چگونه نژادی سلامت نابرابری خواهد شد بازی در این بیماری همه گیر کوروناویروس


Uché Blackstock in front of a bookshelf.

Uché Blackstock.

هدر Sten

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

دولت فدرال خود را شکست خورده است و مردم در بسیاری از COVID-19 اپیدمی رسیده خاک آمریکا. آن آغاز شد و در اوایل با عرضه ناکافی تست کیت ارائه شده به پزشکان مرکب زمانی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تصویب معیارهای اکید که بیماران می تواند حتی یک دریافت خواهید کرد.

دکتر Uché Blackstock اشاره می کند که تبعیض آمیز جلوه های جاسازی شده بودند به کسانی که معیارهای. اولیه CDC توصیه دلسرد پزشکان از تست هر بیمار که در آمد با تب و سرفه و مشکل در تنفس. یک تست آنها گفت: تنها باید انجام شود اگر این علائم ارائه شده در کسی که به تازگی از سفر به منطقه ای که در آن COVID-19 موارد شایع و یا اگر آنها را به تماس با کسی که در حال حاضر تشخیص داده شده است با کوروناویروس.

در بروکلین مرکز مراقبت فوری که در آن Blackstock می کند پاره وقت کار بالينی او می گوید: او متوجه اوایل که بسیاری از بیماران که پاسخ “بله” به این دو پرسش مرفه و سفید. اکثریت خود بیماران گفت: “هیچ.”

“ما همه از این بیماران که در می آیند و تا به حال flulike علائم اما ندارد آنفولانزا و آنها احتمالا تا به حال COVID-19” او گفت تخته سنگ. “اما ما نمی قادر به شناسایی آنها به دلیل معیارهای در حال حاضر مغرضانه.”

Blackstock است یک اورژانس پزشکی پزشک توسط آموزش. او در دانشگاهی پزشکی به مدت 10 سال تا زمانی که او در سمت چپ در دسامبر به تمرکز بر روی شرکت پیشبرد عدالت در سلامت است که همکاران با سازمان های مراقبت های بهداشتی به مطمئن شوید که آنها را به ابزار مورد نیاز برای ارائه عادلانه مراقبت.

علمی و تجربه بالینی باید منجر به نتیجه گیری کرد که نه تنها تست الگوهای سقوط همراه نژادی و اجتماعی و اقتصادی خطوط سیاه و سفید از مردم در حال رفتن به disparately تحت تاثیر COVID-19. سیاه آمریکایی ها تجربه عمیق racialized سلامت و نابرابری از جمله نرخ بالاتر از دیابت و فشار خون و آسم و دیابت—بیماری های مزمن است که افزایش شانس خود را از عواقب نامطلوب باید یک قرارداد coronavirus. او همچنین در مورد محیط زیست و عوامل ساختاری که منجر به شکاف در سلامت بین سیاه و سفید مردم است.

مصاحبه ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

جولیا Craven: چه نقشی دارد امتیاز و فراوانی در تست ؟ من فکر نگه داشتن این مشهور است که آزمایش شده اند و من نمی دانم اگر شما این را دیده ام اما وجود دارد یک نقشه از دالاس کانتی که در آن وجود دارد بیشتر موارد تایید شده در جورج دبلیو بوش و علامت کوبا محله از وجود دارد در مناطق دیگر.

Uché Blackstock: من هیچ ایده که در آن این افراد در حال رفتن به دریافت این آزمون است. حتی خودم به عنوان یک مراقبت های بهداشتی کارگر اگر من در معرض COVID-19 و من نشانه من حتی نمی تواند آزمایش می شود. من خواهد بود گفت: برای رفتن به صفحه اصلی و قرنطینه برای 14 روز.

این نشان می دهد که اوج ما سیستمیک بی عدالتی است که برخی از مردم آزمایش می تواند به راحتی—و نه فقط به راحتی ولی آزمون که آنها در حال گرفتن به نظر می رسد از شرکت هایی که بسیار سریع turnarounds. من بیماران در حال انتظار پنج تا هفت روز برای پیدا کردن. بنابراین برای پنج تا هفت روز شما درخواست کسی به خود قرنطینه در خانه. نمی رویم. به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض خود را به افراد دیگر.

