چگونه کارشناسان بهداشت عمومی احساس می کنید در مورد اشتباه بودن


Fauci wearing a red mask
Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی تنظیم اتباع واشنگتن ماسک محافظ.
استخر/گتی ایماژ

“هیچ دلیلی وجود دارد به راه رفتن در اطراف با یک ماسک” Anthony Fauci گفت: 60 دقیقه در ماه مارس. از آنجا که پس از آن که توصیه وارونه تبدیل شده: هر کس باید راه رفتن در اطراف در یک ماسک مانند آینده آمریکا بر روی آن بستگی دارد.

بدون ماسک بخشنامه بخشی از یک لیست دستیاران کاخ سفید در حال گردش به رسانه ها نشان دادن نمونه هایی از چیزهای Fauci گفت: در اوایل بیماری همه گیر است که در حال حاضر به نظر می رسد نگران کننده از لمس. دیگر ادعایی اشتباه شامل نشان می دهد حامل بدون علامت نیست به احتمال زیاد یک مشکل بزرگ است و آمریکایی ها نمی نیاز به تغییر روال خود را.

ما در حال یادگیری چیزهای جدید در مورد یک رمان ویروس های روز پس از آن رو به جلو و این اظهارات از خود بزرگتر زمینه و unmoor آنها را از خود مقایسه. بلکه: آن است نامطلوب به زندگی از طریق بسیاری از تغییرات در مشاوره. من می خواستم به می دانم که چگونه کارشناسان بهداشت عمومی فکر و احساس در مورد یکی از بزرگترین و روشن ترین اشتباهات در بهداشت عمومی مشاوره از این بیماری همه گیر: که در حال حاضر بدبختانه بخشنامه در مورد ماسک.

“این امر می تواند واقعا مربوط به من اگر ما در برخورد با یک رمان پاتوژن و هدایت هرگز تکامل یافته می گوید:” ساسکیا Popescu, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی. زمانی که من به او صحبت کرد برای یک داستان در مورد ماسک پیش از آن در همه گیر او مانند بسیاری از کارشناسان تاکید کرد که در میان عموم ماسک واقعا مفید برای افرادی که به وضوح بیمار است. او با تکیه بر اکتشافی از آنچه ما انجام می دهیم—و یا در مورد ماسک, آیا در فصل آنفولانزا (در اینجا در ایالات متحده حداقل). بر خلاف آنفولانزا coronavirus ما در حال حاضر می دانید می توانید از طریق میزبان بدون علائم واضح و از طریق نه فقط قطرات بزرگ, اخراج, از, سرفه, اما از طریق ذرات کوچکتر نفس به هوا. یک ویروس است که می تواند سفر از دهان کسی بدون آنها دانستن واقعا—که یک وضعیت که در آن ماسک ها واضح تر مفید است. به ما آموخته است که بیشتر در مورد این ویروس جدید از آن ساخته شده حس به روز رسانی و مشاوره. برای دانشمندان به روز رسانی است که به دنبال اطلاعات جدید هستند “یک چیز واقعا خوب” را به عنوان Popescu یادداشت ها. منعکس در مشاوره ها نشانه آن است که ما می دانیم بیشتر است که کارشناسان و موسسات در پاسخ به اطلاعات جدید است. در یک حرکت سریع وضعیت توصیه شده است که در به روز رسانی را می توان در واقع بیشتر قابل اعتماد است.

توصیه های بهداشتی است که اغلب موضوع را تغییر دهید و یا حتی می تواند متفاوت باشد بسته به اینکه کدام متخصص از شما بپرسم به عنوان کسی که تا waded از طریق مشاوره تغذیه و یا بازرسی ادعا می کند در محصولات سلامتی می داند. کارشناسان مطلع انسان که در حال ساخت در نهایت قضاوت تماس. “اگر شما فکر می کنم در مراقبت های بهداشتی است که هر کس صحبت کنید که مطمئن باشید از آنچه که آنها میگویند با 100 درصد اطمینان شما در حال رفتن به نا امید” هارون Carroll یک استاد طب اطفال در دانشگاه ایندیانا دانشکده پزشکی به من گفت. در آغاز ماه آوریل او برجسته بود بر روی تخته سنگ پادکست چه بعدی ساخت یک مورد در برابر ماسک برای میزبان مریم هریس. “ما در حال ساخت ما بهترین حدس” کارول می گوید در حال حاضر. حتی در صورت اطلاعات جدید آن را می توانید در وقت و بحث به روز رسانی آن حدس بزند به عنوان یک حساب کاربری فوق العاده دقیق از مکانیک پشت تلنگر توسط آدام راجرز در سیمی را نشان می دهد. کاملا معنیدار بود زمان تاخیر بین گزارش از افراد بدون علائم گسترش عفونت از هشدارهای کارشناسان در برنامه انتقال و تغییرات در دستورات در پوشش از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان بهداشت جهانی که در ماه های آوریل و ژوئن بود. حتی در حال حاضر, آن را به عنوان روشن تر است که ما باید آنها را می پوشند دقیق میزان حفاظت ماسک پیشنهاد ما را از یک دیگر نامشخص است. “هنوز هم وجود ندارد تصادفی شده شاهددار از ماسک پوشیدن برابر COVID-19—چگونه می شما حتی انجام این کار?” می نویسد: راجرز. Untangling تفاوت های ظریف از ماسک و دیگر جنبه های ایمنی را به آزمایش های بیشتر و تجربه بیشتر با کوروناویروس.

