چگونه ثروتمند سرمایه گذاران پزشکان نه سود حاصل از مارک تا ER صورتحساب

در سال 2017 TeamHealth ملت بزرگترین شرکت نیروی انسانی برای پزشکان ER, شکایت یک شرکت بیمه در تگزاس بیش از چند میلیون دلار از اختلاف صورتحساب.

بیش از 2 1/2 سال از دادخواهی مورد ارائه یک نگاه نادر در داخل TeamHealth خود عملیات در زمانی که این شرکت متعلق به خصوصی-حقوق صاحبان سهام غول استون است تحت بررسی برای خیساندن بیماران با تعجب صورتحساب های پزشکی و برش پزشکان پرداخت میان coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات:

صدها نفر از صفحات اظهارنامه مالیاتی و رسوبات و براده در دادگاه های ایالتی در هوستون نشان می دهد که چگونه TeamHealth علائم تا صورتحساب های پزشکی به منظور افزایش سود برای سرمایه گذاران است. (برخی از پرونده های دادگاه مشخص شد, محرمانه اما در دسترس برای دانلود در دفتر ثبت دعاوی حقوقی; آنها پس از آن مهر و موم شده.)

TeamHealth کاهش یافته است به ارائه یک مصاحبه با هر یک از مدیران اجرایی آن. در بیانیه این شرکت می گوید این مبارزه برای پزشکان در برابر شرکت های بیمه که در حال تلاش برای underpay: “ما سخت کار به مذاکره با شرکت های بیمه به نمایندگی از بیماران حتی به عنوان آنها به طور یک جانبه لغو قرارداد و تلاش برای درایو پزشک جبران رو به پایین.”

اما تگزاس پرونده های دادگاه در تناقض TeamHealth ادعا می کند که نقطه ای از آن قیمت گذاری تهاجمی است که برای محافظت از پزشکان پرداخت. در واقع هیچ کدام از این پول اضافی که TeamHealth wrings از یک لایحه به عقب می رود به دکتر که درمان بیمار است.

تبلیغات:

به جای پرونده های دادگاه نشان می دهد همه سود می رود به TeamHealth.

“این شرکت ها قرار داده و یک کت سفید و ردای خود را در حسن نیت ما به درستی باید به سمت حرفه ای پزشکی, اما در عمل رفتار آنها مانند تقریبا هر نوع دیگر سهام خصوصی حمایت شرکت: تمایل خود را به سود” گفت: Zack Cooper, یک استاد دانشگاه ییل بهداشت و درمان سیاست و اقتصاد است که تحقیق TeamHealth شیوه های حسابداری و مدیریت و نیست که در تگزاس طرح دعوی در دادگاه.

“در بازار برای طب اورژانس که در آن بیماران نمی توانید انتخاب کنید که در آن آنها را در پیشبرد مراقبت وجود دارد یک فرصت واقعی برای استفاده از بیماران, و من فکر می کنم ما شاهد آن هستیم که تقریبا دقیقا چه TeamHealth در حال انجام است و آن را wildly سودآور برای شرکت خود و سهام خصوصی سرمایه گذاران است.”

تبلیغات:

برخی از TeamHealth خود پزشکان می گویند آنها ناراحت کننده با شرکت شیوه های کسب و کار.

“به عنوان یک طب اورژانس پزشک من مطلقا هیچ ایده چه کسی و یا چه مقدار صورتحساب به نام من. من هیچ ایده چه چیزی جمع آوری شده است نام من” گفت: یک دکتر کار برای TeamHealth نیست که درگیر در تگزاس طرح دعوی در دادگاه و صحبت به Marketplace به شرط ناشناس ماندن به دلیل شرکت ممنوع آن پزشکان از زبان عموم بدون اجازه.

تبلیغات:

“این چیزی است که من برای امضا و این همان چیزی است که بسیاری دیگر ER اسناد امضا کردند. من رفتم به دارو برای کاهش درد و رنج اما به عنوان من درک می کنم بیشتر به وضوح نقش من به عنوان یک کارمند از TeamHealth من می دانم که من ناخواسته بدتر شدن برخی از بیماران درد و رنج است.”