و این افراد باید شغل است. یک چیزی که من متوجه شده است که بسیاری از سیاه بیماران برای این شهر کار. آنها کارمندان ضروری است. آنها رانندگان اتوبوس. آنها کار را برای حمل و نقل. آنها واقعا نمی توانیم به از کار به هر حال آنها هنوز هم به کار می کنند. آنها نمی باید لوکس کار از راه دور.

زمانی که من به آنها این پنج تا هفت روز آنها مانند “چه هستم من قرار است به انجام در آن پنج تا هفت روز است؟” و من گفتم: “من متاسفم. شما در حال رفتن به مجبور به ماندن در خانه.”

که نقشه دالاس کانتی بسیار enraging به دلیل این نیست که غنی مردم COVID-19 ، این است که آنها بیشتر قادر به آزمایش آن.

من نگران بود که مردم می گویند “اوه ، اما نگاه کنید! سیاه و سفید وجود دارد مشهور است که بدست تست شده است.” و ما می دانیم که وجود دارد چند تیم بسکتبال که در آن کل تیم رو تست شده و آنها حتی علامتی. اما است که نشان دهنده یک کار بسیار کوچک در صد از مردمی است. واقعیت این است که اکثر مردم نمی خواهد که دسترسی به این نوع از سهولت در تست.

یکی از چیزهایی است که مرا می ترساند در مورد کل این چیزی که—به خصوص با محدود تست و فقط افرادی که واقعا بیمار است که پزشکان همیشه به سیاه بیماران به طور جدی و به آنها گوش نمی دهند به ما. شما چه فکر میکنید در مورد اتفاق می افتد در بیمارستان اگر پزشکان باید برای شروع triaging منابع ؟

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما در حال حاضر می دانیم. ما در حال حاضر می دانیم که پزشکان واقعا گوش دادن به بیماران و حتی در ضمنی آزمون انجمن پزشکان باید یک اولویت برای بیماران بیش از مردم از رنگ. و ما می دانیم که حتی از دینامیک فردی راهی است که سیستم کار می کنند. وجود دارد یک الگوریتم است که قرار است به تخصیص دادن یک مقدار مشخصی از منابع به بیماران بدحال اما آن را دست کم گرفت چقدر منابع بدحال سیاه بيماران استفاده کنید.

وقتی که آن زمان برای پزشکان به جیره منابع من فکر می کنم ما در حال حاضر می توانید فرض کنیم که بیماران در حال رفتن به محروم زیرا آنها در حال رفتن به گوش دادن به. آنها در حال رفتن به محروم زیرا حتی اگر شما می گویند که ما قصد استفاده از یک پروتکل خاص که ما در حال گفت که هدف این واقعا هدف. این تعصب در آن جاسازی شده. و من فکر می کنم آن را فقط رفتن به ترکیب بی عدالتی.

من فکر می کنم اکثر مردم می گویند: “این چیزی که در حال رفتن به تحت تاثیر قرار همه است.” آره اما سیاه مردمی نیز به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار. من شک ندارم در این مورد.

وقتی که من شنیده ام در مورد پزشکان در ایتالیا نیاز به جیره هواکش و پس از آن فوق العاده به احتمال زیاد امکان که در حال رفتن به اتفاق می افتد در اینجا من اول فکر کردم بسیاری از مردم در حال رفتن برای مردن.

زمانی که من در مورد صحبت ضمنی و تعصب من لینک آن را بسیار به شدت به نژادپرستی ساختاری به دلیل آن است که اثرات مشابه. حتی نگاه کردن به مرگ و میر مادران ما می دانیم که تعصب است و دخیل در نرخ مرگ و میر بالا. بنابراین هنگامی که ما در حال فکر کردن در مورد سهمیه بندی هواکش واقعیت این است که چون ما در یک جامعه ی نژادپرست که پزشکان باید قوی تر میل برای بیماران خاص بیش از دیگران است. آنها را قوی تر میل برای بیماران در مقابل سیاه بیماران.

