چگونه پلیس شد رفتن برای پاسخ به خشونت خانگی


A police officer holds his equipment in front of his car.
گتی ایماژ به علاوه.

در پاسخ به مطالبات گسترده به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” یک سوال خاص بارها و بارها محصولات زراعی: “آنچه در مورد داخلی و خشونت های جنسی?” این “آنچه در مورد” سوال این مفهوم را میرسانند که defunding کاهش و اصلاح تهاجمی خیابان پلیس در حال حاضر تحت نظارت عمومی را ترک خواهد کرد و مردم بدون حفاظت حیاتی و باعث ایجاد یک موج جزر و مدی از جرم و جنایت.

به عنوان برجسته زندان طرفدار الغای برده داری Mariame کابا توضیح داده است که پلیس هرگز راه حل برای خشونت علیه زنان است. تعداد کمی از زنان در واقع گزارش تجاوز به پلیس و زمانی که آنها انجام افسران کافر شدند و بد رفتاری آنها. کابا و دیگران اشاره کرد که افسران پلیس اغلب مرتکب داخلی و خشونت های جنسی خود را اغلب با استفاده از قدرت خود را به دور با آن.

هنوز هم برخی استدلال می کنند که این واقعیت برای تماس های بیشتر پلیس. قوانین و سیاست ها می تواند نیاز به افسران به این باور زنان و بازداشت در پرونده های آنها. این ممکن است به نوبه خود افزایش گزارش و قربانی رضایت. برخی از سیاست های شبیه به این در حال حاضر وجود دارد به شکل ویژه قربانیان واحد که در آن افسران آموزش دیده به قربانی محور و تروما-مطلع و به دنبال موارد به بازداشت. یک نامه به سردبیر پاسخ به کابا پیشنهاد است که ما می تواند تغییر چهره پلیس: “من مخالفم که ما باید لغو پلیس. در عوض ما باید به سادگی جایگزین مرد پلیس با زنان بیشتر است.”

آن را وسوسه انگیز است برای دیدن تهاجمی تجاوز و خشونت پلیس به عنوان راه حل به خشونت علیه زنان به خصوص به عنوان coronavirus مستند در حال افزایش است از جمله خشونت است. اما ما پایین بوده است که جاده قبل از آن فقط منجر به آسیب بیشتر به حاشیه رانده شده مردم از جمله زنان است.

ابتدا در اواخر دهه 1970 ضرب و شتم زنان و فعالان راه اندازی قابل ملاحظه ای موفق کمپین متحده و ادارات پلیس را به اتخاذ قوانین و سیاست هایی که تشویق و حتی مورد نیاز, افسران پلیس برای دستگیری در موارد خشونت داخلی. قبل از سیاست های افسران که در پاسخ به “اختلافات داخلی” اغلب نمی دستگیری به جای انتخاب برای میانجیگری بین طرفین و یا به طور موقت حذف مشکوک از صحنه است. گروه سیاست و حتی تشویق پلیس را برای دستگیری.

در روزهای اولیه این جنبش بسیاری از فمینیست نیز رد دقیق اجرای قانون است. سیاه فعالین درون جنبش برعلیه مخالف افزایش حضور پلیس در زندگی مردم رنگ. دانشمندان علوم اجتماعی هشدار داده که بازداشت “آغاز یک روند قضایی که تجربه به ما می گوید شانس کمی از یک مولد نتیجه” به عنوان پژوهشگر مورتون بارد مشاهده شده است.

در نتیجه خیلی زود کتک جنبش زنان بود گرا اطراف نیست اما پلیس در اطراف خدمات مانند کمک به زنان برای به دست آوردن مسکن ، اشتغال و منافع عمومی. شلی فرناندز مدیر در La Casa de las مدرس یک پناهگاه برای ایجاد لاتین, زنان, شهادت, به گزارش کمیسیون حقوق مدنی در سال 1978 در مورد نوع مداخله دولت مشتریان خود را مورد نیاز: “ما نیاز به پول برای آموزش پناه کودکان دو زبانه و biculturally. ما نیاز به پول برای روز به روز بهره برداری از پناهگاه های مداوم و اجاره, مواد غذایی, مبلمان, لباس, بازسازی نگهداری و پرداخت کارکنان. ما نیاز به پول برای مکمل مسکن از آنجا که ما در حال حاضر کامل است.”