اکثر پزشکان ER نیست کارکنان بیمارستان که در آن کار می کنند. در طول تاریخ آنها متعلق به پزشکان عمل شدند. در سال های اخیر ثروتمند سرمایه گذاران خصوصی را خریداری کردن آن عمل گروه ها و تثبیت آنها را به عظیم در سراسر کشور نیروی انسانی شرکت های مانند TeamHealth و بزرگترین رقیب KKR متعلق به تصور بهداشت و درمان.

این تصاحب باید بیماران مبتلا به این دلیل که گروه های بدست به پرداخت اختلافات با بیمه خود را. به عنوان یک نتیجه از بیماران دریافت می تواند بزرگ صورتحساب های پزشکی, حتی زمانی که آنها را انتخاب کنید یک بیمارستان در درون خود طرح بیمه شبکه به این دلیل که فرد دکتر مشغول به کار برای یک شرکت پیمانکار مانند TeamHealth می تواند در خارج از شبکه. این عمل شناخته شده به عنوان تعجب حسابداری, گیر افتاد, توجه قانونگذاران که ماه را صرف کار بر روی قانون.

تبلیغات:

TeamHealth گفت: تعجب صورتحساب “نادر و ناخواسته” اما با میلیون ها نفر از بیماران این اتفاق هزاران بار. این شرکت به نام تعجب حسابداری یک “منبع پیمانکاری مذاکره اهرم” به تقاضای پرداخت بالاتر از شرکت های بیمه.

“زیر این بیماران که به خوبی ممکن است به اتهام ظالمانه مقدار از پول, اما این است که نه تنها یک هسته در نظر گرفتن” گفت: Joshua journal club, استاد بهداشت و درمان سیاست و مدیریت در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health. “وضعیت بسیاری از بیماران احساس مانند آنها در این است که آنها وثیقه در این مالی تقلا از جنگ است.”

TeamHealth و تصور بهداشت و درمان باید ریخت و میلیون ها نفر به تبلیغات سیاسی حمله به تعجب حسابداری قانون. شرکت کرده اند گفت: آنها می خواهند به حل و فصل در خارج از شبکه صورتحساب از طریق داوری به جای استفاده از میانگین نرخ های محلی به عنوان برخی از نمایندگان مجلس پیشنهاد کرده اند.

تبلیغات:

به عنوان یک جایگزین برای رفتن پس از بيماران خود TeamHealth گفت: این شکایت شرکت های بیمه به تقاضای بالاتر برای پرداخت های خارج از شبکه اتهامات عنوان شده علیه. این شرکت با ثبت 38 چنین دعاوی پس از سال 2018 است.

در تگزاس مورد دو TeamHealth وابسته است که ارائه پزشکان و پرستاران به اتاق اورژانس در هوستون و ال پاسو مناطق شکایت یک شرکت بیمه به نام ملینا بهداشت و درمان. TeamHealth شناسایی تقریبا 5,000 خارج از شبکه ادعا می کند در سال 2016 و 2017 برای آن صورتحساب $6.6 میلیون و ملینا پرداخت $760,000. TeamHealth با ارسال نامه ای خواستار آن است که ملینا پرداخت $2.3 میلیون نفر است. ملینا وکلا بازدید این به عنوان یک بستری است که این لایحه اصلی به مراتب بالاتر از حتی TeamHealth فکر عادلانه بود.

هزینه های واقعی از خدمات پزشکی هستند نه یک عامل در تنظیم TeamHealth قیمت با توجه به رسوب کنت Bristow یک TeamHealth اجرایی مسئول درآمد. در برخی از مکان های TeamHealth قیمت بيشتر از 95% از دیگر ارائه دهندگان خدمات و هشت یا نه بار بیش از آنچه مدیکر خواهد پرداخت و با توجه به Bristow را رسوب.

بیشتر از دو TeamHealth وابسته به’ اتهام شد و در واقع هرگز جمع آوری شده با توجه به اظهارنامه مالیاتی خود را و رسوب حسابدار که آماده آنها. برای سال های 2016 و 2017, دو وابسته صورتحساب ترکیب 1.9 میلیارد دلار های مالیاتی نشان می دهد. اما 1.1 میلیارد دلار یا 58 درصد بود که با تخفیف با توجه به مذاکره در معاملات با شرکت های بیمه. اضافی $528 میلیون نوشته شده بود به عنوان بدهی های بد است که هرگز بازپرداخت. بنابراین ترکیب درآمد که دو وابسته در واقع دریافت در سراسر دو سال بود $274.5 میلیون دلار یا حدود 14 درصد از این مقدار در ابتدا صورتحساب با توجه به اظهارنامه مالیاتی.