حتی هنگامی که آن پایین می آید به بررسی درد آن را به خوبی مستند شده است که آن را ترسناک که پزشکان از تمام نژادها و عمدتا سفید پزشکان را دست کم نگیرید, سیاه, درد بيماران و خواهد undertreat سیاه بیماران. بنابراین هنگامی که شما فکر می کنم از کسی که در حال مرگ و نفس نفس زدن برای هوا و شما باید یک زن سیاه پوست و یک سفید بیمار ما تقریبا می دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد فقط بر اساس داده هایی که ما در حال حاضر.

است که وحشتناک است. مردم سیاه و سفید نیز در معرض خطر بالاتر ابتلا به عوارض جدی از COVID-19 چون ما نرخ بالاتر از فشار خون بالا و آسم و دیابت هستند بیشتر احتمال دارد به بیماریهای همراه در مقایسه با دیگر گروه های نژادی است. بنابراین آنچه که به مانند زمانی که ما با داشتن این گفتگو ؟

دلیل که چرا ما چنین سطح بالایی از دیابت و فشار خون و آسم است که به طور مستقیم مرتبط به سازه نژاد پرستی. این اثر هوازدگی است که زمانی که هر روز نژادپرستی باعث یک واکنش پاسخ به استرس است که در سنین بدن ما و epigenetics است که چگونه نژادپرستی ساختاری و مزمن است که استرس بر بيان ژن. ما در حال حاضر بسیار آسیب پذیر است. هنگامی که شما اضافه کردن این بیماری همه گیر در بالا از ما بیشتر احتمال دارد به مریض تر زمانی که ما در حال حاضر. و پس از آن ما مجبور به نگرانی در مورد اینکه آیا یا نه ما در حال رفتن به دریافت بی طرفانه مراقبت. آن را فقط به لایه ها و لایه ها و لایه ها.

زمانی که از آن بازدید فن ما در حال آنهایی که در حال رفتن به رنج می برند بیشتر است. ما حتی بیشتر احتمال دارد به ایجاد. در حال حاضر مردم هستند و ظاهرا قادر به دریافت آزمون به صورت رایگان, اما این یک nonissue چون تست است و نه حتی به طور گسترده ای در دسترس است. این است که پایان خوبی برای ما است.

چه عوامل محیطی را کسی بیشتر مستعد ابتلا به بیماری های تنفسی? مثل شما گفت, خارج فقط فیزیکی نقطه ضعف است که ما وجود دارد این واقعیت است که ما به احتمال زیاد به زندگی در مسکن عام کمتر احتمال دارد به بیمه و غیره.

برخی از آسم نرخ مربوط به سوسک مدفوع که در واقع می تواند باعث تشدید این عوامل. همچنین ما بیشتر به احتمال زیاد به زندگی در محله ای که در آن وجود دارد را سمی میکنند که در آن وجود دارد محیط زیست نژادپرستی اتفاق می افتد. در دانشکده پزشکی ما در حال تدریس هر یک از این. ما تدریس نمی شود از ديدگاه بهداشت عمومی در بسیاری از دانشکده های پزشکی. ما تدریس نمی شود در مورد چگونگی شیوه و سیاست در طول تاریخ و حتی در روز جاری تداوم سلامت بی عدالتی. وجود دارد بسیاری از پزشکان, پزشکان, پرستاران و دستیاران پزشک وجود دارد که هیچ پایه و اساس در چه ساختاری عوامل تاثیر سلامت یا ساختاری نژادپرستی را تحت تاثیر قرار بهداشت.

راست. آیا شما می ترسم که برخی از مردم نمی خواهد به دنبال مراقبت های بهداشتی فقط به خاطر اینکه از جامعه ما را تیره و تار رابطه با سیستم پزشکی ؟

قطعا که اتفاق می افتد و من نمی شود جای تعجب نیست اگر که اتفاق می افتد. تاریخچه بسیار غنی از نظر سیستم مراقبت های بهداشتی است مورد سوء استفاده و آزار سیاه جوامع و مردم است. و من قطعا می دانم که زمانی که بیماران من ببینید من تقریبا وجود دارد گاهی اوقات یک نگاه امداد در چهره خود را.