هنوز فمینیستی طرفداران و وکلا شنیده داستان های ترسناک از آزار زنان گفت که آنها تا به حال التماس برای سو استفاده کننده را بازداشت تنها به اخراج دوسوگرا یا جنسیتی افسران. فمینیست مانند مدافع Yolanda باکو استدلال “از مشکل این است که در حال حاضر در آستان پلیس, من فکر می کنم آن را ضروری است برای ایجاد اصلاحات وجود دارد.” فعالان تحت فشار قرار دادند pro-دستگیری دستور کار در طول دوره از افزایش سختی-در-جنایت احساسات و اواسط 1980s اجرای قانون بود محور از ضرب و شتم زنان فعالیت. این خشونت داخلی بازداشت برنامه دریافت یک افزایش در سال 1984 از یک پیشگام و بسیار شایع مینیاپولیس مطالعه رهبری جامعه شناس لارنس شرمن که دنبال 205 موارد خشونت داخلی به مدت شش ماه و در بر داشت که دستگیری مظنون به حال بیشتر اثر بازدارنده از دادن مظنون کلامی مشاوره و یا به طور موقت از بین بردن آنها را از خانه به مدت هشت ساعت. توسط 1991 حدود 90 درصد از ادارات پلیس و نیمی از ایالات متحده تا به حال به تصویب رسید pro-دستگیری سیاست ها و قوانین. (2011 آبا بررسی نشان داد که 19 ایالت و ناحیه کلمبیا به حال اجباری بازداشت قوانین و شش کشور تا به حال ترجیح داده-دستگیری قوانین).

نرم افزار-دستگیری برنامه را به طور کلی افزایش قربانی گزارش به یا رضایت با پلیس اما از آن ساخته شده زنان بیشتر تمایلی به دنبال دولت مداخله.

به عنوان پلیس و قانونگذاران شتافت به اجرای تهاجمی دستگیری, سیاست, شرمن در حال انجام در مقیاس بزرگ تکرار مطالعات که بازیگران شک و تردید جدی در اثرات بازدارنده از دستگیری. چندین مطالعه نشان داد که بازداشت افزایش خشونت به ویژه در میان بیکار مردان سیاه و سفید. در سال 1992 شرمن دارای شواهد کافی برای اعلام, “اجباری بازداشت ممکن است به همان اندازه احساس به عنوان مبارزه با آتش با بنزین است.” برخی از ضرب و شتم زنان طرفداران اخراج تکرار مطالعات در یک نگران کننده نژادپرستانه شیوه ای. یک فعال برجسته استدلال کرد که پلیس به سادگی نیاز به سخت تر در بیکار, سیاه, مردان, چه کسی او را به عنوان “جامعه شکست” از آنجا که در “خرده ghettoized مردم که در آن حبس است که همه بیش از حد معمول چند ساعت در زندان دیده می شود ممکن است به عنوان تنها جزئی سوزش و یا حتی حق عبور.”

نرم افزار-دستگیری برنامه را به طور کلی افزایش قربانی گزارش به یا رضایت با پلیس اما از آن ساخته شده زنان بیشتر تمایلی به دنبال مداخله دولت است. زنان حق داشتند نگران باشید که تماس با پلیس را در شرکای خود, حبس, از دست دادن شغل و یا تبعید و یا حتی زن خود بازداشت. تحقیقات در کالیفرنیا نشان داد که تصویب اجباری بازداشت سیاست های افزایش دستگیری مردان با 60 درصد و دستگیری زنان توسط 400 درصد است. اولیه اثر بازدارنده از دستگیری, سیاست, به نظر می رسد بود برای جلوگیری از تماس برای کمک. و این ممکن است تا به حال عواقب مرگبار. یک مطالعه سال 2007 که در مقایسه داخلی قتل نرخ در میان کشورهای با و بدون اجباری بازداشت قوانین و عرض متحده قبل و بعد از چنین قوانینی در بر داشت که قوانین مکاتبه به “54 درصد افزایش صمیمی شریک قتل.” نویسنده فرض شده است که بازداشت شده بود منصرف خطر از زنان به دنبال کمک.