تبلیغات:

مقدار که TeamHealth اتهامات نمی تعیین چقدر TeamHealth می پردازد و آن پزشکان که انجام آن دسته از خدمات این شرکت chief financial officer, دیوید جونز گفت: در یک ماه اکتبر 2019 رسوب. در عوض پزشکان پرداخت می شود پایه غرامت به علاوه انگیزه ای بسته به چه مقدار کار انجام می دهند (که همان است که قیمت صورتحساب برای خدمات خود را). برای دو TeamHealth وابسته در ملینا مورد در سال 2016 و 2017, شرکت پرداخت پزشکان در مجموع $170.5 میلیون و 62 درصد از خالص درآمد با توجه به اظهارنامه مالیاتی. دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از جمله پرستاران شاغل و کاتبان دریافت دلار دیگر 48.4 میلیون.

خدمات اداری که TeamHealth فراهم می کند — از جمله صدور صورتحساب و چاپ و قصور بیمه — اضافه شده تا $29.5 میلیون, با توجه به اظهارنامه مالیاتی.

پس از پوشش تمام هزینه های آن مقدار پول در سمت چپ — معمولا به نام سود — $بود 26.1 میلیون دلار حدود 10 درصد از دو وابسته به’ درآمد خالص در سال 2016 و 2017. (حسابداری روش که TeamHealth با استفاده از آن مالیاتی است که متفاوت از چگونه آن را آماده صورتهای مالی تنظیم شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار. در زیر روش دوم اظهارنامه مالیاتی توجه داشته باشید در مجموع $36.8 میلیون برای دو نفر از اعضا در سال 2016 و 2017. از آنجا که از این حسابداری و تغییرات آن را غیر ممکن است برای مقایسه این ارقام در TeamHealth وابسته به’ اظهارنامه مالیاتی به سود گزارش شده توسط عموم معامله مراقبت های بهداشتی شرکت.)

این TeamHealth اجرایی مسئول دو وابسته به گفته او فرض سود خواهد بود مشترک با پزشکان است که کار است. “این به احتمال زیاد رفتن به ارائه دهندگان” اجرایی نیزه ویلیامز گفت: در رسوب است. تحت تحقیقات بیشتر او اعتراف کرد, “آره, من مطمئن هستم.”

تبلیغات:

در واقع کل مانده $26.1 میلیون رفت به TeamHealth را “مدیریت هزینه.” مدیریت هزینه نرخ ثابت است, اما نه همه چیز باقی می ماند که پس از پوشش هزینه ها بدون در نظر گرفتن مقدار با توجه به CFO رسوب. “اگر درآمد بیش از هزینه های است که اساسا مدیریت هزینه” جونز گفت.

به عبارت دیگر از 1.6 میلیارد دلار است که در اصل صورتحساب اما نه جمع آوری هر دلار اضافی که TeamHealth موفق به بهبود خواهد بود از طریق تصویب به شرکت پدر و مادر است. پزشکان نمی خواهد آن را ببینید.

جونز گفت: پزشکان بهره مندی از افزایش مجموعه به دلیل انگیزه های خود را مبتنی بر پرداخت تنظیم شده است در طول زمان است. علاوه بر این Bristow گفت: مدیریت هزینه است که همان سود زیرا ممکن است هزینه های اضافی در سطح شرکت.

“منافع اقتصادی ایجاد شده توسط این شیوه هر گونه سود اگر شما خواهد شد در نهایت جریان به TeamHealth نهاد” ران لوقا سلامت اقتصاد استخدام کارشناس توسط ملینا گفت: در رسوب است.

تبلیغات:

برای ایجاد این مدل کسب و کار TeamHealth تا به حال برای پیدا کردن یک راه برای مقابله با دیرینه قوانین ایالتی است که به طور خاص طراحی شده برای محافظت از حرفه پزشکی از تبدیل شدن به مدیون به سود انگیزه. این قوانین شناخته شده به عنوان شرکت های بزرگ عمل پزشکی دکترین پزشکان نیاز به کار برای خود و یا پزشکان دیگر نه وضع مردم و یا شرکت های بزرگ مانند TeamHealth. سوابق دادگاه در ملینا مورد نشان می دهد که چگونه TeamHealth وکلا استفاده از پوسته اشخاص برای جلوگیری از به طور مستقیم به کارگیری پزشکان.