من می توانم سپاسگزار بودن برای دیدن یک دکتر.

آنچه که من اغلب به بیماران است “لطفا اگر علائم شما را بدتر کند, هر چیزی که تغییرات لطفا دوباره” از آنجا که من نیز می دانم که آنها احتمالا در حال استفاده می شود به پزشکان مصرف نمی نگرانی های خود را بسیار جدی است.

و چگونه می تواند به افراد درگیر در اینجا—پزشکان مقامات دولتی و دیگران—آدرس ساختاری عوامل است که کمک به نژادپرستی در بهداشت و درمان ؟

آن را به بالا از ذهن زمانی که شما در حال فکر کردن در مورد معیارهای تست, در مورد روش ها و سیاست هایی است که به محل قرار داده و حتی فکر کردن در مورد که بیمارستان های سیاه بیماران هستند احتمال بیشتری برای رفتن به. مطمئن شوید که این بیمارستان ها باید از این منابع به اندازه کافی برای مراقبت از بیماران بدحال کلیدی است به طوری که آنها لازم نیست برای انتقال یک بیمار است. فعال بودن و فکر کردن در مورد که در جوامع در حال رفتن به نیاز بیشتر و فکر کردن در مورد چگونه شما ارائه عادلانه مراقبت و منابع به جوامع مختلف متفاوت است.

شما تا به حال برخی از بیماران که در آمد و آنها آزمایش منفی برای آنفولانزا و چیزهای دیگر. و شما را به نوعی تا به حال به استنباط است که آنها تا به حال COVID-19. چه شد آن گفتگو و چگونه شما احساس می کنید نیاز به گفتن این بیماران “من نمی تونم تست شما برای این کار؟”

این بدترین احساس همیشه چون من احساس مانند وزن بر روی شانه های من. گفتن بیماران “من می دانم که شما سزاوار این آزمون و ما باید به حال این تست برای شما.” بدیهی است که من نمی توانم بگویم همه آن, اما وحشتناک ترین احساس.

من در تلاش برای کشف کردن چگونه می توانم من که گفتگو با هر بیمار به منظور به آنها توضیح دهید که آره “وجود دارد یک تست است که شما باید داشتن و که شما شایستگی این را داشته باشد اما ما لازم نیست که منابع به اندازه کافی برای آن است. من یک تعداد محدودی و من باید واقعا متفکرانه در مورد کسی که من را در این آزمون به, اما من می دانم که چه خبر است با شما مهم است و من می دانم آن را نگران کننده برای شما. است که چرا شما امروز در اینجا.”

آن سخت است. آنها به ما می آیند چرا که آنها نیاز به اطمینان. پس چگونه من آنها را در راه است که زمانی که آنها راه رفتن به دور آنها احساس اطمینان?

آیا وجود هر گونه شرایط دیگر که در آن شما تا به حال به انکار یک بیمار یک آزمایش پزشکی به عنوان اغلب به عنوان شما نیاز به آن را انجام دهد در حال حاضر ؟

هیچ. هرگز. هرگز.

ما بدیهی است که در این مورد صحبت های زیادی از طریق مکالمه ما اما چرا ما باید به خصوص در مورد COVID-19 اثر را در سیاه و سفید آمریکایی ها ؟

چرا که اگر شما نمی محافظت از آسیب پذیر ترین مردم جامعه خود را پس از آن همه خواهد بود منفی تحت تاثیر قرار COVID-19. عواقب خواهد بود و حتی عمیق تر. من احساس می کنم اگر شما آدرس آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, جرم, حبس با ما اگر شما آدرس همه این مسائل شما را به تمام جامعه است.

چه در خطر است اینجا ؟

بشریت است. اگر ما نمی فکر می کنم در مورد آسیب پذیرترین اعضای جامعه ما چه نوع جامعه هستیم ؟ بحث ما در مورد همه ارزش های زندگی در این کشور است اما اگر ما نمی مراقبت از هر یک از دیگر, ما نمی مراقبت از مردم است که واقعا باید حداقل پس از آن ما در یک, واقعا, بسیار خطرناک, خطرناک, دوره—به خصوص با این بیماری همه گیر.

من می ترسم برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>