چگونه مخاطره آمیز هستند قرنطینه حباب ؟ متخصص اپیدمیولوژی وزن در.

قسمت یادداشت ها

در قسمت این هفته: دان Jamilah و الیزابت دوباره هفته گذشته قرنطینه غلاف بحث و گفتگو و صحبت کردن با دکتر Saskia Popescu در مورد خطرات در تماس بودن با خانواده های دیگر در طول اقامت در خانه سفارشات. به علاوه لگو اساتید شرکت کننده, Boone, Langston می پیوندد به بحث در مورد عالی می سازد و نشان می دهد چگونه بچه ها می توانند خود لگو بازی. ما همه در حال مبارزه در حال حاضر بخش این هفته و آن را برای تمام سنین است. برای گوش دادن به هر کس در حال مبارزه در حال حاضر زوم آینده به حدود 51:00. و یا اگر شما در حال گوش دادن به علاوه قسمت رفتن به 45:13.

به صورت تخته سنگ به علاوه برخی از بچه ها شادتر طول قرنطینه? ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه.

توصیه:

الیزابت توصیه می کند که در بالای خود را در روز مادر برنامه. اگر شما نیاز به یک ایده این پرسشنامه با استفاده از یک بزرگ رایگان پروژه را با آنهایی که جوان خود را.

Jamilah توصیه می کند چه راز بزرگ؟: صحبت کردن در مورد رابطه جنسی با دختران و پسران توسط لوری Krasny قهوه ای و مارک قهوه ای است.

دن توصیه Anomia یک بازی با ورق شبیه به Scattergories سرعت.

فوق العاده خواندن توصیه:
شما تک هستید. شما به تنهایی زندگی می کنند. شما مجاز به کروناویروس دوستان? توسط Sigal ساموئل
چرا بعضی از بچه ها خوشحال هستند و در حال حاضر دیگر غیر مترقبه اثرات قرنطینه توسط الیسا استروس.

Join us on Facebook و ایمیل با ما در [email protected] از ما بخواهید سوالات جدید به ما بگویید چه شما فکر امروز را نشان می دهد و به ما ایده ها برای چه ما باید به بحث در مورد در آینده قسمت.

پادکست های تولید شده توسط رزماری Belson.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>