“TeamHealth monetizes این فرایند توسط یک جانبه تنظیم اتهام و صدور صورت حساب و سپس بیماران و payors برای کسانی که مقدار و حفظ تمام سود حاصل از سرمایه گذاری” رابرت مک نامارا جمهور سابق آکادمی آمریکایی طب اورژانس نوشت: در یک یادداشت به عنوان شاهد متخصص در برابر TeamHealth در طرح دعوی در دادگاه. “هزینه های تولید صورتحساب و حفظ TeamHealth منعکس کننده نوع آشکار تجاریسازی حرفه پزشکی است که این ممنوعیت در [شرکت طبابت] طراحی شده است برای جلوگیری از.”

TeamHealth گفت: آن ترتیبات کسب و کار مطابق با تمام قوانین و هیچ دادگاه یا آژانس تا کنون در بر داشت در غیر این صورت. “TeamHealth را پزشکان با پشتیبانی در سطح جهانی عامل تیم است که آنها را فراهم می کند با تمرین جامع مدیریت خدمات است که به ما اجازه می دهد تا پزشکان به تمرکز بر روی تمرین های پزشکی” این شرکت اعلام کرد. تصور بهداشت و درمان نیز گفت: آن را به شرح زیر همه محلی و ایالتی و فدرال قوانین و مقررات.

قوانین ایالتی در برابر شرکت های بزرگ عمل پزشکی تاریخ به عنوان دور برگشت به عنوان قرن 19 به عنوان پزشکان کوشید تا خود را متمایز از صدا و روغن مار فروشندگان. با توجه به آمریکایی انجمن پزشکی قوانین به منظور جلوگیری از سود انگیزه از پزشکی موثر بر قضاوت — به رسمیت شناختن است که شرکت های’ ارادت به ارزش سهام نباید مخلوط با پزشکان سوگند نامه بقراط.

یکی دیگر از راه به فکر می کنم در مورد آن: پزشکی و تمرین نیاز به یک مجوز و تنها یک انسان واقعی می تواند احتمالا باید آموزش و پرورش, آموزش و شخصیت مدارک که صدور مجوز تابلوهای نیاز است.

دادگاه باید طلبه این ترتیبات برای چند دهه. هیچ قاضی تا حکم داد که TeamHealth یا تصور بهداشت و درمان به طور خاص دولت را نقض مقررات صدور مجوز. اما این اتهامات بارها و بارها بریدن در دعاوی مربوط به شرکت هایی که برخی از آنها حل و فصل مطلوب به طرف دیگر با توجه به مک نامارا که مشورت در بسیاری از موارد.

TeamHealth و تصور خود را اذعان کرد که آنها کار بر روی سوال حقوقی زمین. در طول دوره های زمانی که شرکت مورد داد و ستد عمومی خود سرمایه گذار آشکار برجسته جنجال اطراف و انطباق آنها با صدور مجوز دولت رژیم. TeamHealth و گفت: تصور آنها بر این باور خود را مدل های کسب و کار قانونی است اما به رسمیت شناخته شده است که دادستان تنظیم و قضات می توان نتیجه گیری کرد در غیر این صورت. TeamHealth به طور خاص ذکر شده “قوانین منع کلی کسب و کار شرکت های بزرگ مانند آمریکا از تمرین پزشکی است.”

“در حالی که ما بر این باورند که عملیات ما و مطابق ترتیبات قابل ملاحظه ای با های موجود در قوانین مربوط به شرکت های بزرگ عمل های پزشکی و هزینه تقسیم, ما می توانیم به شما اطمینان دهم که ما موجود ترتیبات قراردادی از جمله محدود میثاق نامه با پزشکان و حرفه ای شرکت ها و بیمارستان ها را نمی توان با موفقیت به چالش کشیده و در برخی از کشورهای خاص به عنوان غیرقابل اجرا و یا به عنوان تشکیل بدون مجوز طبابت یا ممنوع هزینه تقسیم” این شرکت گفت: در آن 2015 گزارش سالانه. “در این رویداد ما می تواند موضوع را به سوء قضایی یا اداری تفاسیر یا مجازات های مدنی یا جنایی ما قرارداد می تواند یافت می شود از نظر قانونی و نامعتبر و غیرقابل اجرا و یا ما می تواند نیاز به بازسازی ما ترتیبات قراردادی با ما وابسته به گروه ارائه دهنده.”