این خشونت اجرای قانون برنامه پر هزینه در راه های دیگر. مسلح پلیس می آید در یک شیب انسانی هزینه. برای مثال درک چوین افسر کشته شدند که جورج فلوید. در سال 2008 او در پاسخ به خشونت تماس گران کردن درب حمام که در آن ایرا Toles مخفی شده بود و شات Tolles دو بار در معده است. چوین ادعا غیر مسلح Toles رسیده برای پلیس تفنگ. Toles گفت: روزانه وحش است که به یاد او چوین شکستن در و ضرب و شتم او اما نه ضربه بودن. اما او افزود: “من به یاد داشته باشید کودک من مادر جیغ و گریه.” پلیس این خشونت حادثه دچار آسیب های روانی قربانی چپ Toles با سوراخ در معده خود و اعتقاد تخطی از قانون و دست آورد چوین مدال شجاعت.

و به طور قابل توجهی از خشونت پلیس برنامه آمد و در هزینه از بودجه و گسترش بسیاری از شواهد آزمایش برنامه های خدمات در دسترس به دولت ها و محلات از جمله پناهگاه مانند La Casa de las مدرس. خشونت علیه زنان عمل می کنند برای مثال بود امضا فدرال تلاش در برابر خشونت خانگی. یک بخش مرکزی از بدنام 1994, جرم, لایحه VAWA هم تا به حال یک رابطه جنسی خشن-در-جنایت خم شد که برجسته تر در طول زمان. به عنوان استاد لی Goodmark اشاره کرده است در VAWA آغاز 62 درصد از آن اعطای بودجه به این قانون سیستم و در سال 2013, 85 درصد از بودجه به پلیس و مجازات است. برای 40 سال قانونگذاران و عموم پذیرفته پرهزینه پلیس که موفق به طور معنی داری کاهش خشونت زمانی که در حالی که همه شلی فرناندز در سال 1978 احساسات با اشاره به راه.

سیاستگذاران شروع به رسمیت شناختن این شکست است. در سال 2017 CDC انتشار یک گزارش جامع در برنامه های سیاست و شیوه های موثر در مقابله و کاهش همسرآزاری. گزارش deemphasizes نقش پلیس تعقیب و مجازات و به جای highlighs برنامه هایی که ارائه اولیه مداخله خشونت با کودکان, مراقبت های دوران بارداری, پناه, اشتغال, رایگان مهد کودک و حتی سبز فضاهای شهری است که مطالعات نشان داده اند به عنوان موثر در کاهش خشونت است.

یکی از نمونه های خانواده مینه سوتا برنامه سرمایه گذاری فراهم می کند که پول نقد و کمک های غذایی به خانواده های کم درآمد برای کمک به پدر و مادر کار پاسخگویی به نیازهای اساسی. خانواده ها دریافت MFIP کمک تجربه قابل توجهی در کاهش خشونت خانگی در مقایسه با خانواده هایی که دریافت سنتی از مزایای. پس از آن وجود دارد واشنگتن مسکن اولین برنامه کمک می کند که بازماندگان به دست آوردن سرپناه و مراقبت از کودکان و دیگر خدمات لازم. در خلبان مطالعات 84 درصد از بازماندگان در برنامه گزارش افزایش در ایمنی. هوایی ایالات متحده پیشگیری از خودکشی در برنامه ایجاد شد به آدرس ننگ به دنبال خدمات بهداشت روانی و ارتباط پرسنل نیروی هوایی با حرفه ای ها. علاوه بر کاهش خطر خودکشی, برنامه کاهش متوسط خشونت خانوادگی 30 درصد و شدید خشونت خانوادگی توسط 54 درصد است.

شواهد روشن است: شماره گیری پشت تهاجمی پلیس حتی بدون تغییرات دیگر وعده به نفع زنان به خصوص کسانی که زندگی در جوامع کم درآمد از رنگ. سرمایه گذاری در برنامه های ثابت شده برای کاهش خشونت و افزایش قربانیان رفاه به جای پلیس حتی بهتر است. سوال “چه در مورد خشونت خانگی است بهتر درک نه به عنوان یک نقد defunding پلیس اما به عنوان یک استدلال برای آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>