا می توانیم سلامت, نابرابری و نژادپرستی در سیستم عدالت کیفری می گوید گودمن — “این است: آیا می خواهید به.'”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>