TeamHealth می گوید: قوانین منسوخ و غیر ضروری — به عنوان یکی از شرکت ارشد وکلا به نام آن در رسوب “محرمانه این قانون ما تماس بگیرید, شرکت, عمل, پزشکی که هیچ کس نیاز دارد.”

نه همه کشورها باید چنین باشد”. در فلوریدا مثلا TeamHealth استخدام پزشکان به طور مستقیم. در کشورهای که قوانین علیه, شرکت, عمل, پزشکی, TeamHealth یک راهحل بسته به شرایط خاص آن کشور است. در اینجا چگونه آن را با این نسخهها کار برای اعضا درگیر در ملینا دادخواهی فقط دو نفر از صدها نفر از معادل ترتیبات در سراسر کشور است.

پزشکان شاغل برای TeamHealth فنی پیمانکاران مستقل به یک “انجمن حرفه ای” و یا P. A. به منظور تطابق با قانون تگزاس به انجمن حرفه ای است که متعلق به یک پزشک دارای مجوز. انجمن حرفه ای و سپس قرارداد با TeamHealth شرکت های تابعه برای ارائه خدمات اداری مانند صدور صورت حساب حقوق و دستمزد و قصور بیمه — در ازای پرداخت.

این انجمن های حرفه ای هستند که به سختی مستقل است. آنها “متعلق به” توسط یک مدیر اجرایی در TeamHealth و این شرکت با قدرت به حذف و جایگزین او در هر زمان. برای دو تا از انجمن های حرفه ای درگیر در ملینا مورد زمانی که اجرایی جدید به عنوان “صاحب” در سال 2019 گفت: در رسوب است که او نمی تواند به یاد داشته باشید که چگونه او را “خریداری” اشخاص و یا اگر او تا به حال پرداخت شده هر کسی از $2 قیمت اسمی سهام آنها است.

“همه چیز در مورد حق خود را به خود را راه اندازی و مدیریت ACS و EST [دو انجمن های حرفه ای] است که وابسته به شما اقامت در زینت خوب TeamHealth سازمان درست است؟” ملینا وکیل خواسته در رسوب است.

“درست” مالک/مدیر اجرایی, Lance ویلیامز گفت.

“و اگر شما از کار اخراج شدند به هر دلیلی می خواهد از دست دادن مالکیت ACS و EST, از دست دادن حق مدیریت ACS و EST, درست است؟”

“درست است.”

ویلیامز همچنین گفت: هیچ “سیاه و سفید” جدایی بالینی و مسائل مالی.

در مجموع قرارداد بین TeamHealth و انجمن های حرفه ای به سرمایه گذاران بیشتر در کنترل کسب و کار از پزشکان با توجه به چاک کاج مالی محقق که متخصص در بررسی شرکت های پوسته برای تعیین واقعی صاحبان مفید. کاج نیست که در ملینا دادخواهی.

ملینا وکلا به نام آرایش “شم اجازه TeamHealth به غیرقانونی عمل پزشکی اجازه می دهد آن را به در اثر استخدام پزشکان در تخلف دولت از قانون است.”

TeamHealth مقابله است که آیا یا نه ملینا ادعای حق آنها نیست قابل اجرا از طریق خصوصی دادخواهی; تنها دولت را دادستان می تواند تعقیب قانونی شرکت برای طبابت بدون مجوز.

قاضی رد ملینا ادعا می کند در یک جهت است که توضیح نداد او منطق. بخش های دیگر این پرونده هنوز در انتظار است.

TeamHealth استفاده کرده است همان استدلال به شکست دیگر دعاوی است. آن قرار می دهد مخالفان در یک Catch-22: دولت مجوز تابلوهای هیچ کنترل بیش از یک شرکت است که ممکن است طبابت بدون مجوز چون تخته نمی مجوز شرکت های بزرگ. تخته لحاظ تئوری می تواند مجازات “صاحبان” از انجمن های حرفه ای اما کسانی که پزشکان همیشه دارای مجوز در همان حالت تمرین و TeamHealth همیشه می تواند جایگزین کردن آنها با شخص دیگری.

تگزاس دادستانی کل نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. مک نامارا گفت: او به ارمغان آورد برخی از موارد به توجه دولت های مختلف وکلای طور کلی فایده ای نداشت.

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>