ما چگونه حرکت توصیه های بهداشتی در عین حال? اگر شما در حال به اشتراک گذاری بهترین حدس بزنید—یا شرط بندی های خود ایمنی در فرد دیگری—این مهم است که قادر به به اشتراک گذاری و درک کامل تفکر پشت حدس می زنم. “راستگو بود دقیق بود اما کامل گفت:” رابرت Amler سابق CDC افسر ارشد پزشکی در حال حاضر در کالج پزشکی نیویورک در او چگونه فکر می کند در مورد مشاوره. “شماره 1 قانون من آموخته اند که صادقانه کار با روزنامه نگاران” او می گوید: (همانا من او را از طریق یک روزنامه نگار). بودن هدفمند در مورد رسانه ها می تواند کمک کارشناسان خود را کامل تفکر در سراسر. پس مارس در علاوه بر این به کوه در می رم پایین خط در ماسک کارول می گوید: او را متوقف رفتن در کابل, اخبار, که در آن او را در زمان بسیار کمی برای پاسخ به سوالات. “اگر مردم می گویند:” ما باید ماسک می پوشند?’ من نیاز به مریم 25 دقیقه پادکست برای پاسخ به این سوال است.”

که من به ارمغان می آورد به چیزی که Popescu, Amler و کارول هر نگهداری: تفکر خود را در ماسک به عنوان یک مفهوم است و نه معطوف به طور چشمگیری به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد. خبرنگار مگی Koerth باعث می شود این نقطه در یک megyn kelly قطعه: علم ماسک خود را تغییر نداده تا آنجا که راه ما تفسیر آن را به عنوان ما بیشتر همراه در برخورد با این ویروس در آنها به معنای کنترل. آنچه را می بیند به عنوان یک تلنگر است کوچکتر واقعی به روز رسانی به کارشناسان که نیاز به یک خوب 25 دقیقه به روی سطح پخش کردن تمام چیزهایی را که می دانم و نمی دانم در مورد این موضوع که آیا شما باید یک ماسک. رفتن به عقب و خواندن من و همکار من در اوایل مصاحبه با کارشناسان این من زده بود چقدر, در واقع نبود اشتباه است. پارچه و فولاد ماسک هنوز هم حفاظت از افراد دیگر خیلی نمی پوشنده لباس است. مهم ترین چیز این است که هنوز هم اجتماعی فاصله در وهله اول. در صورت کمبود آن سالم برای همه ما اگر منابع در دسترس به پزشکی کارگران است. در آخرین نقطه یک چیز کارول می کند و اعتراف می توانست واضح تر: هنگامی که او با استفاده از کلمه ماسکاو به معنای فولاد و N95 ماسک که نیاز به توان مادی و معنوی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. هنگامی که افراد دیگر گفت: ماسک, آنها گاهی اوقات به خانه پارچه ماسک که همیشه ایستاده بود به ارائه یک کمی (اگر هم به شدت مورد بحث) میزان امنیت در هیچ هزینه برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. “ما فقط گفت: ‘ماسک’ هنگامی که آن را به معنای تمام کسانی که همه چیز” او می گوید.

به طوری که یک اشتباه بود—هر چند در آن زمان آن را به عنوان آشکار است که چقدر مهم پر کردن نکات دقیق وظریف در اطراف کلمه ماسک تبدیل به خواهد بود. حتی صادقانه شکست در برقراری ارتباط نکات دقیق وظریف یا ایمان خوب حدس بزند که به نوبه خود اشتباه می تواند تضعیف اعتماد عمومی است. “این دلخراش و آن را سخت می گوید:” Popescu. “من همیشه سعی می کنم این است که به احتمال زیاد مورد’ یا ‘این چیزی است که روی داده است با تکیه به سمت,’, ” او می گوید. ترجمه اطلاعات با تمام هشدارهای و میله خطا به چیزی است که مردم می توانند انجام یک هنر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>